Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

lili nie tylko zagladaj ale i pisz Dea dziekuje ci dobra kobieto🌼 moja mamcia jest w domu więc ja wykorzystam i lece na 14 do kosmetyczki zrobic sobie pazurki,moze mi sie choc troche humor poprawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po obiadku :-) Wesola - no i co, bylas w tym barze ;-) ? Ewanisia - u nas tez ladnie, ale na WE komentarz do pogody : \"barbecue do szafy\"... ale nic to, zyjmy dniem dzisiejszym :-) Ania - nic wiecej nie trzeba ! a i u Ciebie widze ze humorek lepszy ...? 😘 Amarylis - wyslij zdjeca do wszystkich... jak tylko masz ochote... ja lubie wiedziec z kim \"rozmawiam\" :-) Kaszubko - caluski dla Maciusia ! Lili - Ty dostaniesz 😘... bo ja prozna troche jestem i bardzo lubie jak sie mnie (tak troszke posrednio) chwali :-D. Wpadaj i czytaj ile chcesz... pisac tez mozesz, jak tylko masz ochote :-) Dea - taki fachowy masaz to cuda moze zdzialac ! W ten sposob na WE (i moze na piatkowa impreze) bedziesz w swietnej formie :-). Ja tez dzis zaspalam ;-) Rudamaxi - dolek prosze zakopac i do kosmetyczki marsz :-D !! Rybko - pomysl tylko jaka Mika bedzie zadowolona :-)... moze sie w Niej instynkt drapieznika obudzi :-D :-D. Znow spiaca jestem, w zyciu tej dokumentacji nie dokoncze :-O !!! Krolestwo za kawe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:}:} :} powinnam skakac z radości - taka łatwizna .... A więc buziaczki dla wszystkich 👄 👄 👄 Lili🖐️ - teraz czekamy - pisz coś więcej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - prawie, prawie..... a byłabym Cię złapała..... pora na tarasik.....zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na taras bez parasola nie ma co iść hi,hi,hi,hi,hi........może taki wielki jak w knajpach by się przydał,żebyśmy się wszystkie zmieściły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - u mnie też trochę pada... to nie jest jednak przeszkodą... mówią, że po wiosennym deszczu można urosnąć... hihihihi a ja za wysoka to nie jestem....gdyby jeszcze tak po takim deszczu można byłoby schudnąć.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko fajnie by było taki magiczny odchudzająco-odmładzająco-rosnący deszcz hi,hi,hi,hi,hi.......wychodzisz na deszcz......a on wedle potrzeb co dla kogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarzyć - dobra rzecz... a jeszcze lepiej, gdyby chociaż część z tych marzeń się spełniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Kaszubko, taaaaka latwizna :-) :-D Wesola - to masz za kawe :-D : _/\\/\\/\\/\\/\\_ /_________\\ Rozlozylam taki piekny \"parasol od lez\" ;-) i lece na taras... poczekajcie !!! WANDA CHOTOMSKA\" : Parasole od łez\" Kiedy ktoś zabrał ci to , co kochasz nie łam się, nie właź w kąt i nie szlochaj. Nie bój się, w górę nos, trzymaj fason! Jasne? Tak! Proste? Tak! Jak parasol!!! Parasole od łez, parasole od łez i już żegnasz się z mokrą chusteczką. Jak masz taki parasol- w górę nos, trzymaj fason i dla ciebie zaświeci słoneczko! Jeśli ktoś zabrał ci skarb największy idź i walcz o ten skarb, a zwyciężysz. Nie bój się, w górę nos, trzymaj fason! Jasne? Tak! Proste? Tak! Jak parasol!!! Parasole od łez, parasole od łez- w żagiel może zamienić się każdy Jak masz taki parasol- w górę nos, trzymaj fason Hej żeglarze, żagle na maszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, ja daję drugi o parasolkach..... Maria Koterbska - 'Parasolki' W dziwnym mieście, w którym nigdy deszcz nie pada i gdzie ratusz ulepiony jest z cynfolii, co dzień rano kolorowy kram rozkłada potargany stary handlarz parasoli. I zachęca małych ludzi cienkim krzykiem, w rękach trzyma parasolki kolorowe, parasolki maciupeńkie, jak guziki: białe, żółte, fioletowe i różowe. Parasolki, parasolki dla dorosłych i dla dzieci! Parasolki, parasolki - kropla przez nie nie przeleci! Parasolki, parasolki. parasolki bardzo tanie! Parasolki, parasolki proszę brać panowie, panie! Mali ludzie mają małe domki z piasku i maleńkie samochody z plasteliny... Mali ludzie mają bardzo mało czasu, bo maleńkie są zegary i godziny... Muszą robić złote kule, być w teatrze, potem jeszcze wpaść na chwilę do sąsiada. Na sprzedawcę parasolek nikt nie patrzy, zresztą u nich przecież nigdy deszcz nie pada. Parasolki, parasolki dla dorosłych i dla dzieci! Parasolki, parasolki - kropla przez nie nie przeleci! Parasolki, parasolki. parasolki bardzo tanie! Parasolki, parasolki proszę brać panowie, panie! Odszedł z miasta, w którym kramik swój rozkładał potargany stary handlarz parasoli, wtedy deszcz z małego nieba zaczął padać na ulice i na ratusz - ten z cynfolii. I spostrzegli mali ludzie z małych domów, kiedy mieli mokre brody, mokre głowy, że na Rynku, przy Ratuszu nie ma kramu i sprzedawcy parasoli kolorowych. Parasolki, parasolki. parasolki bardzo tanie! Parasolki, parasolki proszę brać panowie, panie! Proszę brać, panowie, panie! Parasolki! Parasolki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 👄 ..u mnie juz lepiej z humorkiem ..obylo sie bez klotni...hihi..a Ty na przeglad techniczny? :D ....opowiedz chociarz jaki byl P.Dr....a remontem juz sie nieprzejmuj ..blizej konca ..to dobrze...🌼 Amarylis 👄 czekamy na te zdjecia Twoje.z niecierpliwoscia...🌼 Dea 👄 ..to jak ja ostatnio ..tylko ze ja niebylam wtedy w pracy...aha i dzieki za owoce ...buziaki dla Myszki..🌼 Rudamaxi.👄odprawilas nas z kwitkiem...hihii..a swoja droga to szkoda ze ksiadz niechce rozmawiac...wal od razu na gore ..bo z nim nic niezalatwisz...ja tak samo jak Dea ...jestem wierzaca ale niepraktykujaca...niewierze ksiedzom...buziaki dla dzieci...🌼 Wesola 👄 to jak z tym masazem ...masz juz kogos do zrobienia?:D..🌼 Rybko 👄 za to ze jest ohydna to dzieci dokupia Ci kilka zebys sie oswoila..hihii...👄 Lilli 👄 tez sie zgubilas? 🌼 Kaszubko 👄 z tego wszystkiego nawet niewidzialam ze Ty nie robisz ikonek ...hihii...buziaki dla Maciusia ...i musze przyznac racje Rybce ..zrob wiecej z tym picassem...bedzie milo ...tak jak mnie ...dzieki i buziaki dla Maciusia...🌼 Rebeko 👄 ciekawe jak bedzie u mnie na weekend ...juz zrobilabym grilla ...hihi...ale jesli nie to przezyje..co mi tam ....a cos dzis szamala? 🌼 ...tyle sie produkuje a ws niet..hihi...to nic ...Pozdrawiam wszystkich i zycze milej reszty dnia ...ja niedlugo znowu wyjazd po M ...do uslyszonka ale jeszcze jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - dzis znow tylko salatka... bo po pracy umowilam sie na na nalesniki :-) !!! Mniam, mniam :-) !!! :-D :-D. Ostatnio wzielam jako deser taki pyszny z karmelem ... i dzisiaj chyba tez sobie nie odmowie :-P. Zmeczylam moja dokumentacje :-) !!!! Teraz jeszcze tylko wyslac i pozbylam sie potwora :-D :-D :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ...swietnie ..jak ja dawno niejadlam nalesnikow...a co Ty moze na diecie jestes jakiejs? ...lato sie zbliza co? :D ja musze powiedziec ze przytylam ...a tu faktycznie idzie do lata ..tylko u mnie cos hormony skacza nie tak ...raz tak raz tak ..wszystko sie rozregulowalo....ale to nic ..samo przyszlo samo odejdzie ..hihii...a ja znowu upieklam babke ...na rano ..do pracki zeby cos przekasic ...a pozniej przybylo mi.... sorki Rebeko ale zaczytalam sie na onecie ...i oczywiscie czekam na telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, Ewanisio - zmuszacie mnie do wysiłku umysłowego..... ale niech tam.... 🌼 Już niby wiem jak i czym robi się napisy na zdjęciach.....teraz, niestety, czeka mnie nauka i próby, próby, próby..... Poruszam grzecznie, powolutku myszką, a wygląda to jakbym była po kilku mocniejszych drinkach.... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - ja tez sie zaczytalam :-)... O diecie to nawet nie mysle... ale 2 razy dziennie wyzerki nie robie :-D :-D :-D. Az sama jestem ciekawa ile zjem... ostatnim razem byly 2 na slono i 2 na slodko... :-P :-) Jak jeszcze czekasz na telefon to moze na tarasik wyskoczymy ...? Kaszubko - idziesz z nami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×