Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko, wielkie dzięki. Mam bzika na punkcie tego malucha.... rok temu, gdy się urodził, dał mi upragniony spokój ducha - wyciszyłam się i zaczęłam bardziej realnie żyć. A jednocześnie zrobiłam się bardziej twarda i stanowcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia poszly... maly problem z Wesola, bo jej skrzynka odrzuca moje maile z pracy... ale i tak wyslalam :-P. Jak ktos nie dostal to prosze lapke w gore :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziwiajace jak czasami jedna osoba (i to w tym wypadku taka malenka :-) ) potrafi wplynac na nasze samopoczucie i zachowanie :-). Dzis przydal by mi sie w pracy ktos taki kto by mnie wyciszyl i uspokoil :-O.... JA CHCE DO DOMCIU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...sliczny bobas ..a jaki juz duzy...buziak dla malego-👄 Rebeka...dzieki za przesylke 👄 Wesola....jak fotki to ja tez poprosze..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam 😘... Wesola - zagladne juz w domu :-) Nie wiem czy bede wieczorem :-(... jestem wykonczona :-O. Milego wieczoru kochane 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia moja Ciocia jest cudownym czlowiekiem. Ja ją wręcz uwielbiam, kocham. To ona jest dla mnie od wielu już lat matką, to ona mnie nie zawiedzie, to włąnsie ona mi w każdej sytuacji pomaga. kaszubko sodkie dziecię, wie co zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczęta - polałyscie lukrem moje serce... dużo, dużo buziaków dla Was. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jak zwykle o tej porze słońce jeszcze nie wstało, ale ja już jestem na postęrunku. Zapraszam na kawkę, herbatkę a moze kakao. Do tego świeże bułeczki z domowym dżemikiem... Kaszubko zdjęcia maluszka słodkie. :) ❤️ Wczoraj mój syn znowu rozbroił mnie swoją ortografią, pisął na kartce co mają razem z moim mężem kupić w aptece i napisał \"tabledki przecif bulowe\". Nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Weekend jakoś przeżyłam (zwłaszcza urodzny teścia nie były łatwe i trochę mnie zdołowały). W sobotę byłam u koleżanki, która właśnie się wybudowała i poza tym, że było dosyć wesoło. to żal serce ściska, że takiego domku nie mam. :( Ale ciągle wierzę, że jednak wygram w tego totka i wybuduję sobie kiedys ten wymarzony mały domek z ogródkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Kiciulek......kakao i buleczki ....jeju,jeju ...pychota ...pisze sie i dzieki..🌼 Rebeka....mam nadzieje ze sie wyciszylas? jesli nie to zapraszam na spacerek dla -zdrowotnosci- hihii..🌼 Kaszubko.....maluszek rosnie jak na drozdzach.....jak ja lubie takie male dzieci 🌼 Rybko.....to zmienia postac rzeczy ...Zdrowka dla cioci i buziaki 🌼 She...redsikiem tylko? 🌼 Wesola Aniu 🌼 Annapo...jak remont przebiega? znajdziesz chyba chwilke na kawke? 🌼 Dea...cos Ty taka zapracowana? 🌼 wszystkim zycze milego dnia i zmywam sie w poludnie ...jade z M ,..pozwiedzac czego jeszcze niewidzialam /....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciulek czołem dzięki za kawę🌻 Dzień dobry kolejny pracowity dzień przed nami,a więc zakasajmy rękawy i do dzieła hi,hi,hi,hi,hi :):):):):) A za dwa dni dziewczyny będziemy obsypywane przez naszych partnerów dowodami miłości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ! Tradycyjnie juz (ale caly czas do serca :-) ) posylam po 😘 i 🌻 dla kazdej z osobna. Kisiulek - ja tez na totka licze :-)... bo bez tego to o domu moge tylko marzyc :-( ...Dzieki za kawke ale obawiam sie ze juz zimna bedzie :-( She - wzajemnie ! Ewanisia - taka wyciszona jesteme ze sie prawie nie odzywam ;-)... a telefonow to juz wogole nie odbieram :-P. Nie beda mi tacy $%!#&£@#% humoru psuc :-) ! Wesola - ja tam wole dowody na codzien :-P :-), a od swieta tylko male przypomnienie :-) ... Milego dnia dla Wszystkich 😍 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co z Wami, mile panie ?! Meldowac sie prosze, i to juz :-D !! Kawka w lapke i na tarasik zapraszam - tak pieknie dzis ze szkoda dnia marnowac :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu dalej pusto :-(... Mimo wszystko przekazuje pozdrowienia i 😘 Izy vel Ellisy :-). Obiecala ze sie wkrotce odezwie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ale niemrawy dzień. Nic się nie chce, nic nie cieszy, samo NIC się nicuje :( Też tak macie dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możeby tak zjeść drugie śniadanie? A potem trzecie i kolejne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ... już jestem... a może dopiero.... wstałam lewą nogą a własnej winy.... zamiast kolacji zjadłam ciastka.... podniósł sie cukier.... moja wina i łakomstwo. Nie dość, że mam czasem kłopoty z cukrzycą - jeśli nie pilnuję diety - to jeszcze zapominam,że słodycze tuczą. Humor już mi się poprawił...samopoczucie również,,,wyrzuty sumienia pozostały... wyspowiadałam się..... no to czas na rozgrzeszenie - dostanę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się odzywam ściskam , przytulam, całuję roboty mam po sufit a do tego planuję mały wypad z dzieciakami na narty, więc to co mogłabym rozłożyc na kilka dni musze zrobic jak najszybciej... Kaszubka - Twój wnuk po prostu wymiata!! uśmiałam się jak zobaczylam jego eksperymenty z bananami!!:D suuuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę....to znaczy, że nie tylko ja tak dzisiaj mam !!!! Rybka, coś trzeba z tym zrobić.... Rebeka -może Ty masz jakiś pomysł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa, fajno, że jesteś. Dodaj nam słoneczka i dużo, dużo dobrego humorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj dziewczyny ,przepraszam ,ze nie pisze do kazdej z osobna ,ale na razie nie jestem w stanie....Obiecuje poprawe za jakies 12 dni....;) Mam taki fajny balagan do okola,no ale na razie przynajmiej mam dostep do kompa,to od czasu do czasu mam mozliwosc zajrzec co u Was...\\ Za wszelkie mile slowa dziekuje .... Jak to przy takich okzjach ,jest dosyc nerwowo a do tego jeszcze moja tesciowa zwalila mi ne glowe tescia a sama sobie jedzie odpoczac... Ja jej zycze ,ale denerwuje mnie to iz zawsze takie wypady robi jak u nas jakies nawal pracy... A w ogole mi tak dopalili ,ze dzis wyprobowalam metode Rebeki i trzaskalam drzwiami,ale nie wiele to pomoglo... Dobra koniec przyjemnosci i ide dalej do pracy... Pozdrowienia wsie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze ! Od razu lepiej :-D 😘 !!! Rybko - drugiego i trzeciego sniadanie nie radze, bo jak pozniej staniesz na wage ... chciaz nie, w Twoim wypadku to nie dziala ;-), Tobie chyba nic nie zaszkodzi :-). Ja na poprawe humoru dzis na surowa rybke ;-) ide :-D Kaszubko - dostalas rozgrzeszenie :-) Ania - to nieladnie ze strony tesciowej... przeciez wie ze masz teraz duzo spraw na glowie :-(. Ale caly czas myslami z Toba !!! A propos ... w naszych okolicach "tesciowa" to matka zony a matka meza to "swiekra"... no ale to juz chyba od regionu zalezy...? Nie gniewaj sie Ania , to nie jest zadne "pouczenie" tylko ciekawa jestem czy u Was tez sa rozne fajne nazwy...? A teraz : mniam, mniam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - dzięki za rozgrzeszenie, ale nie obiecuję, że się poprawię - słodycze tak nęcą... kuszą.. Coś mi się wydaje, że teściowa naszej Ani i moja synowa to baby z piekła rodem... a może by tak wrzucić je tam z powrotem.... przyznacie, że to dobry pomysł.... hihihihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻a ja tym razem żadnych zdjęć nie dostałam:( Kurcze, czemu jak sobie coś postanowimy odmawiać to wtedy bardziej się tego chce? Ja chce coś słodkiego!!! Ale dam rade, do świąt wytrzymam i zobaczę czy warto było;) Annapo🌻 Rebeka🌻na taka całkiem surową ? Pierwsze co mi się nasuwa to fuuuuj, ale póki nie spróbuję to wypowiadac sie nie będę;) ellisa🌻to kiedy pijemy? Ja za Ciebie w sobotę a potem jak wrócisz z nart to razem zaszalejemy ok?;) Rybka🌻mi też się nic nie chce, bo nikt nie kontroluje ale chyba zacznę coś bo za dużo mi sie nazbiera:P wesoła anka🌻choć jedna pracowita Anka,oprocz Annapo;) ewanisia🌻Ciebie też jakby mniej na kaffe;) kiciulek🌻moj syn ma zawsze we wtorki sprawdziany ortograficzne i na zebraniu rodziców kobietka nam daje do przejrzenia, i też wtedy nie wiem czy płakać ze smiechu czy z bezsilności:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, błąd już naprawiany - zdjęcia poleciały. Wczoraj miałam kosmiczne kłopoty z wysyłaniem czegokolwiek z mojej poczty... a dziś poszło błyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻dzięki,to teraz ja mogę swoje ochy i achy wygłaszać ;) dzieciaczek na prawdę słodki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - nie masz @ pod nickiem :-( i dlatego nie poszlo do Ciebie... A w domku juz nie mialam sily :-O. A rybka calkiem surowa... na poczatku tez nie przepadalam, teraz nie moge sie najesc :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - Wyslalam Ci zdjecia Kaszubki... zanim przeczytalam ze juz masz :-O. Sorki za zasmiecanie skrzynki. A dla Ciebie slodki 😘... zamiast ciastka :-) Ewanisia - jak Twoja rodzinka zniosla wczorajsze spagetti z piekla rodem ;-) ? Wesola - sprawdzilam wszystkie skrzynki ale nic od Ciebie nie dostalam :-( Ciekawa jestem gdzie sie reszta pan szlaja ? Dea :-( ? BT :-( ? Agnieszka :-( ? Iwa :-( ? I cala reszta :-( :-( !!! Pora na popoludniawa kawke i... tarasik... tak dzis slonko pieknie swieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×