Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

To teraz juz lece ... ale na nalesniki :-) !!! Milego wieczoru dla wszystkich ... 😘 😘 😘 : to tak na wszelki wypadek ;-), gdybym wieczorem nie zagladnela :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paznokcie zrobione ,ale spac mi sie chce jak nie wiem co ,a musze do jutra przeczytac ksiazke i przygotowac sie na jutro,by nie wypasc blado ze nic nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie wieczorem 😍 ale cos czuje ze dzis dlugo nie posiedze ... Nie pomyslalam, nie wzielam moich ubranek na motor i troszke mnie przewialo :-O... zeby sie tylko na jakims przeziebieniu nie skonczylo :-O. Chyba goraca kapiel sobie zaraz zafunduje :-) 😘 🌻 😘 Milej nocy wszystkim fantastycznym babeczkom 😘🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i jestem. dzieci własnie poszły spać. Rebeko i witaminkę C Mika czasem powącha akwarium bez większego zainteresowania idzie dalej lazikować po meblach. I bardzo proszę mi tu o naleśnikach nie pisać, bo mi slinka cieknie. ewanisia i bardzo słusznie odnośnie kilkogramów, ja tez przytyłam ciut i mam to w nosie. Mamy ulewę we Wrocławiu. Spadam bom dojrzałą kobetą Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam kochane ❤️ na poczatek dnia dla kazdej po 👄 na rozweselenie ...i milego dnia zycze ....🌼 Rebeka 👄 koniecznie witaaaminke c to Cie nierozlozy ..🌼 Rybko 👄 pewnie! co sie bedziemy przejmowac 🌼 ..padlam wczoraj jak kawka wieczorem ..ale tak to jest pod koniec tygodnia...a w ten weekend najprawdopodobniej musze popracowac...jak na razie tylko sie przywitam i zycze spokojnego dnionka ..pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rybka dziekuje za pyszna kawe juz znikam do Zakladu Medycyny Sądowej(mam nadzieje ze obejdzie sie bez drastycznych widoków-i pawi:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam deszczowo i zimno.......;).........co z prognozami? gdzie to ciepełko zapowiadane? Ruda...........trzymaj się..........i nie pawiuj:D Mnie wczoraj wieczorem połozyło do łóżka o 22.)0.....to chyba ten deszcz tak działa......no nic mi sie nie chciało zrobic......jeszcze próbowałam sie bronic.......myślałam ,że poczytam ........i głowa wylądowała w książce.............:D... A dziś miały byc kwiaty....te nie posadzone w wyniku wczorajszego lenistwa............a dziś LEJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Czas na kawę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toi ja na posterunku :) dzień dobry ,humor dzisiaj lepszy kwiecień dziś wiosnę wplata :) Wczoraj pisałyście o naleśnikach,proszę całą górę stawiam i do tego dżemy i polewy owocowe i serek waniliowy hi,hi,hi,hi........smaczne śniadanko na miły dzień :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w piatek 😍 !! To i ja sie do kawy dosiade ... Moge ? Witaminka C poszla wczoraj w ruch ... w postaci herbaty z cytryna ;-), i dzisiaj jest OK :-). 🌻🌻🌻Milego dnia wszystkim zycze 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 🌼 Fajnie, że jest kawa.... dużo nas dziś do pierwszej kawy - dokładam do tego świeże bułeczki z miodem....👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - nie kus buleczkami, bo ja jstem jeszcze teraz objedzona ... ale nie napisze czym, bo dostane po lapkach od Rybki ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Przekazuje wiadomość od Kiciulki: "Jeszcze trochę i znowu będę. Tylko trochę poukładam sprawy zawodowe. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny" Rebeko,👄 a kusić będę - dokładam własnej roboty dżem truskawkowy - ale cudnie pachnie.....a jaki smaczny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko - hihi, ale z ciebie \'boa-kusiciel\" :-D :-D. Wesola - no i co jest z ta Twoja wczorajsza przesylka ? Nic nie dostalam :-(, przegrzebalam wszystkie skrzynki... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam 🌻 No to moze i ja sie załapie na jakas kawke...bo u mnie ostatnio czerwona herbatka kroluje...ale juz troszke mi brzydnie...a moze kanapeczki dołozyc z serkiem,pomidorkiem,szczypiorkiem....pycha ... Musze sie pochwalic ,ze mam juz dziure w suficie...hi,hi :)cicho sie zrobiło...oj jak malutko mi do szczescia trzeba...odrobine ciszy :0 Przeglad techniczny u pana ginekologa zrobiony ....spokoj na rok...jeszcze tylko musze poczekac na wyniki cytologii i bede spokojniesza... Ok to tyle na teraz ale bede na podgladzie...a teraz musze troszke posprzatac...zeby jakos normalniej sie zrobiło.... Tradycyjnie posyłam dla kazdej z Was po 🌻 i 👄...na miły dzionek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no wlasnie : trzeba szukac szescia w malych rzeczach ! Kawa dla Ciebie \_/... a moze jeszcze sie ktos skusi ...? \_/\_/\_/\_/... No to mile panie : kubek w lapke i na taras zapraszam :-)... takie piekne slonce dzis rano ze az zal w czterech scianach siedziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia🌻 córka mnie obudziła. Ona się strasznie gosno zachowuje rano. Niepotrzebnie wstaje o 7 choć ma na 8.50 np. Jqak jej zwróciłam uwagę to poskutkowało na jeden dzień. I twierdzi że to ja mam zbyt wrażliwy słuch. Ja też mam roboczą sobotę jutro i to na 8 rano :( ruda🌻 hihi to będzie ciekawie jak kilka osób równocześnie puści pawia. Rebeko 🌻 pewnie zjadłaś glonojada. Jak smakował? Tak jak wygląda? Ho ho, to będziesz dłuuuugo w toalecie siedzieć :D Anka🌻 rany Boskie, nie masz litości dziewczyno. Ja marze o naleśnikach wręcz, tyle że mi się robić ich nie chce. Anna 🌻 przypomniałaś mi o wyzycie u lekarza tegoż. Cholera mnie bierze bo można się zarejestrować na kasę ale za miesiąc przyjmie, alebo prywatnie w tym samym dniu. I druga sprawa strasznie nie lubię tych wizyt brrrrrr. Nie pojdę chyba przez kolejny rok. Ciesz się ciesz, bo w małości wielkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham szybciutko, lapie nalesnika, kanapeczke i kawke i leceeee na zebranie! do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się pochwalić co wczoraj wymodziłam. Śpiesząc się do pracy rzuciłam makijaż na twarz ( by koleżanka znów nie powiedziała że Anka się nie umalowała. Dziwnie się z tym poczułam ). Więc kosmetyczka do rąk, lusterko, kredka, pomadka i inne tam takie.... No to już, lecę do pracy. U nas jest ful luster. Więc rzut okiem.................mam zielone brwi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaste
heelllooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia benia
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - no to przynajmniej or(y)ginalna bylas :-D :-D... qrde, niech mnie ktos oswieci : jest tam to \"y\" czy nie :-O ? Posadz sobie Twojego glonojada na czole... moze sie da zrobic w jajo :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko...ja tez nie przepadam za wizytami u tegoz lekarza,ale zawsze po jezdem bardzo zadowolona ze znowu na rok spokoj...a na kase to juz dawno nie chodze ,bo nie mam na to nerwow...a poza tym raz w roku to chce troszke kultury a nie szybko i byle jak... Rebeko...dobrze ,ze od razu nie brałam kawki:P i zdarzyłam dopiero na te dobre kubki,a na tarasik nie ide dzis ,bo tez troszke jakiegos przeziebienia zalapalam i wole grzac sie w domku :P Dea....nie daj dlugo na siebie czekac i miłego zebrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko oświecam Cię. Oryginalna - tak sie pisze i tak się powinno wymawiać. W języku potocznym z biegiem czasu zatraciło się to \"y\". Ale język literacki nie przewiduje jak dotąd dwu możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko 🌻 przekaż kiciulkowi również uściski .... wirtualne i życz powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 tyle sie napisałam, a kafe nie przyjęło.... Rybko - wolałabym aby Kiciulek była juz na topiku.... miejmy nadzieję, że wkrótce to nastąpi..... 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - mnie tez cos kafe szwankuje :-O... Dzieki Rybko 😘... kawe Ci za to postawie ;-), juz teraz, bo na obiad uciekam, a chcialabym zebys zdazyla wypic zanim do pracy pojdziesz :-). Milego popoludnia ! Narazie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×