Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DominikaWroclaw24

nie jedzac, pijac napoj energetyczny i cwiczac....

Polecane posty

Gość ja mysle podobnie
i tutaj niestety masz racje.warto wchodzic na znany topik.wtedy to czysta przyjemnosc,ale doradzic komus cos na innym-to smierc.murowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna A
wiesz FatCat, wchodzę często na to forum ale baaardzo rzadko sie wypowiadam, bo atak niektórych osób mnie zaskakuje. A już nie mnie tak nie wkur... jak pytania w stylu "błagam, powiedzice czy dużo dziś zjadłam", zajmuja tylko miejsce. Macie racje mówiąc że głodówka nie jest dobrą rzeczą na odchudzanie. Ale teksty w stylu "trzeba eliminowac głupote z puli" moga naprawde kogoś obrazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
FatCat- ja sie nikim nie zaslaniam. Widzisz, mozna prowadzic rozmowe na poziomie rozniac sie nie tylko podejsciem do zycia, religii, polityki, ale i stylem i sposobem odzywiania. Szanuje to, ze propagujecie inna forme odzywiania, nie popierajac glodowek i diet ich przypominajacych. nie mozna jednak wypiwiadac sie w jakis zdrowy norlany sposob?a jesli tak draznia was tematy, "idiotek" ktore tak jak ja chca rozpaczliwie zrzucic 3,2 czy 4 kg w szybkim czasie to po co na nie reagujecie? ja tez je widze, i mimo to nie wchodze i nie szydzę z dziewczyn, ktore je zakladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym ty się przejmujesz. Przecież każdy wie, ze POMARAŃCZOWI to osoby które wcześniej wypowiadają się na czarno, a później chcą żeby ich wypowiedź nabrała większej wartosci i wymyślają sobie osoby które niby je popierają. Oczywiście nie mówię że każdy \'czarny\' to robi ale wystarczy jedna niedowartościowana osoba i nagle maż zaśmiecony topik \'pomarańczowym\' wulgaryzmami...\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna A.
przepraszam, jestem czarna,, nie postawiłam kropki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
ja sama jestem pomaranczowa :) ale ani tu ani gdzie indziej nie wypowiadam sie pod innymi czarnymi czy pomaranczowymi nickami by poprzec swoje tezy. wymyslilam ten nick teraz by moc do was napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz - ja tu często zaglądam i moje doświadczenie jest takie ,że to raczej małolaty ,którym zwróci sie uwagę (delikatnie) ,że nie wytrzymają na 13 dniowej głodówce - sa bezczelne i chamsko odbijają piłeczkę. widocznie lady sie wkurzyła bo potraktowała twoje pytanie jako totalną niedorzeczność. sama pomyśl - napój energetyczny to sama chemia: kofeina,tauryna,efedryna co tam jeszcze..pijąc tylko to plus ćwicząc osłabisz organizm,wypłuczesz wszystko co dobre a w ciuchy zmieścisz sie góra na trzy dni. pomyśl nie lepiej dać sobie trzy tygodnie jedząc gotowane warzywa,trochę ćwicząc? jest tu dużo dobrej atmosfery ale w stosunku do osób ,które poważnie podchodzą do tematu - nie oszukują sie że schudnąć można w pare godzin. gdybyś spytała - \"co mam zropbic by zrzucić szybko trzy kg - lepiej sport czy dieta?\" to pewnie uzyskałabyś sensowną odpowiedz...na sensowen pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika: ja też nie trawię tonu Lady, mimo że często to chyba wina jej nieumiętnego wysławiania się, bo czasem ma naprawdę coś do powiedzenia. Normalnie ignoruję takie topiki, ale tym razem się odezwę... Stanę pośrodku. Rozumiem powody ataków - takich topików jak twój jest dziennie kilkanaście (a napojami energetycznymi jeszcze sobie dołożyłaś wrogów) i giną bez odzewu. Rozumiem ciebie - nowy rok akademicki, za dużo na wadze, chce się szybkich efektów. A z drugiej strony: nie rozumiem tego ataku na ciebie. Ale i nie rozumiem Ciebie. Dlaczego nie dasz sobie 2 tygodni zamiast 4 dni? Czas szybko zleci, tobie będzie łatwiej osiągnąć i utrzymać cel, a teraz przecież też w czymś chodzisz... Naprawdę nie dasz rady chociaż ciut mocniej rozłożyć tego w czasie? Na cokolwiek sie nie zdecydujesz, życzę powodzenia. Zwłaszcza w utrzymywaniu efektów. Ach, i na kafe są jeszcze fajne topiki tylko to raczej nie te \"schudne szybko\" - na nich niestety zawsze znajdą się wieszczki, no i autorki, które przeważnie szukają potwierdzenia i aprobaty dla swoich dziwnych zamierzeń 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale autorka napisała wyraźnie że musi wepchnąć się za 4 dni w zaciasne ciuchy, więcpodejrzewam że nie chodzi o trwałe schudnięcie tylko o to że nie ma w czym chodzić a jakoś musi wyglądać w pierwszym dniu szkoły. Przecież pierwsze wrażenie najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
FatCat nie chce sie z toba spierac i kontynuowac tej dyskusji bo moglabym za chwile zaczac pytac czy uwazasz, ze postawione przeze mnie w temacie topiku pytanie jest bezsensowne:) a zasugerowalas to swoim ostatnim zdaniem.kazdy ma swoje sposoby i moze kazdy musi na wlasnej skorze przekonac sie co dla niego dobre. jesli ktos zrobil juz tak jak ja chce i nie wyszlo mu to na dobre, badz nie zrobil ale nie popiera tego, wystarczy, ze zaznaczy to w odpowiedni kulturalny sposob i tyle, a jesli z kultura mu na bakier, niech nie wpowiada sie wcale:) czy to tak duzo?tez moge tobie zarzucic, ze bronisz dziewczyn jak lady co siedza tu dlugo odchudzaja sie pieknie i zdrowo i denerwuja sie coraz bardziej na malolaty badz takie "idiotki" jak ja.moze jestescie madrzejsze i starsze, dluzej tu przebywacie i "tepicie glupote" ale zastanowice sie czasami jak to robicie, bo czlowiekowi naprawde moze zrobic sie przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia: nie tak sarkastycznie.... WIadomo, że każdy źle się czuje jak nie waży tyle ile by chciał, a ciuchy nie leżą.. Autorka nie pisze przecież, że te ciuchy w pierwszy dzień tylko chce założyć jeśli już tak dosłowna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co to za argument ,że musi? co jej sie stanie jak schudnie za trzy tygodnie? koleżanki z uczelni nie padną z zachwytu? co to za targowisko próżności? \"musi\" - to schudnąć otyła osoba ,której waga zagraża życiu. co to za gadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialam w sumie przeprosic (w pewnym sensie) bo nie chcialam zeby moje wypowiedzi byly odebrane jako agresja, juz nawet nie chodzi o to ze identyczne topiki sa zakladane kilka razy dziennie, tylko wlasnie o to ze poprostu wiem ze nie uda ci sie schudnac 4 kg w 4 dni , i wiem ze jesli sie na to nastawisz i nie wyjdzie to pozniej najesz sie czekolady czegokolwiek, poprostu mialam nadzieje ze postawisz sobie realny cel np za 2 tygodnie bede wazyla 4 kg mniej, chodzi mi tez o podejscie chcesz 4 dni glodowki to powinnas tydzien wczesniej sie przygotowac bo dla organizmu to bedzie szok zupelny. Nam nie chodzi o to zeby kogos obrazic tylko zeby przekonac, bo w przeciwienstwie do tych ktorzy mowia ze jak bedziesz palila to schudniesz 4 kg w 4 dni;) chcemy zebys zrobila to racjonalnie. Pozdrawiam i nie wypowiadam sie juz w tym temacie bo nie chce byc ani w prawicy ani lewicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj plakac sie chce jak czlowiek to czyta. ona napisala,nie tak to zrozumialyscie,ona wie lepiej. przedszkole. sory ale tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
moim celem byly 4 dni zmiejszenia racji zywnosciowej min by pozbyc sie tej wody, ktora mi sie nazbierala w organizmie.nastepnie przez 2-3 tygodnie mam zamiar wychodzic ze zrzuconch podczas tych 4 dni powiedzmy 2-2.5 kilogramow i schudnac przez ten czas kolejny 1-2 kg. czy to niezdrowe?powoli dokladac kalorii?po tym czasie cwiczac reguralnie (co robie juz od dawna) i odzywiajac sie normalnie nie bede ani chudla ani tyla, bede rzezbila swoja sylwetke. czy to brzmi tak, jakbym miala jakies zaburzenia odzywiania?dazyla do anorektycznego modelu suylwetki, blagala o jojo itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle czasamiaa
tzn logiczny jest dla mnie argument ze chce dobrze wygladac w pierwszym dniu na uczelni, ale nie moglas o tym pomyslec chociazm 2 tygodnie wczesniej, a nie 4 dni?? poza tym 4 kg to nie jest duzo wiec nawet jak to zrzucisz nie bedzie w tobie radykalnej zmiany. Chyba nikt o to nie pytal ile masz wzrostu i ile wazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfffff
jeszcze na poczatku pisalas :"ile schudne tak w pare dni?" "potrzebuje szybkiego efektu, napiszcie ktora tak robila ile tak schudne w 4 dni? ateraz piszesz o tygodniach pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
Witam! DO DominikaWroclaw24 lepiej później niż wcześnie, ja tak mam...miałam zacząć odchudzać się na początku studiów a tymczasem konce szkole i nadal jestem gruuuuba. Moj dietetyk, wbrew pozorom mądry człowiek powiedział,2 litry wody niegazowanej, zielona herbatka, ciemne pieczywo i....lekki obiadek...po 17 nic juz nie jeść. schudłam na tym prawie 13 kg przez 2 miesiace...tak wiec.....przez pare dni schudniesz napewno kilka kilo :) powodzenia. jak będziesz chciała diete dobrą i nieskomplikowaną to daj znać....dieta ta gwarantuje 8 kg w 14 dni, co nie jest prawdą...ale 4 kg w 14 dni zgodnie z obserwacją moją i moich znajomych. pozdrawiam Cię !!! POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
dzieki czitaa, ja rowniez przepraszam jesli kogos urazilam.dziekuje za kazde szczere rady i checi. nie chcialam swoja osoba wywolac takiego zamieszania. nie pragne wygladac lepiej dla kolezanek, pragnie czuc sie w moich ubraniach lepiej, tak jak do niedawna sie czulam, i to wszystko.dzieki raz jeszcze za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
gosiagosia dzieki za odpowiedz! twoj sposob na pewno jest dobry i zamierzam nie jesc po godzinie 17-18 gdy juz po tych 4 dnaich bede stabilizowac wage, a wczesniej jesc zdrowo. do kolezanki powyzej- nie pisalam oc sie bedzie dzialo potem czyli jak bede stabilizowac wage bo nikt o to nie pytal! poza tym nie zakladalam tematu by zapytac jak ustabilizowac wage tylko jak szybko zrzucic to co ostatnio mi sie przybralo.matko, przestancie sie juz czepiac bo rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
ciekawe czy wszyscy którzy si ę tu wypowiadali chociaz raz odchudzali sie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu moze poczytaj stopki czity i lady in red hmmm?? te dziewczyny schudły i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaWroclaw24
pewnie setki razy az udalo im sie cos schudnac po raz pierwszy... widze gosiu ze zalozylas temat, uwazaj bo zaraz ciebie "pogryza" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
dzięki za przestrogę ;) :) nie boje się ich ;)...faktycznie poczytałam...no ale ciekawe co z tego jest prawdą...może wszystko a może nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
w ogóle to ja się niczego nie boje...no może poza swoją wagą ;) ale zmieni się i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys schudlam 10 kilo w 10 dni i jesczze 3 potem bo po sesji poszlam sie napic do akademikow i sie zatrulam alkoholem. caly nastepny dzien spedzilam nad klopem a przez kolejny nie dalam rady nawet wypic wody bo od razu mialam odruch wymiotny. moj organizm nie przyjmowalam zanych pokarmow przez wlasnie 10 dni zanim sie nie odtrulam, schudlam 10 kilo a i po tym musialam malo jesc; oczywiscie wszytko wrocilo. ale polecam, schudlam szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady nie polecaj
bo małolaty durne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×