Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

to powiedzcie, pocztajcie :D CHRZĄSZCZ Trzynastego, w Szczebrzeszynie chrząszcz się zaczął tarzać w trzcinie. Wszczęli wrzask Szczebrzeszynianie: - Cóż ma znaczyć to tarzanie?!Wezwać trzeba by lekarza, zamiast brzmieć, ten chrząszcz się tarza! Wszak Szczebrzeszyn z tego słynie, że w nim zawsze chrząszcz BRZMI w trzcinie! A chrząszcz odrzekł nie zmieszany: - Przyszedł wreszcie czas na zmiany! Drzewiej chrząszcze w trzcinie brzmiały, teraz będą się tarzały. CZYŻYK Czesał czyżyk czarny koczek, czyszcząc w koczku każdy loczek, po czym przykrył koczek toczkiem, lecz część loczków wyszła boczkiem. DZIĘCIOŁ Czarny dzięcioł z chęcią pień ciął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ...dzieki za cwiczonko...a to cos z mojego podworka... Czarna krowa w kropki bordo ,gryzła trawe kręcąc mordą :P Mnie kafe tez nie chciało wpuscic ,ale teraz mysle ze bedzie OK... Rebeko...smacznego...a Rybce zycze miłej pracy Kiciulku...mam nadzieje,ze przynajmiej czasami masz czas poczytac...no to pamietaj ,ze my tu na Ciebie cierpliwie czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!! nie wiec co za idiota wlaczyl kondycjonator w sali - efekt, jestem przemarznieta!!!!!! Ide po sushi bom glodna 😠 Rybko, ja mam problem z czytaniem tych rzeczy ;) a to ze sie pisze oryginal to we mnie tak wkoli w szkole, ze zawsze, zawsze bede pamietala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...nasza pani od polskiego miała takie ulubione powiedzonko,ktore tez do grobowej deski chyba zapamietam; Nie trza mowic: trza,trza mowic: trzeba... A do tego sushi,to moze baaardzo maleńką sake na rozgrzanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - tego chrzaszcza to ja tu jakiemus frankowi podesle... bedzie mial zajecie na caly WE :-D Ania - a masz taka w kropki bordo :-) ? I jeszcze bylo : \"nie mowi sie ini, ino : tylko\" :-D :-D. A to sake dla Ciebie prosze bardzo : u ... a ja sobie na wieczor zostawie :-) Dea - ja tez dzisiaj 邦人 :-D... lubie rybke ;-)... to co, wieczorem po pizze jedziemy ? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho,h,ho,ho jakie wierszyki łamiące języki się pojawiły do czytania super :) Nie trzeba było chwalić dnia przed zachodem słońca,bo słońcu już nie ma :( Podoba mi się makijaż Rybki brwi zielone,to się nazywa nowy kierunek w makijażu ;) Rebeko nic Ci już nie prześlę,bo już mi się skasowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - bo nasza Rybka jest "trendy" :-). Na taras juz biegne ... przyjdzcie do mnie, nie trzeba parasola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihhi, ja dorzuce jeszcze \'na pewno na pewno pisze sie osobno\' (to byla moja kolezanka z lawki) teraz lece na jakies zakupki, moze cosik dla siebie znajde. Ulewa przeszla i slonko wyszlo, na szczescie mam okularki przeciw sloneczne - udam ze to juz lato!!! 🖐️ na razie do wieczorka (z pizza i winkiem!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, takich pokręconych łamańców językowych jest znacznie więcej.... jaka jest odp. na pytanie: " czarne na czerwonym jedzie po zielonym" ???? ______..´´_´´_´´_´´_´´| .....´´_´´_´´_.:@:.@:: @ .....´´_´_´.:@::@::@::@:. .....´´_.:@::@::@::@::@::@:. .....´´.:@:: @::@::@::@::@::@:. .....´@:@::@::@::@::@::@::@:@ .....:.•°*”¨˜”*°�� �..•°*”¨˜”*°•.: .....................|| .....................||… ..(o´,_,`o) .(”)_(”)_.-””-.,....||.´(_(O)_)` .`O-O_`;_-._,_`)_||.(:) `.,´(:) (_•_,_)`___)_`-._)||.(,,,)..(,,,) Ten parasol jest na tarasik, aby nam deszcz za bardzo nie przeszkadzał... 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie kafe nawala :-O :-(... Kaszubko - murzyn na Jawie ;-) ... Widze ze zasmakowalas w ikonkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dwa posty mi wcielo i niebede juz produkowac ...buziaki dla kazdej z osobna ...ja dopiero po pracy a gdzie obiad.... Rebeka ...uprzedzilas mnie ...hihi...🌼 Kaszubko..fajny parasol ...akurat na dzis u mnie ..raz deszcz raz slonce...🌼 do pozniej babeczki bo ja musze jeszcze kilka spraw zalatwic...pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem,sprawdzam łączność i obecność....a teraz jeszcze pedem do kuchni po herbate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dotarlam !! Halo, halo, proba mikrofonu, Rebeka na linii :-D !! Ania - po co Ci cherbata, dzis wino bedziemy pic ;-) :-D !! Jeszcze tylko pizze pokroje i zaraz wracam :-)... tylko nie wiem na ile czesci :-P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W oczekiwaniu na połaczenie układałąm karet i tak mi dobrze szło ,ze dopiero teraz słyszę jak mnie wołają... Rebeko...ja na razie tylko wirtualnie winko ,bo ostatnio po Twojej potrawce z kurczaka,cosik mi sie w mozgu wypaliło...sama znowu? Kaszubko witaj...cos ostatnio nie mam do Ciebie szczescia...to moze dzis chociaz chwilke posiedzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sama ... z Wami :-) 😍 !!! A tak powaznie to M znow daleko do domu :-(... ale nic to !! Jak sie miewa Daria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...toc ja sobie i kolacyjki odmowiłam ,zeby sie na pizze przygotowac...dla mnie taki kawałeczek bez kiełbaski za to z duzą iloscią sera... Juz kiedys chciałąm spytac o Twoa dracene...przezyła atak robaczkow? Kaszubko...a M spi,czy na telewizor patrzy...bo moj Slubny rozbiera motor w garazu.... Powiedziałam mu juz przed 18 ,ze wieczorkiem niedostepna bede ,a ze lubi wieczorem cosik rozebrac,to wziął sie za motor...w koncu to Yamaha tez dziewczyna hi,hi :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre ,ale Daria nadal w szpitalu,aja nawet nie moge ich odwiedzic,bo mam katar i kaszle ,wiec nie chce jej narazac...siostra nawet jej do piersi nie dostaje,tylko musi pokarm sciagac i pielegniarki ja karmia...jedynie moze ja wykąpać ,a tak mała cały czas pod lampami lezy... Lekarz twierdzi ,ze jest poprawa ....i tego sie trzymam... A u nas tak z nasza służbą zdrowia ciekawie ,ze siostra musi byc w szpitalu,ale wyzywienia nie dostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no to ja wiedzialam co wzasc bo dzis wegetarianska wzielam :-) Dracena przezyla !!! Nawet sie nie zorietowalam kiedy muszki zniknely :-). I teraz nie wiem co jej pomoglo : popiol z papierosow ...? woda z zimniakow ...? Ale przymierzam sie i tak do przesadzania, bo teraz przez ta doniczke stoi w kacie :-P A coz tak Twoj M za motor sie wzial ? Pislas ostatnio ze nie biega za pilka ...? Znudzilo mu sie :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ,czy dozyje ,zeby mojemu sie bieganie za piłką znudziło...U nich poprostu skonczył sie sezon jesienno zimowy i teraz biegaja po murawie na świeżym powietrzu i nie w piątki tylko w niedziele od 14 tej ... Takze w niedziele jestem słomianą wdową i tak az do jesieni...i ciesze sie jak przychodzi z tego biegania po paru piwach,a nie w stanie upojenia...ale dzis obiecałam nie marudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam wpisów - dopiero teraz... myślałam,że jednak nie możecie dostać się na kafe.... Mój dopiero skończył oglądać film - teraz jest w kuchni - mam trochę luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! melduje sie wieczorkiem ..w koncu wiecej czasu dla mnie ...czy zalapalam sie na ten kawalek pizzy? buziaki posylam dla kazdej z Pan 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ..dobrze ze mojemu sie nie znudzi ta gra na gitarze bo juz chyba bym niemiala czasu na nic...hhiii..buziaki dla Darii 👄 Rebeko . ..mozesz mi dodac troszke salami ...dziekuje ..👄 Kaszubko ...Ty jak zwykle niezawodna ...buziaki dla Maciusia tak przy okazji..👄 ...bylam dzis w sklepie ..naprawiali z powrotem komputer ...tzn; wgrali nowy drivers ...wszystko hula bez zastrzezen...wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×