Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Lamma
Kasimo; wiesz co lubię:-D YYYYY:::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Pozdrawiam WBW !!!👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Jedz i pij :-D Kochana , co nam z życia pozostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Lubie was wszystkich i spadam na rower...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Na Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Pojeździć rowerkiem, bo brzuch rośnie:-D ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma..
A ja idę do kuchni coś zrobić do jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oazę !!! I jej bywalcowi:-D Ciężko było dziś się dostać tutaj , cały czas wyskakiwał jakiś błąd... parę razy tu wpadałam i odchodziłam z kwitkiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
Ja tez nie mogłam dziś tu wejsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
Staff Leopold Ani jednej... Ani jednej myśli odtąd wstecz' Ni jednego za siebie spojrzenia! Precz, elegio przeszłości, wspomnienia! Cofnąć się? Za sobą stawiam miecz! Ani jednej daremnej już łzy' Ni jednego uczucia na mamo! Z sobą, w jutro, wszystko, w czym tkwi ziarno' Niech ochłapy i kości żrą psy! Myśl przed siebie, nadzieję i wzrok! Przed się, w górę! Co będzie, to będzie! W tym, co będzie, wszak przyszłość się przędzie! Jeśli ciemna? To w ciemność! Lecz w skok! Przebrnąć' Przerwać! Przebić się! Bez trwóg' Zmienić kulę stóp w skrzydła najletsze! Pruć opory, jak strzała powietrze, Aby utkwić tam, gdzie cel, gdzie Bóg'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i chłopków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Przytulam wszystkie moje kochane babeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Z chłopami wymieniam męski uścisk prawicy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Nasze wino ma dzisiaj dobry smak o tak, o tak ... Stawiam czerwone winoYYYYYYYYYYY........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Emeryt odebrał emeryturę. Wraca zadowolony do domu. Spotyka kolegę: - Coś ty taki radosny ? - Odebrałem właśnie emeryturę! Idę do domu zaszaleć ! - Co ? A jak można szaleć w domu ? - Włączę sobie światło na pół godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha...
Zobaczcie co w necie znalazłam:-D Jak ten czas szybciutko leci, en-ty krzyżyk nas dogania, Ale dusze nasze młode! Ciągle skore do brykania! Większość spraw już załatwionych, dzieci dawno odchowane, Mąż też w końcu ustawiony, zatem, Panie me kochane Czas na zmiany! Oto doba z Piątki życia. Ja tak żyję, drogie Damy! Nie mam nic tu do ukrycia. Sądzę, że się dogadamy Jak to wdrożyć. Świtem, wcale nie tak bladym (jest dziewiąta na zegarze) Po porannej toalecie jem sniadanie. Co? Pokażę: Garść moreli, tych suszonych. Ponoć magię w sobie mają, Lat ujmują, w zamian za to sił witalnych nam dodają! Pół bułeczki z serkiem, miodem, kawa - szatan bardzo czarny, A co! wszak jam silna baba, a nie jakiś puszek marny! Przyszła pora obiadowa: schab soute z ananasem, Dwa ziemniaczki, mnóstwo warzyw, bo ja lubię sobie czasem tak dogodzić! Łosoś z rusztu na kolację, winko perli się w kielichu, Mąż przysypia na fotelu, ja wymykam się po cichu do swej "twierdzy". Tam już czeka drugi "luby", moc atrakcji oferuje, Jeden pstryczek, jeden klik - w Internecie już surfuję. Najpierw kawka w Perth, u Diany, pogaduszek miłych chwilka, Ale lecę już, kochana, bo mam jeszcze wizyt kilka. Tu posiedzę, tam pogadam, a i jeszcze wciąż mnie kusi By polecieć na Kanary, na "dziadkowe" do Irusi. Inter-sieć - cudowna sprawa, ale inne również znamy. Która sieć najlepsza w świecie? Czy już wiecie, moje Damy? No, no, no........... taaaaaaaaak !!!!!!!! BIEDRONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha...
Pozdrawiam was wszystkich wieczorkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha...
Jadą 2 blondynki na rowerach. Nagle jedna z nich zsiada z roweru i zaczyna spuszczać powietrze w obu kołach. Druga zdziwiona pyta: - A PO CO TY TO ROBISZ??? - A BO MAM SIODEŁKO ZA WYSOKO! Na co ta druga zaczyna majstrować przy swoim rowerze i zamieniać miejscami siodełko z kierownicą. - A TY CO ROBISZ ? - pyta pierwsza. - ZAWRACAM. NIE BĘDĘ JEŹDZIŁA Z TAKĄ IDIOTKĄ!!! -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha...
Dwie młode kobiety spacerują po parku.Ta, która pcha przed sobą wózek dziecięcy, szlocha: - To jest właśnie ten kabriolet, który Józek obiecał mi przed ślubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha...
Poszedł mąż do spowiedzi: - Zdradzałem żonę... - Ile razy? - Ja się chcę spowiadać, a nie chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą !!! Pozdrawiam WBW , Piwko, paluszki i szampan schłodzony:-D Dobrze się powodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolski! nas tuli wszystkie do siebie aż błogo na sercu się robi, wspaniałych mamy w oazie chłopaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś po pracy uprawiałam błogie lenistwo:-D Dzieciaki mnie tak wymęczyli po śniadaniu bawiliśmy się w ciuciubabkę:-D, potem w berka , graliśmy w pilke nożną i robiliśmy baby z piasku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na otwarcie stronki 689 dorzucam serniczka pysznego! Wyszedł mi wspaniale,,, proszę panie, panowie się częstują...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×