Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
Pozdrawiam Wszystkich milusińskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
piękna poezja piosenki super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Staff Leopold Pogoda Złote południe, Gwiezdne mam noce, Przed domem studnię, W sadzie owoce. Jaskółkę w strzesze, A pokój w izbie... Wędrowców cieszę Dzbanem na przyzbie. W izbie u góry Pan Miłosierny... W progu pies, który Został mi wierny... Ach, żyć w otusze I tak wesołą Mógłbym mieć duszę, Jak moje czoło, Ale mam zwykłą Skrzypkę, co nuci O tym, co znikło, Co już nie wróci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Witam serdecznie i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile panie
Pogoda deszczowa to niech muzyczka choć w oazie gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
DZIĘKUJEMY BARDZO ZA PIĘKNE PIOSENKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Pozdrawiam Wszystkich od A do Z:) Przyjechałam z miasta zmoknięta jak kura :-D tylko brakuje bym katar dostała:) Zrobiłam sobie herbatkę z sokiem malinowym... Kto się ze mną napije?> Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Duzo oazowiczów wyjechało nad morze lub w góry a ja w poniedziałek z synem i wnuczka do Francji jadę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Obym była tylko zdrowa:) Do miłego usłyszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Ja tylko podpisze listę obecności :) Później wpadnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
🖐️ Wiem, że miłość jest udręką Bo się wszystkiego od niej chce Ja pragnę mało, malusieńko A właściwie jeszcze mniej Ździebełko ciepełka W codziennych piekiełkach W wyblakłym na szaro obłędzie Różowa perełka, ździebełko ciepełka Znów wiem, że jakoś to będzie Gdy serce ukłuje przykrości igiełka I biedne się czuje, niczyje Ciepełka ździebełko Ździebełko ciepełka Wystarczy i wszystko przemija Ździebełko ciepełka Diamencik ze szkiełka Czułości kropelka na listku Ciepełka ździebełko Tkliwości światełko W twych oczach wystarczy za wszystko (Jonasz Kofta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Dni, których nie znamy” Tyle było dni do utraty sił, Do utraty tchu tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Jedno warto znać, jedno tylko wiedz: Że, ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy.....x2 Pewien znany ktoś, kto miał dom i sad, Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł, Choć majątek prysł, on nie stoczył się, Wytłumaczyć umiał sobie wtedy właśnie, że: Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy..x2 Jak rozpoznać ludzi, których już nie znamy? Jak pozbierać myśli z tych nie poskładanych? Jak oddzielić nagle serce od rozumu? Jak usłyszeć siebie pośród śpiewu tłumu? Jak rozpoznać ludzi, których już nie znamy? Jak pozbierać myśli z tych nie poskładanych? Jak odnaleźć nagle radość i nadzieję? Odpowiedzi szukaj, czasu jest tak wiele... Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy.....x2 muzyka: J. K. Pawluśkiewicz słowa: M. Grechut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam ! Grazko, rośnie nam mądre młode pokolenie:-D hi hi hi ! Uśmiałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz jadę z małżonkiem na większe zakupy ... bo w lodowce tylko światło.:-D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julian Tuwim Dwa wiatry Jeden wiatr - w polu wiał, Drugi wiatr - w sadzie grał: Cichuteńko, leciuteńko, Liście pieścił i szeleścił, Mdlał... Jeden wiatr - pędziwiatr! Fiknął kozła, plackiem spadł, Skoczył, zawiał, zaszybował, Świdrem w górę zakołował I przewrócił się, i wpadł Na szumiący, senny sad, Gdzie cichutko i leciutko Liście pieścił i szeleścił Drugi wiatr... Sfrunął śniegiem z wiśni kwiat, Parsknął śmiechem cały sad, Wziął wiatr brata za kamrata, Teraz z nim po polu lata, Gonią obaj chmury, ptaki, Mkną, wplątują się w wiatraki, Głupkowate mylą śmigi, W prawo, w lewo, świst, podrygi Dmą płucami ile sił, Łobuzują, pal je licho!... A w sadzie cicho, cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina 57
cześć dziewczyny i chłopaki! pozdrawiam was gorąco👄 piękne te wiersze , piosenki a dzieciaki wspaniale Grazko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w te pochmurne dni zajęłam się przygodowa książką:-D byłam tez jak nie padało w ogrodzie urwałam na kompot agrestu i fasolki szparagowej:) jutro będzie obiad .:-D tylko fasolka i masłem i rumiana bułką:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A puki co cieszmy się latem bo i i słonko jeszcze przygrzeje nie raz:-D będziemy się smażyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Sabinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×