Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Zapominaja
http://d.wiadomosci24.pl/g2/0e/ca/5f/49776_1194797068_4b91_p.jpeg Konstanty Ildefons Gałczyński Dzika Róża Za Dzikiej Róży zapachem idź na zawsze upojony wśród dróg - będzie cię wiódł jak czarodziejski flet i będziesz szedł, i będziesz szedł, aż zobaczysz furtkę i próg. Dla Dzikiej Róży najcięższe znieś i dla niej nawiewaj modre sny. Jeszcze trochę. Jeszcze parę zbóż. I te olchy. Widzisz, I już - będzie: wieczór, gwiazdy i łzy. O Dzikiej Róży droga śpiewa pieśń i śmieje się, złoty znacząc ślad. Dzika Różo! Świecisz przez mrok. Dzika Różo! Słyszysz mój krok? Idę - twój zakochany wiatr. Miałam dziś w pracy luz wiec poczytałam was ...:) :classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny słonce świeci :-D Ide połazić po sklepach...👄 Kupie Wam po lizaku OK ? pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam dziewczyny!!! Ja tez lecę do sklepów... PO CO ? by kasę wydać ha ha ha ! Pozdrawiam , miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Slonko ma bardzo piekne zwyczaje, mowi dzien dobry gdy rano wstaje, a ja ci mowie dzien dobry zlotko, sciskam goraco, caluje slodko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
dzień dobry! Witam i dziękuję za współczucie:) Bylem rano u lekarza dostałem antybiotyk i witaminę... Po zażyciu antybiotyku spałem jak suseł... A teraz głodny jestem jak wilk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Gotuje sobie Miraculi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Ale jeszcze makaron twardy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Myślę ze się wam podoba ?...życzę miłego poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALiiss..
Pozdrawiam poczytałam Was , ale pisać już nie mam czasu :( ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
cześć OAZO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
CZEŚĆ KOLEDZY I KOLEŻANKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Jest lekcja. Pani bawi się z dziećmi w zgadywanki. Dzieci zadają Pani zagadki, a Pani stara się odpowiedzieć, w miarę swych (skromnych) możliwości. Przychodzi kolej na Jasia. Jaś wstaje i pyta: - Co to jest: długi, czerwony i często staje? Pani zaczerwieniona na buzi woła: - Jasiu, jak ty możesz takie świnstwa... A Jas na to radośnie: - To autobus, proszę Pani, ale podziwiam Pani tok myślenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Wnuczek poszedł z babcią do kościoła w Zaduszki. Słucha jak ksiądz czyta wypominki: "Za duszę Jana, Marcina, Henryka, za duszę Adama, Andrzeja, Teofila..." Chłopiec słucha, słucha, w końcu zaniepokojony ciągnie babcie za rekaw: "Babciu, chodźmy stad, bo on nas wszystkich zadusi!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Dzieci podchodzą do hrabiego spacerującego po parku i wskazując na zamek, pytają: - Czy pan mieszka w tym zamku? - Tak. - A czy tam nie ma żadnego straszydła? - Nie ma. Jestem jeszcze kawalerem. :-D :P MIŁEGO WIECZORA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro nie idę do pracy :)muszę wszystko rozpakować zrobić pranie , niektóre rzeczy zawiozę do pralni ... Mimo to ciesze się , ze dzisiejsza noc już będę spala w swoim łożu:) Zaraz wezmę prysznic, zjem jakaś kanapkę i idę spać... Dobranoc kochani wpadnę jutro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×