Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

hello Ja tez juz pomalu zauważam puchniecia- moze mnie przestanie suszyc:( bo juz nie daje rady :( Martwie sie bo przy cukrzycy tak suszy :( Jutro ide do gina to sie dopytam Puki co odstawiam slodycze Pinia pazurki sluczne - to naklejki?? A w stopce nowe zdjecie MIsia :D I mam dla was zagadke ... Wkleje wam link do zdjecia ktory ma przedstawiac nążąd płciowy męski :D Mnie tylko ten gorny element do tego pasuje ale czy to mozliwe ze to to?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/918396502a263752.html Milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi ile placilas za przewijak na łozko?? Kupowlas w sklepie nie przez allegro?? Bo zastanawiam sie do ilu oplaca sie licytowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja w te święta bardzo się obiadłam,aż muszę się zważyć:D Poza tym MINIU ja też ciągle piję i pije tak mnie suszy. Do wc wstaję w nocy z 3 razy jak nic:( Też mi się zle juz śpi,jak mam się obrócić z lewgo boku na prawy to mega wyzywanie jest:( Brzuszek też mam non stop twardy, nie wiem jak to będzie ,bo od 37tyg.czyli od piatku prawdopodobnie odstawie tak mówił lekarz ten Fenoterol co mam na to twardnięcie. Wczoraj teściowa stwierdziła,ze chyba opadł mi brzuszek ,a ja sama nie wiem:( W piatek idę do lekarza,zapytam sie Go co z tym szpitalem czy w końcu go otworzą ,bo jak nie to ja nie wiem gdzie będę rodzić:(Tak się tym denerwuję,ze nawet sobie nie zdajecie sprawy:( Dzisiaj wpadłam w jakiś szał od rana piorę wszystko co w koszu,potem jeszcze jedna tura ubranek mi zostanie dla Małego no i prasowanie. Torbę też spakuje juz w tym tyg. Jej im blizej tym większego stresa mam ,jak to będzie. Obrączka nadal nie zdjeta:(juz nie mam siły:(:( A tak w ogóle to chyba znowu mnie chwyta jakieś choróbsko:(leje i lej mi się z nosa. MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI:) Piszczie co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wzielam sie za prasowanie Ania nie zazdroszcze sytuacji ze szpitalem - porazka , no ale Ty sie gotuj bo ty juz syndrom wicia gniazda masz he he :D i to zaawansowany :D A moj Robaczek mały,ostatnio szaleje - przeciąga sie tak w tym brzuchu ze chwilami mam wrazenie ze mi skora peknie - smesznie to wyglada ... Dobry jest z niego zawodnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----39------12---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----39----- 17---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----37----- 29--- 23.04.08-- +9,5kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----36------32---26.04.08-- 10kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----33----- 55---19.05.08---+9kg >>> S>>>Borys emiliak---Emilia--------26-----37------28--22.04.08-+1 6 kg>>>S>>>Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie od lekarza. Dużo się pozmieniało, nie wiem dlaczego ale lekarz powiedział że najprawdopodobniej będe mogła rodzic własnymi siłami i może bez cesarki się obejdzie, ale to sie okaże dopiero za dwa tyg. z jednej strony fajnie ale z drugiej juz się powoli osłowiłam że beze mieć cesarkę. Dziwne!!! z Aleksandrem wszytsko wporzadku jest taki duży że nawet lekarz nie mógł podać przybliżonej wagi, ale zmierzył kość udową i powiedział że ciąża jest donoszona przypuszczalnie myśli że ma jakieś 3500kg. Ale to będziemy dopiero wiedzieć w 100% jak się młody urodzi. Główkę ma juz przy szyjce, szyjka choć mała zamknięta. dla ciekawostki jądro prawe zeszło do moszny i lekarz pochwalił małego że duże jajko ma lewe jeszcze nie zeszło. Na Usg był bardzo spokojny tylko troszkę sie rzucał. Wymaz z szyjki macicy został pobrany wynik mam 1 kwietnia - namęczył się lekarz żeby mi pobrać ten wymaz bo strasznie byłam spięta aż pielęgniarka złapała mnie za ręke i kazała pomyśleć o dziecku że to dla jego dobra. Wizyta zakończyła się pochwałą od lekarza i nastepnymi obowiazkami. teraz mam liczyc 3 razy dziennie ruchy i badac cisnienie dwa razy. Aniu, Miniu mnie tez ciagle suszy, nawet jak zaczełam puchnac to pragnienie sie wzmogło, co oczywiście ciągnie za soba obowiazek chodzenia czestszego do łazienki. Aniu ja zaczynam pranie jutro a spakuje sie pod koniec tyg. próbuj kochana zdiąć ta obrączke bo beda ci cieli ja w szpitalu. dajznac jak ze szpitalem mam nadzieje ze otworza go. Miniu niestety na twojej zagadce nie widze niczego:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO wow jaki duzy:) no,ale w końcu to chłopak:) Super,że wszystko ok u lekarza:) Tak ,tak MINIU chyba mam syndrom wicia gniazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! a ja polozylam sie o 8.00 to obudzilam sie o 11.00 w nicy troche gorzej ze spaniem no ale jeszcze nie jest tak najgorzej... EMILKO---jak tylko urzadze pokoik to na 100% porobie zdjecia... ANIU---biduleczko nie daj sie chorobie wylez sie w lozeczku, mojego meza tez dopadla choroba tak sie dzisiaj w ncy pocil ze usial sie przebrac bo koszulka byla do wyciskania, pozatym nie jest dobrze jak dzwonil to tak nosem pociaga ehhh.... MINIU---tak tak to naklejki sa na pazurkach.... KIWI----gdzie sie podziewasz?? ASIU---a jak u ciebie?/ moze urodzilas co?? Moj brat mi dzisiaj powiedzial ze jakos ma przeczucie ze urodze w czwartek:P heheh nie wiem dlaczego akurat czwartek ale mowi ze tak czuje ale ja nie.. mysle ze moze to byc przed terminem ale napewno jeszcze nie w marcu.... Ide polezec niedawno od mamci wrocilam papapapa PS.EMILKO---faktycznie Aleksander duzy juz jest nie ma co 3500 to spore dzidzi jak na ten tydzien no ale rodza sie duze dzieci ja mam przyklad po mojej siostrez 4600 jeden syn a drugo 4300 wiec same zobaczcie jakie wielkoludy i do tego obu urodzila SN niezle co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis bylam u diabetologa ale diabetologa nie bylo ale po co mial ktos do mnie zadzwonic i mnie poinformowac zebym nie jechala na marne... 1 kwietnia mam isc... o ile jeszcze bede miala po co... teraz w czwartek ide na ktg i usg i do lekarza i zobaczymy co mi lekarz powie... ciekawe czy juz mnie zostawia w szpialu czy jeszcze mi sie kaza meczyc... ja juz mam serdecznie dosc naprawde ... chyba sobie z mezem pobaraszkuje zeby juz urodzic... dobrze chociaz przynajmniej ze ma pewnosc ze nie przenosze bo jakby co beda mi wywolywac bo jak sobie pomysle ze jeszcze ze 3-4 tygodnie bym miala chodzic z brzuchem to mi sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, wczoraj napisałam na kafe, ale była jakaś awaria i nie zapisało, a drugi raz nie chciało już mi się tworzyć. Minęły święta szybciutko. Przeżarta jestem okrutnie. Wczoraj xle sie czułam, miałam mega niestrawnosć. A dziś teściowa jeszcze włsdowała w nas powiąteczne ciasto. Matko, pękam. Byłam dziś u lekarza. Wszystko ok. Szyjka uformowana i zamknięta, nie zanosi się na razie na poród. To moze urodzę po termnie, jak Dzidzię? (początek 42tc). Za 2 tyg. 08.04. mam ważne usg, w czasie którego dowiem się, czy cc mi pisane. ANIU, to krucho z tą obrączką. Może jednak idź do jubilera, niech rozetnie? Syndrom wicia gniazda masz jak nic:) Trzymam kciuki, żeby szpital Ci otworzyli. CC masz już pewne? EMILKO, skąd masz takie puchnięcia? Nie masz za wysokiego ciśnienia? Olek mega duży, wow! To może juz niedlugo urodzisz? Jak szyjka, masz już jakieś rozwarcie? MINIU, na tym zdjęciu jak na mój gust to wyraźnie widać siusiaka i dwa jajeczka pod spodem:) Ale tego drugiego zdjęcia, w stopce, to nie mogę rozgryźć. Przewijak kupilam w sklepie, 52 zł. PINIU, ciekawe, czy przeczucia brata się sprawdzą. A Twoja Natala ile waży? Kiedy miałaś ostatnio usg? ASIU, pomysł z mężem niegłupi. Nie zaszkodzi, a może pomóc. w końcu Ty już możesz śiało rodzić:D Wysłałam Wam 3 zdjecia mojego brzuchola z dnia dzisiejszego. Czy Waszym zdaniem jest wysoko czy opadnięty? Czekam na Wasze zdjęcia. Uciekam, pa! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi jak nic Twój brzuszek opadł, ja zrobię jutro zdjecia i podesle Wam. Opuchnięcia nie wiem skąd sie biorą, lekarz nic mi na to nie przepisał tylko kazał dużo wypoczywać. ciśnienie mam niskie ale puls słabiutki 41do 47. Szyjka nie ma rozwarcia jest zamknięta, ale jak tylko odejdą wody mam jechać do szpitala. tak wiec oszczędzam sie i leże dużo, ale mnie coś kuje pod piersią po prawej stronie. buziolki do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ja dzis do 7 pospałam ale oczywiście co dwie godzinki wstawałam Siusiu. tak wiec pół na pół jestem wyspana. ale zaczełąm wielkie pranie już się pierze pierwsza pralka i jeszcze mi pozostana 3 :). Swieci piękne słońce i mam nadzieje że wszytsko mi dzis poschnie i zacznę jeszcze prasowanko na wieczór. Jutro wszytsko w szafce poukładam i przygotuje rzeczy do szpitala dla młodego. w sobote szkoczę pokupować pozostałe rzeczy z listy i sama się spakuję. Co polecacie na spuchnięte nogi, może macie jakąś dobrą metodę??? Znowu mnie pobolewają. ide zrobić śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Wczoraj wieczorkiem bylam na zajeciach szkoly rodzenia - wyklad był o porodzie . Bardzo przydatny- dowiedzialam sie ze znieczulenia u nas w szpitalu w zasadzie sie nie stosuje - bo jest zawsze tylko jeden anestezjolog na dyżurze a on potrzebny jest do naglych wypadków -wiec jak komus bardzo zalezy to powinien sie umawiac z ginekologiem prowadzącym ... Pozatym ze w zasadzie do szpitala potrzebowac bede tylko koszule nocne + ewentualnie kosmetyki - Rzeczy dla dziecka zapewnia szpital tak jak podklady poporodowe i wszystko inne - No ewentualnie mozna zabrac ze soba pieluchy bo jakby sie okazało ze jest pelna porodowka to moze przez weekend zabraknąć :D A dzis bylam z rana u gina - wszystko ok , sluchalam serduszka , sprawdziła czy mi wody sie nie sączą (bo mialam takie wrazenie) Ale wszystko ok- to jakies bardzo nietypowe uplawy :D Kiwi nie wiem czy brzuch Ci opadl- mam wrazenie ze nic sie nie zmienił- a Ty bardzo ładnie wyglądasz musze dodac ;) A wczoraj jeszce dowiedziłam sie ze przy drugim porodzie - (u mnie w szpitalu) jak dziecko jest ułożone pośladkowo to nie jest to wskazaniem do CC ... Ale chyba pod warunkiem ze pierwsze urodziło sie naturalnie Emilka nie szalej za bardzo skoro lekarz zalecił wypoczynek .. A duzo rzeczy CI jeszcze brakuje ??? Ja kupiłam dzis kolejne kosmetyki dla dzieciaczka ( w rossamnnie jest promocja na nivea) takze z kosmetyków to tylko aptecznych rzeczy mi brakuje Pinia no to jutro poród?? Zobaczymy czy z Twojego brata dobry prorok :) Ania jak wicie gniazda?? Ide sobie zrobic sniadanko .. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK____IMIE_ _WIEK___TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k---Asia----------23-----39------12---06.04.08---+1 6kg >>> C>>>Lilka Pinia----Paulinka-----24-----39----- 17---11.04.08-- +12kg >>>C>>>Natalka Kiwi79---Kasia--------28-----37----- 29--- 23.04.08-- +9,5kg >> C>>>Lenka AnnaM---Ania----------27-----36------32---26.04.08-- 10kg>>> S>>>Mikołaj mini55---Agnieszka---26-----33----- 55---19.05.08---+11kg >>> S>>>Borys emiliak---Emilia--------26-----37------28--22.04.08-+1 6 kg>>>S>>>Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini ja to chyba jezstem najdalej z Was wszystkich pisałam wczesniej liste rzeczy która muszę kupić ale czekam do piątku jak bedzie wypłata. między pralkami leżakuje, za 1,5 godzinki chce iść na dwór na spacerek do sklepu i spowrotem bo taka piękna pogoda jest że aż żal siedzieć w domu. ale masz fajnie z tym szpitalem, u mnie trzeba wszystko miec ze spobą. ciesze sie ze wszystko dobrze z dzidzią piękne głosy serca są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka fakt pisalas liste No to czekają Cię spore zakupy .. Fajnie A podeslij mi tą piekna pogode - u mnie raz swieci slonce a za dwie minuty sypie snieg - i tak jest od wczoraj .. I wicher zimny ze ho ho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakieś chmury nadciągają, jak zacznie sypać to chyba nie wiem co zrobię. No nic trzeba bedzie szybko wszytsko sprzątnąć z balkonu i powiesić w pokoju przy kaloryferze. mam nadzieje ze tak nie bedzie. a trzecia pralka już się pierze jak dobrze pójdzie to jeszcze jedna a jak nie zmieści sie wszystko to będą jeszcze dwie. Dziewczyny wiem że napewno już o tym pisałyście ale przed ciążą pracowałyście gdzieś??? i czy zostajecie tylko na macierzyńskim czy jeszcze bierzecie urlop wychowawczy. A może jesteście tzw gospodyniami domowymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie snieg od rana sypie i mam bialo za oknem... emilko na spuchniete nogi w naszym wypadku to tylko lezenie na lewym boku albo z nogami wysoko.... na odwodnienie nie mozna nic wziac bo moga wody odejsc... miniu ja tez mam wrazenie ze mi sie wody sacza bo np. jak kichne kaszlne albo cos dzwigne to od razu mokro mam a to co leci jest jak woda... no ale jak nic nie robie to nic nie leci wiec nie wiem... kiwi moim zdaniem nie opadl ale tak naprawde to tylko ty to mozesz ocenic... wiem tylko ze twoj brzuszek coraz wiekszy sie robi i juz jest naprawde spory a tak sie martwilas na poczatku ze ci nie rosnie wcale... ja z kolei mam wrazenie ze brzuch mi sie podniosl spowrotem... nie wiem czy to mozliwe jest ale znow mi przeszkadza pod zebrami i uciska... albo to mala rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu a co ty tutaj jeszce robisz:) ja myślałam że ty już moze w szpitalu leżysz :). Z tym co napisałyście że jak podnosicie cos , albo coś robicie to popuszczacie jakby wode to ja mam te same objawy, ostatnio kichłam i potem miąłam mokro. Aniu z tym twoim brzuszkiem to coś dziwnego, mi opadł ale jak siedze to także czuje ucisk na żebra a jak chodze czy stoje to wogóle go nie czuję. no to nogi w góre i leżenie. Buhziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka przyszło do mnie słoneczko he he choc nadal pierońsko zimno brryy Próbowałam zasnąc ale nic z tego nie wyszło niestety - zauwazyłam ze ostatnio wieczorkami jak kucam to czuje ze nogi mam nieco opuchniete - chyba sie zaczeło:( Asiu kurcze Ty pewnie siedzisz jak na szpilkach?? A co do wód - to ja mam uczucie mokrosci w zasadzie przez cały dzien zreszta sama ginka przyznała ze rzeczywiście jest mokro he he - wlozyła mi tam papierek ktory miał ocenic czy to wody czy nie ale wyszlo ze wszystko jest ok Asia a synka urodziłas w terminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu a u mnie pada teraz śnieg hahahaha musiałąm wnieść szuszafrkę z balkonu bo całe pranie by poszło na marne. Teraz siedze i prasujedużo tego. co do spania ja też spać nie mogę położyłam się na chwilkę i myślałam że drzemka mi dobrze zrobi no ale że nie mogę spać to zabrałam się za prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini wiesz gdybym rodzila dluzej 2 godziny to bym urodzila dokladnie w dniu terminu... moj marcin sie urodzil 24.01 o godz. 22.10 a ja mialam termin na 25.01... wiesz moze to wynika z tego ze ja zawsze mialam super regularne miesiaczki i w zasadzie to mozna bylo sobie z nimi nawet zegarek ustawiac.... teraz zanim zaszlam to dostawalam zawsze w soboty co 28 dni ok godz. 17-tej... a u mnie za oknem sniezyca doslownie... nawet w zimie u nas nigdy tyle sniegu nie bylo... chyba z malym na sanki pojde hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamunie! No na to wyglada ze jutro ma byc ten dzien hehehe:) mysle ze jednak moj brat nie ma przeczuc prorpczych bo ja za nic na swiecie nie czuje jakbym miala urodzic jutro:P.... KIWI---brzuszek wydaje mi sie tak samo jak Asi ze jednak wysoko jest ale usze ci powiedziec ze jest duzy nie jest pileczka tylko taki splaszczony ale dosc duzy jest i dobrze niech twoja dzidzia ma miejsce zeby sobie brykac:) ASIU---to widze ze nadal w dwupaku?? ja tak na siebie mowie hehehe ciekawe ktora pierwsza urodzi ale jednak mysle ze to bedziesz Ty mam takie jakies przeczucie no ale sie okaze.... ANIU---jak tam z ta obraczka?? a pozatym jak sie czujesz?? mam nadzieje ze choroba nie rozlozyla cie na dobre?? Dziewcznki juz nie moge doczekac sie poniedzialku: po 1) dlatego ze ide do lekarza i chyba juz ostatni raz.. po 2) to w piatek mezulek bedzie w domku i bedziemy ustawiac w pokoiku lozeczko a w poniedzialek z siostra bede urzadzac pokoik tzn bedziemy przyklejaly takie naklejki kwiatuszki ( w tvn style w programie mamo to ja) pokazywali jak takie cos zrobic pozatym brat bedzie w warszawie w ikeii i mi kupi taka lampke tez kwiatuszka i zamowilam taka ramke d powieszenia z egarkiem i mam nadzieje ze w poniedzialek juz bedzie wiec mysle ze w poniedzialek bede miala typowo dziewczynkowo - dzieciaczkowy pokoj....:D Oki zmykam ogladac You Can Dance to do jutra buziaczki a jutro ide na pobranie krwi i oddac mocz do badania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ale mam dzis skopany dzień:( Byłam w pracy zanieść zwolnienie i okazało się, że sytuacja w firmie sie pozmieniała i wcale nie jest pewne, czy będę miała do czego wrócić. to samo dotyczy mojego szefa. Jakieś przetasowania robią. Świetnie, tego mi bylo teraz potrzeba. Kolejny problem jaki sobie wynalazlam wczoraj przypadkiem czytajac o ciąży, to bakterie Streptococcus agalactiae. Jak bylam w spzitalu w 30tc to wyszł mi w posiewie i dostałam na to antybiotyk. A potem nikt już posiewu mi nie zleał, czy antybiotyk mi je wybił. Wyczytałam w necie, że to paciorkowiec typuB, ma go 25% kobiet i moze być groźny przy porodzie dla dziecka. Świetnie:( A Wy miałyscie wszystkie robione posiewy??? Bo ja, gdyby nie szpital, to bym nawet nie wiedziała, że mam coś takiego. To nie jest rutynowe badanie w ciąży. Teraz tym bardziej zależy mi na cesarce. Co do mojego brzucha, to faktycznie urósł, jest spaszczony i moim zdaniem trzyma się wysoko. Chyba Lena nadal jest miednicowo, tak ją odczuwam. USG mam dopiero 08.04. Wtedy też poproszę go o zrobienie tego posiewu. U nas też dziś zimno i sypie śnieg. Fajna wiosna. PINIU, piatek juz pojutrze. Widzisz, jak szybko zleciało? Ju z w wwekend Nata będzie miała urz adzony pokoik. Ja też chcę przemeblować dziecinny, przestawić Guni łóżko i biurko. Łóżeczko Leny powędruje do dużego pokoju na razie, będzie spać z nami, żeby nie budzić Dzidzi. ASIU, ja też 24.01, a termin miałam na 11.01:) Teraz też pewnie przenoszę, chyba ze zrobią mi wcześniej cc. A Lila to chyba Ci sie ie odwróciła, co? Bo to chyba niemożliwe z główkowego na tym etapie ciąży. EMILKO, ja przed ciażą pracowałam i planuję wrócić po macierzyńskim, jesli będę miała gdzie:( MINIU< dobrze, że z wodami wszystko dobrze. A że nogi puchną to noramlne, taki urok ciąży. ANIU, co u Ciebie? Dziewczynki, ważne pytanie. Czekam na kasę z ZUSU za zwolnenienie. Czy przyniesie ją listonosz czy ZUS na konto mi przeleje? Tylko że ja żadbnych dyspozycji co do nr konta do ZUSU nie zanosiłam. Jak to jest u Was? Cieakwe, czy dostanę pieniądze do końca miesiąca, wtedy zawsze dostawałam wypatę. Aha! Jakie kupiłyście staniki do karmienia? Myslę o czymś niedrogim na pierwsze dni, bo długo pewnie karmić nie będę. Może być coś takiego: http://www.allegro.pl/item332427192_biustonosz_dla_karmiacej_mamy_rozm_85_c_czarny.html Wystarczą dwie sztuki? Idę, mam dola:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ MAMKI!!! KREGOSŁUP MNIE BOLI I SPAĆNIE MOGE. KIWI Z TEGO CO SIE ORIENTUJE TO MASZ ZAGWARANTOWANA PRACE PO POWROCIE I NIKT NIE MOŻE CIEBIE ZWOLNIĆ. MUSI CI PRACODAWCA ZAGWARANTOWAĆ PO POWROCIE MIEJSCE PRACY. TAK WIEC NIE MARTW SIE JA MAM BARDZO PODOBNA SYTUACJE TYLKO ZE NA MOJE MIEJSCE KOGOŚ PRZYJELI I WYKONUJE MOJA ROBOTE. CO DO PACIORKOWCA JA WŁAŚNIE CZEKAM NA WYNIK MAM GO KOŁO 1 KWIETNIA ODEBRAC, JEŚLI WYJDZIE POZYTYWNIE TO NA KONIEC CIĄŻY BEDE PRZYJMOWAC ANTYBIOTYK BO ON MA SPOWODOWAĆ ZE SIE NIE BEDZIE ROZWIJAĆ ALE I ZŁA WIADOMOŚĆ NIE DA SIE GO WYLECZYC ZACHAMOWAC TAK ALE BEDZIESZ ŻYĆ Z NIM DO KOŃCA ŻYCIA. CO DO ZUSU JA OD POŁOWY STYCZNIA JESTEM NA ZWOLNIENIU I KASE NA KONTO DOSTAJE REGULARNIE NA KONIEC MIESIĄCA, NIE MIAŁAM ŻADNEGO POŚLIZGU. sTANIKA JESZCZE NIE KUPIŁAM, KUPIĘ GO DOPIERO W PIĄTK ALE MAM ZAMIAR KUPIĆ NAJTAŃSZY BO MOJA MAMA KARMIŁA MNIE 2 TYG I MOŻE WCALE DŁUGO NIE BEDE KARMIĆ - ALE TEN CO WYSŁALAŚ JEST FAJNY. W ZUPENOŚCI WYSTARCZA DWIE SZTUKI. PINIA FAJNIE ŻE ZACZNIESZ URZĄDZAĆ POKÓJ ZOBACZYSZ JAKA FRAJDA Z TEGO JEST. dZIŚ MAM DZIĘŃ W URZĘDZIE MIEJSKIM, Z MĘŻEM MUSIMY SIĘ WYMELDOWAĆ ZE STARYCH MIEJSC ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWAC NA NOWYM MIESZKANIU, CO ZA TYM IDZIE ZMIANA DOWODÓW. NIEWYSCHŁY MI WSZYSTKIE RZECZY MŁODEGO I NIE SKOŃCZYŁAM WCZORAJ PRASOWANKA TAK WIEC DZIŚ DRUGA TURA ŻELAZKO I JA. MĄŻ ŚPI JESZCZE A JA SIĘ BIORĘ ZA PRASOWANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Ja tez nie moge spac obudzilam sie o 5.40:( KIWI---nie wiem jak to u ciebie z zusem ale ja zanim podalam numer konta to pieniazki przynosil mi istonosz i nie powiem ze to bylo niezbyt regularnie wiec postanowilam dac im numer konta... Aha a jezeli chodzi o badanie na posiew to mialam dwa razy robione ale sama wiesz prze te nerki oba badania wyszly dobrze nie mialam zadnych bakteri ani nic innego ale nie martw sie bedzie dobrze zobaczysz!!!! EMILKO---to ja cie podziwiam ze jeszcze tyle rzeczy masz do kupienia chyba bym sie bardzo stresowala ze nie zdaze no ale wsumie teraz w sklepach wszytko jest wiec pojdziesz i za jednym razem kupisz wszysciutko... Kurcze nawet nie moge sie nic napic bo ide na badanie krwi wiec nie wiem chyba nie mozna zabardzo pic nie?? buuu a jesze ponad godzina bo sie z mamcia umowilam ze razem pojdziemy ale dopiero o 8.00 ehhh no nic jakos musze wytrzymac... to lece potem zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---bardzo fajny ten biustonosz do karmienia pewnie nie ma co kuowac drozszego ja kupilam tez za taka cene tylko ze w sklepie u siebie i jest bardzo fajny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY TO JA NIE ROZUMEIM CO JEST Z TYM ZUSEM, JA NIC NIE MUSIAŁM ROBIĆ A KASE DOSTAJE NA KONTO. CO DO ZAKUPÓW TO PINIU MASZ RACJE JUTRO WIELKI DZIEŃ ZAKUPÓW ZAMEIRZAM WSZYTSKO KUPIĆ I TO W JEDNYM SKLEPIE. AA I MOŻESZ PIĆ ALE TYLKO WODE PRZED BADANIAMI, OSTATNIO MI PIELĘGNIARKA POWIEDZIAŁĄ. POPRASOWANE JUŻ WSZYSTKO MAM, POUKŁADANE W KOMODZIE I MAM JUŻ WYBRANE RZECZY DO SZPITALA DLA MALUSZKA. DO MNIE ZNOWU ZAWITAŁA WIOSNA ZA OKNEM PIĘKNE SŁOŃCE ALE BEDZIE DZIS ZNOWU CHLAPA BO ZAZNĄ SIĘ ROZTOPY. TERAZ LEŻE W ŁÓŻECZKU I ODPOCZYWAM. A JUŻ NIEDŁUGO DO URZEDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zobaczenia już JADE NA PORODÓWKĘ, o 9 wody mi odeszły dam znać SMSkiem jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×