Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witaj Ewanisio.... stawiam następną kawę i się zmywam.... za chwilę będzie mój najmłodszy, jego wybranka serca i piesek... zgadnij na kogo czekam najbardziej.... moje serce samo nie potrafi wybrac - syn czy piesek. Jego bardzo kocham, a suczkę uwielbiam.. Odezwę się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to milej niedzieli Kaszubko...baw sie dobrze u mnie juz powstawali i tak pieknie ze wybieramy sie w plener ....buziole dla wsiech i milej niezieli...pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia mnie tak wszystko boli ze dlatego nie spie. A zwolnienia nie mam bo ja bezrobotna i na dodatek juz bez prawa do zasilku.Teraz musze sprawdzic czy mi sie nalezy jakies odszkodowanie a jak nie to sprawce wypadku podam do sadu z powodztwa cywilnego.Za bardzo boli bym mu odpuscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele 😘 🌻 !!! Pozegnalam gosci :-( teraz chwilka dla Was, kochane 😍 Kaszubko - mam nadzieje ze milo spedzasz czas :-) ... Masz racje : dla chcacego nic trudnego... w naszej kawalerce o powierzchni niewiele ponad 20m2, przyjmowalismy gosci, czasami nawet przez prawie 2 tygodnie mieszkalismy w 4-5 osob ... Oczywiscie materac na podlodze i warunki spartanskie ale jesli tylko jest dobry humor to reszta nie wazna :-). Rybka - jak jeszcze zostalo sernika to poprosze o kawaleczek :-) Ewanisia - \"wiosna ach to ty ?\" ;-) U mnie tez bezchurne niebo i ponad 10°C :-) ... od razu chce sie zyc :-) ! Slowko do Rudamaxi : rzucilam okiem na stronke Twojego synka :-).... Ja tez z 17 pazdziernika jestem... Pozdrawiam ! Papierkowa robote musze teraz odwalic :-( ... ale jestem na podgladzie :-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze sie tak wtrynilam ale chcialam poczytac inny topik 30 i zobaczylam ewanisie wiec sie do niej odezwalam:) Rebeca ja jestem z 5-go pazdziernika a 17-go mam imieniny ale pazdziernik to dobry i fajny miesiac:) A co do czytania bloga to zapraszam w imieniu moich dzieci:) Rekonwalescentka was wszystkich pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny chciałabym Wam wszystkim podziękować za trzymanie kciuków za mnie i moje egzaminy JESTEM W PIĄTYM SEMESTRZE:D No to mogę odetchnąć, za dwa tygodnie zaczynam nowe zjazdy i nowy semestr A teraz zmykam na spotkanie przed I komunią mojego syna do kościoła,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - tak to jest jak sie nie czyta dokladnie :-O ... wiem ze gdzies cos brzeczy ale co dokladnie i gdzie dokladnie ... ;-) ? Mnie nie przeszkadza zadna \"nowa\" osoba na topiku... nawet jesli zaglada do nas tylko od czasu do czasu to i tak bardzo mile :-) She - 🌻🌻 GRATULACJE !! 🌻🌻. Powolutku do celu :-). Korzystaj z \"laby\" i odpoczywaj na maxa... aktywny wypoczynek jak najbardziej wskazany :-P :-D ! Odwalilam kawal dobrej, nikomu nie potrzebnej :-P roboty, teraz chwilka relaksu przy okienku... milego wieczoru zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pojechali.... teraz cisza i spokój.... tak nieśmiało pytałam się o ślub - znów dostałam wymijające odpowiedzi.... śmiali się i żartowali.... Jestem zmęczona, zabawa z potężnym psiskiem potrafi wymęczyć. Nie obiecuję, że dziś jeszcze tu zajrzę - mąż drzemie i lekko pochrapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa porą Witam i uciekam jednocześnie do łóżeczka ( niekoniecznie spać ;) ) A może jutro będę częściej. może wieczorek przy kompie spędzę Pa milego wieczorku również i Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 .....hohoho ja pierwsz dzis...wiec stawiam kawke na mily poczatek dnia......i dla kazdej po 👄 i po 🌼 ...wczorajszy dzien spedzilam bardzo przyjemnie, bylismy z chlopcami na meczu rozgrywanym przez polskia mlodziez i starszych pozniej ze wzgledu na pogode pojechalismy nad moze ...a na koniec dnia zrobilismy z dziecmi w domu rozgrywki w Fife 2007 (jesli ktos nierozumie )to gra na XBOX ....dzionek minal przyjemnie wiec pora zaczac poniedzialek......milego dnia........ Rudamaxi-👄,,...to tym bardziej Ci wspolczuje ..ale staraj sie o te odszkodowanie ...a jak Konradek sie czuje ....i co wlasciwie lekarze na to powiedzieli tzn;na ten upadek .....🌼 Rebeka-👄....widzisz pazdzirnik nadciaga.....dzis w poludnie zapraszam na taras 🌼 Kaszubko-👄..widze ze milo spedzilas dzionek🌼 Annapo-👄...stawiam do kawki jablecznika zeby chociaz troszke Cie wyreczyc🌼 Dea-👄 Wesola Aniu-👄 Rybka-👄....fajna fotka ..ma talent..buziak dla corci 🌼 ...dla wszystkich milego dnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She -👄...dzis Ciebiee niewidzialam ...GRATULACJE....i Powodzenia na piatym lewelu....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciulek-👄,....a Ciebie dzis niema z rana ...przypomnialo mi sie o Tobie jak stwierdzilam ze dzis ja chyba musze zrobic sobie dyktando...hihihi...jak ja ladnie pisze( moze),,,wczesniej oczywiscie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewanisio.....witajcie wszystkie Przyzwyczaiłam się, że rano Kiciulek pierwsza wchodzi na topik... hej ! ... gdzie jesteś ? dziś u mnie brzydki, mglisty poranek.... nawet nie mam za bardzo ochoty wstawać.... zwierzaczki leżą przy mnie, cieplutko, cichutko. Stawiam następną kawę... sama też piję... 33 lata temu leżałam na łóżku porodowym.... po wielu zmaganiach urodziłam syna - urodził się o całe 6 tygodni za wcześnie.... musi ten czas tak szybko uciekać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewanisia🌻 dzieki;) Rebeka🌻gdyby nie to że w tym miesiacu płace za studia i muszę wyłożyć na aparat ortodontyczny dla syna to sprezentowałabym na np Walentynki mężowi nastepny koncert U2-widziałam już taki z Irlandii;) ale święta tez niedługo to moze wtedy:P Kaszubka🌻33 lata temu to moja mama mnie na nocnik sadzała:P;)ale ten czas zasuwa:D Rybka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - dlatego często czytając o Waszych problemach... i nie tylko problemach.... podśpiewuję sobie "ale to już było"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!.... wszystkie panie i na razie tylko tyle niestety....zaczely sie ferie i obiecany remont takze nie wiem kiegy znajde troszke czasu ,zeby tu zajrzec,ale wszystkim zycze bardzo milego dzionka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek 😘 Pozwole sobie na lyk kawy w milym towarzystwie bo tydzien zaczyna sie fatalnie :-O. Same problemy, szefostwa nie ma i sama musze sie wyklucac z dewloperami... ktorzy oczywiscie \"zawsze maja racje\" i robia co chca :-O. Ale zle we mnie wstapilo :-P, nie popuszcze i chyba dzis lagodnego charakteru nikt sie u mnie nie dopatrzy !! Najwyzej ze mnie z pracy wyrzuca... Ewanisia - dzieki za jablecznik :-) Kaszubko - stanowczo za szybko ten czas leci :-O She - do \"zajaczka\" niedaleko :-) Ania - nadszedl wreszczie ten wielki dzien ! Trzymie kciuki zeby wszystko szubciutko i sprawnie poszlo :-) ! Teraz na obiad ide, ale pozniej bede do Was zagladac ... 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki ewanisia 🌻 musiałam sie pochwalić :) Ja też wczorajszy dzień uważam za udany. Odjechali goście i pojechalismy na wieś i przywieźliśmy do nas moją cudowną Ciocię. Cieszę się bardzo, będzie u nas gościć na pewno sdo końca miesiąca. Poztaram sie ją namówić na dłuższy pobyt. A dziś moja córa starsza wyjechała na zimowisko harcerskie. Moje młodsze dziecię nie jeździ samo nigdzie bo to płaczek, z mamusią tylko. Ciekawe kiedy się to skończy :( Męża też już wyprawiłam do pracy ( znów nocka zmarnowana :( ) Teraz lecę na NK i Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś dziwne kłopoty z moją pocztą - mogę odbierać, lecz nie mogę nic wysłać.... Rybka, znam ten ból - mój mąż wiele lat pracował na nocki [ najpierw w systemie trzyzmianowym, potem w dwuzmianowym, a na końcu tylko same nocki ]. W nocy jego nie było, a w dzień natomiast były i dzieci i on.. Nieraz można było sobie tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..czesc kobietki wpadlam zobaczyc co tam u was...ja juz obiadek zrobilam,posprzatalam ..mialam sie przespac ale starszy syn jest w domku i slucha swej muzy..ktora raczej mi niewchodzi na sen...mlodszy pojechal z mezem w trase... Annapo....moze wpadne Ci pomoge...ja juz zaprawiona do remontow...🌼 Rebeka...nie kluc sie ...hihihi....chodz na tarasik ..powspominamy...🌼 Kaszubko....a cos nam wysylasz?....odebralyscie wszystkie moja poczte sobotnia..albo piatkowa...🌼 Rybko...to ciocie przywiozlas? ja wolalabym sama z M...hihihi...chyba ze ja bardzo lubisz? 🌼 ...a gdzie reszta pan? 15 stopni ciepla jest teraz u mnie co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, to niespodzianka.... coś wesołego to będzie. Może później mi się uda, a jak nie, to jutro spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Dziewczyny ja tam nic nie dostałam :( na pocztę , a sprawdzam regularnie Powariowali kopletnie z tymi reklamami na Walentynki :O Następny terror prezentowy,prawie tak jak na dzień Kobiet goździk i rajstopy i wyrób czekoladopodobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Sorry, ale w pracy sporo roboty, a przez weekend tyle napisąłyście, że rano nie zdążyłam nawet wszystkiego przeczytać a co dopiero się odezwać. Kaszubko- 01.07 to Haliny, bo moja maja tak ma na imię i właśnie wtedy obchodzi urodziny, W kwestii emigracji nie mogę się wypowiadać, bo od zawsze mieszkam w miejscu mojego urodzenia, mój mąż też, więc na szczęscie tfu, tfu przez lewe ramię, nie mamy takich problemów. Dyktanda ida nam coraz szybiciej i widac nieznaczną poprawę, ale jeszcze długa droga przed nami. Teraz juz lecę do domu, ale obiecuję, żę jutro zjawię się na dłużej i będę rano. Miłego popołudnia, i do \"zobaczenia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - milych odwiedzin nigdy za duzo :-). Ewanisia - teraz juz tylko zebami zgrzytam :-) ... ide na tarasik zeby troszke odreagowac :-) ... i powspominac stare dobre czasy :-D Kawka w lapke : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko- oczywiście imieninye a nie urodziny. Jestem dzisiaj trochę zakręcona, po tym weekendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...podeslij do Wesolej Ani moja przesylke ...a ja z niecierpliwoscia czekam na Twoja 🌼 niespodzianke... Wesola Aniu...tak te reklamy sa dobijajace 🌼 zrobilam spagetti (prosili domownicy) ale ciekawa jestem czy zjedza cholernie ostre mi wyszlo ...za duzo papryki chili ...wyczyszcze im troszke srodeczki..hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ...czekaj ide... Kiciulek ..cos Ty dzis taka zalatana..hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, skarbie - posłałam do Ciebie dwie wiadomości i weszły.... A teraz moja prośba - czy możesz rozesłać to również do naszych dziewcząt ? Ja tyle się namęczyłam,że mam już na dziś dosyć. Jeszcze nigdy nie miałam takich kłopotów z wysyłaniem... może mam dziś za słaby internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problemu Kaszubko, posle dalej... 😍 Uroczy maluszek !! 😍. Moc 😘 dla niego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×