Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Pl
Janno! Z okazji Urodzin, które są raz w roku Niechaj będą szczęśliwe i pełne uroku Składam Tobie szczere życzenia Aby się spełniły najskrytsze marzenia 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dzięki za poczestunek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witam W K I K ! JANNO! Urodziny - Ryszard Rynkowski Dziś są twoje urodziny Mimo złej pamięci wiem Wybacz, że nie śpiewam "Sto lat", ale cóż Z moim głosem lepiej nie Dziś są twoje urodziny Taki ważny, zwykły dzień Może pomilczymy parę chwil O tym, że nam nie jest źle Pomilczymy na tak O nadziejach i łzach Aby nasz mały dom Miał więcej dobrych stron Dziś są twoje urodziny Ktoś zadzwoni, przyjdzie ktoś Zle zanim wielki hałas zrobi świat Tak zwyczjnie w ciszy ze mną bądź Niech twe życie cię nie zdradzi No bo ludzie... Sama wiesz Może razem pomilczymy o tym, by Jeśli ma być źle to trochę źle Pomilczymy na tak O nadziejach i łzach Aby nasz mały dom Miał więcej dobrych stron dziś są twoje urodziny O czym milczę powiem ci Milczę o tym aby całe życie twe Zawsze tak pachniało jak te bzy To milczenie, wiesz, moim "Sto lat" jest Dziś są urodziny twe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendowe dzień dobry :) Pogoda współgra z moim samopoczuciem. Fatalnie się czuję, ale staram sie usmiechać :) W końcu weekend za pasem. Janna...Z racji Twego święta :) 👄👄👄...staję przed Tobą z bukietem fiołków 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I z caego ❤️ życzę.. chwil beztroskich, jak podczas zabawy na lace, doznan goracych, jak w samo poludnie slonce, odnalezienia drogi, ktora pragniesz kroczyc, sil i wytrwalosci aby z niej nie zboczyc, usmiechu na twarzy, kiedy rano wstajesz, radosci, kiedy komus swoja dlon podajesz, odkrycia dobra w kazdym czlowieku, braku kozucha na porannym mleku, dreszczyku emocji na karuzeli, slodkiej blogosci, gdy spisz w poscieli, spadającej gwiazdy ujrzenia, wszystkich pragnien i marzen spelnienia! Wszytkiego naj naj...👄 :) http://www.strykowski.net/fotografia_kwiaty_zdjecia/Zonkile._Zdjecia_zonkili._Fotografie_zonkila_1754.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla bywalców Oazy i tych co tylko czytają...dla kochających i kochanych, dla radosnych i smutnych, dla młodszych i starszych, słowem...dla Was Kochani.... ❤️ kocham - ale nie umiem kocham - lecz nie rozumiem kocham - ale się boję MIŁOŚCI kroplę życia szczyptę zaufania łyżeczkę wyrozumiałości litr MIŁOŚCI stare słowa przeminą w dali drogi zaginą ptaki nocy odlecą tylko pył wzniecą latarnia zgaśnie cały świat zaśnie Tylko MIŁOŚĆ zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich W Oazie I Zycze Pieknego Slonecznego Dnia! Jestescie cudowne i bardzo mile kobietki... Wpadam tu z wielka ochota i zawsze znajduje tu szczescie dla siebie i mojej duszy... Niesmiala, Super! poplakalam sie Wiersze sa balsamem na moja dusze... A zarty naszych panow, wprawiaja mnie w dobry humor... Sle pozdrowienia dla wszystkich kolezanek i kolegow❤️ Barwy jesieni... Idzie przez ogród, łąki i sady I tak jak malarz zostawia ślady. Maluje drzewa w ognia kolorze. Ale i tak jest chłodniej na dworze. Gdzie się pokaże – nie ma zieleni. Czego nie dotknie - kolory zmieni. Drzewa i kwiaty ciut osłupiały, Bo w ciepłym słonku ogrzać się chciały. I choć maluje barwy jesieni To w naszej duszy nic już nie zmieni. Nie ma znaczenia jesienna słota, Gdy w sercu lato, żar i ochota... Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Pozdrawiam wszystkie kochane dziewczyny W Oazie... Super !!!Babeczki z Was takie romantyczki i tak super zorganizowane... Kolega mój się wyśmiewa, ze ja z babami pisze, głupek ze mnie , ze mu powiedziałem , teraz podgląda co się dzieje w oazie i dzwoni z głupimi docinkami.. A ja jestem z tych co za wódka nie przepadają i lepiej mi w towarzystwie kobiet.. Janno! http://www.kaplanski.art.pl/GALLERY/OBRAZY/KWIATY/kwiaty03.jpg Szczęścia i zdrowia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
:-D ona do męża: - Wiesz? Dzisiaj mi się poszczęściło! Idę obok zsypu na śmieci, patrzę a tam para pantofelków stoi. A jakie piękne! Przymierzam - mój rozmiar! Mąż: - Taaa... Poszczęściło Ci się. Po paru dniach żona znowu mówi: - Słuchaj, idę do domu, a u nas na podjeździe, na żywopłocie, futro z norek wisi. Przymierzam - mój rozmiar! Mąż kręci głową z podziwem: - Szczęściara z Ciebie. A ja - popatrz - nie wiem czemu, ale szczęścia nie mam. Wyobraź sobie, wkładam wczoraj rękę pod poduszkę, wyciągam bokserki, przymierzam - i k...a nie mój rozmiar!! :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Przedszkole. Po zajęciach przedszkolanka pomaga założyć botki jednej z dziewczynek. Męczy się, bo botki są ciasne ale w końu - weszły. Spocona siada na ławce obok a dziewczynka mówi: - A butki są na złych nóżkach! Rzeczywiście, lewy na prawy. Ściąga je więc, zakłada znowu, morduje się sapie... wreszcie! - A to nie są moje buciki... - mówi nagle dziewczynka. Przedszkolanka zaciska zęby, sciaga botki, ociera pot z czoła... - ... to są buciki mojego brata, ale mama kazała mi je nosić. Pani zaciska pięści, liczy do dziesięciu... Wciąga botki znowu na nogi dziewczynki. Uspokaja oddech. Zakłada jej płaszczyk, czapeczkę... - Masz rękawiczki? - pyta dziewczynkę. - Mam, schowane w butkach! __________________________________________________::::::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i koledzy! Widze, ze nasza Janna ma dziś rodzinki:-D Wow! ale przygotowała pięknie wszystko! Ja na urodzinowego torta tez się skusze z wielka o ochota:-D Jannok kochana, poprawiłaś mi tym\" Ciortem \" humorek http://www.kartki.bej.pl/kartki/ginsana/w_dniu_urodzin_duza.jpg 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ktoś mi powiedział, że kończysz 50 lat, niech na kolana padnie dziś świat, niech Ci poranek szczęście przyniesie, niech los pieniążkami wypełni Twą kieszeń.... Duzo zdrowia i szczęścia Janno życzę👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Joanny 100 LAT,100 LAT!!! To jest pora na wino,róże i przyjaciół :-) Szczęścia życze a szczęście to nie tylko to, co los daje ale i to, czego nie zabiera.... miłego dnia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez was lubie.
Ja tez was lobię dziewczynki Jesień na wsi W polu gdy jestem czy jestem w lesie, Piękno podziwiam jesieni. Dopóki teatr barw gra muzykę, Dopóki szron scen nie zmieni. Liście czerwone, liście brązowe, Już ochra przebija w trawie. Lico zaś pieszczą: słońce z zefirem. Już lecą klucze żurawi. Swobodnie chodzę, lekko oddycham, Przenikam welony mgiełki. I babim latem skronie ustroję. Ciszy posłucham - miast zgiełku. Fioletowe, z³ote chryzantemy- Kwiat jesienny posy³am ci w darze... W jesieñ z³ota ju¿ i my p³yniemy, Lecz o wiosny czarach jeszcze marze. Fioletowe, z³ote chryzantemy, Cudownych wspomnieñ dalekie mira¿e... W jesieñ z³ota ju¿ i my p³yniemy, Widaæ dno w przecudnej zycia czarze, Jesieñ ju¿! ..Lecz niech te jesieñ nasza Z³ote s³oñce blaskiem swym umili! Niechaj ¿ycie swa cykuty czasza Nie zatruwa ka¿dej lepszej chwili.. Niech nam b³yszcz¹ poprzez mgie³ têsknotê Marzen cudnych chryzantemy z³ote ! Władysław Bukowiński http://www.japanforum.org/stronapolska/chryz antemy/Chryzantemy2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ........
Nelly Rokita - PiS nie dojrzał do samodzielnego rządzenia 14:23 Tak walczy pisiowy elektorat "PiS absolutnie nie dojrzał do samodzielnego rządzenia - stwierdziła nieoczekiwanie w Kontrwywiadzie RMF FM Nelly Rokita, doradczyni prezydenta ds. kobiet i kandydatka PiS-u do Sejmu." buehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Witam Was Kochani Ciesze się, ze opowiadanie się podobało:) ślicznie są wiersze i opowiadania tego młodego człowieka... Widać, ze ma dar do pisania.... Janna❤️ Szczęścia i zdrowia życzę :-D http://www.twojekwiaty.pl/photo/476.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
:) Albin Stankiewicz Najpiękniejsze Serce "Pewien młodzieniec chwalił się że ma najpiękniejsze serce w dolinie. Chwalił się nim na rynku i zebrał się ogromny tłum by je podziwiać bowiem było w swym kształcie perfekcyjne. Nie miało żadnej skazy, było przepiękne, gładkie i błyszczące. Biło bardzo żywo. Chłopak krzyczał na cały głos że nikt nie ma piękniejszego serca od niego i wszyscy mu potakiwali bowiem jego serce było idealne. Jednak w pewnym momencie jakiś strzec z tłumu krzyknął: Dlaczego twierdzisz że twoje serce jest najpiękniejsze skoro moje jest o wiele piękniejsze od twojego. Młodzieniec bardzo się zdziwił słysząc te słowa a potem spojrzał na serce starca i się zaśmiał. Serce starca biło bardzo żywo, być może nawet żywiej od serca młodzieńca ale było to serce poorane rozlicznymi bruzdami, serce w którym było wiele brakujących kawałków. Wiele tez w nim było kawałków które do tegoż serca nie pasowały. Było to serce brzydkie które w żaden sposób nie mogło się równać z nieskazitelnym sercem młodzieńca. Chłopak zapytał się dlaczego starzec uważa że jego serce jest piękniejsze skoro wszyscy widzą że nie jest ono nawet w części tak piękne jak jego własne serce. Wtedy starzec rzekł że w życiu nie zamieniłby tego serca na serce młodzieńca. Powiedział też aby młodzieniec spojrzał na jego serce i wskazując na blizny rzekł. Widzisz te blizny i brakujące kawałki. Nie ma ich tu dlatego że ofiarowałem je z miłości dla wielu osób a niesie to ryzyko bo często się zdarza że sami ofiarowujemy uczucie dla innych ale oni nie dają nam nic w zamian. Stad te blizny bo choć dałem im cześć swojego serca oni nie dali mi nic. Jeśli natomiast spojrzysz uważnie dostrzeżesz że wiele kawałków do mojego serca niezupełnie pasuje. Są to kawałki serca innych które oni mi ofiarowali i które znalazły stałe miejsce w moim sercu. Dlatego moje serce jest piękniejsze od twojego. Natomiast te bruzdy które widzisz zrobili ludzie nieczuli, ludzie, którzy mnie zranili. Wtedy młodzieniec spojrzał na starca, zrozumiał i zapłakał. Potem wziął kawałek swojego przepięknego serca i ofiarował go starcowi a starzec zrobił to samo. Padli sobie w ramiona i rozpłakali się po czym odeszli razem w wielkiej przyjaźni. Młodzieniec włożył część serca starca do swojego serca w miejsce brakującego kawałka który dał starcowi. Ten nowy kawałek pasował tam choć nie idealnie co zmąciło doskonałą harmonie serca młodzieńca. Nigdy jednak wcześniej serce młodzieńca nie było tak piękne jak w tym momencie i młodzieniec dopiero teraz to zrozumiał Pracuj tak jakbyś nigdy nie potrzebowała pieniędzy, tańcz tak jakby nikt na ciebie nie patrzył i zawsze kochaj tak jakbyś nigdy wcześniej nie kochała" 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janna. W
Ja nie wiem jak mam wam podziękować!!! Koleżanki i koledzy jesteście debest.... Nie mam pojęcia jak się to pisze , ale myślę , ze Wiecie o co mi chodzi:) Tyle ciepłych slow,życzeń kwiatów👄 Alisario, kochana tak się rozczuliłam👄 Złota jesienno👄 nieśmiała 👄👄 zapominaja👄 Stefanio👄 dzika*różo👄 smotna 50👄 Samotny 60👄 Jasiek 64👄 szept wirtualności👄 56 wiosenka👄 Pl👄 Przytulam wszystkich i życzę również miłego wieczorku... O 17:00 będą się schodzić goście.... Do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Janno, baw sie dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Na dworcu w Katowicach zatrzymuje się pociąg z Moskwy. W drzwiach jednego z wagonów ukazuje się elegancki mężczyzna i krzyczy: - Bagażowy! Przybiegł Masztalski, który jako bagażowy dorabiał właśnie po pracy. - Nie jeden! – krzyknął mężczyzna. – Wszystkich zawołaj! Masztalski pobiegł szybko do kolegów i relacjonuje: - Chłopy! Przyjechoł jakiś człowiek z Moskwy i widać że ma dużo kofrów, bo chce, coby my wszyscy przyszli... Pobiegli wszyscy! Ustawili się w rządku przed podróżnym, a on uśmiechnął się do nich i przemówił: - Ja toże bagażowyj! Ja was pozdrawiam w imieniu wszystkich moskiewskich bagażowych! ( E | D ) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×