Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam dziewczynki. Ja tez jestem za tym,aby moj maz byl przymnie w czasie porodu. przy narodzinach mojego pierwszego syna byl,odcinal pepowine-lezke wzruszenia uronil i byl bardzo szczesliwy,gdy synka dostal na rece.a mi bylo zupelnie obojetne jak wygladam,a tak naprawde czy wazny jest wyglad? wazne ze dzidziun zdrowy i z mamusia wszystko ok,bo tak naprawde wyglad sie nie liczy jak kogos sie kocha.no i oczywiscie bardzo chce byc przy 2 porodzie,a ja sie z tego bardzo ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ja tez jestem za tym,aby moj maz byl przymnie w czasie porodu. przy narodzinach mojego pierwszego syna byl,odcinal pepowine-lezke wzruszenia uronil i byl bardzo szczesliwy,gdy synka dostal na rece.a mi bylo zupelnie obojetne jak wygladam,a tak naprawde czy wazny jest wyglad? wazne ze dzidziun zdrowy i z mamusia wszystko ok,bo tak naprawde wyglad sie nie liczy jak kogos sie kocha.no i oczywiscie bardzo chce byc przy 2 porodzie,a ja sie z tego bardzo ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzucholki :) przyszla mamuska, no wlasnie dobrze okreslilas swojego tate..moj maz tez jest taka bojnodziura :o Boi sie i mowi, ze na sama mysl go juz wszystko boli i ze nie ma szans aby sie przelamal :( A jak mu mowie, ze to przeceiz mnie bedzie bolalo, a nie jego to i tak twierdzi, ze nie pojdzie i juz :( Wogole nie zastnawiam sie nad wygladem, i teraz coraz bardziej czuje ze jest mi potrzebny..ale nie wiem jak mam go przekonac. Na poczatku ciazy myslalam, ze moze to lepiej ze on nie chce..ale teraz zaczynam to inaczej widziec. Niby duzy facet..a jak maly chlopczyk w srodku. Melania, ja tez myslalam o zmianie tabelki, bo jest ona ogromna a czesc dziewczyn nigdy nas nie odwiedza i zostalo na pierwszych tygodniach ciazy. Ale moze jednak nie kasowac dziewczyn, a jakos pogrupowac...Sama nie wiem. Moja mala urzadza sobie z mojego brzucha worek treningowy, musze ja bujac do snu, bo jak sie rozbryka to ciezko ja uspokoic. No i uspokaja sie na glos swojego taty :D Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja juleczka tez zaczyna mocno kopac ale jestem szczesliwa ze ja juz tak dobze czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj masakra małego znowu nie czuje-tylko jak go popycham to kopnie i koniec masakra a teraz nawet popychanie nie pomaga.położe się może poczuje jak się wycisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajunia od kilku dni nie daje mi spokoju, ale to nawet fajne. Chciałam przed chwilą mężowi pokazać i ledwo przyłożył rękę i już się uspokoiła, zawsze mu to robi, chyba już bardzo kocha swojego tatę, że nie chce mu przywalić hihi Surfitka -- wiesz, chyba nie zmuszaj męża, może w szkole rodzenia się przekona, ale jeśli nie będzie chciał, to może tylko przeszkadzać i mieć do Ciebie pretensje. Pomyśl, kto inny mógłby być przy Tobie, może masz siostrę etc.. A jak się dowie, że chcesz kogoś innego, to może sam zechce (z zazdrości - tacy bywają faceci). Tak myślę, a może warto spróbować, bo domyślam się jak bardzo zależy Ci na jego obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz jest z tymi facetami ;) my wlasnie zaczelismy ogladam film jakas parodia sparty, ale do d... nie polecam, w ogole nie jest smieszny :/ wylaczylismy w polowie blee... ja sie melduje, a jutro nie wiem czy zajrze szybko, bo mam pare spraw do zalatwienia a wieczorkiem szkola :) oby mnie skurcze nie lapaly , dzis bylo ok, nawet zgaga nie dokuczala :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, gdyby to bylo takie proste.. Mam siostre, ale ona mieszka w Polsce. Mamy nie chce widziec przy sobie, bo bedzie mnie strofowac ze nie tak, a tak...:o Do szkoly rodzenia nie bede chodzic. Jakos sobie dam rade, mysle, ze maz bedzie ze mna ..moze nie przy ostatniej czesci porodu, ale szpitala napewno nie opusci. Kasia, ja tez sie denerwuje jak mala dlugo sie nie rusza...tak zle i tak nie dobrze. :P A czasem sie zastanawiam czy ona wogole spi bo jak sie zabawa sie rozkreci to trudno przestac ;) Takie mi rosnie humorzaste dziecko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko -- strasznie Ci współczuję, że nie będziesz miała go przy sobie. Może faktycznie namówi się choćby na pierwsze bóle, potem jak już główka będzie miała wyjść to wyjdzie, a jak już się zgodzi na troszkę, to może z ciekawości chociaż zostanie z Tobą. Oby spełniły sie Twoje oczekiwania i oby się okazało, że będzie z Tobą do samego końca. :) Dobranoc Mamusie i Brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!! Dziewczynki?? Wszystkie śpicie? Nie możliwe. Wstał już kolejny ładny dzień (przynajmniej u mnie :p) więc wyskakiwać z łóżek. Ja dzisiaj znów spać nie mogłam, w nocy dostałam bólu nóg i krocza jak ostatnio. A już się cieszyłam, że mi przeszło. Ale teraz rano nie jest tak tragicznie ;) więc na zakupki chyba się wybiorę. No to już - koniec spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki.ja wczoraj wprowadziłam panike w domu. mały nie ruszał się cały dzień-pukałam lekko dusiłam brzuch a tu nic-rozryczałam się i chciałam jechać do szpitala ale mąż powiedział ze on napewno śpi i przyłożył ucho do brzucha i mówi że słyszy bulgotanie i poszedł do wanny,a mały po ok.5min obudził się .powiem wam że mam dość tych jego chumorków bo jestem tak zestresowana jak się długo nie rusza że to szok.co ja mam w takich sytuacjach robić-może panikuje ale lepej na zimne dmuchać-a mąż zawsze mówi że jest dobrze \"nie panikuj\"już niby się przyzwyczaiłam że co 2 dzień daje porządnie ale nerwy mi puszczają. a tak apropo to macie miękkie brzuchy czy twarde? sorry ale musiałam się wygadać bo wy mnie zrozumiecie. a teraz smacznego śnadanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba wiem co czujesz, bo ostatnio ja nie czułam Małej przez kilka dni. Wszystko już we mnie chodziło, a teraz jak się rozbrykała, to od kilku dni chyba w ogóle nie śpi :p Co do brzucha to jak jest wszystko ok to jest \"miękki\" ale i tak twardszy niż gruby tłusty brzuchol ;) a jak zaczyna boleć to robi się jak kamień i nie da się go dotknąć ale wtedy zazwyczaj biorę nospę jak już wytrzymać nie mogę i przechodzi. Dziewczyny naczytałam się o wyciekającym płynie owodniowym z pochwy, że niby trzeba na to bardzo uważać. tylko jak to można zauważyć. Bo zaczęłam o tym wczoraj myśleć. Bo ja od początku ciąży mam bardzo dużo wydzieliny, ale gdzieś od 1,5 miesiąca muszę wkładkę zmieniać ze 4 razy dziennie, bo aż mi przemaka. I zdarza się, że jak nie mam gdzie zmienić to przychodzę do domu i zmieniam majtki, bo są cale mokre. W sumie odkąd to się zaczęło to byłam już u lekarza i było wszystko ok, ale jak mówiłam, wczoraj jakoś to do mnie dotarło, czy nic złego się nie dzieje. Na razie nic mnie boli, wizytę mam 18 więc poczekam. Ale czy to możliwe, żebym miała tyle tej wydzieliny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Witam was kochane mamusie.Oj, jak dlugo mnie tu nie bylo.Tyle sie zmienilo, ile nowych kobietek:):).U mnie kluseczka rusza sie i to najbardziej wieczorem, kiedy ja klade sie do łozka ona zaczyna sie ruszac a ja tylko na to czekam he he;), mąż gladzi mnie po brzuszku, ehh... jakie to cudowne.Tylko ta zgaga ...:(Wiecie co, ciąza to cos wspanialego, pod seduszkiem nosic taka mala istotke.Ja to mowie do męza ze teraz ma pakiet 2w1.Hi hi.Czy wam tez czasami kreci sie w glowie, puchna wam rece lub nogi?? Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
El mir ka ja mysle ze najlepiej byloby pojsc do lekarza i nie czekac do tego 18. Moze to nic powaznego ale lepiej dmuchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba--ja tez tak panikowalam 5 mcu a teraz jak sie nie rusza to jestem szczesliwa, ze spi i nie wlazi mi pod zebra :p elmirka..co do wydzieliny, to ja tez mam ale nie tak intensywnie jak Ty, moze skonsultuj to z lekarzem. ja zaraz uciekam, jak wczoraj pisalam, mam kupe spraw, tesciowa na mnie sie obrazila :D, bo nie moze zrozumiec ,ze nie pojde z nia na zakupy jak mnie skurcze lapia, a tym bardziej autobusem sie nie bede tluc, musze jeszcze jakos w szkole wytrzymac wiec nie chce przecholowac. Mysle co by tu na obiadek wymyslec..mam kalafiorka , brokuly hm... moze zapiekane zrobie z serkiem, pyycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko, że odkąd mi to się zaczęło byłam u lekarza i to ze dwa lub trzy razy i za każdym razem było wszystko w jak najlepszym porządku, więc nie wiem, czy to nie przypadkiem tylko moja panika. Sama pewnie pamiętasz PM jak pisałam o tych częstych wizytach. Może tylko zadzwonię i porozmawiam. Jeszcze się dzisiaj skonsultuję z siostrą :) Kirysek -- A co do puchnięcia rąk i nóg, to mnie na szczęście to omija, ale jeśli jest bardzo, to czytałam, że może to być oznaka wielu złych rzeczy np zatrucia ciążowego. Więc przy następnej wizycie lepiej porozmawiaj o tym z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, pomysł na obiad? - wczoraj zrobiłam sosik i żeberka - mniam. A dzisiaj chyba mielone ;) na razie wychodzę, choć zaczął padać śnieg ;( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny, u mnie też dzisiaj piękny dzień się zapowiada-tzn słońeczko świeci i niebo błękitne ale zimno bo zimny wiatr od morza wieje. Maluszek od kilku dni daje tylko delikatne kopniaczki, ale zauważyłam że przez kilka dni jest bardzo spokojny, a potem przez kilka dni daje neźle popalić-tylko raz mnie tak bardzo przestraszył że nawet spać nie mogłam bo tak się bałam że się nie rusza. Ja na szczęście sypiam dobrze, nie dokuczają mi jakieś większe bóle, brzuch mam miękki, zauważyłam że wieczorem 2-3 razy na chwilkę staje się twardy ale nie jest to bolesne. Jedynie co mi przeszkadza to nie mogę sobie pozwolić na dłuższe spacery bo wtedy boli mnie prawa strona brzucha-uczucie takie jakbym kolkę miała przy duzym wysiłku, wtedy muszę usiąść i chwilkę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka--dla spokojnosci sprawdz czy wszystko ok, ale na pewno wszystko dobrze. mi rece popuchly troche, bo obraczki nie moge sciagnac ani pierscionkow. Maly juz sie obudzil i kopie. On spania nie ma!! wiecie co jest smieszne, ze on wie, ze jak kopnie to podnosze bluzke, wiec ma troche swiatla i zawsze cos do niego powiem albo poglaszcze po brzuchu i on to wykorzystuje :p, wczoraj podnioslam bluzke, nie ruszlal sie a jak tylko opuscilam to zaczal kopac, a jak szlam spac to tak walil, ze nie moglam zasnac, pewnie sie wnerwil :p ze spac musi. I dzis od nowa polska ludowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą tylę się napisałam i wszystko znikło, auuuuuu. Opisałam swój dzisiejszy sen, napiszę jeszcze raz. Śniło mi się, że urodziłam swoja córcię. poród odbywał się w domu moich rodziców a odbierała go moja mama. Urodziłą się duża dziewczynka, bo za chwilę juz nawet chodziła. Mało się tym dzieckiem interesowaliśmy i poszliśmy nawet na ..imprezę. Szok. Za jakiś czas okazało się, że moja córcia jest kotem(już raz mi sie śniło, że urodziłam kota). Mojej znajomej, której urodziła się dziewczynka też śniło się, że urodziła kota, więc może to tak na dziewczynkę. Też macie takie dziwaczne sny? demiluna co do ruchów mojej kruszynki to mam identycznie tak jak ty. Przez kilka ostatnich dni miałam wrażenie, że ona wogóle nie śpi, a od wczoraj się zamartwiam, bo czuję tylko takie delikatne uderzenia.Gdzieś przeczytałam, że takie dziecko w brzuszku to tak jak człowiek może mieć lepsze i gorsze dni, kiedy nie za bardzo chce mu sie ruszać. Może nasze tak mają, że muszą po prostu odespać to brykanie. Czy miewacie infekcje pochwy, bo ja po wyleczeniu jednej za jakiś czas mam drugą. Na początku ciąży miałam robiony posiew i wszystko było w porządku, teraz lekarz też mi pobrał, czekam na wynik. Jakie dostajecie na to leki, ja ostatnio brałam sterovag i musiałm go odstawić bo miałm wrażenie, że po nim jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Brzucholki !! U nas tez zaczał sie okres mocno wyczuwalnych fikołków i kopniaczków...Czasem aż sie wystrasze ze mi coś pękło w środku :-) A wczoraj po raz pierwszy mój mąż poczuł co Mikołaj wyrabia... Elmirka - skoro lekarz twierdzi że jest ok to chyba powinnas go posluchac i nie panikować... W w necie nie znalazłas czegos na ten temat ?? Przyszła Mamuska - uwazaj z tymi piersionkami, jak ci palce puchną...Lepiej juz dzis sciagnij je i załóż dopiero po porodzie... Mierzejka - mi tez dzis sie snil poród, a raczej przygotowania do niego...i bylam zdziwiona ( zamiast przerażona :-) ) ze juz w 7 miesiacu rodze :-P Z infekcją tez mam problem od początku stycznia - brałam globulki dopochwowe i krem clotrimazol... Juz jest lepiej ale nie wiem czy całkiem sie wyleczylam... Goba - wiem ze łatwo sie mówi \" nie panikuj \" ale mysle że dobrze ci mąż doradza... Mniej stresu dla ciebie to mniej nerwów dla dzidziusia... Ja tez wieczorem mam twardszy brzuch niż w ciągu dnia...To chyba ze zmeczenia po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06.. 27...Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...27...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......25..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....25..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka/22............Brzeg..........córeczka......02. 07.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania Witam:)Dawno mnie nie było a to dlatego,ze byłam u dziadka bo babcia była w szpitalu.Wczoraj byłam u lekarza,wyniki z krwi i moczu dobre.Prawdopodobnie dziewczynka:))))waży około 800g,łożysko na scianie przedniej bez ryzyka przodowania.Wody płodowe tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale tu ruch z samego rana az milo :-) ja ostatnio jestem troche zalatana, pare spraw do zalatwienia mam przed komunia syna no i przed nalotem gosci :-P do tego jeszcze mlody cos chory :-( bylam z nim wczoraj u lekarza , narazie jest to przeziebienie z ostrym kaszlem a ze trwa juz dosc dlugo to moze sie obrocic w zapalenie oskrzeli :-( wiec troche jestem w strachu :-( ja narazie nie puchne...ale boje sie ze to dopiero przede mna...jak sie cieplej zrobi i ciezsza bede to sie pewnie zacznie :-P w sobote ide do fryzjera zrobic sie na bustwo hahahaha, chce jakis kolorek zrobic i podciac no ale nie jestem na nic zdecydowana jeszcze :-/ a w nastepny wtorek do gina juhuu juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc jak tam maly sie dalej rozwija :-D brzuch mi jakos do gory idzie i coraz wyzej czuje te kopniaki zaraz zmykam po zakupy dzisiaj na obiadek mam kartofle , marchewka z groszkiem i schabowe :-) ale sie nawcinam mniam mniam...taki apetyt mam ostatnio ze szok wciagam wszystko jak smok w ilosciach duuuzych, i wszystko mi tak suuper smakuje zero zgagi az sie boje wejsca na wage :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczynki te dzieci -niech przyjdą na świat co do wydzieliny z pochwy to ja też wkładke zmieniam w ciągu dnia-lekarz powiedział mi że to normalne-chyba że srtuktura się zmieni -wydzielina bedzie nie przezroczysta i bedzie miała nieprzyjemny zapach wtedy to zatrucie może być ale póki jest normalna to wszystko ok.-ja się czasem z siebie śmieje że przed ciążą z podpaską chodze a w ciąży zamiast od tego odpocząć to z wkładką a w staniku też z wkładkami bi mi leci(jestem jak taka dojna krowa-nie mleko a siara taka żółta). ale ja też się martiłam czy mi wody nie wypływają bo mam ich trohe mało mogłoby być więcej.wizyte mam 11 więc jestem ciekawa co powie lekarz z usbo on nie bada całą ciąże a co do kubusia-to pobrykał troche po śniadaniu i znowu nic.ja na głowe dostane a jesszcze 3miechy.chyba przestane siedzieć w necie bo chyba to mnie dobija naczytam się a potem głupieje. stara a głupia jak ja to mówie-ale zazdroszcze tym których dzidzie kopią mocno ja te,ż chciałabym dostać mocno w żebra i to cały dzień wtedy wiedziałabym że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu a co do brzucha to mi się wydaje że też mam go wyżej niż miałam-cały czas był nisko. a pytałam was o twardość bo mój był zawsze twardy a teraz jest miękki(ale jak jest skurcz to skała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06.. 27...Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...27...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....26.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......26. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......26..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....26..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....25...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06.. 27...Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...27...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....26.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......26. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....26..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....25...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja jesli nie czuje ruchów mojej małej to jakoś nie panikuje, uważam że każdy ma jakiś gorszy dzień i dzidzia też ma prawo. Skoro lekarz mówi że jest oki to nie powinnam się martwić i wymyślać że coś może być niewporządku. Na obiadek robie dziś zapiekane ziemiaczki z kurczaczkiem- kurcze miałam troszke męża odchudzić a ja mu dogadzam z jedzonkiem jak moge ;) Ale jak dzidzia sie urodzi to już nie będzie sielanki i napewno troszke schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale si erozpisalyscie, ja tylko na chwilke. Musze sie przygotowac do szkoly :( w domu nie ciekawie.. tesciowa zrobila awanture i nawyzywala na mnie do meza, szkoda powtarzac, wiec humory mamy zepsute, maz w szkole, bedzie ok 17 a ja na 18 ide. Bede musiala zrobic z tym porzadek i tak zrobie, zadzwonie do niej i powiem co mysle o tym wszystkim, na tym sie temat zakonczy, po prostu ta osoba dla mnie nie istnieje, bede ja traktowac jak powietrze: czesc i pa-wiecej ode mnie nie uslyszy. No to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×