Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Właściwie to nie pozostaje dzisiaj nic innego jak wirtualną bibkę zrobić ;) w stylu kobiety ,kłopoty ,......wino ........i rozwiązania same do głowy wpadną........w końcu co kilka głów to nie jedna :) zrobimy burzę mózgów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - milego wieczoru !! Wesola - do palenia nie namawiam... za towarzystwo dziekuje :-). Bibka, mowisz ...? Hmmmm... warte zastanowienia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mam internet - na szczęście krótko byłam bez..... Mam nadzieję, że to co do Was wysłałam - doszło.... Same mądrości dziś można było czytać na naszym topiku - nie ma to jak nasz topik.... Załapię się jeszcze na tarasik????????????? Mąż gotował dziś swoją ulubioną zupę - barszcz czerwony z ziemniakami i inne jeszcze dodatki - chciałam mu pomóc... wyrzucił mnie z kuchni malując mi buzię buraczkiem - śmiesznie wyglądałam....no i dobry humor powrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem co mialam napisac :o przerwano mi dwie godziny temu i teraz juz nie wiem ... :( oj dzis glowy nie mam, na dodatek mamy male komplikacje z kredytem mieszkaniowym. Nic co nie da sie zalatwic, ale tylko niepotrzebna strata czasu. Ach zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie❤️ ...wszystko zrobione wlacznie z umyciem auta....i teraz koniec juz ...czas na relax.... dziekuje wszystkim za slowa otuchy...i dla kazdej 👄... Rebeka,Dea, ...po czesci kazda z was ma racje ...ale jakbym sie parzyla 5 lat z rzedu to juz odpuszczam ...a rodzinka zawsze sobie przypomina o kims ..tylko wtedy jak cos potrzebuje...jesli corka tak kocha tate ..to dlaczego potrafila przez dwa lata nieodbierac telefonu....a teraz jest ok ...na krotko....ale dobrze juz koniec z tym tematem ...ja ide na duze ustepstwa ale w zamian rowniez czegos wymagam./.... buziaki dla kazdej a ja sie zmywam ...jade po M ...jak zawsze zreszta...zycze milego popoludnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Kaszubko ! Na tarasik zawsze sie znajdzie czas :-) Dea - duuuuuzo cierpliwosci zycze... samo zycie ... :-O Koniec pracy na dzisiaj... bede konczyc jutro... nie pali sie ;-) :-P Postaram sie zagladnac wieczorem .... ale nic nie obiecuje :-P. 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, przypomnialas mi co mialam wczesniej napisac :) Kaszubko, ja tez mam, dzieki piekne! Mam tylko problem z odgadnieciem kto to jest na drugim zdjeciu w pierwszym rzedzie, i na ostatnim w drugim? help!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - po kolei są : 1] Wesoła Anka; 2] She; 3] Annapo; 4] Bez T; 5] Rybka; 6] Dea; 7] Ewanisia;; 8] Kaszubka; 9] Rudamaxi; 10] Rebeka... zdjęcia Amarylis nie mam. No, teraz już się rozpoznacie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham Wam wszystkim wieczorkiem 🖐️ M przed TV utknal, no to ja myk ;-) na chwilke do komputera... jak sie na film zapatrzy to moze nie zauwazy ze mnie nie ma obok :-D :-D. Kaszubko - dziekuje za przesylke ! Musze powiedziec ze nawet niezle sie prezentujemy w grupie :-) ! Los nas po ziemi porozrzucal a kafe nas polaczyla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dziś padam na pyszczek dosłownie Dlaczego ja na nic nie mam czasu???Jutro będzie mnie troszkę więcej. Poczytam napiszę. Teraz 😘 dla wszystkich i dobrej nocy Wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Wam się podoba - ja się tym bawiłam, miałam zajęcie... które, muszę przyznać się , nawet mi się spodobała. A teraz niezbyt głośno wołam :Dobranoc wszystkim... do jutra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozostalo mi nic innego jak tylko tez Wam powiedziec \"DOBRANOC\"... 😘 dla zabieganych i 😍 dla tych smutnych i zestressssowanych ;-) 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Wam juz tylko powiem \"DOBRANOC\"... 😘 dla zabieganych i 😍 dla smutnych i zestresssssowanych :-) Do juterka ;-) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pochmurny deszczowy zimny :( a miała być wiosna tymczasem kwiecień plecień daje czadu i plecie jesień :( Serwuje kawę na pobudkę,chociaż jak jest taka pogoda to najfajniej w łóżku lub w barze ;) hi,hi,hi,hi,hi...... Na tapczanie siedzi leń.....................to na razie o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam wszystkich w ten sloneczny poranek i posylam sloneczko do tych ktorzy go niemaja ....oczywiscie dla kazdej 👄 na ...i milego dnia ..🌼 Wesola Aniu ..dzieki za kawke i do Ciebie tez prmyczki poslalam ..🌼 Kaszubko ...a to Ci niespodzianka ....dziekuje ...napewno to dzis wydrukuje....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam 🌻 A u mnie jak na razie slonecznie i cieplutko...rozsyłam ,wiec promyki na 4 strony swiata,zeby i Wam miło sie zrobiło... Moj domek dalej trzesie sie w posadach i niezbyt idzie wytrzymac,a poza tym trzeba uwazac ,zeby jakims gruzem w łeb nie zarobic...mam tylko nadzieje,ze juz dzis z tym skoncza.... Musze dzis do banku i na zakupy,a wieczorkiem mam wizyte u ginekologa...brrrr...trzeba zrobic przeglad techniczny :P... Kaszubko ....do mnie tez dotarło to co miało dotrzec i oczywiscie serdecznie dziekuje...a jeszcze bardziej za wyjaśnienie kto jest kto...bo np. fotki Rybki nie posiadałam i tylko tak sobie myslałam ,ze to ona a teraz juz mam pewnosc...Mam nadzieje ,ze na tym sie nie skonczy,szczegolnie jak robi Ci to przyjemnosc...🌻 Wesoła dzieki za kawke... i nie kus łóżeczkiem,bo ja łóżeczko i przy ładnej pogodzie baaardzo kocham... Rebeko..mam nadzieje ,ze tez dobra nocke miałas...w koncu M przy boku...czego wiecej ządać hi,hi.... Rybko...jejku szanuj pyszczek ,bo jeszcze sie przyda...jak juz czujesz ,ze padasz to przynajmiej poduszeczke podłóż... Dea....duzo cierpliwosci przy załatwianiu kredytu...tak to juz jest ,ze te pieniazki to tylko łatwo sie wydaje ,ale ich zdobycie to z reguły do łatwych nie nalezy... Ewanisiu....obrotna z Ciebie dziewczyna...mam nadzieje ,ze humorek juz lepszy... Dobra dziewczyny ja na razie zmykam i nie wiem kiedy zagladne,ale jak tylko znajde chwilke to napewno.... i tradycyjnie dla kazdej z Was posyłam po 🌻 i 👄...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tym zdjęciem dojdę.....juz w piątek,mam nadzieję:D Coś w tym tygodniu zalatana jestem.......ale trochę czasu mam rannaą porą;) więc korzystam... To o leniu, dzis mnie dotyczy.Zastanawiam sie , po co wstałam z cieplutkiego łóżeczka.........No ale jak juz sie powiedziało A......... Musze poszukac jakies wspomaganie,i ruszyc do pracy.... No nawet pisanie mi nie idzie............zajrze później,może dojrzeję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 😍 ! Po 🌻 i 😘 wszystkim posylam i koniecznie kawe musze wypic...bo jeszcze sie nie obudzilam :-P 🌻 🌻 🌻 MILEGO DNIA🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybciutko witam... i czekam na Maciusia... już niedługo znów będę się z nim bawic - odezwę się później. jakim cudem udało mis ię zrobić wczoraj ikonkę - nawet nie próbowałam... muszę jednak zabrać się za te ikonki... ale to dopiero po wizycie Maćka i jego mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Usmiechniete sloneczko przesylam, i nastepna runde kawy stawiam :) mam tez jabluszka, banany i mandarynki (firma stawia ;) ) ciasto lub buleczki musi ktos inny dostarczyc ;) No to ten len to nie zna granic :D:D:D ja dzisiaj o 6ej poprostu wylaczylam budzik i …. Zasnelam 😠 obudzilam sie o 7ej a zazwyczj o 7.15 z domu musze wychodzic! No, ale i tak dojechalam, pozniej ale dojechalam. Jestem tak wykonczona ze chyba sobie fundne masaz jutro po pracy, zeby mi te wszystkie stezenia w miesniach powyciskali …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dla kazdej po 🌼-u Kaszubka dziekuje:D ja mam od wczoraj dola az sie wyrzalilam na niunci blogu:O a do tego wczoraj miala byc rozmowa o 20 z ksiedzem a o 17 zadzwonil ze nie moze sie spotkac😡.Starma sie odrzucac te klody spod nog tylko cholercia czemu ich tak wiele ,mam wrazenie ze ostatnio nic nie robie tylko bawie sie w Don Kichota:O No to sie wyzalilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tu u Was, chyba najciekawiej z całej kafeterii - ja jak mam czas podczytuję co piszecie - i od razu humor mi się poprawia. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko odwiedzinkom:-)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane O rany mam chwilę czasu. Cieszę się niesamowicie. Nie pamietam kiedy ostatni raz tu popełniłam post. Wybaczcie nie mam czasu przeczytać. obiecuję poprawę. Czasem tylko odbieram pocztę. Juz niedługo do pracy a potem dalej do ... jeszcze cięższej fizycznej. Wczoraj wpadła na chwilkę wieczorem koleżanka, powiedziała że widać po mnie zmęczenie. Widać, jak widać ale ja czuję to bardzo mocno. Doslownie docierao do mnie w połowie co mówiła. dziś znów mąż na nockę pracuje, przyjedża szwagierka. Młym, znów młyn. Myslę, że wpadnę jeszcez tu. Boże, ratunku dzi dzieci kupuja następne rybki i jakieś roślinki. Nigdy nie ciałam rybek w domu, ja się tego brzydzę. Kaszubko 😘 bardzo dziekuję za zdjęcia. Pomysl z tym tablo - colage rewelacyjny naprawdę. A może tak umieścisz każdej nick na zdjęciu? To też dość proste. Picassa ma bardzo duże możliwości. Rebeko 😘 tak to moj znak zodiaku. ewanisiu 😘 jest oydna. Anna 😘 zrób kilka zdjęć swej chaupki przed i po rtemoncie. Fajnie tak potem porównać. I Tobie dziekuję za zdjęcia. dzidzia przeslodka a Ty laska że aż mio popatrzeć. Innym odpiszę potem. Pozdrówki i buziaczki 😘 wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Ruda, no to nas skwitowals ;) :D:D:D jejku, no troche masz na glowie - ksiadz pewnie nie ma zamiaru sie mieszac w te sprawy, a szkoda bo to wlasnie on powinien byc przykladem i nauczycielem moralow. Z tej tez racji ja malo chodze do kosciola, bo nie wierze w ksiezy! W moim zyciu spotkalam tylko dwoch z powolania, wszyscy inni zostali ksiezmi tylko dlatego ze byl w tym jakis zarobek!!! W kosciele w naszej dzielnicy byl kiedys przez miesiac polski ksiadz. Po mszy zatrzymalismy sie zeby pogadac - zaczal obgadywac naszego ksiedza parafialnego! Piekne wartosci moralne! Glowa do gory Ruda, pokonalas juz w zyciu i trudniejsze chwile, a i ta minie! ja za godzine splywam z pracy, zabieram mala na test allergiczny. Zobaczymy jak sie dzisiaj u lekarza zachowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×