Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

kurde no--- duzo odpoczywaj i ciesz sie teraz soba i swoim błogosławionym stanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja twierdzę, że dostajemy z chwilą urodzenia dziecka instynkt opiekuńczy, zaradności nad naszym maleństwem i to nas popycha do tego aby zrobić wszystko dla naszego kochanego bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no i bardzo dobrze, że siedzisz w domu w takim stanie, trzeba odpoczywac.....myśl o dziecku a nie osobie w tym momencie....to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jestem w 14 d.c. a mi jest tak ciężko na dole brzucha i mnie pobolewa, współżyjemy od 8 dnia cyklu co drugi dzień..... Mam ochotę zrobić test owulacyjny wlaśnie zakupilam ale nie robilam go nigdy nie wiem czy oby nie za późno może owlacja już byla a może jest (dzisiaj kolejne staranka) albo będzie Powiedzcie test owul wykrywa 24-do 36 godzin owulację? Ktora robila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avi-super że wszystko w porządku. Teraz swojej szefowej mozesz zagrać na fujarce i wiesz- powiedz że to ze stresu i z przepracowania i ze jej dziękujesz że możesz teraz odpocząć :D Aaaaa miałam juz pytać wcześniej jakie w koncu imię wybrałaś? bo z tego co pamiętam Szymuś juz raczej nie wchodzi w rachubę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Validosku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Tak sie ciesze!!!!! a widzisz nie wierzylas mi ze ja tak w Ciebie wierze! za pierwszym pozadnym razem Wam wyszlo!!!!!!! Hura!!!! Ania, Validosek, Koug, Mania, Fisia, Cebulenka, Dziubus i reszta swiata: ja zrobilam sobie tescik i tez wyszla kreska, no ale w miom przypadku to nie znacza ciazy, inny tescik mam i u mnie musi byc plusik, a nie byl :( tak mi sie smutno jakos zrobilo teraz... 😭 ale ja owa owulke mialam 7-8.04 a dzis mamy 17.04 wiec moze za wczesnie ten tesik byl zrobiony...a druga sprawa w ost weekend tzn 11-13 mialam plamienia, a u mnie od jakiegos czasu wygladaja tak owulki, no i mam klina,czy byla to kolejna, bo sluz w dniach 7-8.04 byl wlasnie taki sam jak powinnien byc w plodne. no ale jak narazie nie poddaje sie, bo podczas tych plamien na Majorce, tez sie \"przytulalam\" :p wiec czekam i powtorze tescik. Tamtym razem pierwszy test tez mi nie wyszedl, a robilam go 2dni po @, dopiero drugi pokazal kreseczke, z @ termin wychodzil mi na 9.05 a z usg na 22.05 niezla rozbierznosc, a chcialabym koniecznie zafasolkowac przed ta data, bo sie zalamie :( A tak sie staralam....oj staralam i molestowalam, ale i tak czuje cos ze ze mna nie jest normalnie, czuje sie nieco inaczej, i potwornie jestem zmeczona, normalnie na stojaco zasypiam... ale oooooobiecuje, ze sie poprawie i poczekam te kilka dzionkow na nastepny tescior. Validosku a gdzie Ty robilas testy na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sąsiadeczko! Nic się nie martw, nie wszystko stracone ❤️ a jaki test miałaś?? Ja ciągle wierzę w Ciebie i trzymam kciuki :) Kiedy się spotykamy? Bo przesyłka straci ważność ;) Kurde no -- cieszę się, że w końcu odpoczywasz. Tak powinno być! Teraz tylko TY i Twoje maleństwo się liczycie :) Moja kuzynka ma Liwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus mysle ze w ta sobote albo nastepna mozemy sie umowic, co? ja tez nie trace wiary, i dziekuje za cieple slowa, a kiedy u ciebie ta przeprowadzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tescik z CLEARBLUE czy cos tam, wyrzucilam go rankiem do kosza, i nie bede juz grzebac ok? podobno b.dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś ależ ja robiłam test i wywaliłam gdy nie wyszedł a na drugi dzień dopiero w koszu mi się dwie kreseczki ukazały :) Pogrzebałabym na Twoim miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa - Clearblue mówią że najlepszy. My mamy się przeprowadzać w ten weekend ale wiesz jak to tutaj jest... oni mają na wszystko czas, więc nie jestem pewna bo to przecież już za dwa dni!!!! Tak więc dam Ci znać Kochana, bo nic narazie nie wiem na 100% Ale już się cieszę na nasze spotkanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki teraz ja czekam na robienie tesciku bo zdarzyło nam sie pare razy poprzytulać w dniu owulacji więc czekam na efekty , postawiłam wszystko na przeznaczenie , co ma byc to bedzie , niczego nie planuje , przyjmuje to co da mi los , hmm juz sie nie moge doczekać do zrobienia tego testu a tu jeszcze tak dłuuugooo, jakieś 2 tygodnie wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wypoczywaj słonko moze niedługo dołacze do grona wypoczywajacych:) Titus test robiłam w diagnostyce;) a o do Ciebie kochana to jak ow miałas 7-8 to za wczesnie!! ja miałam 3-4 i test wyszeł bledziutki:) wiec masz 4 dni jeszcze do testu:) Mania faktycznie maiałysmy tak samo @ ale ja ow miałam 3-4 kwietnia:) wiec później niz TY ale termin moze bedzie zbliony jak mi sie uda!! DZWONIŁAM DO LEKARZA POWIEDZIAŁ ZE MAM BRAC DUPHASTON :) I POWTÓRZYC BADANIE W PONIEDZIAŁEK I ZADZWONIC:) WIEC PROSZE O KCIUKI :) BARDZO MOCNE MOCNE JAK NIGDY!:) kOUG:) JA MÓJ WYWALIŁAM WCZORAJ W PRACY DO SMIECI-A DZIS SPRZATACZKA RZUCIŁA WSZYSTKO DO JEDENGO WORA A KIERO POWIEDZIAŁ ZE MUSI KARTKE ZNALESC:) BARDZO WAZNA:) I TYLKO SIE MODLIŁAM ZEBY NI TRAFIŁ NA NIEGO:) I UDAŁO SIE:) NIE ZNALAZŁ A MOGŁO SIE OKAZAC ZE KRESKA SCIEMNIAŁA:) HAHA BYŁAM U LARYNGOLOGA:) mam wyprostowac przegrpde nosowa i dostałam sterydy w kroplach;) owszem póki co ich nie wezme;) i nie wyprostuje przegrody:) poczekam :) wróciłam i o 16 padłam do 18:) spanko mnie wzieło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołderka :) to jestesmy w tej samej sytuacji, ja tez czekam dwa tygodnie... Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania hmm sutki nie do dotkniecia a podbrzusze czasem zaboli i wtedy mysle ze juz ta @ idzie! wiec lepiej jak ni boli:) aa i strasznie mi ciepło;) tem ciała 37.2 i duzszno ale to pewnie urojenia:) moje własne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki:) dziekuje za wszystko:) ciepłe słowa;) i opisy na gg:) całsuki wielkie i dla mnie to cos pieknego miec takie osoby:) blisko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku gratulacje!!!!Myślałam,że uda nam się razem zafasolkować ale chyba nic z tego.Wszelkie znaki na niebie i ziemi przemawiają za zblizającą się @...nawet nie chce mi się marnować testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane udalo mi sie na chwile dojsc do kompa chcialam powiedziec,ze swoje❤️ zostawilam TU u was i drugi raz bym nie chciala stracic takich wspanialych kolezanek jak WY... Validos❤️ wiesz za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku kochana czemu miałabyś nas stracić? Nam wszystkim tu dobrze razem i mam nadzieję, że w tym gronie zostaniemy nawet jak juz nasze pociechy do szkoły chodzić będą :) ❤️ Zdrowiej szybciutko, bo chyba przez to choróbsko jakieś smutne mysli Cię nachodzą! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę kąpać moją Córcię :) Gdybym już nie zdążyła zajrzeć do Was to życzę miłych snów i stosunkowo udanej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia słonko nie poddawaj się tak szybko.Ten miesiąc jest przecież dla nas taki szczęśliwy i obfity w fasolki:) Fisia co powiesz na zupke fasolkową na jutro ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj brak kondycji:-) właśnie wróciłam z ćwiczonek jutro kulosy odmówią mi posłuszeństwa;-) Tituś wiesz, że ja też chciałam za wszelką cenę wyrobić się przed 16 maja bo taki miałam termin. Dogonimy jeszcze dziewczyny, nie martw się. niebawem zobaczysz ten plusik, zresztą u ciebie jeszcze nic nie przesądzone bo troche teścik za wcześnie zrobiłaś. Trzymam kciuki:-) uciekam do wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś TY czekasz serduszko na mnie z zaciązeniem.przyznaj Ty się cholernico Koug chcesz mnie fasolóweczką wykończyć????:):) ja mam diete kochana nie zapominaj.jutro gołabki znowu serwuje bo narobiłam tego w trzy zady. wszystkie się kąpią to i ja ide brud zmyć.i zadowolić męza Koug papa kobiałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validku--- ja tez mam własnie czasem takie pobolewania w podbrzuszu jak na @ tylko ze o wiele słabsze. miałam tak tez poprzednio i lekarz powiedział ze to normalne ze niebezpieczne sa takie ostre nagłe skurcze, a to jest po prostu znak ze macica zaczyna sie powiekszac i robi miejsce dla dzidziusia :) wiec tym sie nie martw. a i jeszcze jedno... poprzednio własnie z powodu tego pobolewania jak na miesiaczke zwlekałam z robieniem testu bo byłam pewna ze ja dostane skoro pobolewa, i mowiłam tak gdyby to była ciaza to na @ by sie nie zanosiło, a jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, o ile dobrze pamietam ktoras z Was bierze euthyrox na tarczyce, powiedzcie prosze bo nie pamietam. jak jutro ide robic poziom hormonów to mam rano brac ten lek czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×