Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kóóólka22

15 kg do Sylwestra! Start-1.10.07..ktos sie przyłaczy???

Polecane posty

smerfetka- podobnie jak Ty moim marzeniem jest 10kg do konca roku.. tylko, ze teraz te kilogramy tak wolno leca, ze o Boze..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu widzę że Ty masz już za sobą zrzucone przeszło 15 kg tak? pytam się bo ja właśnie tyle już mam za sobą:) mam 155 cm wzrostu i pewnego pięknego dnia odkryłam że osiągnęłam koszmarną wagę 77 kg szczerze mówiąc nie zdawałam sobie sprawy że mogę aż tyle ważyć no i zaczęłam dietę na dzień dzisiejszy jest 61,5 kg jakbym zrzuciła jeszcze 10 kg to by było fantastycznie mam dosyć grube kości i waże dużo sama z siebie i wiem że waga około 51 kg by spokojnie wystarczyła wiem to też dlatego że kiedyś tyle ważyłam i bardzo fajnie wyglądało ale to było w drugiej klasie ogólniaka:( także co kobitki wspieramy się wzajemnie?? liczę na to bo mnie już jest coraz ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Jak tam walka z kilogramami?Sczerze mówiąc ja najchętniej bym prezspałado Sylwestra te katusze aby nie myśleć o jedzonku.Zwłaszcza teraz,gdy robi się coraz zimniej i coraz bardziej chce się jeść ;)..no ale kilogramy same nie znikną,więc do roboty...Idę z psem na dłuuuugi spacerek a później wskakuję na rowerek :) Do usłyszonka później Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
DZIENDOBRY! WITAM WSZYSTKIE STARE I NOWE POGROMCZYNIE KILOGRAMÓW! ;) OK jesli ma byc spowiedz z codziennego żarełka to ja jak narazie wypilam kawke z mlekiem bez cukru,mimo ze z dieta startuje od poniedzialku to juz dzis zaczynam troszke ograniczac sie z jedzonkiem,mam nadzieje ze wybaczycie mi dzisiejsze piwffffko (a moze nawet trzy ;) ) Nina38=== widze ze jestesmy w podobnej sytuacji..startujemy mniej wiecej z tego samego miejsca ,zycze wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!!! ja juz od dzisiaj postanowilam przejsc na diete1000kcal narazie juz za mna sniadanko czyli 2 wasy z szyneczka i 2 sniadnianie czyli jablko poza tym tez nie chce laczyc weglowodanow z bialkiem tylko z czym tu jesc pieczywo:P czy platki:) ale przynajmniej na obiad postaram sie jesc miesko z warzywami u mnie dopiero pierwszy dzien diety dlatego mysle ze w tym tygodniu kg mi szybko zleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koolka22 Ha moj maz sie smieje ze dziecko ma 2 latka a ja wygladam jak ciezarna ;) Wyzywałam i puszczałam focha ale tak serio czas cos z soba zrobic, chce znowu nosic 36:))) Odstawiłam piwo wiec cierpie bardzo :( wiecej warzyw i ryz zamiast ziemniakow, mniej cukru do kawy, ciastko jedno zamiast paczki . Słyszałam o fajnej dziecie 2 dni tylko ziemniaki gotowane 2 dni tylko biały nabiał 2 dni kurczak gotowany 2 dni owoce 2 dni warzywa Niby działa, kolezance pomogło ale ja nie jestem tak silna ( czujecie to 2 dni tylko ziemniaki ) masakra. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio i jeszcze słyszałam, że bieganie nie zbija tak tłuszczyku jak skakanka.... basen, skakanka, brzuszki to jest to ;) basen i skakanka całkiem przyjemne ale brzuszki to koszmar. Własnie zrobiłam 15 i padam na twarz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
==izaaa-- ejjj no ja chyba dalabym rade na tej diecie produktowej..ziemniaki mniam! nie wiem czy drugi dzien bym przetrwala na nabiale samym błee,ale reszta jest całkiem sympatyczna...dziewczyny mialam kiedys dietke błyskawiczna z jakiejs przyjaciółki z roku 92 hehe..i stosowalam ,bardzo skuteczna,tylko na dłuzsza mete niezdrowa, pamietam ze trwa 5 dni i chudnie sie ok 4 kg ( naprawde-ja schudlam 3 i pół ) jadlo sie co dwie godziny.. tylko zapomnialam co dokladnie jak ja znajde to wkleje tutaj dla dziewczyn ktore musza widziec szybkie efekty ,buziol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moge ja tez sie przyłączyc:)? tez bym chciala z 15kg studnac do sylwestra...2luty mam stydniowke:)wiec to obowiazek..waże 80kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka 22--- nio w takim razie polecam, widziałam efekt swietny, fajnie modeluje, płaski brzusio eseczka podziwiam :) Kurcze słyszałam niedawno fajny tekst... \" po ciazy juz nigdy nie bedziesz miec brzusia jak 14 letnia rosyjska prostytutka \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jest zmieniać ćwiczenia ... raz takie raz takie i zawsze zrobić rozgrzewkę przed ćwiczeniami a po nich rozciąganie na brzuch??? hula hop to rewelka ... masaż extra robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzisiaj zjadlam salatke i jogurt na obiad zjem sobie spaghetti z makaronu razowego:-) pogralam z siostra w siatkowke, wiec sie troche poruszalam czy ktoras z Was chodzi lub ma zamiar chodzic na jakis fitness? ja mam zamiar sie zapisac niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie obawiam ze juz nie potrafie tak krecic jak wtedy kiedy miałam 15 lat ;P dzis zjadłam jabłko, kromke z serem i szynka i trzy kawy z niewielka iloscia mleczka i cynamonu.... teraz przygotuje piers z indyka z warzywami i woda woda woda.... moze mała lampka wina :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i skusilam sie na kawalek sernika do kawy 😠 musze popracowac nad sila swojej woli :D bylam z dzieciakiem na spacerku 2 godzinki a wieczorem moze uda sie cos pocwiczyc.....o ile bede miala jeszcze sily :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) Ja dzisiaj zjadłam: śniadanie - jedną grahamkę posmarowaną serem ziarnistym i położone 1,5 plasterka szynki na jedną półówke i na drugą + kubek czerwonej herbaty między posiłkami - woda niegazowana obiad - łyżka ziemniaków i 3 małe chocheleczki gulaszu + surówka z kiszonej kapusty i ogórka oraz papryki między posiłkami woda niegazowana i zaraz zrobię sobie zieloną herbate Jeśli chodzi o brzuszki to ja robie dziennie 50 a potem po 100 nożyc poziomych i pionowych :) Mi teraz też kg bardzo wolno lecą. Najgorsze jest to, że albo zbliża mi się okres albo znów przytyłam. Jestem w kropce.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się wykłócać ale szczerze mówiąc mam inne zdanie. Może się mylę, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam: * na śniadanko wypiłam moją\"lemoniadę i zapiłam kawą bez cukru(nigdy nie słodzę) a teraz na obiadek mam sałatkę robioną przez siebie z sałaty,pomidorów,ogórka,rzodkiewki,jajka na twardo z odrobiną jogurtu naturalnego i czerwoną herbatkę..po obiadku skakanka(polecam z licznikiem kalorii ostatnio nabyłam w Biedronce hihi) oraz rowerek stacjonarny,bo niestety ale sama dieta nie wystarczy...trzeba się jeszcze poruszać :) Trzymam kciuki za wszystkie Panie i witam nowe osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tluszczu przez cwiczenie nigdy nie spalisz miejscowo, nie ma takiej opcji..robiac aeroby lepi po calosci! Robiac same brzuszki nie schudniesz z brzucha, natomias jezeli polaczysz aeroby z brzuchami to mozesz miec fajny efekt. Aeroby to np. rowerek , bieganie, skakanka i to wszytsko na czczo. Trening na czczo powinien trwac okolo 1h ale mozna i krocej i dluzej to zalezy od czasu jaki posiadamy i od kondycji. Jezeli chcesz dobrze sie spocic szczegolnie na brzuchu to kup sobie pas nepronowy (dostepny nawet na allegro w cenie okolo 20-25zl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×