Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Bo ja sprzedaje mleko do firmy,ktora robi jogurciki owocowe...Zott,pewnie znasz? O jak M na miejscu ,to juz moze chcesz sie do tych cwiczonek przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecie z ostatnich wakacji nad kompem stoi :-) A teraz do kuchni !!! Biegiem !!! Tylko krzesla nie przewroc malego M obudzisz :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Ania :-(, na miejcu to znaczy 400 km od domku :-(... Smacznego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko do sypialni,w kuchni jak ostatnio suszylam to mi moj kochany piesek zerzarl...a do sypialni nie ma dostepu to kielbasa bezpieczniejsza.... Jak niewiele czlowiekowi do szczescia potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mowie... cieszmy sie z drobiazgow :-) bo powodow do wielkiej radosci mamy tak malo :-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to te cwiczenia na jutro lepiej przełóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz taka kielbaska to rzeczywiscie nic wielkiego...ale w czasach kryzysu.... A nie boisz sie tak sama w domu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie odwlecze to nie uciecze...a Ty przeciez lubisz czekac hi,hi....Bedzie lepiej smakowalo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC A NIC :-D !!! A powaznie to gdybym mieszkal w domu to moze by mi i troche "lyso" bylo ale tak ... sasiedzi za sciana :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki wpadlam bo dopiero goscie poszli.....co u was? musze poczytac czy moge jutro? ....................................❤️..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie czekac, zgadza sie ! Ania ja Cie nie wyganiam, ale mam wyrzuty sumienia :-(... ja sobie jutro pospie ale Ty bedziesz miala ciezki poranek... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkalam cale zycie w bloku i jak sie przeprowadzilam do M i zostalam sama w domu,to bardzo zle sie czulam...mielismy wtedy 4 psy i zawsze przynajmiej ze 2 wolalam do domu ,bo nie lubialam tej ciszy a teraz za tym tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu🖐️...jak widzisz mamy sie dobrze.... Rebeko,jeszce do pol posiedze a potem rzeczywiscie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no to cool ! Ja bym bardzo chciala mieszkac w domu... ale niestety... kredyt na 30 lat to nie dla mnie a inaczej domu kupic sie nie da :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie mialyscie a mnie niebylo.....cholerka ....zajrzyjcie kobietki do skrzynki ...to spoznione ale jeszcze swiezsze beda ...juz moge przesylac ...ale cierpliwosci zycze i o nia prosze....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wasze zdrowko wirtualnie ...zeby niebylo ze za duzo sobie pozwalam ...hihihi...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ,ja juz zajrzalam....i jedno powiem to zdjecia robia wrazenie ...tak fajnie na siebie patrzycie UHHH...nic dodac ...nic ujac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiecie wcinam sie w temat ....ale jak juz osiade gdzies na stale ...oczywiscie najpierw pozyje i pomieszkam ...sprawdze jaki system juz nie za szybko ...wtedy zdecudujemy czy pakowac sie w kredyt i kupic jakis dom czy nie ....ale mysle ze juz trzeba gdzies osiasc....juz chcialabym miec swoje ...i niemyslec o wszystkim za duzo ...................a moze to nie na temat ...poczytam przy chwilce czasu wolnego//....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo/....dzieki a juz myslalam ze nie bedziecie mogly ich otworzyc.......fajnie ...dawno chcialam wam je pokazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok przykro mi to stwierdzic,ale ja musze Was pozegnac....Dobranoc i do dzisiaj ....tyle ze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ...zycze Ci dobrej nocy ....karaluchy pod poduchy ..jak Cie beda gryzc ...prosze do mnie przyjsc......zart....ale snij o nas jak nie bedziesz miala o kim ...hihihii....moze jakas telepatia?:D Rebeka ?,.... ...a jak z Toba ..tez idziesz spac?..czy jeszcze nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - my tez czekalismy dlugo... ponad 10 lat, zanim zdecydowalismy sie na kredyt...dopiero kiedy bylismy pewni ze chcemy tu zostac. Ale co innego kredyt na mieszkanie a co innego na dom... na mieszkanie wzielismy kredyt na 12 lat... na dom nie wiem czy 30 lat nie bylo by za malo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwilke posiedze :-), chyba Ty pojdziesz to sama ze soba gadac nie bede :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×