Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wesola - no no, nie poznaje cie ;-) :-) ! To zdaje sie Ty bylas ta "slomiana wdowa, ale taka wiecej kulturalno-oswiatowa" ;-) :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby w alkoholizm nie wpasc ... bo podobno takie "rytualy" to pierwszy krok do nalogu... Ale co mi tam ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,Twoja Ania i ja ....to byl dobry rocznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola -i tak trzymac !!! Kaszubko - no to teraz masz 2 Anie :-) ... a nawet 3 bo jeszcze Wesola ! I to naraz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko moj M tez jakos piatku nie umie przezyc bez piwka,...ale chyba jeszcze nie jest alkoholikiem...Chociaz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swoją Annę - Marię... w tych czasach to był przebój, ale moja mama też Anna. Ja też mam imieniny tylko raz w roku - 1 lipca, poszukajcie - to poznacie... hihihihi... piszecie dziś dużo - nie nadążam... to pewnie te procenty wirtualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - zawsze mowie ze wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac (no, prawie ;-) ) ale wszystko z umiarem. I odreagowac tez od czasu do czasu trzeba, no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Rebeko ja dzisiaj juz i tak poszcze ,to przeciez ten raz moge jeszcze bez rowerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko mnie ten przeboj caly czas sie podoba zreszta imie tez ,a moja corcia ma go na drugie,a na piersze tak bardziej z fracuska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - a zdziwilabys sie :-) bo do salonu steper juz przytargalam... Pierwszy krok zrobilam :-D ! Teraz sie bedzie latwiej na nim kurz zbieral :-D Kaszubko - nie wierze ze masz taka slaba glowe, toz my dopiero sie rozgrzewamy :-D . Zartuje... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola jakby ktos wynalaz taki rowerek to jak w banku ,szybko bylby bardzo bogatym czlowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, piję mleko i przegryzam je pierniczkami w czekoladzie... może któraś ma ochotę... proszę się częstować.... bo znów przybędą mi zbędne kg, a mam ich i tak stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślę a jaka dla nas wygoda cmyk na rowerek z koleżankami na plotki i oponka zrzucona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola ,Nicole... Rebeko...no kurcze to jestem pod wrazeniem....ja musze M namowic zeby zrobil mi podstawke na klawiature na kierownicy i tez go przytargam... Niedlugo Walentynki ,to moze to zrobic w ramach prezentu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko to wskakuj na rowerek naszych marzeń i po sprawie będziesz wiotka i smukła jak za dawnych lat:):):) a i z nami pogadasz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,pierniczki...Oj mamusiu...ale bym zjadla,ale bez mleka ,bo mleko dla mnie brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - sliczne imie :-) ! Mala dygresja : czy Jej imie ma jakis zwiazek z filmem "Zandarm z Saint Tropez" ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×