Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Lamma
Sabinko, a ty byłaś juz na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
A ja pewnie 20 lipca ... Smutno w oazie nie ma dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lama, toż to szybko zleci zacznie się Jesień i oaza będzie tętniła życiem... Zobaczysz kochana , jak tylko przyjadą jak zaczną opowiadać to nam głowy popuchną:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze ci miłego wieczorku...I WBW👄 Woda mi do wanny naleciała idę się zrelaksować.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Pa SAbinko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamma
Wszystkim którzy tu wpadną życzę miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA... choć na dworku pada:):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was kochane!!! dziś raniutko ubrałam gumowce i do ogrodu... zerwałam wiadro fasolki i wiaderko porzeczek mam na cały dzień roboty... dlatego witam i pożegnam sie z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akte, nie jesteś tu mile widziana... Kompletny brak kultury.. Po prostu zero... Albo mniej niż "0"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonawcy na B - Biesiadne - Deszczowe lato Kiedy jest deszczowe lato Mokną świerszcze w mokrym sianie Woda szkodzi strunom skrzypiec Więc nie w głowie im cykanie. Lato deszczowe lato Na przekór ludziom Na przekór kwiatom Lato deszczowe lato Że nawet świerszcze nie mogą grać. Woda schodzi w dół ścieżkami Wiatr gałęziom strąca krople Kłapie błoto pod butami Wszystko jest zupełnie mokre. Lato deszczowe lato... Dymią szczyty jak wulkany Mgiełka w polu mgiełka w sadzie W żółtej glinie ślad wibramów Odciśnięty tak wyraźnie. Lato deszczowe lato... Polne kwiaty mają dreszcze Nic nie będzie z ich zapachu Pod słomianym dachem szopy Deszcz nas będzie trzymał w szachu. Lato deszczowe lato... Kiedy mgła opadnie nisko Drzewo się za drzewem chowa Leśne licho z mokrą brodą Lubi wtedy spacerować Lato deszczowe lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
nauczyłem się od Grazki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Janna kiś ogórki bo ja Lubiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
W jednym z pokoi akademika studenci wciąż wznoszą toast: - Za Janka, żeby zdał! W pewnym momencie do pokoju wchodzi Janek. Koledzy krzyczą: - I co Janek zdałeś??? - Zdałem, zdałem. Tylko jednej nie przyjęli bo miała szyjkę obitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
- Co powinien wiedzieć student? - Wszystko! - Co powienien wiedzieć asystent? - Prawie to wszystko, co student. - A adiunkt? - W jakiej książce jest to, co powienien wiedzieć student. - Docent? - Gdzie jest ta książka. - A co powienien wiedzieć profesor? - Gdzie jest docent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strasznie tu nudno
i nic się nie dzieje.Czemu naśladujecie Kawiarenkę ,z tym otwieraniem stronek ? I po co kopiujecie znane wiersze z netu ? Zycie tętni dookoła.CZy starsze panie zawsze muszą być tak śmiertelnie nudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Po roku studiów przyjeżdza do domu studentka i od progu woła: - Mamo, mam chłopaka! - Świetnie córeczko, a gdzie studiuje? - Ależ mamo, on ma dopiero dwa miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
W trakcie kolokwium jeden ze studentów poprosił o otwarcie okna (upał). Profesor stwierdził: - Okno można otworzyć, orłów tu nie ma, nie wyfruną (wlaśnie złapał kilku na ściąganiu). Po egzaminie, gdy już wszyscy wychodzili, ten sam student spytał: - Ooo!?, To pan Profesor też drzwiami? Milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha...
Witaj oazo!!!! WITAJCIE WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha...
Staff Leopold Koszyk jabłek Oczom miły i ustom wyborna uciecha - Owoc ścigły, co słodko wargom się uśmiecha. Chwalę jeden, gdy piękny - wielu-m niclakomy. A że dziś wieczór koszyk pleciony ze słomy Pełny jabłek tak szczęsnej dodał mi ochoty, Ze zmierzch mi się jaśniejszy zdaje niż dzień złoty: Me sprawił tego owoc złoty i różowy, Jeno ślad na nim drobny, znak tajnej umowy. Bo matka mojej miłej, doszedłszy znienacka, Iż co dzień wieczór z domu wywabia ją schadzka, Zamknęła ją przy krośnie w izbie, a zasuwa Drewniana nad niechętnym posłuszeństwem czuwa. Lecz gdy zajęte oczy i dłoń, która ściegi Tka barwne, myśl miłosna, wolna, śni wybiegi: Uwięziona otwarła swoją wonną skrzynię, Gdzie wśród szatek śpią jabłka; jabłkom na łupinie Nagryzła ślady zębów jak perły różańca Równych; pod oknem czekał jabłek cień wysłańca, By mi od nieobecnej przyszły w naszej porze Miast pocałunków, których przysłać mi nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina 57
Pozdrawiam oazowa rodzinkę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala ! Stronka otwarta ...:) stawiam ciasto z bita śmietaną i kawkę bez kofeiny:-D A mam tez z kofeina...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi troszkę bo moja koleżanka zachorowała i leży w szpitalu ... Jutro pójdę ja odwiedzić.... Do wieczorka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×