Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość FIrcyk w zalotach..
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO LLLLLLLLL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Strzelili nareszcie gol, brama Hura !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam WINO !!! YYYYYYYYYYYYYYY Tak krzyczeli sąsiedzi , ze musiałam wino otworzyć.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Ole, ole. ole nie damy się, nie damy się:-D YYYYYYYYYYYYYY.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
dzięki za winko SABINKO👄 YYYYYYYYYYYYYY:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara..
Dobranoc Oazowicze i oazowiczki:)👄 Dobrze , ze jestescie , ze mogę was poczytać❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
PRYECZYTAJCIE . Ja usmialam sie do lez .... Jak leczyć kota? Autor nieznany ---------- 1.Złap kota i trzymaj go mocno. Ułóż go sobie na kolanach, głowa kota na Twoim ramieniu, jakbyś karmił niemowlę z butelki. Pewnym glosem powiedz: "Dobry kotek". Wrzuć kotu tabletkę do pyszczka. 2.Zdejmij kota z żyrandola, a tabletkę spod kanapy. 3.Powtórz instrukcję z punktu 1., tym razem przytrzymując przednie łapki kota lewą ręką, a tylne prawym ramieniem. .Wciśnij kotu tabletkę do pyszczka używając prawego palca wskazującego. 4.Wyciągnij kota spod łóżka. Otwórz opakowanie i weź nową tabletkę (oprzyj się pokusie wzięcia nowego kota). 6.Ponownie powtórz instrukcję z punktu 1., z taką zmianą, że gdy już uda Ci się umieszczenie kota w pozycji niemowlęcej, usiądź na brzegu krzesła, pochyl się nisko nad kotem i używajac prawej ręki otwórz kotu pyszczek podnosząc górną szczęke kciukiem i palcem wskazującym. Szybko wrzuć tabletkę. Poniewaz Twoja głowa znajduje się na kolanach, nie będziesz widział, co robisz. W sumie nie ma różnicy. 7.Pozostaw kota wiszącego na zasłonach. Pozostaw tabletkę w swoich włosach. 8.Jeśli jesteś kobietą, porządnie się wypłacz. Jeśli jesteś mężczyzną, porządnie się wypłacz. 9.Teraz się opanuj. W końcu kto tu rządzi? Zlokalizuj kota i tabletkę. Przyjmując pozycję z punktu 1., powiedz zdecydowanym głosem: "W końcu kto tu rządzi?" Otwórz kotu pyszczek, weź tabletkę i… ups! 10Nie działa, prawda? Usiądź i pomyśl. Aha! Wszystko przez te pazury! 11.Doczołgaj się do szafki z pościelą. Wyciągnij z niej duży ręcznik plażowy. Rozłóż go na podłodze. 12Wyjmij kota z szafki kuchennej, a tabletkę z doniczki z kaktusem. 13.Rozłóż kota na ręczniku tak, aby szyja kota leżała na długiej krawędzi ręcznika. Rozpłaszcz przednie i tylne łapki kota na jego brzuszku (oprzyj się pokusie rozpłaszczenia kota). Owiń kota ręcznikiem. Szybko. 14.Przyjmij pozycję z punktu 1. Lewą rękę umieść nad kocią głową. Naciśnij pyszczek na zwarciu szczęk i spróbuj go otworzyć. Wrzuć tabletkę w pyszczek kota i lekko ją wepchnij. Voila! Udało się. 15.Odkurz fruwające kłaki (kota). Zabandażuj rany (swoje). Zjedz dwie aspiryny i połóż się do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez patrzymy na mecz i mocno kciuki zaciskamy:) wpadłam tylko was pożegnać i zyczyc kolorowych snów👄 Jutro was poczytam , bo bedle miała komputer do swojej dyspozycji... Janusz jedzie rano do Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Nadchodzi już wieczorna godzina. Księżyc już swoją kołysankę zaczyna, więc do łóżeczka kładź się już Kochanie, zmruż oczka, a ja obiecuję Ci, że coś przyjemnego się stanie. Przyjdę znienacka i po cichu do Ciebie, przytulę, pocałuję i sprawię byś poczuł się jak w niebie. Będę przy Tobie przez cały czas czuwała i przed złymi zmorami chowała, a teraz mówię Ci już dobranoc, namiętnie całuję i życzę Ci pięknych snów na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Przy blasku księżyca wśród nocnej ciszy o Tobie myślę, lecz Ty mnie nie słyszysz nawet nie wiesz, że ktoś o tej porze tęskni do Ciebie i spać nie może! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Tęskno i smutno, cicho i ciemno, a wiesz, dlaczego? Bo nie jesteś ze mną. Idę już spać, kończę pisanie, całuje Twe usta, dobranoc Kochanie... To dla mojego chłopaka on to czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
:-D W szkole pani kazała narysować dzieciom swoich rodziców. Po chwili podchodzi do małego Jasia i pyta: - Dlaczego twój tata ma niebieskie włosy? - Bo nie było łysej kredki. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
👄:classic_cool:DOBRANOC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Pogaście później światło Hi hi hi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Witaj Graszko nasz ranny ptaszku:) Witajcie WBW:) kręcę się dziś w kolko i nie mogę się wyrobić... kurcze nieraz sa takie dni , ze się wolniej robi i myśli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
- autor nieznany - "Świat jest dużym człowiekiem(...)" J.A. Artze ŚWIAT JEST DUżYM CZłOWIEKIEM A CZłOWIEK MAłYM ŚWIATEM [J.A. ARTZE przeklad z fr. Kamil Marek Sobtxak] świat jest dużym człowiekiem a człowiek małym światem sercem świata jest słońce a słońcem człowieka serce słońce daje światu blask i ciepło a one są jak westchnienie i rumieniec, które człowiekowi daje serce. człowiek ma swój księżyc jasny, lecz zimny - w głowie; zaś palący ogień, lecz ciemny - w podbrzuszu. a oba razem stanowią jedność, jeden jest jak ciepło i blask słońca drugi jak życie i prawda z rozpalonego serca. tam na skrzyżowaniu dróg tam, gdzie spotykają się wszystkie czasy i zimny wiatr z północy i gorący wiatr z południa i wilgotny wiatr z zachodu i suchy wschodni wiatr tam właśnie Ty i ja zjednoczymy się w samym środku i zasiejemy drzewo miłości ty i ja, a dwa będą znaczyć jedność: nas dwoje będzie pniem i osią życia, nasze korzenie pogrążone w najgłębszych ciemnościach ziemi a nasze gałęzie dosięgną najjaśniejszych wysokości niebios a naszymi owocami będą słońce, księżyc i gwiazdy. i zobaczysz, jak ptaki, co pływają w delikatnych wodach przestworzy albo ryby co latają w gęstym powietrzu oceanów znajdą przy nas miejsce gdzie odpocząć założyć gniazdo i złożyć jaja i zobaczysz, że tak jak kwiaty nieba czekają zwykle na ciemną noc a gwiazdy łąk zwykle czekają na światłość dnia będą wtedy czekać razem na nasz wspólny śpiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
autor nieznany - Dzieki Dzieki tobie wiem co to milosc... Dzieki tobie wiem jak jest w raju... Ale dzieki tobie tez wiem co to ból... Dzieki bogu zostalem urodzony... Dzieki jemu tez umre... Ale tylko dzieki tobie zylem... Ale teraz tylko jeszcze zyje moje cialo... Moja dusza utonela w morzu pamiec... Moje serce sie rozpadlo w piasek nieskonczony... Wszystko minelo... Czas pokazal co potrafi... Wiem ze jest koniec... Ale wiem ze byl najpiekniejszy czas w moim zyciu... Dzieki tobie... Dziekuje za kazda chwile spedzona... Dziekuje za kazda chwile w której moglem byc blisko ciebie... Dziekuje za kazda chwile w której o tobie myslalem... Dziekuje za kazdy pocalunek... Dziekuje za kazdy usmiech twój... Dziekuje za kazde mile slowo z twoich ust... Dziekuje za zaufanie... Dziekuje ze potrafilas mnie kochac... Dziekuje ze moglem ciebie kochac... Bylem najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie... Mialem wszystko i nie chcialem nic... Dzieki tobie... Teraz niczego nie mam i chce tylko jedno... Ciebie... Zeby byc najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie... Obojetnie co bedzie... Za to co bylo dzieki tobie... Dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
- autor nieznany - Kilka słów o młodości Mit przeszłości Sprowadza się do hołdowania młodości Mówią przecież wszyscy starzy Pamiętaj cokolwiek ci się w młodości przydarzy Uśmiech musi być na twarzy Pytasz starszego dlaczego? Bo młodość chroni od złego Rozpacz na brzmienie tego słowa Głęboko się chowa Tak dziadek kazanie wnukowi prawi Ten jednak z miną skazańca Od dawna nie zmawia różańca Zwątpił w tę boska siłę Co w sercu rozsiewa motyle Od dawna już przybity Z krzyżem młodości skryty Szuka wytchnienia w starości Tak bardzo dziadkowi zazdrości Że taki chory i brzydki Lecz wolny od krytyki Dlaczego nikt nie zwraca uwagi Na ciche młodzieńca skargi? Nieśmiało patrzy i z ukradka Na twarz srogą dziadka Co w surowym ściągnięta geście Nie uczestniczy w młodzieńczym proteście Piękne te wiersze i przyznam , ze szkoda , ze autor nieznany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
dzień piękny , słoneczny , i nie jest zbyt gorąco , można coś pożytecznego zrobić:-D Taka pogodę lubię👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! Ja tez Haluszko od rana się kręcę i zdążyłam tylko poprać i kartofle na obiad naobierać ;) Dzis ryba i surówka z kiszonej kapusty:-D Dobrze , ze mam filety to nie ma z nimi dużo roboty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahah
🖐️ O FACETACH:-D 1. Ich d**a nigdy nie jest czynnikiem decydującym podczas rozmowy o pracę. 2. Ich orgazmy są zawsze prawdziwe. Zawsze! 3. Ich nazwisko zostaje. 4. Garaż jest ich cały 5. Ich plany weselne troszczą się same o siebie. 6. Mechanicy samochodowi zawsze mówią im prawdę. 7. Gówno ich obchodzi, że ktoś nie zauważa ich nowej fryzury. 8. Ta sama robota większa płaca. 9. Zmarszczki dodają charakteru. 10. Nie muszą opuszczać pokoju aby poprawić sobie krocze. 11. Suknia ślubna 2000 PLN; Wynajem smokingu 100 PLN. 12. Ludzie nigdy nie gapią się na ich klatkę piersiową podczas rozmowy. 13. Nowe buty nie tną, nie robią pęcherzy, nie deformują stóp. 14. Jeden nastrój, zawsze! 15. Rozmowy telefoniczne w 30 sekund. 16. Pięciodniowe wakacje wymagają tylko jednej walizki. 17. Sami otwierają słoiki. 18. Dostają fory za każdy przejaw troskliwości. 19. Bielizna kosztuje 5 PLN za trójpak. 20 Jeśli mają 34 lata i są samotni, nikt tego nie zauważa. 21. Trzy pary butów w zupełności wystarczą. 22. Nie używają podpasek. 23. Jeśli inny facet przyjdzie na przyjęcie w takim samym ubraniu, mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi na wiele lat. 24. Nie muszą znać nazw więcej niż pięciu kolorów. 25. Nie muszą się zastanawiać, w którą stronę kręcić nakrętką czy też śrubą. 26. Posiadają dar niezauważania zagnieceń na ubraniach. 27. Ta sama fryzura potrafi przetrwać latami, a nawet dekadami. 28. Ich brzuch zazwyczaj ukrywa duże biodra. 29. Jeden portfel, jedna para butów, jeden kolor przez wszystkie pory roku. 30. Manicure robią przy pomocy scyzoryka. 31. Zakupy Świąteczne dla 25 członków rodziny robią 24 Grudnia, w kilka minut. 32. Cały Świat jest dla facetów ubikacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×