Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Lamma
Ach, czuję się jak bateryjka - żartuje po stosunku kochanek. Jestem do cna wyczerpany! - Ech wy, faceci, a potem się dziwicie, że się was wymienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Pewna aktorka opowiada koleżance o niedawnym obiedzie ze znanym reżyserem: - Pokazał mi scenariusz. Wiesz, główna rola jakby dla mnie stworzona. Potem poszliśmy do niego, żeby omówić zamysł filmu. I w trakcie rozmowy ten bydlak mówi mi, że widzi mnie w roli pokojówki, która na ekranie nie mówi ani słowa! - No i co? - pyta koleżanka. - No wiesz, roześmiałam mu się prosto w jajca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Idzie ksiądz polną drogą, przechodzi obok skromnego gospodarstwa. Patrzy, a tam chłop coś z desek kleci. Ksiądz zagaduje: - Pochwalony drogi parafianinie, nad czymże tak ciężko pracujesz??? - A kurwa, kibel nowy stawiam, bo się stary rozjebał. - O, mój drogi! A nie mógłbyś tego tak trochę owinąć w bawełnę? - Co mam owijać w bawełnę??? Dechami opierdolę naokoło i chuj!!! DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam noca👄 Dziewczyny, dzieci nie mogłam powyganiać z namiotu :-D Cały czas porozsiadali się i choć się pięknie wypogodziło wyjść za żadne skarby nie mogłam ich przekonać... Błagają mnie , bym raz pozwoliła im spać w namiocie , nie wiem , ale porozmawiam z rodzicami.. Moze z soboty na niedziele moja córka i jakaś mama z nimi tam by spala...Ale to trzeba uzgodnić...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jutro ze znajomymi idziemy do teatru , maż mówi , ze trzeba się rozwijać,,, I raz na 3 miesiace teatr obowiązkowy bo z chamieje:-D ha ha ha ! A ja tez sztuki uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
Dzień dobry wszystkim! Bo to już 6.07 Długo mnie nie było , ale jakoś tak zbyt dużo działo się wokół mnie i ...... troszkę zabrakło czasu.... Widze , ze wyjazdy na urlopy w topie , no i dobrze bo żyjemy w Europie i musimy korzystać z danej nam swobody:) Ja pojadę do Czechosłowacji , bo mam tam koleżankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
Kochani, ja do tej pory prasowałam , bo jutro nic oprócz obiadu nie robię jaj święto to święto... Trzeba odpoczywać..".niedziele i święta Święcić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
DO jutra! DOBRANOC][usta[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
Tyle się Qurde uczyłam👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
Pewnie już czas światła pogasić... DOBRANOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Kto napije sie kawy ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam i miłego dnia życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Staff Leopold Choć nie ma wiatru Choć nie ma wiatru, liść się chwieje, Zachodni promień błysł i znikł: Nic się nie dzieje, bo to dzieje, Których nie zapisuje nikt. Jak me strapienie, me cierpienie, Niewyśpiewanej męki ton, Którą chcą uśpić zmierzchu cienie, A niepokoi słońca zgon. Boleśnie schodzi ta godzina, Wieczyste pogranicze trwóg... Kto mi ku ziemi czoło zgina? Może mój smutek, może Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Staff Leopold Dary życia Wznieść ręce w górę, jak drzewo gałęzie, I szumieć w duszy, błogosławiąc losy Za te uciski, pęta i uwięzie, Z których się serce wyrywa w niebiosy. W piwnicy krzepić się jak w gór ozonie I dniom dziękować, gdy jak w nocy ciemno, Gdy wiem, że w walce ostatkiem sił gonię, A nie wiem nawet już, czy Bóg jest ze mną. Lecz choćby klęska skończyła me boje, Choćby najsrożej los na mnie się zaciął, Nie zmarnowane będzie życie moje, Bom tworzył pieśni i miałem przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR..
Czy można? chętnie asie do kawy przyłączę:) Przyniosłem ptysie mleczko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR..
A mianowicie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porostu wszystko, jak każdy mężczyzna miałam tylko to na myśli-) hi hi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR..
jeśli tak, to dziękuję i zapraszam na ptasie mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR..
No to proszę i bardzo szkoda, ze nie mogę postawić tego realnie,,, Zaprosił bym Ciebie na lody z bakaliami czy na dobre ciacho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano szkoda i nie szkoda...!? Bo sek w tym , ze ja realnie musiałabym tych rarytasów odmówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR..
Czy powiesz mi dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR..
Ostatnio mam problemy z podwyższonym cukrem i muszę zastosować się do poleconej diety,,,, Jest to dla mnie trudniejsze odrzucenia papierosów... Ciągle myślę o słodyczach... net mnie nie wpuszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorry seniorze to ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez nieuwagę wpisałam zle , zwracając się do ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×