Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

no mi sie wydaje ze chyba raczej mi sie nie obnizyl moja mamcia mowi ze moze troszke jest nizej niz na poczatku ale napewno nie jest jakos nisko tak jak mowi Asia ze ma na kolanach... zobaczymy narazie jest jak na moj gust dosc wysoko ale za to jest twardy jak skala:( akurat teraz nie ale przez wieksza czesc dnia jest twardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam ale jakie to proste he he :) uwielbiam takie przepisy :D a powiedz mi nie dajesz mąki pól na pół z kukurydzina?? Kiedyś smażylam wlasnie takie i wydaje mi sie ze chyba bardziej by pasowły do tego dania... Mnie ostatnio tez coraz czesciej brzus twardnieje :( No ale mi ginka mowila ze tak juz musi byc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu---dodaje zwykla mazke bez kukurydzianej, ale oczywiscie jezeli ty tak robisz to pewnie ze mozesz doddac ja robie takie ciasto na nalesniki: maka jajko mleko sol cukier olej woda oczywiscie proporcje takie w zaleznosci ile mam smazyc nalesnikow ale bez wzgledu na ilosc zawsze daje jedno jajko i troche sole i troche slodze moja mamcia tak mi mowila ze jezeli robi sie cos na slono to dodaje sie troszke curu a jak robi sie cos na slodko to troszke soli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia dziekuje bardzo Jutro na pewno nie omieszkam skorzystać z przepisu - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od lekarza... mala malutka jest cos rosnac nie chce... a rozwarcie na 2 palce... bez kitu mam wrazenie ze na swieta sie rozsypie... jade teraz do babci i odezwe sie jak (jesli!!!) wroce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU---ja cie ale ci zazdroszcze powaznie tez bym chciala ale u mnie to chyba nic narazie sie nie kroi oprocz twardego brzucha.... Ale wiecie co dziewczynki?? dzisiaj wkoncu wybralam sie na miasto bo mi sie nie chcialo wczoraj a dzisiaj sie zebralam wreszcie i kupilam sobie taki stanik do karmienia i jak poszlam przymierzyc go do przymierzalni iiiii wydaje mi sie ze jednak brzuch mi sie obnizyl w takim wielkim lustrze bylo to widac wiec moze u mnie tez tusz tusz ale napewno nie na swieta... oki lece sie wykapac bo plecy mnie bola to moze w wodzie mi odpoczna to narazie zmykam buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem w końcu tak mnie zmogło,ze szok cały dzień przeleżałam. Mam zamiar zafarbować te włosy ,ale coś nie chce mi się :( ASIU-to TY może marcówką bedziesz ,a nie kwietniówka?? :) Ja też CI zazdroszczę,ze masz juz donoszoną ciążę i brzuszek Ci sie obniżył:) Powiedz denerwujesz się bardziej teraz przed porodem czy raczej wręcz przeciwnie przy drugim jest lepiej bo juz wiesz co i jak?? Mój brzuszek też twardawy:( Aha wysłałam zdjęcia fryzury(no troszkę za krótkie są chyba) no i brzucholka -olbrzymka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-przepis rzeczywiście brzmi smakowicie, u mnie problem polega na tym,ze nie umiem zrobic naleśników,jakieś takie dziwne mi wychodza suche i w ogóle grubaśne:( Ja nie mam coś weny ostatnio na gotowanie,dzisiaj miały być pieczarki, ale stwierdziłam ,ze za długa leżaly w lodówce i zaczęły już smierdzieć.Także zadzwoniłam do męża i kupił smażonego kurczaka:D Jutro jedziemy do babci na obiad to troche sie dożywimy. Wziełam to tabletkę,drugą na wieczór wezmę ,potem sprawdzę czy bardzo mi obniżyła ciśnienie i czekam jak obrzeki zejdą i zdejmę ta obraczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu---ja musialam sie nauczyc robic nalesniki bo moj mezulek uwielbia:P to trzymama kciuki za obraczke!!! Oki zmykam ide do mamci i jeszcze do siostry wpadna mieszka w tym samaym bloku bo moja mama wiec nie mam daleko:D Jutro ide do fryzjera wiec jak przyjde to porobie zdjeciaki wszytkiego:) To buziaczki kochane moje papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, dziś miałam aktywny dzień. Pojechaliśmy całą rodziną obejrzeć jeszcze raz wózek i fotelik, potem na oszukiwania rożka (nic nie kupiłam:() i na końcu na mega zakupy do Leclerca (wydaliśmy całe bony świąteczne:p). Przy okazji zorientowałam się, ile kosztuje Bebiko 1, prawie 13 zł. inflacja, cholera. Oczywiście, mleko pocztkowe jest najdroższe, bo juz 2 i 3 mają niższą cenę. Pozostaje mi rożek kupić na allegro, juz nie chcw mi sie szwędać po sklepach.Jestem za wybredna, co mnie samą wkurza. Z rzeczy dla Leny kupilam dziś szczotkę do butelek (mam juz 3, po jednej dla nas, rodziców i teściów:)) oraz zawieszkę do smoczka. ASIU, to pewnie nie jest Ci lekko z \"brzuchem do kolan\". Ciekawe, czy Lila zrobi Wam prezent na \"Zająca\" i pojawi sie w święta. EMILKO, jak tam szafa? Wszystko poskładana, ciuszki ułożone? Co do mnie i męża to też sobie nie żałujemy, choć od miesiąca już nie \"na całość\". ale wszystko inne jak najbardziej:p PINIU, dziewczyno, 7???? Dla mnie to środek nocy. Poważnie, ja zasypiam o 2.30 w nocy, śpię do 12-12.30. nocny marek ze mnie straszny. Zresztą, mąż i córa też. Mam nadzieję, że Lena też:D:D:D O włąsnie, przypomniałaśm i oo staniku do karmienia. Nie posiadam takowego jeszcze, a chyba kupię. Może się przydać. MINIU, to możemy \"zabić\" naszych slubnych razem. Mój montuje mi od ponad miesiąca wieszaki w łazience. Twardniejącym brzuchem sie nie martw, to normalne na tym etapie ciąży. ANIU, próbuję sie dopayrzeć u Ciebie opuchlizny i za nic nie widze. U Ciebie z buzi w ogóle nie widac, że w ciąży jesteś. Bardzo ładnie wyglądasz. A brzuchol duzy, fakt. Jak czyujesz ruchy? Bo ja już schiz dostaję, tak bym chicała, zeby była miednicowo. Fryzurka bardzo ładna, wcale nie krótko. Farbnęłaś sobie włosy? Dobra, lecę szukać rożka. coś już w końcu trzeba kupić, bo czas nagli. Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja na nogach od 6.00 :( buuu nie moge spac !!!! chyba juz sie nie wyspie przez najblizszy rok!!! ANIU---fryzurka poprostu SUPER bardzo mi sie podoba slicznie wygladasz nie jestes nic a nic opuchnieta a brzuszek bardzo zgrabniutki ja dzisiaj wysle swoj jak tylko od fryzjera wroce to wam postrzelam fotki:) KIWI---fajnie masz ze ozesz sobie z mezem tak jedzic z chcecia tez bym z moim polazila gdzies i spedzila te ostatnie dni \"WOLNOSCI\" ale dupa:( ehhh przytlacza mnie to... Wczoraj wieczorkiem podlapalam takiego dola ze szok, ciezko mi naprawde poradzic sobie z tym ze sama jestem non stop i ze mam meza a tak jak bym nie miala:( ehhh zle mi z tym i nie moge sobie jakos tego przetlumaczyc... dzisiaj od mamy siostra mnie przywiozla bo do pracy jechala wiec mnie podrzucila, juz 8.40 a mi sie nawet nie chce zebrac a niedluglo musze wyjsc bo na 10.00 fryzjer a tak zimnoooo buuuuu Dobra zmykam narazie trzymajcie sie Mamuski papapateczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mnie wczoraj przyszly rożki - takie zwykle bawelniane z wkladem kokosowym - i domowilam sobie jeszcez troszke pieluch ..., Wczoraj tez wstepnie skręciłam łozeczko - bardzo fajne- tylko jeszcze mąz musi przykręcic na odpowiedni poziom bo tego to juz nie potrafie .. Aniu ja tez wcale nie uwazam ze za krótko masz scięte włoski - jak dla mnie mogły by byc jeszcze krotsze he he :) Ale bardzo ladnie wycieniowane . A jaki brzusio fajny - jakbyś pilke połkneła ;) Kiwi znalazłaś cos fajnego na allegro?? Pinia dzis na obiado- kolacje robie te Twoje nalesniczki. Mąż sie ucieszył jak sie dowiedzial o moim planie :):) Zobaczymy co mi z tego wyjdzie he he No i czekam na te obiacene juz dzisiaj zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia to ze mamy mężów przy sobie nie oznacza ze wszystko jest tak rózowo :( Mój mąz np pracuje teraz niekiedy po 10 godzin a jak wraca to ma tylko ochote wyłozyc sie przed telewizorem , wiec tak naprawde czesto jest tak jaby go nie bylo ... A pozatym moj mąz nie zarabia tyle zeby mi fundować wizyty u manicurzystki , nie mowiac juz o prezencikach z aparta ;) Zawsze jest coś za coś Ty masz dola bo brakuje Ci męza . A ja mam dola bo nie wiem czy damy rade z wszystkim finansowo :( Takie czasy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cieknie wam juz z piersi?? Mnie dzis od rana jakoś tak wyjątkowo intensywnie :( Jak nigdy wczesniej - kurcze martwie sie tym Może to dlatego mnie tak od tygodnia suszylo :(:(i nadal suszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚC DZIEWCZYNY NO Z TYM SPANIEM TO U MNIE TEZ NIE NAJLEPIEJ, A JAK TAM POBUDKI TOALETOWE W NOCY, NO JA JUŻ NASZCZĘSCIE NIECHODZĘ 5-6 RAZY W NOCY ALE ZA TO 2-3. TAK WIEC JAK TYLKO ZASNĘ TO WSTAJE BO MI SIĘ JUZ CHCE ZAŁĄTWIĆ. PINIA - NIE MARTW FRYZJER POPRAWI CI TROSZKE HUMOR ZOBACZYSZ JAKA PIĘKNA JESTEŚ. JA MAM DZIŚ MĘZA TYLKO DLA SIEBIE BEDZIE MOIM KIROWCĄ PO LEKARZU, DO PRACY (MUSZE PODJECHAC BO UBEZPIECZENIE ZMIENIAJĄ I MUSZĘ WYPEŁNIĆ DEKLARAJĘ) DO SKLEPU PO WIESZAKI. ALE TAK W INNE DNIE TO MAM BARDZO PODOBNIE JAK MINI MĄŻ PRACUEJ OD 7 DO 15 NIEKIEDY MUSI SIEDZIEĆ DŁUŻEJ A JA SAMA JAK PALEC W MIESZKANIU. DOBRZE ŻE MAM INERNET BO BYM CHYBA SIĘ TU ZANUDZIAŁ. TELEWIZOR MAM ALE W NIM TYLKO 3 KANAŁY. aNIU FRYZURKA MI SIE BARDZO PODOBA WŁOSKI MASZ ŚLICZNIE ŚCIENIOWANE. kIWI - NO JA CIEBIE PODZIWIAM TY MASZ TYLE SIŁY JESZCZE NA ŁAZŻENIE JAK TYLKO SKOŃCZE URZĄDZAĆ POKOIK TO ODRAZU PRZESLE ZDJECIA A TERAZ SZYKUJE SIĘ DO LEKARZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze sie nie rozdwoilam... dzis podczas zalatwiania sie znalazlam na papierze taka galaretowata kluche ale byla ona calkiem przezroczysta (cos jak kurze bialko tylko gestsze) jak myslicie czy to mogl byc czop sluzowy??? wiem glupie pytanie ale z marcinem to mi wcale nie odszedl czop wiec w tym temacie jestem ciemna jak pierworodka... kiwi mala wazy teraz 2800g... troche przy malo ale nie jest zle... tylko troche zdziwiona jestem bo marcin byl duzo wiekszy... ale moze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.. moze bede miala latwy porod... a mala juz tak napiera na wyjscie ze do kibelka to musze co godzine doslownie i to na 2 kropelki a jak mi przywali po pecherzu to potrafie nawet popuscic i musze podpaski przez to nosic hihi... czasem mam wrazenie ze glowke to juz mam miedzy nogami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to bardzo możliwe ze to czop zwlaszcza ze rozwarcie masz juz na 2 cm.. A wagą sie nie przejmuj - przecież to i tak waga tylko w przybliżeniu moze sie okazac ze w rzeczywistości waży nieco wiecej Emilka pisz jak po wizycie ?? Ja jutro mam USG ale samo bez wizyty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mnie nie przyjął, zasypało Gdańsk i miał opóźnienie w wizytach co najmniej 2 godziny, a że ja miałam mieć tylko kontrole to przerzucił mnie dzięn po świętach. Jestem troszkę wściekła no ale te babki co tam siedziały były bardziej wściekła niż ja. Ten mój lekarz jest wogóle specjalistą od nietrzymania moczu i jedno badanie trwa 2 godziny, ale powiedziął że jeśli by cokolwiek sisę działo to odrazu mam do niego dzwonić. tak więc nic nie wiem co z synalkiem sie dzieje, oprócz jego ruchów i wypchnięć dupalka w żebra:) aaa Kupiliśmy żyrandol w samolociki do małego pokoju i karnisze do niego i kuchni. Jak już zrobię porządek to wyśle zdjećia. A tak wogóle to spuchłam!!!! nie mam kostek a moje nogi wyglądają jak wielkie parówy. Dłonie wielkie jak nie wiem co. Twarz se też troszkę pogorszyła. odezwe se wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilunię... ASIU, jeżeli to był wyraźny galaretowaty, duzy zbitek to prawdopodobnie czop, albo jego kawałek. Czasem czop odrywa sie fragmentami przez kilka dni. Ja w pierwszej ciąży miałam czop podbarwoniony krwią, a w tej odszedł mi juz tydzień temu i był brązowy. ale czytałam, że może też być przezroczysty. Wagą Dzidzi sie nie martw, to tylko usg, maszyna, może sie mylic. U mnie Olga też była większa niż teraz Lena. Najważniejsze, aby zdrowa:) MINIU, takie rożki wypatrzyłam. Wzór 90. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=327065114 PINIU, prosze nie łapać doła. MINI ma rację. coś za coś. Ja też większość czasu sama w domu z dzieckiem, bo mąż w robocie przeważnie całki albo na drugą zmianę. I późnym wieczorem jak wróci to marzy tylko o chwili spokoju przed telewizorem. Już niedługo miesiąc urlopu. Nie wypuścisz męża z rąk. A długo jeszcze bedzie na tym wyjezdnym? Pisałaś kiedyś, że pół roku ma być, tak? EMILKO, chce mi sie łazić, bo nic do roboty nie mam. Śpimy do późna, a potem co robić. Ach, gdyby mój pracował 7-15.... ANIU, co tam u Ciebie, jak obrzęki? Uciekam. Zaraz idziemy na spacer z Gunią. Zimno, spadł snieg, ale juz sie roztapia. Do później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, a jakie Ty wzięłaś rożki? Podeślij linka albo zdjecie rożków. Ja miałam dylemat, czy wziąć z usztywnieniem kokosowym czy miękki i wybrałam miękki. Mam nadzieję, ze bedzie ładny. Drewex po przemyśleniu wydatków okazał sie za drogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jako ciekawostka:wczoraj w sklepie ogladałam rozek z mikroskopija podusią, który kosztowal 32 zł. A na allegro znalazłam wieczoremm identyczny za 16 zł. Plus wysyłka. Ale to i tak z allegro z wysylką taniej by wyszło. Tylko ta poduszka była za mała, niewiadomo do czego i sie nie zdecydowałam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ja zamowiłam te z kokosem -bo zawsze kokos mozna wyciągnąc wiec jest taki dwa w jednym http://allegro.pl/item322890418__magdex_rozek_becik80_80z_kokosem_duzo_wzorow.html misiowa rodzinka i slodkie sny ecru I to prawda ze ceny są nieporównywale - w sklepie takie rożki to ponad 30 zł kosztują A ja wlasnie zabieram sie pomału za obiadek ... Niestety mąz konczy dzisiaj o 19 wiec dopiero przed dwudziestą bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka kurcze ale Ci zazdroszcze tego meblowania :) uwielbiam !!!! Czekam na zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! dziekuje za slowa otuchy juz mi lepiej... dzisiaj pozatym mam troche lepszy dzien, MINIU---wiem wiem ze cos za cos nie moge narzekac maz dobrze zarabia i na wszytko nam starcza i nie musze na cale szczescie oszczedza ale wiesz czasem sobie mysle ze mam w dupie ta kase i chce miec Go przy sobie przytulic i czuc ze jest TEN KTOS!!!!! KIWI---ja ci zazdroszcze tego spania do polunia jej ja o 6.00 lub 7.00 jestm na nogach:(... EMILKA---ale ci fajnie z tym meblowaniem jeju slij koniecznie zdjecia!!!! ja juz Wam wysylam zdjecie brzucha i koloru wloskow bo fryzurka sie nie zmienila niby to jest ciemny braz ale wyglada jak czarny przynajmniej tak mi sie wydaje ale w swietle dziennym jest to braz, zdjecia wozeczka, a pazurki wysle w piatek bo ide sobie pieknie zrobic (oczywiscie za sparwa mezulka:P) MINIU---jak nalesniki?? konieznie pisz czy wyszly dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki caly czas sie zastanawiam czy po porodzie wloze sobie spowrotek kolczyk w pepek:) hehehe pewnie zauwazylyscie ze mam taka kropke nad pepkiem to wlasnie dziurka po kolczyku hmmm ciekawe czy kolczyk przejdzie??? dziewczynki czy wy tez takie spiace jestescie?? ja strasznie ale wiem ze jak sie poloze to potem bede nieprzytomna i juz dzien stracony ehhh a mam prasowanie wiec chyba zakasze rekawy i do dziela samo sie nie zrobi:P a szkoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia jejku ale masz fantastiko brzuszek wygląda jak sztuczny taki książkowy brzusio hihihihi. a włoski świetny kolor, na zdjeciu widać ze to brąz. ja jestem dziś strasznie śpiąca ale wiem ze jak sie położe i zdrzemne się to potem w nocy nie bede spać albo wstane znowu o 5 rano a co tu robić o tej godzinie. Ztym kolczykiem to zapewne wsadzisz chociaż trudno mi powiedzieć. Dziewczyny już prawie skończyłam ukłądanie myślę że jutro porobię zdjęcia. szafa i komoda stoi. łóżeczko i przewijak stoją już w pokoju. zabieram się za przeglądanie ubranek bo mam ich troszkę (zdjęcia ubranek wam także prześle). karnisz zamontowany i firaneczki zawieszone. poszaleliśmy i kupiliśmy żyrandol z samolotami hihihihih. mąż przy okazji wiesza karnisz w kuchni tak wiec musze parzeć co on tam wyprawia. Bede później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! gdzie sie podziewacie caly dzien?? zdjecia wyslane:) ja dzisiaj poprasowalam nakrycia na fotele i posciel, dzisiaj spie w domku bo sie tyle nalazilam ze nie chce mi sie do mamci juz isc wiec dzsiaj zaryzykuje pozatym dobrze sie czuje wiec chyba przez noc nic sie nie stanie.... musze jeszcze posciel sobie powlec bo nie mialam wczesnej weny ale zaraz to zrobie... Jej dziewczynki ale Wam zazdroszcze ze sobie tak meblujecie malujecie a ja?? nic nie robimy bo wsumie to ja w czerwcu dopiero sie wprowadzilam i wszytko robilismy wiec mamy nowe meble i sprzety w kuchni i nie ma co robic... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu poprawka ja nie mam rozwarcia na 2 cm tylko na 2 palce a to jest na 4 cm a to juz calkiem sporo... a ta galareta dalej odchodzi czyli chyba to czop i odchodzi po trochu... ide spac bo sie troche narobilam i mnie skurcze mecza a jeszcze nie chce rodzic... a dzis bylam na badaniach krwi i wiecie kiedy mam wyniki-we wtorek-ciekawe czy dotrzymam do tego czasu... a we wtorek jeszcze do diabetologa ide... dzis odebralam wyniki posiewu tego co do porodu robia on jest chyba na paciorkowca ale u mnie nic nie wychodowali wiec jest dobrze...wlasnie sie dzis zabralam za szykowanie rzeczy do szpitala (rychlo wczas co???) ale juz mam wszystko poprane i poprasowane wiec tylko schowac do torby ale to juz jutro zrobie a teeraz ide wypoczywac... do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU< brzuszek fest, bardfzo ładny i duży. Typowo dziewczynkowaty:) Włoski pierwsza klasa, widać, ze brąz. Wózeczek ładny, jest z fotelikiem? A dzirki po kolczyku nie zauważyłam. A nie boli posiadanie takiego kolczyka? Nigdy nie miałam. ASIU< to długo na te wyniki czekasz. A torbę to koniecznie już przygotuj. $ cm, zazdroszczę, pewnie będziesz mieć szybki poród. Ja do 4cm nawet nie doszłam podczas pierszego porodu (po 20h):( MINIU, ładnitkie rożki. I duży wybór. Ja brałam z poduszką, bo chcę potem wykorzystać go jako kołderkę z poduszką do wózka. Uciekam, grubo się czuję. Pełnia sie zbliża i wyglądam jak prosię. I chyba już zaczęłam puchnąć:( Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×