Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 50+5
Pieknie witam i mowie dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
oj ja tez nie spie cos nie moge. Jakos tak sie porobilo ze n ie moge zasnac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Witam słonecznie WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Zapraszam na kawę ze śmietanką i rogaliki domowe.... I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>I_I>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Janusz Radek - Psalm dla Ciebie 1.Choć nie masz oczu bardziej błękitnych niż tamta miała , Tamta co kiedyś dla żartów niebo w strzępy porwała Choć nie masz oczu chmurnych jak burza Pod koniec lata Ty każdym latem i każdą burzą Mojego świata Ref.Pytam się gwiazdy co drogę wskazać błądzącym miała czemu ze wszytkich pragnień na świecie to ty mnie wybrałaś gwiazda co w rzece wciąż się przegląda też tego nie wie czemu ze wszytkich pragnień na świecie wybrałem ciebie połóż mnie na twym ramieniu połóż jak pieczęć na sercu poczuj smak mego pragnienia jak pieczęć proszę połóż mnie 2.Choć nie masz dłoni która policzek jak ogien pali dłoni chłopaka po który został w komodzie szalik Choc nie masz dłoni jak ta co w serce klawiszem stuka to twojej dłoni przecież dłon moja od zawsze szuka Ref. Ref.Pytam się gwiazdy co drogę wskazać błądzącym miała czemu ze wszytkich pragnień na świecie to ty mnie wybrałaś gwiazda co w rzece wciąż się przegląda też tego nie wie czemu ze wszytkich pragnień na świecie wybrałem ciebie połóż mnie na twym ramieniu połóż jak pieczęć na sercu poczuj smak mego pragnienia jak pieczęć proszę połóż mnie połóż mnie na swym ramieniu połóż jak pieczęć na sercu poczuj smak mego pragnienia jak pieczęć proszę połóż mnie połóż mnie na twym ramieniu połóż jak pieczęć na sercu poczuj smak mego pragnienia jak pieczęć proszę połóż mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
życzę wszystkim miłego WEEKENDU👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Rogaliczki juz podałam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANECZKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANECZKO Aniom Anusiom
życzę 100 lat...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaldowie - Życzenia z całego serca Tak wiele było między nami już A jeszcze tyle ma się zdarzyć Jest jedna droga, którą warto pójść Spojrzenia twoje - drogowskazy Z całego serca życzę ci Spełnienia marze najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Nie pytaj dokąd nas prowadzi czas Nie próbuj drogi naszej nazwać Żyjemy chwilą, która dla nas trwa Tak zapisane było w gwiazdach Z całego serca życzę ci Spełnienia marzeń najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaldowie - Ktoś Mnie Pokochał Ktoś mnie pokochał Świat nagle zawirował, bo Ktoś mnie pokochał na dobre i na złe. Bezchmurne niebo Znów mam nad głową, Bo ktoś pokochał mnie. Ktoś mnie pokochał Niech wszyscy ludzie wiedzą to Ktoś mnie pokochał na dobre i na złe. Ktoś mnie pokochał Ze snu mnie zbudził Ktoś kto pokochał mnie. Lampa nad progiem I krzesło I drzwi. Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał. Woda i ogień Powtarza wciąż mi, Że mnie ktoś pokochał dziś. Pukajcie ze mną w niemalowane drewno, Bo czasami szczęście trwa tylko chwile dwie. Pukajcie ze mną, Bo wiem na pewno, Że ktoś pokochał mnie. Lampa nad progiem I krzesło I drzwi. Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał. Woda i ogień Powtarza wciąż mi, Że mnie ktoś pokochał dziś. Pukajcie ze mną w niemalowane drewno, Bo czasami szczęście trwa tylko chwile dwie. Pukajcie ze mną, Bo wiem na pewno, Że ktoś pokochał mnie. Pokochał mnie. Pokochał mnie. Pokochał mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skaldowie - Prześliczna wiolonczelistka P Choć chyba sto symfonii na pamięć już znam Wciąż do filharmonii gnam, bo tam Tuż obok dyrygenta strojnego we frak Zasiada przejęta swą rolą tak Prześliczna wio, wiolo, wiolonczelistka la la la Prześliczna wio, wiolo, wiolonczelistka la la la Jej oczy lśnią, jej usta drżą Gdy dłonią swą struny przyciska Nad czołem jej pochyla się muza tuż, tuż Bo oto ta chwila przyszła już Niewielki, pan dyrygent, batutą da znak A ona natchniona, ona zagra tak Prześliczna wio, wiolo, wiolonczelistka la la la Ech, porwać ją i wio, na koniec świata tak Jej oczy lśnią, niech serca drżą Niech wiosna wkrąg szaleje w kwiatach A ona będzie przy mnie, gdzie ona tam ja I jej polichymnia nie będzie zła Że inny pan dyrygent batutą da znak Dwóm sercom by razem już śpiewały tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMY...
Milo tu u Was .,,, tyle buziaczków:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMY...
Niejeden w świcie się radzi, Niejeden w świecie umiera, Lecz ten jest szczęśliwy, Kto ma przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMY...
zjeżdżają mi literki-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF jak przyjemnie :-D Kołysać się wśród fal.... Milej niedzieli.... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro.:) 27 lipca - Kiedy się za wozem kurzy, spodziewaj się burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
👄miłych snów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Dzieńdoberek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Kawa z rana jak śmietana! [_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>[_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×