Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kasimo...
Kaśka pewnie poszła na jagody, poszła w ciemny las:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Czerwone Gitary - Pluszowe Niedźwiadki Raz uciekły z pozłacanej klatki Trzy niedżwiadki - rety, co za heca! - Cztery małe, pluszowe niedźwiadki. Babę Jagę wsadziły do pieca! Jeden łkał, wracać chciał - Teraz wie�ć muszą nieść - Do ciemnego lasu wejść się bały Już nie będzie Baba Jaga dzieci jeść. Mały miś Mały miś Do lasu bał się iść, Do lasu bał się iść, Ze strachu drżał jak liść Ze strachu drżał jak liść Pluszowy miś. Pluszowy miś. Ciemny las - Ciemny las - Tam wilki zjedzą nas! Tam wilki zjedzą nas! Wracajmy bracia, wraz, Wracajmy bracia, wraz, Dopóki czas! Dopóki czas! Nie bój się, Nie bój się, Wilki nie zjedzą cię! Wilki nie zjedzą cię Będziemy bronić się, Będziemy bronić się, Nie damy się! Nie damy się! Śmiało w przód! śmiało w przód! Po słodki, wonny miód! Po słodki, wonny miód! Jagody - istny cud! Jagody - istny cud! Użyjem w bród! Użyjem w bród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w oazie.. I chłopaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Staff Leopold Żuraw Wyższy nad strzechy chałup, wśród sadów i muraw, Drewniany strażnik studni, skąd człek i chudoba Piją, na jednej nodze stoi chudy żuraw. Wideł, w których kołysze się, skrzydła wzniósł oba I jakby z pól wyglądał ludzi, pręży szyję, Dzierżąc gotowe wiadro w długim kiju dzioba. Na rozkaz ludki schyla kark i z głębi pije, A czując na swym grzbiecie głaz ciężki jak praca, Czerpie jedyne dobro wszystkich i niczyje; Rychło do góry z pełnym czerpakiem powraca I obficie rozdziela słodkie skarby wody, Bo wie sam, czym znój-ciężar i ochłoda-płaca, On, zgodna, równa waga trudu i nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Mile moje lubię was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Podczas zbiórki kompanii kapral mówi do żołnierzy: - Ci, co znają sią na muzyce - wystąp! Z szeregu występuje czterech. - Pójdziecie do kapitana. Trzeba mu wnieść pianino na ósme piętro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
- Kowalski! Powiedzcie, co będzie, jeśli kula odstrzeli wam ucho? - Będę gorzej słyszał, obywatelu sierżancie! - Dobrze. A co będzie, jeśli kula odstrzeli wam drugie ucho? - Nie będę nic widział, bo mi hełm na oczy spadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Jak Anioła głos - Feel Ref. Jak Anioła głos, usłyszałem ją. Powiedziała: "patrz-tak to on. Na rozstaju dróg stoi dobry Bóg, on wskaże Ci drogę." Już pod koniec dnia widzę obraz Twój, widzę miejsca, w których byłem, widzę ludzi tłum. Już pod koniec dnia pustej szklanki dźwięk To chyba sen... no,no,no,no,no,no Już pod koniec dnia widzę obraz Twój W pustej szklance pomarańcze- to dobytek mój Już pod koniec dnia pustej szklanki dźwięk To chyba sen... Ref. Jak Anioła głos, usłyszałem ją. Powiedziała: "patrz-tak to on. Na rozstaju dróg stoi dobry Bóg, on wskaże Ci drogę." Już pod koniec dnia widzę obraz Twój Widzę usta, w których nieraz swój topiłem ból Już pod koniec dnia, słyszę cichy szept. To chyba sen... no,no,no,no,no,no Już pod koniec dnia widzę obraz Twój, widzę dłonie, czuje serce - to ideał mój Już pod koniec dnia-lecz nie sam Lecz nie jest sam... Ref. Jak Anioła głos, usłyszałem ją. Powiedziała: "patrz-tak to on. Na rozstaju dróg stoi dobry Bóg, on wskaże Ci drogę." autor słów utworu: Piotr Kupicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
U mnie raz słonce raz deszcz .:-D Teraz przestało to skocze po piwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam milo wszystkie koleżanki!!! Milo pozdrawia również kolegów:) Wpadnę za chwilkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani poniedziałek na boku! To był dobry pomysł z tym namiotem dziś pomimo deszczu dzieci ze dwie godziny siedzieli w namiocie i układali klocki lego... Mam więcej czasu dla siebie.. A dzieciaków mam tez cały czas na oku... Dzis zebrałam już ze dwa litry malinek i ogórki cztery już zerwałam na mizerie...A takie swoje to inaczej smakują... Myślę ze ogorasow będzie w tym roku pod dostatkiem po niedzieli zerwę już na małosolne.. Cukinii tez już za 2-3 dni będzie można zrywać... Jak to dobrze mieć tak pod nosem ogródek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro👄Współczuje... Grazko 👄 Kasimo👄 kasiu👄 Haluszko👄 Ol👄 Lamma👄 Wbw 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale was wycałowałam.:-D ja Was WBW po prostu bardzo lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze miłego tygodnia , przyjemnego wieczorku i kolorowych snów... dziś już nie wpadnę , bo koleżanka córci (kosmetyczka] zrobi mi pasemka , manikiur i pedikiur... ma zaraz przyjść właśnie na nią czekamy:) Musze i to raz na jakiś czas zrobić... DOBRANOC 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Witam i życzę miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Przed wyłączeniem komputera postanowiłam zajrzeć do oazy!!! poczytałam posty wiersze i wzruszyłam się... Tak tu zawsze poetycko, ciekawie i milo, ze warto wpaść i odpocząć wśród zieleni i różnokolorowych kwiatów:) Bo taką zawsze mam przed oczyma :) tą nasza kochaną oazę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
życzę Wam wszystkim dużo zdrowia , szczęścia i wspaniałego urlopu WBW[usta[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska..
część , cały dzień nie można było wejsc...Buuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Pozdrawiam milutko!!! I całuję was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Pozdrawiam ciiebie KasienkO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Pijcie piwko na otwarcie stronki.:) YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×