Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

🌻 http://martynkaa.wrzuta.pl/audio/f2hG3RWY9z/zbigniew_wodecki_-_chalupy_welcome_to http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=452824 Plaża w nocy Cicho jest całkiem od gwiazd do palm, od palm do cieni... Na końcu świata, nad morzem zwieszony świat się zieleni... i tylko czasem drzewka mirtowe przez sen zaszemrzą słabo i w pianie morskiej bezsenna Wenus przewróci się z boku na bok... pozdrawiam... :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JUTRO.:) 7 lipca - Kwiat lipcowy , napój zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Pozdrawiam wszystkich pora wieczorowa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Witam samotna oazę :-D 5 minut poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Znowu do jakichś obcych bab trafiłem.... tam Grazka tu Grazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
A gdzie nasza Grazka ?chyba do córeczek pojechała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Jutro kolega Benedykt ma urodziny , będzie popijawa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Nie ma nikogo , cicho , smutno i spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
Witam po długim milczeniu, ale nieraz tak bywa , ze nic w ręce nie wchodzi... I mnie coś takiego dosięgnęło... Jestem , leniwa , ospała , niezadowolona i jest mi źle.:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIWIA..
Dobranoc...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Oliwio! 👄 Ja tez , często z tymi przymiotnikami ostatnio walczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Grunt to się nie dać i trzymać fason:) Wiec uśmiechnij się jutro będzie lepiej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Uśmiechnij się jutro będzie lepiej. Miłego wieczorka kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Haloo jestem jestem ,ale tryeba popracowac Wesolowski , do coreczek to w sierpiu ... juz pare doslowie dni....... a Grazek to jest pewie duzo , a moje imie bylo kiedys popularne Kochane Lamma,Oliwio. ////// Dzika Rozo, Haluszko, Granacie,Saro i Ty seniorye.... dobrye ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Młode małżeństwo pojechało na wakacje do wspaniałego hotelu. Mąż zobaczył na balkonie dziwną lampę. Przy oglądaniu jej przez przypadek ją stłukł. Zaniepokojony patrzy, a pod balkonem stoi jakiś facet i się na niego dziwnie patrzy. No to mąż myśli, że to pewnie właściciel i chce żeby mu zapłacić za lampę, a ten mówi: - Jestem Dżinem z tej lampy. I spełnię trzy życzenia. Uradowany mąż woła żonę i mówią życzenia: - Chcemy mieć domki w każdym zakątku świata. Dżin pstryknął. - Chcemy mieć w każdym domku mnóstwo pieniędzy. Dżin pstryknął. Małżeństwo myśli i tak im trochę głupio, że dżin im spełnił życzenia tak za darmo, więc się go pytają czy on ma jakieś życzenie. - No ja bym chciał iść na randkę z Twoją żoną. Zgodzili się. żona spędziła z dżinem wspaniały wieczór. Byli na kolacji, całowali się itp. Wracają do hotelu a dżin pyta się jej męża: - A wy to ile macie lat? - Ja mam 27 a żona 25. - Tacy starzy a jeszcze w bajki wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Dla slodkich dziewczynek Idzie Jasiu i Małgosia przez las i Jasiu mówi: - Małgosiu, dam Ci Snickersa za pocałunek - No dobrze. Sytuacja powtarza się kilka razy. Doszli do końca lasu i Małgosia mówi: - Jasiu, zanim Ty mnie przelecisz, to ja cukrzycy dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Dla chlopcow Rybak złapał złotą rybkę, ale że to była bardzo młoda rybka to obiecała spełnić tylko jedno życzenie. Rybak myśli, myśli w końcu postanowił zrobić coś dla świata i mówi: - Chcę aby na całym świecie zapanował pokój. - Ale rybaku ja naprawdę jestem jeszcze mała więc wymyśl coś mniejszego, - To przynajmniej zrób tak aby w Jugosławii był pokój. - A ta Jugosławia to duża jest? - No nie wiem, przyniosę mapę. Rybak przyniósł mapę, rybka ogląda, ogląda i mówi: - Wiesz rybak to jednak za duża, daj coś mniejszego. Rybak wkurzył się: - To zrób przynajmniej, żeby moja żona była ładna, - To przyprowadź żonę. Rybak przyprowadził żonę, rybka patrzy, patrzy i mówi: - Rybak, a pokaż jeszcze na chwilę tę mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
a tego mille Panie nie wiedzialysmy Zwyczaj przepuszczania kobiet w drzwiach powstał w czasach jaskiniowców. Gdy kobieta wchodziła do jaskini i słychać było tylko pisk i ryczenie lwa oznaczało to, że jaskinia jest zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Jaryebinko o jakich dolach mowisz ...... Smiejemy sie ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Oj na otwarcie stronki BUTLA SZAMPANA >>>>> bedzie sie dzialo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×