Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A jej sie chyba nie bardzo podoba...A ja chcialam ,zeby byla Sara albo mercedes....To M mnie wysmial i powiedzial,mercedes,ok ale jak bedzie syn to bedzie Volkswagen...No i zostala Niki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podstawka na rowerze to podstawa !!! Bedziesz miala wieksza motywacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo tam byla Nicole, i taka niezla laseczka z niej byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,ale syn to juz na prawde dzieki filmowi ma swoje imie i tez nie polskie....Jak na razie to znam tylko jednego Polaka o takim jak on imieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to widocznie wszystkie Nicole to fajne laseczki....ale moja ma tez buzke nie od parady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no nie moge wszystkiego zdradzic od razu ! Ale taka podpowiedz,byl aktor ktory gral "Swietego" i on tak wlasnie mial na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeciez ze tak !!! Mowilam za wszystkie Wasze dzieciaczki sa slodkie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż kiedyś mi powiedział,że kochanego ciała nigdy nie jest za dużo... i jeszcze dodał, że nareszcie nie musi mnie szukać.... A serio - walczę, aby więcej nie przytyc i to musi mi na razie wystarczyć - przez to moje unieruchomienie doszło mi 12 kg... trochę udało mi się zrzucić, ale to wszystko za mało. A mleko muszę pić - mąż jak żandarm nade mną stoi i pilnuje... łobuziak z niego.Do tego kupuje mi twarożki, jogurty... a on w tym czasie wypija sobie piwko... i robi mi apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem Wesola zebrala glowna nagrode!!! Brawo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roger Moore grał świętego ... ale z niego był przystojniacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko,moj M tez jak bylam w ciazy to znecal sie nade mna i kazal pic mleko,bo to dobrze dla dziecka....a ja sie poswiecalam i pilam,chociaz za kazdym razem mialam ochte leciec do kibelka ,a potem corka sie urodzila i miala skaze bialkowa i przy drugiej ciazy juz mnie nie dreczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - facetom to nigdy niczego nie jest za duzo !! Nic na sile... nie mozna sobie tez wszystkigo odmawiac. A ze pilnuje to dobrze... pewno masz zalecone jesc duzo produktow mlecznych... ze wzgledu na zawartosc wapna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieje ,ze moj tez nie najgorszy urosnie...chociaz cholerka jak na razie troszke za niski po mamusi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, kochane, zostawie Was na chwilke bo mam moja mamuske 😍 na telefonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,tylko czemu ci faceci sie ogladaja za takimi szczuplymi blondynami i z duzym biustem,na nogach do nieba...? Na szczescie nie wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - wszystko się zgadza, dużo, dużo wapna... a sadełko na brzuchu rośnie. Muszę poszukać coś na zgubienie tłuszczyku... jakieś ćwiczenia.. wiem że są nawet dla tak słabo ruszających się jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko tylko wroc! Wesola to polej ...!A Rebeka jak wroci to wypije karniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, ci faceci [ szczególnie po procentach] oglądają się za każdą, ale nie każdą chcą mieć. Jedni lubią szerokie biodra, inni duży biust... muszę spytać się męża co we mnie widział. Byłam bardzo szczupła, piersi tez były maluśkie... i miałam 17 lat. A on był wtedy szczupłym, przystojnym blondynem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×