Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Haluszka
Kochani... Bez was świat byłby niczym… Każdy kwiat nie pachniałby tak jak pachnie… Słońce nie byłoby takie jasne jak jest… Woda nie byłaby tak lśniąca… Ptaki nie śpiewałyby tak pięknie… Przy Was…moi przyjaciele wszystko jest lepsze… Piękniejsze….. Bardzo Wam dziękuję, że…. Jesteście… i będziecie... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Spijcie słodko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
"Każdy ma swojego Anioła" Każdy ma swojego anioła, nawet tutaj na ziemi, pozwól tylko nim być dla Ciebie! Otrzeć Twoje gorzkie łzy, pocieszyć w każdym smutku, pomóc, nawet kiedy już nie wierzysz, że ktoś do Ciebie wyciągnie rękę. Pozwól komuś zapłakać, kiedy, wie że może Cię stracić, czasami tak niewiele brakuje, by przestać wierzyć. Ale prawdziwa przyjaźń, nie zna granic, nawet przez chwilę nie zapomina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haluszko! To Piękne.... ****** D O B R A N O C ****** NIEBO W NOCY L.STAFF NOC CZARNA, SREBRNA NOC, ŚWIAT NIESKOŃCZONY W CZASIE I PRZESTRZENI. POŚRODKU DROGA MLECZNA. KTÓŻ PO NIEJ PRZECHODZI? TO PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE. L.STAFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.A.Pawlowicz. On i Ona Ich dwoje Zauroczeni soba Przysiedli na laweczce W zielonym zakatku On uja jej dlonie Do jego serca Przytulila sie ona Zadumani... Rozmazeni... Zakochani... Na chwile cofneli zegar czasu Zapomnieli,ze juz siwy włos Zdobi ich skronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ .:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ................:♥:♥ .............:♥:♥ ..........:♥:♥ .......:♥:♥ ....:♥:♥ .:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ .:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ................:♥:♥ .............:♥:♥ ..........:♥:♥ .......:♥:♥ ....:♥:♥ .:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
Sorry! źle wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach.
cześć! idę spać.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach.
Kasimo ,bratku ,nie zaśmiecaj oazy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dopijam kawkę i mam krotka pauzę na papieroska... Kochani wypogadza się:) ja już na malutkim ogniu gotuje rosołek... Zaraz nastawie makaron bo o 15:00 pora na obiad ... Po obiedzie jadę o biblioteki , potem wstąpię do koleżanki po śliwki ma w tym roku na nie urodzaj... A jutro upiekę ciasto ze śliwkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............`:. ...........:' .....,:: ............:,,...' ;:' .............;;..;;.....`:. .................;;:'.... ,:: ..................:' ...,.;:' .................:: .,.;:' .................: ....:' ..................`. ..:. _$$__$$$$$$$$$$$$ $_$$_$$$$$$$$$$$$$ $__$$____________$ $$__$____________$ _$$_$____________$ __$$_$__________$ _____$__________$ ______$________$ _______$$$$$$$$ ________.$$$$$$ _______$$$$$$$$$ .ZAPRASZAM WBW! ...I SMACZNEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
wpadłam bo mi kawa zapachniała... Jarzębinko, super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Pozdrawiam i całuje ... piękna pogoda wiec idę do ogroda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
piękna pogoda wiec idę do ogroda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
LO Matko! co to asie urodziło ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oazo
Prawda ,ze piękne i pasują tutaj... wpadam tu poczytać wierszy i Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylo
O babci,o gracji ,wymysl cos jestcze hhahehehehe buuhahahaheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Czesc ! spita ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
To spij ta.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
ide poszaleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam ! piękne te jesienne fotki w oazie... Z wielka przyjemnością poczytałam Was sobie ... Witam nowych i stałych bywalców oazy... Tylko nie mam pojęcia o co chodzi z ta babcia i gracja...ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×