Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko,czasami trzeba wybrac,albo zdrowie albo wyglad...A nie mozesz brac wapna w tabletkach...ja wiem ze takie natyralne lepsze ,ale przy tabletkach nic sie odklada...A 12kg to jeszcze nie jest duzo... Ja sie ruszam i tez nie mam prawidlowej wagi,ale ogolnie lepiej sie czuje niz jak bylam bardzo chuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko to takie ćwiczenia,które polegają na napinaniu pewnych partii mięśni bez obciążeń wrzuć w internet powinno być :) bardzoo fajne ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola....Chyba biale wino...a ja tez nie wiem czym sie je te izometryczne...chetnie sie dowiem co to takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe wino dla Ciebie Annopo,zobaczcie w internecie bardzo dobre ćwiczenia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiem co to jest. Już w "Księżycowej dolinie" Jack London o tym pisał. A ja czasem to stosuję, ale za mało i nie fachowo... zajrzę do internetu i postaram się robić te cwiczenia porządnie... wiosna coraz bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ale mi ten sledzik dogadza...a taki byl dobry... A te cwiczenia musze poszukac Aniu ,tak powaznie to umiesz zrobic takie bliny ,no moze nie z kawiorem,ale w wersji na codzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak robi się jak naleśniki nasze tylko mąka jest gryczana i smaży się jakgdyby nasze większe placki,ale nie nasze naleśniki :)a i koniecznie na słono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodatki wiesz może być sama kwaśna śmietana,może być łosoś do nich wędzony i śmietana,może być pstrąg wędzony,a może być to co sobi wymyślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musze gdzies poszukac przepisu i sprobowac zrobic,bo moze byc dobre...ale dopiero po remoncie... No wlasnie z Rosja to kojarzylam,ale jakos inaczej moja wyobraznia je sobie przedstawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle ze nie wiem czy u nas make gryczana dostane....chociaz teraz rozne rzeczy sa,wiec powinna byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola ...wiesz moja najblizej polozona miescina to takiego sklepu nie posiada,ale poszukam ...A czemu na malych patelniach ,czyzby zle sie przewracalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo to wyślij mi adres mailem to Ci kupię i wyślę,albo przyjadę do Ciebie i sama zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozno sie robi a moj Slubny jeszcze nie wraca,on juz sie chyba nie zmieni,jak jeszcze dzieci zaczna nie wracac to juz chyba zglupije,nie lubie takiego czekania... Ze tez musimy sie tak zamartwiac o tych naszych najblizszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola ...nie ma sprawy...jak nie znajde u nas to przyjedziesz mi zrobic, uprzedzam,ze trzeba sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale taka mala patelnie to mam ,wiec nie musisz smyczyc przez pol Polski... Ja ostatnio nawet mysle czy sie nie wybrac na 2,3 dni w okolice W-wy,bo kuzynka na dniach spodziewa sie dziecka i chcialabym je zobaczyc...wiec moze predzej najpierw zjemy te bliny w jakies knajpce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ,ze przez Nas nie splawilas mamy tak szybko....Rebeko nadstawiaj kielicha,bo Wesola leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×