Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kóóólka22

15 kg do Sylwestra! Start-1.10.07..ktos sie przyłaczy???

Polecane posty

przyszla mamuska witaj w klubie ja sie dzisiaj skusilam na kawalek babki ale mowie sobie ze lepszy kawalek niz cala blacha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez od wczoraj na diecie moge sie przylaczyc??? wiec - mam 25 lat 177 wzrostu a moja waga pomiedzy 80 - 85 - zakupie wage w najblizszych dniach to powiem ile. Moja wymazona waga to 65 kilo, chcialabym do sylwestra ale cos lepiej wolniej a na stale niz szybko i znow jojo. A moja dieta to jak na razie MŻ :) po porstu musze sie przyzwyczaic do mniejszych dawek jedzenia. Zero slodyczy - tylko cukier do kawy to moj grzech... wiecej warzyw i owocow, zero fast foodow, a poza tym wszystko ale z rozsadkiem. dzis zjadlam na sniadanie platki i kawalek bagietki z maslem pozniej kanapke z szynka salatka ogorkiem i pomidorem taka duuuuza pozniej platki z mlekiem i 2 kawy z cukrem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Przyłącze się jeśli mogę. Jestem na diecie już jakiś czas...ale głubią mnie słodycze:( Teraz postanowiłam zrezygnować z nich całkowicie, nie umiem zjeść np jednej kostki tylko zaraz cala tabliczka Niewiem dokładnie ile waże coś około 70 kg a mam 169 cm wzrostu docelowo chciałabym ważyć 55 kg, ale póki co marze o 60 kg. Dzis zjadłam: bułke z ziarnami z pomidorem i 2 plastrami sera hochland 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przylaczam sie :D Mam 21 lat, wzrost 168cm, waga 70 kg Przed wakacjami wazylam 76 kg, schudlam w ok. 3 tygodnie 6 kg., ale dieta byla dosc drastyczna. Teraz mam zamiar zaczac diete 1000 kcal. i wiezor sylwestrowy wejsc w jakasc zajebista kreacje. :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zborycka
witam Was Kochanie dziewczynki :* wszystkie będziemy piękne :) oczywiście już jesteśąby i to bez żadnej dyskusji, ale dążymy do ideału :) ale do tego już mały kroczek został :) jakby ktoś chciał porozmawiać ze mna na gg, albo na e-mailu, to zapraszam zerdecznie :) Kochane, a słyszałyście coś o dziewczynach, które nazywają siebie "motylkami" ?? Ostatnio czytałam o tym w gazecie i nawet znalazłam ich blogi. Wiecie coś o tym? Ich życiem jest tylko dieta i robić wszystko, żeby nic nie jeść i z tego co czytałam bardzo szybko chudną. Ps. Wczoraj miałam wesele :) oczywiście nie obeszło się od jedenia, ale od poniedziałku zaczyna się prawdziwa dieta :) i nie ma, że Nam się nie chce :P silna wola to podstawa :) trzeba ją sobie wyrobić, to potem w życiu będzie nam łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zborycka
nuteczka_86 Witam Przylaczam sie Mam 21 lat, wzrost 168cm, waga 70 kg Przed wakacjami wazylam 76 kg, schudlam w ok. 3 tygodnie 6 kg., ale dieta byla dosc drastyczna. Teraz mam zamiar zaczac diete 1000 kcal. i wiezor sylwestrowy wejsc w jakasc zaj**ista kreacje. Pozdrawiam. -------> o jakiej drastycznej diecie mówisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zborycaka --> w ten sposób (chodzi o te motylki) nazywają siebie same anorektyczki. Od jutra - poniedziałek 1.10. - do końca miesiąca postanawiam nie tknąć słodyczy. Nic. Dopuszczalny tylko miód oraz słodkie owoce. Ktoś ze mną? Witam wszystkie nowe dziewuszki. P.S.: Oczywiście, że jesteśmy piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zborycka
Od jutra - poniedziałek 1.10. - do końca miesiąca postanawiam nie tknąć słodyczy. Nic. Dopuszczalny tylko miód oraz słodkie owoce. Ktoś ze mną? Witam wszystkie nowe dziewuszki. P.S.: Oczywiście, że jesteśmy piękne -----> ja się przyłączam :) od jutra zero słodyczy : tylko owoce i miód :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zborycka -- oto dieta, ktora stosowalam :D jadłam do 800 kcal. niejadłam po 18 (choc czasem niewychodzilo) unikalam slodyczy :D stosowalam slodzik niełaczylam węglowodanów z białkami pilam duzo wody,czerwonej herbaty, ocet jabłkowy, slim figure, cwiczylam :D...trocheee:P i tak wygladala ta drastyczna dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale nas sie zebralo:) moze komus by sie chcialo nas podliczyc hehe? dzisiaj zjadlam 3 pierogi z miesem, 1 zupke knorra, waze z serkiem almette, jablko i pol granata, wlasciwie to 1/3a no i jogurt od rana mialam okropne mdlosci a w autabusie o malo nie zemdlalam nie mam pojecia czemu ale teraz czuje sie juz dobrze tyle ze wole dzis jednak nie cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe policzylam sama wyszlo jakies 23 ale najwiecej jak narazie udzielaja sie osoby przyszla mamuska majka eseczka kólka izaaa zborycka justa reszta tak sobie chyba ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka0405
Witam !! Ja też zaczynam od jutra :) Ważę 73 kilo przy wzroście 175 :( . Chce schudnąć 10 kilo , bo z nadmiarem wagi czuje się okropnie :(( Prosze wspierajmy sie :))) To jest ważne. Postanowiłam że nie bede jadła słodyczy i bede jadła potrawy tylko zdrowe , nie przetważane przedewszystkim. Dużo warzyw i owoców , cherbata owocowa, ziółka . I nie wiem co jeszcze macie jakieś pomysły dziewczyny ?? Pozdrawiam was gorąco i trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
WITAM DZIEHHHHCZYNKI...;) no widze duzo nowych postaci na forum....bardzo sie ciesze,szczerze mowiac to kiedy zaczynalam pisac tego foruma ;) to nie wierzylam ze ktokolwiek napisze,myslalam ze bedzie to w formie pamietnika pączka hehe,ze bede pisac monolog..a tu prosze :) :) No ja dzis jeszcze nie bede sie spowiadac z tego co zjadłam...ale od jutra bede zdawac relacje z kazdego przezutego zarełka!!! TRZYMAJCIE KCIUKI BARRRRDZO MOCNO ZA JUTRZEJSZY START!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zborycka
witam moje piękności :* :* hihi jeszcze tylko 2,5h do naszej walki o piękną figurkę:D :D hihi gotowe jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
EJ ZBORYCKA TY NIE STRASZ NIE STRASZ ! ;) TO JUZ DWIE I POL H :( MUSZE ZJESC COS DOBREGO ZARAZ HEHE ,TO BEDZIE TAKIE POZEGNANIE..WIEM ZE JUZ POZNO ALE NA TOSCIKA Z SERKIEM I SZYNKA SIE SKUSZE :P JAK TAM DZIEWCZYNY NASTRÓJ PRZED WALKA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zborycka
a mam jeszcze do Was pytania :) czy któraś z Was ma może zdjęcia swoje na fotka.pl :) bo jeśli tak, to chciałabym mieć Was w znajomych :):) hihi :) :) jeśli tak, to proszę pisać na mojego e-maila, ze swoimi adresami :P buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zborycka
mój nastrój jak na razie pozytywny :) zobaczymy co będzie jutro :) pod koniec dnia zrobię spis i wrzucę go tu, co robiłam przez cały dzień jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zborycka
normalnie chyba się uzależniłam od Was :) ciągle tylo zerkam czy któraś z Was się nie odezwała i każdego dnia nie mogę sie doczekać aż tu do Was wejdę :):) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
hehehehee...to widze ze masz ten sam problem co ja...ja rowniez sie uzalezniam powoli od Was...nawet na wczorajszej imprezce pomyslalam ze jak wroce to musze sprawdzic forum hehe... === ja niestety nie posiadam fotki na fotce,ale bylabym wdzieczna gdybys pokazala mi siebie :) pozdrawiam, buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zborycka
w takim razie podaj swojego e-maila, to podeślę Ci stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
kasiak379@op.pl ...prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zborycka
kóólka22 ----> fajnie, że założyłaś taki temat na forum :) może w końcu ktoś Nas będzie motywował do pracy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zborycka
już poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
Moze ze mnie niecierpliwiuch...ale nie mam nic na poczcie :/ mam nadzieje ze za chwile dojdzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak odbiegnę od teamtu...dodałam swój nic do nicków na kafeterii, ale mimo wszystko nadal jest koloru pomarańczowego, a nie czarnego i nie da się na niego kliknąć, żeby pojawiły się moje dane jak u innch :( kóóólka22---->e-maila wysłałam na pewno :) zaraz powinien dojść :) proponuję zmienić pocztę na www.gmail.com tak e-maile przychodzą zaraz po wysłaniu i nie ma problemu z odbiorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
Teee zborycka! Teraz Cie opier....e tu na forum ,przy wszystkich!!! Z czego ty sie dziewczyno odchudzasz! Jestes fajna laseczka,masz swietny brzuszek ..eh co ja bede pisac..według mnie jes ok i nie masz po co meczyc sie z dietami....ale wiesz co rozumiem cie bo ja jak 3 lata temu wazylam 57 kg to tez narzekałam ze jestem gruba... to juz chyba w kobiecej naturze siedzi ;) dzieki bardzo za maila,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, nie pamiętam ile razy już się odchudzałam, ciągle prześladowały mnie \"JOJA. przez pół roku się nie odchudzałam i właściwie jadłam to na co miałam ochotę. Spodnie zrobiły się trochę przyciasnawe i postanowiłam to zmienić. Słodyczy nie jem, moją pietą achillesową są częste przekąski :( Nie mam specjalnie złych nawyków żywieniowych prócz... objadania się do granic możliwości (miałam kiedyś problem z wymiotowaniem ;| ) teraz juz nie zmuszam się do tego ale napady pozostały. Jedzeniem rekompensuje sobie brak życia osobistego. Jutro przed wyjściem z domu zważę się i się okaże ile muszę schudnąć. Moja dieta to ogólnie Mniej Żreć, więcej ruchu i dieta poniżej 1000kcal (jeżeli dam radę). Powodzenia dziewczyny, może tym razem się uda. przed nami kilka miesięcy walki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdjęcie to było specjanie robione, a brzuch był wciągnięty :P :( :( i wcale nie jest taki ładny jak na zdjęciu :( poza tym, może Cię to żdziwi, ale noszę rozmaiar 38-40 :O ostatnio jak się wzięłam za siebie to bardziej 38 :) ale chce z powrotem wrócić do 36 :) nie wiem czy się uda :( mam nadzieje...poza tym ja lubię chodzić w bardzo obcisłych bluzkach i nie lubię i krępuje mnie to bardzo jak siedzę, a tu takie oponki na brzuchu mi się robią :( blee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×