Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

bardzo dobra jest surowa ryba. Ja pierwszy raz spróbowałam na Bialorusi już kilkanaście lat temu i bardzo mi zasmakowalo. Tam też podawali jaką potrawę z trawą morską. Też wyśmienitość. Oprócz tego kawiaor i mieli boską śmietane a tym samym lody. No i oczywiście samogon :D rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to biegamy na tarasik... papierosy czekają Dobrze zrobiony samogon nie jest zły.... wczasach kartkowych tylko to krążyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌻 -Surowej rybki nie jadłam i jakoś n ie mogę sobie tego wyobrazić, kawioru wręcz nie znoszę, brrr, zdecydowanie wolę kuchnię południową- spagetti, owoce moża i południowe owoce. She- ja też się męczę, uwielbiam słodycze, na niedzielę piekłam pyszne słodziutkie ciasto na urodziny teścia, a nawet nie mogłam oblizać- ale wytrzymamy, do świąt jeszcze tylko 39 dni ❤️ . Wczoraj zastanawiałyśmy się dlaczego w tym roku wielki post trwa 47 dni a nie 40... Niedługo kończę pracę i do domku, co prada dyktando mnie nie ominie, ale za to wieczorkiem znowu coś powyszywam (chociaż teraz wyszywam na prośbę jednej z koleżanek córki serwetkę wielkanocną- na szóstkę z ZPT)...🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby regularne - 5 razy w ciągu dnia małe posiłki i zero dojadania pomiędzy nimi oraz zero słodyczy daje dobre rezultaty. Ale czy pamietałyście o zrobieniu wcześniej diety oczyszczającej ? Bez tego trudniej spada się na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na syna mówię, a sama piszę nie lepiej, napisałam morze przez "ż" i nawet nie zauważyłam hihihihi Życzę wam miłego popołudnia i wieczoru sto 👄 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja ,racja z dowodami miłości naszych panów hi,hi,hi,hi,.........ale jakby któryś zapominał na codzień to liczne reklamy i kolorowe cuda na każdym kroku mu to przypomną......a wtedy będzie musiał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego popoludnia Kiciulek ! Kaszubko - je sie "wyczyscilam" w grudniu przed Swiatami, zdaje sie ze trzeba by to powtorzyc :-O. Nie mam problemu ze slodyczami (choc tez lubie :-P)... dla mnie wiekszym problemem sa chipsy, orzeszki, pistacje, chrupki i wszystkie inne tego typu "duperelki" :-). Jak juz siegne po jednego to ciezko przestac :-O... znajoma nazywa je "ciagalki"... bo ciagna :-D. No i wszelkiego rodzaju makarony (carbonara na mascarpone ktore ma 80% tluszczu :-O) Wesola - to jednak jestes ! Mam Cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi,hi........i jak mnie już złapałaś to masz minus pięć conajmniej kilo,bo złapać mnie..........to nie lada wyczyn ;) tak,tak nie muszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po kolejnej kawie, nic nie daje .... spać !!! A jeszcze jak się slucha latynoskiego jazzu to można na siedząco zasnąć, chyba trzeba przeżucić się na metal :) I to lubię i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co .... ja tam mogę jeść wszytsko, ja nie tyję, nigdy nie miałam z tym problemu. Jestem jak księżyc dążący i cofający się. Jak przyborę ze 3 kg to zaraz stracę. Mam bardzo dobrą przemianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na tę okazję zjem trochę pierogów z grzybami ;) a potem zabiorę sie do lepienia pierogów z ziemniakami. I też zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - tak jak mowilam : Tobie nawet trzy sniadania nie zaszkodza :-D !! A ja ide jescze za Wasola polatac... jeszcze 5 kilo mniej i sprawa zalatwiona :-D :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest :-( ?! Zostawic Was na chwile to juz nic sie tu nie dzieje :-D ?! To teraz na dluzej Was zostawie :-P... uciekam do domu, ale po drodze chyba po pizze wskocze :-P, a co :-D !! No to narazie serduszka 😍 (czesc] !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuu...............Rebeko to dzisiaj karna przebieżka będzie ja z pizzą będę uciekać a Ty mnie będziesz gonić :P no i hi,hi,hi,hi...................teraz już wiesz jaka będzie nagroda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT 🌻- jak mozesz miec jakiekolwiek watpliwosci ?! Nie dalej jak dzis rano lamentowalam nad nieobecnoscia kilku pan... w tym Ciebie :-). Apoza tym obiecals zdjecia... no dobra, rozumiem ze raczej w tej chwili nie masz czasu na glupoty :-P... Co Was tak na remonty wzielo ... Ty, Ania... to tylko u mnie ciagle odkladane \"na pozniej\" :-P. A ja sobie wlasnie \"Alternatywy 4\" ogladam... tak nas cos naszlo ;-) :-D... ciekawe czy Wasze (BT i Ani) mieszkania wygladaja tak jak plac budowy na Nowoprojektowanej ? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zasiedzialam :-)... Stanislaw Aniol jest niesamowity ;- :-D :-D!! Dobranoc 🖐️ 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny witam skoro świt jak zwykle przed słońcem, chociaż nie jest już tak ciemno jak jeszcze jakieś dwa tygodnie temu. Stawiam wodę na coś do picia, każdemu wedle życzenia, a do tego pyszne wiosenne kanapeczki. Rebeka i Wesoła jak tam wieczorne bieganie...? :) obiecuję sobie, że będę codziennie ćwiczyć chociaż kilkanaście minut, ale ciężko mi to przychodzi :( Życzę wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 czesc kobietki niebylo mnie wczoraj bo bylam z mezem pisalam juz zwiedzilam kilka zakatkow ...i spedzilismy troche czasu razem ...jutro M ma wolne wiec chyba do poludnia mnie rowniez niebedzie....jedziemy jutro do ambasady...cool....zycze wszystkim paniom milego dnia ......... Kiciulek...dzieki za wstawienie wody ...hihi...🌼 Rebeka.....tak mnie kusisz tym filmem ze chyba go zdejme 🌼 She....momentami mam braki w czasie 🌼 Kaszubko.....🌼 Annapo...jak przebiega remoncik? 🌼 Dea 🌼 Ellisa 🌼 Bez Torebki jak milo Cie widziec 🌼 Rybko 🌼 Wesola Aniu 🌼 dodam jescze rankiem ze ja bardzo lubie kawior (czarny) i (czerwony )bez roznicy i owoce morza pod kazda postacia ale nie zawsze to jadlam od niedawna jakies dwa lata to u mnie w domu czeste przekaski ...ale rzecz gustu ...zreszta ja naleze do tych raczej jedzacych wszystko....a z cwiczeniami to zostaje tylko na obiecankach.......a teraz milego dnia juz wszystkim 🌼 co powiecie na ciasto budyniowe do kawki ...na zimno ale pychotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ewanisia 🌻 poproszę a ja stawiam obiad w takim razie - pierogi z grzybami i ruskie. rebeko 🌻 a Kotek i Kołek? Ja lubię bardziej \"Zmiennikow\", a w ogole to ulubioną naszą, całej rodziny, komedią jest \"Nie lubię poniedziałku\". Znasz ją? Tam jest taki motyw z ustawianim butelek mleka na korytarzu pod drzwiami przez dostawców. Zawsze przy tym się śmieję do łez. I oczywiście fantastyczna gra Bohdana Łazuki. kiciulek 🌻 cos Ty taki ranny ptaszek? Faktycznie juz dnie są dłuższe i to napawa optymizmem. Kawka? U mnie będzie dopiero 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×