Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość WESOLOWSKI
Policjant zatrzymuje bacę jadącego furmanką. - Baco, co wieziecie? Baca nachyla się i szepcze: - Siano. - Czemu tak cicho mówicie? - Żeby koń nie usłyszał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Spadam bo przy tych kufelkach się napracowałem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JUTRO.:) 6 lipca - Kto w lipcu patrzy chłodu, nacierpi się w zimie głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Pozdrawiam .... Czas na jagody dziewczyny.... Las wzywa nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Maria Konopnicka Spiesz się, śpiesz, laleczko, Bo nie mamy czasu! Idziem na jagody Do boru, do lasu! Idziem na jagody Dla mamy, dla taty, Będzie nam pomagał Ten wilczek kudłaty! Będzie nam pomagał Ten dzięcioł, co puka, Co w boru robaczków Po drzewinach szuka! A w boru, a w lesie Szumią wielkie sosny, Aż się głos ich niesie Jako płacz żałosny! A w boru, a w lesie Tam drwal siedzi stary I rąbie siekierą Sosny na galary! Co którą zarąbie, To krzyk słychać drzewa I płacze bór cały. l jęczy, i śpiewa... Aż tu Baby Jagi Wyskoczą dwa koty, Na sośnie się onej Huśtają, niecnoty! I świecą im ślepie Wśród mroku zielone... Niech Pań Bóg zachowa Iść kiedy w tę stronę!... Boisz się, laleczko? Nie drzyj, moja miła! To tylko — tak sobie, Taka bajka była! Śpiesz się, śpiesz, dziecino. Bo nie mamy czasu! Idziem na jagody Do boru, do lasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka...
Do usłyszenia dziewczyny👄 milej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Gdzie was wcięło? ha ha ha ! 🖐️ kasimo!!! dla ciebie:) Junior - Zakochany Klaun 1.Zdarzyło sie pewnego dnia, zakochał sie klaun w dziewczynie Nie wiedzial jak jej wyznac ma, klaun, zakochany klaun ref) Klaun, zakochany klaun, on ma takie czule serce Jest jak rozbity dzban, klaun, zakochany klaun /2X 2.I choc go wszyscy podziwiali, wszyscy bili mu brawo To jednak smutny byl, klaun, zakochany klaun ref) Klaun, zakochany klaun...etc./2X 3.I po coz ci klaunie byl ten smutek i ta tesknota Wszak dobrze wiesz, ze zadna z dam zwyklego klauna nie pokocha ref) Klaun, zakochany klaun...etc./2X (solo) ref) Klaun, zakochany klaun...etc./2X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Kasiu!!! .) Marek Grechuta - Nie dokazuj Było kiedyś w pewnym mieście wielkie poruszenie wystawiano niesłychanie piękne przedstawienie wszyscy dobrze się bawili , chociaż był wyjątek Młoda pani w pierwszym rzędzie wszystko miała za nic nawet to że śpiewak śpiewał tylko dla tej pani i gdy rozum tracił dla niej , śmiała się, klaskała W drugim akcie śpiewak śpiewał znacznie już rozważniej młoda pani była jedna ciągle niepoważna aż do chwili , kiedy nagle , nagle wśród pokazu padły słowa : Nie dokazuj , miła nie dokazuj przecież nie jest z ciebie znowu taki cud nie od razu , miła nie od razu nie od razu stopisz serca mego lód Innym razem zaproszony byłem na wernisaż na wystawy późną nocą w głębokich piwnicach czy to były płótna mistrza Jana czy Kantego nie pamiętam tego Były tam obrazy wielkie , płótna kolorowe z nieskromnymi kobietami szkice nastrojowe całe szczęście , że natura martwą jednak były Nie dokazuj , miła nie dokazuj ..... Była także inna chwila , której nie zapomnę Był raz wieczór rozmarzony i nadzieje płonne przez dziewczynę z końca sali podobną do róży której taniec w sercu moim święty spokój zburzył Wtedy zdarzył się niezwykły, przedziwny wypadek sam już nie wiem jak to było trudno opowiadać jedno tylko dziś pamiętam jak jej zaśpiewałem: "Usta milczą , dusza śpiewa usta milczą , świat rozbrzmiewa " lecz dziewczyna nie słyszała tańcem już zajęta w tańcu komuś zaśpiewała to co tak pamiętam "Nie dokazuj ,miły nie dokazuj przecież nie jest z ciebie znowu taki cud nie od razu, miły nie od razu stopisz serca mego lód" Nie dokazuj ,miła nie dokazuj przecież nie jest z ciebie znowu taki cud nie od razu , miła nie od razu nie od razu stopisz serca mego lód !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Anna Jantar » Rosyjskie pierniki Moj mily, nie badz zly, liczysz sie tylko ty! Te pierniki w ksztalcie serc zjedz na zdrowie, jesli chcesz. Czas niesie racje swe moze tak, a moze nie, lecz pierniki w ksztalcie serc zawsze ci przypomna mnie. Sypie ogien zlote skry, cos sie przypomina... Chlopak ciagle siedzi zly, dam mu krople wina. Ciasto w piecu dojrzewa, za oknami mrok spiewa, chlopcu smutno, a szkoda! Ale mowie wciaz: Moj mily, nie badz zly, liczysz sie tylko ty! Te pierniki w ksztalcie serc zjedz na zdrowie, jesli chcesz. Czas niesie racje swe moze tak, a moze nie, lecz pierniki w ksztalcie serc zawsze ci przypomna mnie. Juz piernikow caly stol, kazdy niby serce... On mnie nagle chwycil wpol i wypuscic nie chce. Jeszcze oczy ma gniewne, lecz, ze kocha, to pewne! Co tu robic? Moj Boze! Chyba powiem tak: Moj mily, nie badz zly, liczysz sie tylko ty! Te pierniki w ksztalcie serc zjedz na zdrowie, jesli chcesz. Czas niesie racje swe moze tak, a moze nie, lecz pierniki w ksztalcie serc zawsze ci przypomna mnie. La la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la la! Czas niesie racje swe moze tak, a moze nie, lecz pierniki w ksztalcie serc zawsze ci przypomna mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
ha ha ha ha ha !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Irena Jarocka - Kocha się raz Powiedz, dlaczego drażnisz się ze mną aż tak? Robisz na przekór, jak możesz, człowieku, no jak? Ci, co się lubią, chętnie się czubią, to fakt. Mówiąc najprościej, podobno miłości to znak. Kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów, bo drzemie w nas tyle celów i pragnień i snów. Kocha się raz, wierzy w gwiazdy, kabały i sny, słońce sie rodzi nad naszą nadzieją, że teraz to właśnie ty. Długo szukałem, aż cię spotkałem w dzień zły, burza z wichrami i deszcz z piorunami, to ty. Przyznaj się, trudno - było ci nudno, czyż nie? Już nie udawaj, za życia przyprawę masz mnie. Kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów, bo drzemie w nas tyle celów i pragnień i snów. Kocha się raz, wierzy w gwiazdy, kabały i sny, słońce sie rodzi nad naszą nadzieją, że teraz to właśnie ty. Kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów, bo drzemie w nas tyle celów i pragnień i snów. Kocha się raz, wierzy w gwiazdy, kabały i sny, słońce sie rodzi nad naszą nadzieją, że teraz to właśnie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
No już dosyć tych przekomarzanek!!!.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Kasiu, sorry ! kolega dzwonił wybywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Co nowego u moich koleżanek i kolego? Czy wszystko ok? Czy zdrowie dopisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże drogi jaka ja śpiąca U mnie są takie w życiu fazy bezżenność tygodniowa a potem tydzień następny bym tylko spala i spala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro , jedziemy nad wodę ja z małżonkiem omówiliśmy się z męża bratem i szwagierka... A dzieci idą na jakiś występ , który odbędzie się na naszym rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka..
Kochani witam!!! Pozdrawiam i mowie do zobaczenia za 3 tygodnie,,,, jesteśmy już spakowani rano wyjazd, cieszymy się odpoczynkiem tym bardziej , ze spotkamy tam swoich szkolnych znajomych... Umówiliśmy się , ze jak po szkole 3 młode małżeńskie pary jada w to samo miejsce o tej samej porze i do tego samego pensjonatu ,,, Byliśmy już W Alpach razem 3x teraz będzie 4... Wszyscy kochamy góry i stad te wspaniale wypady na które aż rok trzeba zawsze czekać... DO USŁYSZENIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Czy coś stoi na przeszkodzie, żeby pokochać paskudną dziewczynę? - Nie stoi - właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Cytrynko! Para wybrała się na zimowe ferie do małego, romantycznego domku gdzieś w górach. On od razu poszedł do drewutni po drwa do kominka. Po powrocie krzyczy: - Kochanie, jak strasznie zmarzły mi ręce! - Włóż je między moje uda i ogrzej - odpowiada ona czule. Jak powiedziała, tak zrobił i to go rozgrzało. Zjedli obiad i on poszedł narąbać jeszcze trochę drewna. Po powrocie woła: - Kochanie, ależ mi zimno w ręce! - Włóż je między moje uda i ogrzej - odpowiada ponownie dziewczyna. Nie trzeba mu było dwa razy powtarzać. Po kolacji chłopak udał się po zapas drewna na całą noc. Ledwo wrócił, od razu woła: - Jejku, jejku, kochanie, jak mi zimno w ręce! - Ręce, ręce! - nie wytrzymuje dziewczyna. - A uszy to ci nie marzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Stawiam wino gronowe:-D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×