Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hej Titowa, sąsiadeczko :) Dostałam dziś wytyczne od Fisi że mam Cię spakować do walizki i zabrać na spotkanie :) Ile ważysz kochana, bo nie wiem czy mi nadbagaż nie wyjdzie... ;) Mania -- moim zdaniem najważniejsza jest szczera rozmowa z mężem. Mężczyźni mają to do siebie że nei myślą o wszystkich szczegółach tak jak my kobiety, więc pewne aspekty mogły mu umknąć. na pewno i dla niego dzidzia jest najważniejsza, więc zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa: u mnie pogoda dzis była super, rano troche mglisto było, ale w południe takie piekne słoneczko wyszło ze jak poszłam po pieczywko to jeszcze na mały spacerek sie udałam :) fakt troche wiało ale słoneczko juz tak naprawde wiosennie grzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa dopalecze beda po @ teraz czekam az wreszcie dotstane;) a juz czuja ja :) potem nic tylko sie starac:) a ja przeciełam sobie paluszka:( buba:( maz dalej sie tłucze:) i kładzie płytki Mania 23 ja podobnie jak dziewczynki uwazam ze leoiej cos na miejscu znalesc:) titowa piosenki boskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podróży to ja bym się nigdzie nie ruszała... ale to tak jest, jak odwołacie wycieczkę, bobo nie zaskoczy, a jak wpłacicie zaliczkę to od razu zaciążysz - złośliwość rzeczy ;) Co do imienia do bobusi - Majeczka !!!!!!!!!!! :D Słuchajcie, ale mam niusa!!! Nasze zaprzyjaźnione małżeństwo właśnie zostało rodzicami. Dziewczyna (33 l.) urodziła dziewczynkę, zdrowa, śliczna, ciąża bez problemu........ po 4 poronieniach, po latach cierpień. Zbeczałam się.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka-oj ślicznie :) sama z chęcią bym dała dziecku Maja na imię ale u mnie w rodzinie już jest mała Majeczka...Moim dzieciakom to ostatnio tłumaczyłam a zwłaszcza Oli bo ma teraz etap śpiewania o każdej porze i wszędzie piosenki o słynnej pszczółce. P.S. swoją drogą to kto to widział żeby dzieciom w zerówce puszczać disco polo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi Koug nie mow mi ze ja tez na etapie 7latki jestem :) :p bo ja sobie czesto podspiewuje a teksty sa podobne to tych spiewanych przez Olenke! hihi :) no laaadnie a ja o starankah mysle... czyzby nie za wszesnie? :p Anus ja Ci kochana 62kg waze a po dzisiejszym obzeraniu sie to chyba 65! no i mamy problem! tyle nadbagazu...a przypomne jeszcze ze ja taka gietka i gibka nie jestem, wiec potrzebujesz niestandardowego wymiaru typu 1.70m na 60cm masz taki? a jak nie to zrolujemy mnie w dywanik co? :) :) :) :) Fisia dala Ci wytyczne? a gdzie ? mailem bo na topiku nie widzialam? Lobuzica nam sie ukrywa i z cichacza dziala? ;) Validosku cierpliwego masz tego chlopa! kladzie te plytki i kladzie hihi a na paluszek plasterek i pochuhaj, w gore raczke ooooooooo prosze jak ladnie! no dawaj te reke do gory, ooooooo, no nie tak, tak to sie Gestapowcy witali, ooooooo wlasnie tak! grzeczna dziewczynka :p psiesitanie i jus ne boji 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko nic jeszcze nie rezerwowaliśmy, ale to fakt szyko chciałabym zaskoczyć, przeslij mi prosze troszkę ciązowych fluidków :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok uciekam Malenkie! pac ide, bo obiecalam sobie wczesniej do wyrka wkoczyc. kolorowych bujnych (jak Cebulki 8marca) snow i mnostwo przy tym niezapomnianych wrazen! Cebulcio zapomnialam Ci pogratulowac wypadu w miacho, mowisz ze striptiz byl? nooooooo ja jeszcze takiego wystepu na zywo nie widzialam, a popatrzylabym popatrzylabym...hmmmmmm... Ty to wiesz jak mnie rozochocic :p :p :) :) pa kobietki, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa paluszek w górze:) a maz dalej kładzie płytki!! znowu sie jutro nie wyspie:( kurde czuje @ a ja ja jutro dostane a mam byc miedzy 12-14 dc u lekarza to akurat swieta:( wrrrrrrrrrrrrrrrr mam nadzieje ze @ mnie nie zaskoczy:( az tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa i jeszcze cos... Koug powiadasz disco polo? ja w zerowce pamietam ze musielismy lezec na materacu z zamknietymi oczami i sluchac muzyke relaksacyjna, taka melodyjka niby przyjemna dla ucha...no coz mnie to nie pomoglo w wyciszeniu, :p bo co jakis czas otwieralam galy i sprawdzalam czy inne zerowczaki nie mrugaja powiekami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór dobryyyy o Wy nocne marki jedne.taka pogaducha a mnie nikt nie zawołał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku ja niby tez czekam na @ powinna przyjsc wczoraj,tak wyszlo wedle plamien podczas owulki, no ale wciaz czekam...tez lekko ciagnie i biegam do toalety sprawdzic czy juz a tu dooopa, no widze ze my na jedym wozku jedziem! czyzby udalo mi sie przestawic do Twojego cyklu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia wolalam krzyczalam a Ty nie reagujesz na nsze znaki,,, za duzo tego BB ogladasz... co dzis mialas na obiadek, jak minal dzionek, mala wciaz tak chetnie chodzi do przedszkola? Mam nadzieje ze dasz rade byc w Sosnowcu he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam swoją obecnośc w sobote,muszę tylko z koug sie gdzies po drodze spiknąc zebyśmy się po mieście nie szukały Titek.no mała chętnie idzie do przedszkola.z przedszkola nie chce śc do domu:P a co na obiadek miałam? rosołek w wczorajsza hihi lenia do gotowania miałam bo męczyłam się z oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titek specjalnie 4U :D Pszczółka Maja sobie lata zbiera nektar gdzieś na kwiatach a pan Gucio w tulipanie czeka sobie na śniadanie x2 Przyleciała gdzieś na kwiatek ooo Ale z Gucia jest gagatek atakuje niespodzianie z tego wielkie jest śniadanie Pszczółka Maja sobie lata... Tekla patrząc ze swej sieci ooo co robicie drogie dzieci Opuściła sie ciut niżej a tam Gucio Maję liże Pszczółka Maja sobie lata... Aleksander patrząc na to ooo wyrwał się ze swą armatą na biedronki trzy kropeczki by pobawić się troszeczki Pszczółka Maja sobie lata... Konik Filip już nie może ooo Myśli kiedy się położe Patrzy obok leci mucha ...idę właśnie ją zobaczyć ;) Pszczółka Maja sobie lata... Oddział mrówek tańcząc w koło ooo Oh jak kurcze jest wesoło chodźcie się zbierzemy w kupę i zerżniemy Maji w dupę Pszczółka Maja sobie lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pinkole.Tyle godzin w pracy a Koug ma siłe jeszcze spiewać hihihi spadam laseczki lulu bo rano do przedszkola nie wstane doblaaaanoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry czyzbym pierwsza dzisiaj była???? pobudka kochane bo kawy sama pić nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Fisia wyprzedziłaś mnie dzisiaj:-P ja już pije kawke inke z mlekiem i uciekam do robotki. wczoraj robiłam sobie usg cycusiów i wyszło wszystko ok:-) dziewczyny macajcie i badajcie swoje piersiątka:-) :-) albo niech to robią Wasi mężowie jak wolicie ale dokładnie:-) uciekam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) kawusi:):):)?? ja dzis ide z pytaniami o kredyt:):hahaha kolejny hmmm nie chce mi sie nic a musze zabrac sie za dłuzników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!!! w słoneczny poranek... .. Angela w przedszkolu troszke wolnego czau do momętu az ktos nie zadzwoni do drzwi hihihi.. na czawartek zamówiłam wizytę od fryzjera :-):-) ..ale nie wyjdą mi tak jak bym chciała bo ostatno zrobiłam czarne a to cholerstwo ciezko pokryc innym kolorem ... i zcinam włosy na krutko az sie boje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos ja poprosze o kawusię ale slabą bo moj woreczek ostatnio za czesto sie odzywa ;-) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek dziewczęta🌼🌼 Ja idę dzisiaj na 17.00 do mojego gina mam nadzieję że powie, że z moją fasoleczką wszystko dobrze i że nie będę musiała leżeć.Trzymajcie dziewczęta kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza -kciuki trzymam najmocniej jak umiem!!!! a kawusia moge sie podzielic:) Wiola mi tez sie marza krótkie włosy ale podobno nie bedzie mi dobrze:( wiec póki co mi przeszło!!! a moze marchewka z jabłuszkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna do mnie pukac wieczorami ;) narazie slabiutko, ale zaczyna ;) kurde no dziewczyny jak sie boje co bedzie za mesiac, kiedy to ide na stale L4, przeciez ona mnie zabije! narazie nic nie mowi bo to duzo czasu ale ja ja znam i im bedzie blizej konca kwietnia tym bardziej bdzie mi zycie utrudniala ;( najgorsze jest to ze mam sluzbowy telefon, co zrobic? chyba tylko zostawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka trzymam kciuki kurde no będzie oki zobaczyszwkrótce maleństwo zacznie pukać mocniej hihi ale mnie spanie łamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć! Zuza! gratulacje! - odpędzam Twoje niepokoje i przesyłam pozytywne fluidki! ale miałam czytania! chyba z15 stron przeczytalam ;) Ostatnio byłam strasznie zmęczona, źle się czułąm i w ogóle do Was nie zaglądałam. Niestety wymioty mi wracają raz na kilka dni. Wczoraj to była jakaś tragedia - najgorszy dzień mojej ciąży. Akurat miałam wizytę u ginekologa i poprosiłam o zwolnienie, bo po prostu nie dawałam rady!! Leżę do świąt. NIe tylko o wymioty chodzi, ale o bóle głowy i wyczerpanie :( Po prostu tragedia :( Dziewczyny, Koug ma racje, można zobaczyć płec w 14 tyg na dobrym USG. Opowiem Wam jak to było. Wczoraj pierwszy raz mąz był ze mną na badaniu i powiedział lekarzowi na wejściu, ze przyszedł zobaczyć syna. A lekarz na to, ze to może być jeszcze za wczesnie, zeby zobaczyć płeć i niczego nie gwarantuje. A mojemu chodziło o to, zeby zobaczyć dziecko :) a nie koniecznie dowiedzieć się o płeć... ale nie ważne. No i w końcy zrobił mi to badanie USG 3D i mówi jak nam zależy, to sprawdzi płeć i co?? mówi, ze to chłopak! Bedziemy mieli syna! :D ALe, ale... gin mówi, ze to jeszcze nei jest na 100% i sprawdzimy to przy następnych wizytach. Ale powiem Wam, że wierze, ze to bedzie syn. Mój mówi, ze on widział wyraźnie (stał bliżej ekranu). ja bardziej kieruję się kobieca intuicją. To na razie tyle z nowości. Teraz sie chyba zdrzemnę. po południu przyjedzie mój brat :) Ale on sie troskliwy zrobił ... no nie poznaję braciszka ;) Zajrzę do Was później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my sie z mezem za tydzien dowiemy co bedziemy miec, na USG 4 D. juz powinno byc wadomo. Boze, coraz gorzej sie czuje, na nerki mi chyba usiska. Nogi mnie bola, ledwo chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna gratuluje synusia😘 kochana trzymaj się jakoś.nie dużo już zostało:P teraz bedzie tylko lepiej kurde no mykaj skarbie na L4 i Broń Cię Panie Boże nie przejmuj się szefową.jej i tak nie dogodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×