Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość kasiunia...
To, co piękne, szybko się kończy... Szkoda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia...
- autor nieznany - Pożegnanie Błądzac wzrokiem - szukam ciebie W kluczu ptaków, w piekle, w niebie Lecz oślepia mnie przestroga Ludzi, gór, strumienia, boga Szukam - łudząc sie że będziesz Troche inny - może lepszy Lecz sprowadzasz mnie na ziemię Jakimś slowem, łzą, westchnieniem Szukam ciebie - jak potrafie W spiewograniu, w fotografii I pamiętam - jak przed laty Rwałeś ze mną dobre kwiaty Dzisiaj szukać nie powinnam Może to ja - jestem winna Że rozmawiać już nie chcemy I nic nigdy nie powiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia...
- autor nieznany - Nie ma dwu słów Nie ma dwu słów Co zabrzmią tak samo Nie ma myśli do drugiej podobnej Ni chwili zadumy która by znów przyjść chciała przy bliskiej osobie. Wyboru nie ma lepszego Bo sprawdzić nie można Czy stóp naszych ślady Na dobrym piasku zostały I ważne jest wtedy By w myślach za sobą Zobaczyć ich cztery By w razie potrzeby Móc przejrzeć się w oczach Tej drugiej osoby By można do dłoni Wziąć palce kochane. By słowa mówione Do serca trafiały I grzały od środka W zimowe wieczory. By w uszach dźwięczały Dzwoneczki ukryte Zerwane wprost z łąki Dla Ciebie ... wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia...
Spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamma...
Helena Wielgus ZŁOTA JESIEŃ Młodość przeminęła nadeszła złota jesień pięknie się zapowiedziała co nam przyniesie. W jesieni życia tyle jest samotności nasze drogi bez celu dni mijają w szarości. Chwilowo błyśnie radość co tkwiła w nas wciąż czegoś szukamy co zabrał nam czas. Opadają złociste liście w parku, w ogrodzie złota jesień jest piękna tylko w przyrodzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamma...
Jesień Krzysztof Kamil Baczyński Drzewa na wieczną jesień schodzą w szare parki przez pastelowe chwile przegniłej pogody; w zamglonych nocach dni kucające o zmrok; czai się pustą twarzą niebo bez obłoków. Rano... znowu się budzę w przekroplonej ciszy, sen odrasta w powiekach napęczniałych męką, Szarość tańczy po szybach pajączkami pyłu, pokój się wpół unosi na ugiętych rękach i sennie mi spogląda w rozproszone oczy... Rano... w szum odbiegają myśli już odległe i ty odpływasz w zachód mgieł odeszłym... ulice wchodzą oknem, blade bezobliczem, szorstką powierzchnią bruków w szyby mgłami spierzchłe. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Dzień się prześliźnie długim, lepkim ślizgiem . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . aż spłynie wieczór gęsty z szarych tapet i westchnie jesień odległych pociągów wysapem, Szarość pokoi podpali się zgniłą purpurą chryzantem. W nocy pies we mgle szczeka, rozpruwa szwy ciszy i czkawka echa kaszle z przegniłych płuc podwórz. Nie chodź po zwiędłym zmroku, lepiej okno otwórz: przestrzeń powiewa w usta gorzką, wonną jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamma...
Pozdrawiam wszystkich i lecę do sklepu bo w lodowce światło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////////
23 września - Skoro wrzesień, to już jesień, ale jabłek pełna kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Ale ten dzień powinniście lepiej zorganizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala...
Pozdrawiam milo wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala...
Dobranoc WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WBW👄 Pije za wszystkich Y... koniaczka i życzę dużo powodzenia... Kochani mnie tez jest przykro , ze tak to się kończy, ale widzicie sami , ze dużo kobiet nie wraca do nas , to po co to dalej ciągnąć ? Złota Jesień obiecała , ze wpadnie i ogłosi wam to sama , ale jak widać obiecanki cacanki, ochrzanie ja za to... Ostatnio mówiła , ze już nie ma czasu na OAZĘ bo musi uczyć się języka hiszpańskiego i pewnie tam przy dzieciach już zostaną... Wiem tez , ze przystojniak otworzył hotel i pracuje tam cala jego rodzina , ze dobrze im idzie i takie tam pierdołki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wpadałam ostatnio rzadko bo mam nowo urządzony ogród zimowy i cały wolny czas w nim spędzam , sadze , przesadzam tak bardzo to mnie i męża wciągnęło , ze mamy wieczorami wspólny temat i ciągle dyskusje:) a jak to czy tamto ulepszyć.... Dlatego myślę , ze mam teraz realną oazę i wspaniale zajedzie ,możne gdyby doba trwałą 48 h. ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkich jeszcze raz i życzę miłych wspomnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teksty » B » Biesiadne » Pożegnania Tak niedawno żeśmy się spotkali a już pożegnania nadszedł czas tyleśmy ze sobą przeżywali a dziś już wspomnienia łącza nas My dziś z piosenką pożegnamy was niech ta piosenka stale łączy nas gdy usłyszycie tej melodii ton niech w sercach waszych radość budzi on I choć w życiu przyjdą chwile smutne i choć przyjdą w życiu chwile złe my wspominać was będziemy mile pozdrowienia wam przysyłać swe My dziś z piosenką... Życie daje nam radości tyle tyle szczęścia i cudownych chwil trzeba wykorzystać każdą chwilę i zapomnieć , że istnieją łzy My dziś z piosenką... I choć smutek , żal ci serce targa w oku twym niech nie zabłyśnie łza bo nikt nie zrozumie , co to skarga trzeba śmiać się , chociaż serce łka My dziś z piosenką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Zegnam cie oazo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Pogaszę tez wszystkie światła👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy lubicie ptaki
____$$______________ _____________$$_$_____________ _____$$$$$_______$____$$______ ___$$$$$$$$$_____$__$__$$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$__________ __$$$______$$$$__$_____$$$$$__ _$$$_________$$_$__$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$__$$$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$$$$$______$$$$_ __$$_________$$$_________$$$__ __$$________$$$__________$$$__ ___$$______$$$__________$$$___ ____$$$___$$$________$$$$$____ __$$$$$$_$__$$_$$$$$$$$_______ _$$$____$___$___$$____________ $$$$$_$$____$____$$___________ __$$$$$____$$$_$$$____________ ____________$$$$$_____________ ______________$$_____________ Pozdrawiam i pięknego motylka na pamiątkę zostawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi dziewczyny ,ale już wszystko zostało powiedziane.... Zycze Wam wszystkim bez wyjątku, bardzo szczęśliwych i kolorowych czterech por roku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesień Zanurzać zanurzać się w ogrody rudej jesieni i liście zrywać kolejno jakby godziny istnienia Chodzić od drzewa do drzewa od bólu i znowu do bólu cichutko krokiem cierpienia by wiatru nie zbudzić ze snu I liście zrywać bez żalu z uśmiechem ciepłym i smutnym a mały listek ostatni zostawić komuś i umrzeć *_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_ Gorzko pachną... Gorzko pachną samotną jesienią te wieczory bez Ciebie umarłe, kiedy marzę zaplątany w jesień, kiedy serce mnie dławi pod gardłem. Kiedy liście żółtawym odblaskiem spełzną na dół na ściśnięte pięście, w mgłach daleko zagubiona radość, w mgłach daleko zagubione szczęście. Potem noce mnie ciszą umęczą, myśli spali błyskawicą drżenie, potem serce mi wydrze przymarłe jesień w wieczór spłakany wspomnieniem... SMUTNO TU..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena 26
Dlaczego tutaj tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaEwusia-lat44
tu jest pieknie,a ja czekam na ludzi samotnych,opuszczonych.napiszcie jesli uznacie ze warto.pozdrawiam wszystkich samotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×