Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

..tak ,dobrze mowisz,spokoj przedewszystkim ,radosc, bliskich sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, wybacz slonko, fajnie sie rozmawia ale ja juz bede pod kolderke uciekac... u mnie jue druga dochodzi i oczy mi sie same zamykaja :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak oczywiscie ..ja tak bezmyslnie z czasem ..ale ostatnio przygotowuje sie do weekendu...spij slodko przeciez u mnie inna godzina..;) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ewanisia 😘. Jeszcze duuuzo wieczorow przed nami !!! Slodkich snow zycze !! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie "nocne Marki" - bo skowronków dziś tu nie ma.... hihihiihihi Ja, niestety, nie mogę długo wieczorem przesiadywać... a tak bym też chciała.... mąż jest skowronkiem i szum komputera przeszkadza mu w zasypianiu. Dla chętnych - tak na wszelki wypadek - stawiam kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj kawusia mnie dzisiaj trzyma przy zyciu....chociaz juz teraz wpadlam w rytm i nie jest najgorzej... Rebeko....ode mnie tez duza 👄 za wypowiedz na temat zycia za granica...Swieta racja... Kaszubko🌻 ....dzieki za kawe dzisiaj znalazlam w ślaskiej ksiazce kucharskiej takie cosik: Najglupszym napojem jest kawa.palimy kawe,by płyn byłczarny,lejemy mleko,by był biały,kładziemycykorie,zeby kawa była gorzka a sypiemy cukier ,by była słodka,gotujemy ja ,zeby gyła goraca a dmucha sie ,by była zimna. duzo w tym racji,ale w takie dni jak dzis to nie ma nic lepszego... Bede czasami zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...na razie sie melduje tylko i zycze milego dnia ...zajrze wieczorkiem ....dla kazdej po 👄 i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 Pozno dzis do Was zagladam ale zaspalam dzis rano :-O, sprztalam biegiem zeby zdazyc przed powrotem M... no ale udalo sie :-). Kaszubko 🌻 - ja wlasnie z tego powodu komputer w salonie postawilam :-), bo tez bym zycia nie miala ;-) Ania 🌻 - nie smuc sie :-), to tylko \"efekt WE\"... a co do kawy to ten glupi napoj nam nieraz niemal zycie ratuje :-). Ewanisia 🌻 Teraz juz po obadku i po seansie filmowym :-)... à propos : swietny film \"No country for old men\" z Tomy Lee Jones\'em ! Za chwile na zakupy trzeba bedzie wyskoczyc i pozniej spokojny wieczor w domu... wiec moze do Was na chwilke wpadne :-) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, co za smutna minka ? Ewanisio, trzymam Ciebie za słowo. Nic dzisiaj mi się nie chce - strasznie leniwy dzień... wszystko wydaje się być takie nudne... a może w ten właśnie sposób nabieram sił... jutro znów bedzie mój chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kaszubko tak leiej...no jak tu sie nie smucic ,jak tu takie pustki? Pedze do laciatych....moze zajrze potem... 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś późno w nocy jest boks - najprawdopodobniej mąż będzie oglądać... to i ja będę miec wtedy dłuższy dostęp do komputera. mam tylko pokój z kuchnią - aby był spokój, trzeba zawsze dochodzić do kompromisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ .........witam wieczorkiem ...jaki piekny dzionek byl dzisiaj ..normalnie wiosna....az niechcialo mi sie do domku wracac...a jak panie spedzily dzien?.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, zadam Ci małe pytanko: umiesz liczyć, dodawać ? jestem pewna, że tak... to odpowiedz dlaczego to działanie jest prawidłowe i naprawdę nie ma w nim żadnego będu... 1+2+5+9= 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko 🖐️,bo oczka mi sie kleja,a wiem ze jak juz zaczne to nie bede umiala odejsc... Milej nocy kobietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, podaję odpowiedź.... 1 łózko + 2 osoby + 5 minut + 9 miesięcy = 1 osoba więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo-oczywiscie kochana kladz sie do lozeczka bo my przeciez jeszcze spimy a juz z rana wstajesz ...Dobranoc....🌼 Kaszubko..a skad to wytrzasnelas? u mnie w domu kiedys czesto takie zagadki robilismy....ale mowie o dziecinnych latach....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecalam ze wpadne,ale mam tylko chwilke :-( Kaszubko - ja to znam doskonale bo my przez 6 lat mieszkalismy w kawalerce :-O... niezla szkola wyrozumialosci :-) A to Twoje rownanko fajne :-P :-D, trzeba wyprobowac ! Ania - dalej smutna ? Chyba juz nie... jeszcze tylko jutro i znow bedziemy czesciej na topiku :-) Ewanisia - u nas tez slicznie ... zakupy tez troszke przeciaglam... :-) Mamy jutro rodzicow na obiad, wiec pewno dopiero po poludniu bede wolna... i wtedy zagladne :-) Slodkich snow dziewczyny 😍 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Rebeko, że ja w tym małym mieszkanku wychowałam czworo dzieci... a na urodzinach moich i męża też wszyscy jakoś potrafią się zmieścić. trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wstałam.... witaj Rybko, witajcie wszystkie.... u mnie słoneczko spogląda zza chmur.... Do sernika dokładam bułeczki maślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...oh jak przyjemnie kawka serniczek i buleczki maslane ..kobietki jak milo....pisze sie ......pospalam dzis sobie ale reszta jeszcze spi..wiec moge przysiasc spokojnie ,....milego dnia zycze......🌼 Rudamaxi-👄...Ty nocny marku ..ile masz zwolnienia ? 🌼 Rybko-👄...jutro tez tak poprosze ..hihi..🌼 Kaszubko-👄....wybacz ze tak sie zmylam wczoraj bez pozegnania..🌼 Rebeko-👄..duza buzka za wypowiedz 🌼 Annapo-👄 Dea-👄 Wesola Aniu-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×