Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ja was lubie
NO TO NA ZDRÓWECZKO:-D YY---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądaj twój film kochana , bo mnie od kompa odganiają.:-D Jak tylko wejdę to zaraz chętni się znajdują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
OK ! SAKRO👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
O i ja mam ochotę na kieliszeczek, przy sobocie po robocie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
To i ja wypije Y he he he!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
I na 2 nogę:-D he he he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
I na 3 nogę ... he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim wspaniałym towarzystwie ja też się napiję.... Dzięki!!! JA CIE LUBIE, za smakowity napitek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dziś pecha !!! potłukłam rodzinny kryształ ... A potem go trzy godziny sklejałam i przypominałem jego dawne czasy:( i popłakałam się nawet... To była kryształowa cukiernica mojej babci ... Po śmierci Babuni stała u nas zawsze za szybą witryny , w której mama przechowywała rodzinną porcelanę... W domu zawsze bardzo uważaliśmy na ten bezcenną pamiątkę... Potem stała u mnie dobre 16 lat... aż do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potłukłam ja przy myciu, coś mnie podkusiło pomyć wszystkie kryształy i już na końcu sięgnęłam po nią ... Wtedy wypadła mi z rak i głucho uderzyła na podłogę , może dlatego , ze na podłodze leżał dywan to nie poszła w drobny mak , tylko rozbiła się na trzy kawałki...A ja przez moment zastygłam nieruchomo.. Potem już wiecie, kleiłam ja taśmą przezroczystą , ale nic mi z tego nie wyszło i taka pokancerowaną wstawiłam do kredensu, nie miałam serca jej wyrzucić... A Teraz jest mi bardzo smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Lamma !!!! jestes wspaniala . Oczywiscie ze o tak !!! TA k, TAk Tak. Dziekuje za podpowiedzi!!!!! Dziekuje Wesolowski / Twoje kawaly tez sa ho ho Sabinko . nie smuc sie !!!!! moze jakas Kropelka albo super glu pomoze !!! Dziewczyny do roboty !!!! jak temu zaradzic , jak posklejac .No madre glowy ,........ szukamy sprawdzonych sposobow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Kochanie, moje kochanie, dobranoc, juz jestes senna - i widze twój sen na scianie, i noc jest taka wiosenna! Jedyna moja na swiecie, jakze wyslawie twe imie? Ty jestes mi woda w lecie i rekawicami w zimie. Tys szczescie moje wiosenne, zimowe, latowe, jesienne - lecz powiedz mi na dobranoc, wyszeptaj przez usta senne: za cóz to taka zaplata, ten raj przy Tobie tak blogi?... Tys jestes swiatlem swiata i piesnia mojej drogi K.I.Galczynski Dobrej nocy zaśnij już, dobrej nocy oczka zmruż, do poduszki przytul się, to opowie cichy sen, i kwiecisty i radosny, pełen szczęścia i miłości. Dobrej nocy niech się stanie, dobrej nocy śpij KOCHANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Sabino, może ten klej by pomógł... Adhesion Plus, klej metal-szkło, KENT KENT10351 Tak mi ciebie szkoda i tej cukierniczki..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Polska gola, POLSKA gola!!!! taka jest kibiców wola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka56
Pięknie dziś tu było , a ja pojechałam do ogródka , dałam się Jaśkowi namówić i nie żałuje... Byliśmy tylko sami nikogo na kawkę nie zapraszałam i troszkę tak ukrywałam się:-D nie pokazywałam się tak jak zwykle pozdrawiając wszystkich sąsiadów... Tylko zaszyłam się w takim kąciku , gdzie mogłabym nawet opalać się nago... I nikt by mnie nie zauważył:-D I sobie czytałam książki , potem w domku obejrzeliśmy pierwszy mecz, zjedliśmy kolacje i przyjechaliśmy do domu... Jutro tez planujemy rano jechać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myślę Grazko , ze klej się jakiś do kryształu znajdzie ... Tylko szkoda mi Sabinki , ze się podenerwowała , ale to tylko szkło Sabinko i wiesz przecież , ze nic nie jest wieczne... ściskam ciebie mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie kawały , wiersze i piosenki wspaniale ... Jutro resztę doczytam , bo dziś gęba mi się drze i chce mi się spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL...
helo oo!!!! Ale was tu było i tyle pisałyście !!! Kiedy to ja przeczytam???? DOBRANOC ... Oazo a jej bywalcom WBW 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL...
Jestem jak gwiazda gotowa w każdej chwili zsunąć się z nieba runąć we wszechświat jestem jako owoc dyni dojrzały gotów rozpęknąć i wydać ze swego wnętrza plon ziarna jestem jak rozdeptany ptak w agonii rozczesujący dziobem skrzydła podziwiający ich wietrzną konstrukcję jestem jak błysk słońca na ciemnym metalu drzwi które prowadzą we wszechświat Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×