Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witam!!![usta9 Czerwone Gitary » Ciągle pada Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby, Mokre niebo się opuszcza coraz niżej, żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę, Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople, patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic. Ciągle pada! Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu, Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc, ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze. A ja? A ja chodzę, nie przejmując się ulewą ani spiesząc, Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą, ze złożonym parasolem idę pieszo, o tak! Ciągle pada, alejkami już strumienie wody płyną, Jakaś para się okryła peleryną, przyglądając się jak mokną bzy w ogrodzie. A ja? A ja chodzę w strugach wody, ale z czołem podniesionym, Żadna siła mnie nie zmusza i nie goni, idę niby zwiastun burzy z kwiatkiem w dłoni, o tak. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa, Potem zaczął deszcz ulewny siec z ukosa, liście klonu się zatrzęsły w wielkiej trwodze. A ja? A ja chodzę i niestraszna mi wichura ni ulewa, Ani piorun, który trafił obok drzewa, słucham wiatru, który wciąż inaczej śpiewa. Ciągle pada, nagle ogniem otworzyły się niebiosa... który wciąż inaczej śpiewa. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór... patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
# 10 lipca - Gdy Amelia pogodna, będzie jesień dorodna. # Filip przepowiada, ile tygodni popada. # Gdy Siedmiu Braci śpiących krople dżdżu przynosi, na siedmiotygodniową wilgoć się zanosi. # Gdy na Siedmiu Męczenników porosi, , na siedmiotygodniową wilgoć się zanosi. # Jak Siedmiu Braci zacznie sikać, Na siedem tygodni trza pod strzechę uciekać. # Jaka pogoda w Siedem Braci Śpiących, taka przez siedem tygodni następujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JUTRO:) 11 lipca - Lipcowe upały, wrzesień doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Co tu tak nudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Czyżby oaza się kończyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Oazowicze!!! hop hoppppppppp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
WOŁACZ!!! WOŁAM:)WOŁAM.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Słodycze mają w sobie "to coś" - łagodzą stres i wprowadzają w stan rozleniwienia. Od słodyczy można się uzależnić tak samo jak od innych środków, które mają wspólną cechę - sprawiają przyjemność i pozwalają przynajmniej na chwilę zapomnieć o problemie, który nas gnębi. Od około 20 lat popularyzuje się pogląd o istnieniu uzależnienia od cukru. Zjadłam kawałek torta i śpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
siedze jak mysz w potrzasku. Przez ostatnie 2 dni dysponuje ktora corka na ktory pogrzeb.Moja ciocia/łodz / starosc , moj sasiad 44 lata galopujacy rak pluc 3 miesiace po diagnozie,teraz moja najkochansza kuzynka chrzesna mojej starszej corki / rak trzestki, dzielnie walczyla ponad rok.A mlody czlowiek o ktorym wam pisalam i plakaty rozlepial Listeczek odnaleziony w Bydgoszczy zamordowany niech sie juz to skonczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko Boska! Grazynko to straszne... Jak się zacznie walić to wszystko jak domek z kart... Naprawdę współczuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko was uściskać na dobranoc👄 Strasznie boli mnie głowa ...Mam migrenę inaczej( Globus)... Wierzcie mi ja z bólu nie widzę na oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Witam Wszystkich radośnie!!! nareszcie urlop, właśnie się zapakowałam !!! Biedzie tylko plaza ja i on.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Mam nadzieje , ze pogoda się poprawi ja mam na nią w urlopie szczęście... Wieczorem wylatujemy:) ciesze asie zawsze na podróż jak dziecko... Do usłyszenia oazowicze i oazowiczki... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
🖐️ Maryla Rodowicz - Remedium Pobierz mp3 Remedium Światem zaczęła rządzić jesień, Topi go w żółci i czerwieni, A ja tak pragnę czemu nie wiem, Uciec pociągiem od jesieni. Uciec pociągiem od przyjaciół, Wrogów, rachunków, telefonów. Nie trzeba długo się namyślać, Wystarczy tylko wybiec z domu. Ref. Wsiąść do pociągu byle jakiego, Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet, Ściskając w ręku kamyk zielony, Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle W taką podróż chcę wyruszyć, Gdy podły nastrój i pogoda Zostawić łóżko, ciebie, szafę, Niczego mi nie będzie szkoda. Zegary staną niepotrzebne, Pogubię wszystkie kalendarze. W taką podróż chcę wyruszyć, Nie wiem czy kiedyś się odważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam👄 Ja mam znowu robotne złotą tylko dzionek mały .ha ha ha ! 2 wiadra ogórków do zaprawienia:) tylko lobię to robić... Zycze miłego weekendu wbw👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karin Stanek - Autostop Jedziemy autostopem, jedziemy autostopem. W ten sposób możesz bracie przejechać Europę. Gdzie szosy biała nić, tam bracie śmiało wyjdź. I nie martw się co będzie potem. Ref. Autostop, autostop, wsiadaj bracie dalej hop. Rusza wóz, będzie wiózł, będzie wiózł nas dziś ten wóz. Jedziemy autostopem, jedziemy autostopem. Cóż dla nas znaczy pociąg na spółkę z samolotem. Gdzie szosy biała nić, tam bracie chce się żyć. Czy naprzód jedziesz, czy z powrotem. Ref.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
No i Kasia wyjeżdża!!! Milego urlopu życzę:) Wam wszystkim miłego i słonecznego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) 12 lipca - Lipiec - ostatek chleba wypiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Pozdrawiam WBW.:) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×