Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko 🌼 Wiesz te torty sa super,tylko moj syn raczej niema jakichs tam zainteresowan-on za szybko wpadl w dorosle zycie,zreszta jaki tort ja moge zrobic dla dziecka,ktory juz jest po powaznym zwiazku z kobieta o 6 lat starsza,raczej zadnej perspektywy. Ale ten mi sie podoba,jak zjedziesz nizej to zobaczysz tort w ksztalcie oka....hmmmm,troszke bedzie ciezko ale sprobuje cos wymyslic. ..http://fundir.org/gallery,niezwykle_torty_urodzinowe,2279,0,0.html - a teraz jade do pracy......:D papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko fajne :) i powinnas sobie poradzic... niektore torty to prawdziwe dziela sztuki :) Wiesz, jak dla nie to forma tortu urodzinowego nie zalezy od wieku ani od tego co sie przezylo ;) ... jak sie ma jakas pasje, jakies zainteresowanie to zawsze mozna isc w tym kierunku, mozna tez przygotowac cos "z jajem" ;) ... Ale sa i tacy ktorzy nie uznaja nic innego jak tylko 'klasyki" wiec nie ma reguly :) Glodnam strasznie :O... a przeciez sniedanie dzisiej wyjatkowo zjadlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Troche ostatnio sie rozleniwiłam i nie pisałam za wiele. To wszystko przez te upały, nic się człowiekowi nie chce. Ja cały czas nudzę sie w tej mojej robocie, teraz czytam Chmielewską w południe robię sobie przerwę i idę na hot-doga. Do końca umowy coraz bliżej. Po za tym wszystko po staremu. POZDRAWIAM 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w następny upalny dzionek - w mieszkaniu ponad 28, za oknem ciut mniej. Od północy co chwile grzmiało i padało - teraz przestało padać... chwilowo :D Stawiam napój jabłkowo-miętowy i zapraszam na tarasik - papieroski wołają :D wciąż jeszcze palę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziele 🌻 - noooo, nie trzeba tak mowic ;) ... mozesz sie lenic ale tutaj TRZEBA sie regularnie meldowac ;) :D Kaszubko - ja wlasnie z tarasu wrocilam ale z Toba pojde jeszcze raz :) Chcialam sobie dzisiaj po powrocie z pracy spokojnie posprzatac, myslalam ze mala na spacer wysle a tu sie na deszcz zbiera ... :O WRRRRRRRR !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po pracy. Witajcie....ja juz nastawilam obiadek,posprzatalam a raczej ogarnelam i za jakies dwie godz. jade po M - i wreszcie laba....:D Rebeko - najchetniej zrobilabym mu torta z jajem ale nie bardzo wiem czy niektore osoby nie beda zniesmaczone...syn napewno nie hihi.:D wpada do niego znajoma,ktora jest nauczycielka i zaprosil ja na imprezke a wiem,ze bedzie z dzieckiem i tylko to mnie hamuje bo dla niej samej to jak to sie mowi [leje na to] zobaczymy w praniu. Mowisz,ze dzis wolne i taka temperaturka u Was? hmmm,ja mam w domku 24 - a na dworze tez nie jest za zimno,pochmurno ale w miare,powiedzialabym pogoda butelkowa :D a wracajac do corki M- jak nie zobacze wynikow ze szpitala to nie uwierze,za duzo klamstw. Kaszubko 🌼 Na tarasik zdazylam? pedze,lece ..hihi. Ziele 🌼 Nadrobisz zaleglosci,zreszta jak tak bedziesz przynudzac sama siebie - to wpadniesz w paranoje :D zart oczywiscie....ale musisz poznac moje zarty,normalnie jestem bardziej wyluzowana w slowach ale nie na forum :D:D:D - ide sprawdzic obiadek i wracam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kaszubko jak ja dawno nie slyszalam Electricow.....az fajnie a lubisz ich? Az wlacze sobie Oxygene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI-hi oklad mowisz :D a jaki? ja dzis z mlodych to tylko ziemniaczki mam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ Przepraszam ale mama dzwonila i tak sobie rozmawialysmy troszke,mowi,ze goraco i nie idzie wytrzymac,skora juz jej drugi raz schodzi :D takim to fajnie nie? A pioseneczki rowniez lubie wszystkie,az milo sie na ❤️ zrobilo. Ok moje panie a teraz was pozegnam bo okazuje sie ze MM wczesnie dzis konczy i zdaze zawiezc syna a przywiezc M... Milej reszty dnia - jak nie zabaluje to sie odezwe ale to sie okaze,papaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak tu pusto :D Moze Was kawa zwabie ;) > > > > > > > .... wprawdzie ja jeszcze obiadu nie jadlam, ale podobno na kawe zawsze jest dobra pora :D Erato 🌻 - hmmm, no tak, przy dzieciach to nie bardzo ;)... ale napewno cos fajnego wymyslisz :) Kaszubko 🌻 - od wrzesnia :)... teraz wakacje to damy naszym paniom troche odpoczac :D Ja dzisiaj odpoczywam :)... wczoraj przyszedl tylko przelotny deszcz, jadnak Ala na spacer poszla a ja sobie troche dom ogarnelam :)... wprawdzie biegalam po domu jeszcze dlugo po tym jak juz ja pozniej polozylam, ale za dzisiaj mam labe :) Zaliczylam z mala spacer, a teraz czekam na M, obiad juz prawie gotowy, dzisiaj mielone z ziemniaczkami i surowka z bialej kapusty i pora :)... Jak ktos ma ochote to zapraszam, bede serwowac gdzies za godzine :P Zycze milego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was Ja tak szybko w przerwie prasowania(Konradek w poniedzialek rano jedzie na oboz) Niunia w czwartek chciala udowodnic ze jest lepsza niz Angelina z bajki" Angelina nowe kroki" i potrafi zrobic podwójny piruet. Po pierwszym sie zatoczyła i z calym impetem poleciala buzia na dywan w ten sposób ze wgryzla sie górnymi zebami w wewnetrzna czesc dolnej wargi a wgryzajac sie z warge zerwala sobie calkiem wedzidelko. Jak przyjechalam do domu to mama przy niej czuwala z sasiadka a niunia spala warga napuchnieta broda w dwoch miejscach zdarta od zewnetrznej strony. Obudzialam ja wiec juz byl krzyk, ale musialam sprawdzic jak jest w srodku bo babci ani cioci nie pozwoliła a w srodku masakra wiec musialam isc do szpitala al tam nie bylo mowy o szyciu bo jak zobaczyla zblizajace sie rece lekarza do buzi to zaczela tak plakac ze wszystko zaczelo znowu krwawic i tak plakala ze poszlam z nia do domu. w dmu zaczelam jej to ciagle smarowac galareka z aloesu i dzisiaj na kontroli lekarz powiedzial ze jest duzo lepiej i ze ladnie sie goi bez zszycia Ale mowi nie wyraznie, jej jedzenie to teraz papki, na szczescie zabki sa cale. I tak ciagle cos;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Znajdziecie odrobinę czasu? to popatrzcie i posłuchajcie - tak było u nas wczoraj :D Cadet World Championships - Puck 24 July 2010 - Opening Ceremony (1) http://www.youtube.com/watch?v=qqxq1LtOJm8&feature=channel Cadet World Championships - Puck 24 July 2010 - Opening Ceremony (2) http://www.youtube.com/watch?v=c9gD9ts_psk&feature=sub&videos=MtRfPrf4sso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 Witam w poniedzialek.. przed nami znow caly tydzien pracy... no ale przeciez z kazda godzina zblizamy sie znow do week-en'u no nie ;) ...? She 🌻 - no pieknie, pieknie :) widze ze juz jestescie zadomowieni :) super ! No i podobaja mi sie autka u syna w pokoju ;) ... Kaszubko 🌻 - dziekuje za przeslanie fotek :) Filmiki poogladam dopiero w domu... odcieli nam w pracy dostem do youtube i innych sitow z video :O... podobno za duzo ludzi z nich korzystalo, siec nie wytrzymywala ;) i zwalnialo nam "nasze" aplikacje, a ze sa takie wiecej "sensitive"... :P Rudamaxi 🌻 - biedna malenka :(... mam nadzieje ze sie wszystko ladnie wygoi... Niestety z dziecmi to tak juz jest... chocbysmy nie wiem jak chcialy uchronic je przed wszystkimi niebezpieczenstwami tego swiata ;), to niestety nie damy rady.... Dea [kwiat) - wrociliscie ? Pomachaj chociaz lapka :)... a jak znajdziesz chwile to prasze o dokladna relacje ;) : zdrowko, dietka, wypoczynek, postepy Olenki ... :) U nas niedziela leniwa :) wiec przyjemna... hehe, niezbyt dobrze to o mnie swiadczy ;) ale przeciez ja sie otwarcie przyznaje do tego zem leniuszek :P :D Za to w tym tygodniu czeka nas wizyta u pedatry na szczepienie (w koncu udalo mi sie kupic szczepionke), w czwartek po pracy mam wizyte u dentystki :O, jeszcze gdzies miedzy to trzeba bedzie zakupy upchnac... zapowiada sie tydzien "na szostym biegu" :D Stawiam kawe : > > > > > > > i spadam .... zyczac milego dnia !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Weekend, weekend i po weekendzie :/ Rebeka - Dzięuję za kawę, bardzo się przyda. Kaszubko - Wy tam w tym Pucku to tylko świętujecie i świętujecie, Rudamaxi - moja mała też kiedyś lubiła piruety, jakbym wiedziała, ze tak to się może skończyć to bym jej nie pozwoliła. Pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIENINY 🌼 👄 ❤️ Annapo 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 Wesoła 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 She 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 Rybka 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 ❤️ życzę odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się dołączam - Wszystkiego najlepszego dla Ani!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zesz ty ! Imieniny :) !!! Ania 😍, Wesola😍, She😍, Rybka😍 : zycze Wam wszystkim zdrowka i slonca w sercu w nawet najbardziej pochmurny dzien !! A teraz czekam na ciacho ;) :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko mówisz i masz :):) Proszę bardzo sernik na zimno może być ? :D:D:D:D:D:D:D:D I kawa świeża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze winko stawiam i na uczczenie nowej strony i z okazji dużej ilości imienin ;) Moim sympatycznym imienniczkom dużo radości z życia i powodzenia :) uśmiechu i radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wypada mi nawet nie pomachac bo impreza topikowa sie szykuje ;) Dla wszystkich naszych Pieknych An, najserdeczniejsze zyczenia zeby zycie przynioslo wam tego czego wlasnie teraz chcecie! Tak, wrocilismy. Jestem padnieta. Olka jest o wiele gorsza podrozniczka niz Evelyn I potrzeba jej czasu na aklimatyzacje. Teraz przyzwyczajamy sie do "starej" rutyny a ja dzis an rzesach chodze :o no coz, zycie ;) Urlop mialam stosunkowo udany, swietna pogoda, czasami za goraco, zarcie I wspaniale lody!!! Bilans kilogramowy, pol kilo mniej niz jak wyjechalam!!! :p tyle tylko ze ja przed wyjazdem troszke przybralam, ale I tak to moje dzisiejsze 67 I pol mnie mile zaskoczylo. Najwiekszym I najmilszym wydarzeniem urlopu okazal sie byc pewien piatkowy wieczor w swietnym towarzystwie bez dzieci pijac piwsko I palac fajki ;) :D:D:D:D To tyle narazie bo musze nadgonic za praca :( ale stawiam ozezwiajaca cole zero! 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, Wesola, nie ma to jak powrot z pompa :) : stronka, sernik, kawa, winko i dobry humor :) Nie zawiodlam sie :D :D :D A z urlopem mam za kadym razem to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×