Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ja też mam nadzieję że maluszek nie bedzie niejadkiem bo z moją córcią pod tym względem same problemy czasami nie wiem co robić żeby coś zjadła-zawsze miała małe zapotrzebowanie na jedzenie i pediatra powiedziała mi że jak ma dobre wyniki badań to nie ma się co martwić a ona o dziwo mimo ubogiej i mało różnorodnej diety ma wszystko w normie. U mnie ze stresem różnie ale jakos sobie daję rade staram się jak najwięcej odpuszczać. też słyszałam że jak jedno dziecko jest spokojne to drugie będzie jego odwrotnością a ja sobie czasem myślę że może to właśnie córcia jest tym spokojniejszym (chociaż 5 minut na miejscu nie usiedzi i jako niemowlak dała nam nieźle popalić) i nie wiadomo co jeszcze nam pokaże maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja juz po badaniu. Wypilam to przeslodzona cole :P bo faktycznie napoj mial smak coli, tylko wybabelkowanej i przeslodzonej. A teraz tylko czekac by telefon nie zadzwonil... No to taniutko za wynajecie domu..tutaj zeby wynajac dom to co najmniej $2000, ale to jakis staroc brzudki :o A za cos lepszego to pewnie z 3 tysiaki..w sumie $1500 to za mieszkanie jakie takie trzeba dac :o Troche mi cisnienie skoczylo..ale po 15 minutach wrocilo do normy :( No i pojawilo sie bialko w moczu, ale gin nic nie mowil..a ja zobaczylam to jak juz opuscilam jego gabinet. ( zagladlam w dokumenty) A nastepna wizyta dopiero za 4 tygodnie. Usg bede miec dopiero w polowie maja. Dostalam papiery do wypelnienia do szpitala :) I zaproszenie na zwiedzanie. kasia, trzymaj sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ie zaczelo nie pokoić bo dwa razy juz mialam krew z nosa ale nie tak żeby coś leciało tylko jak smarkam to takie krzemy i tylko z jednej dziurki to myslałam że się zadrapalam czy co.Ale teraz znowu smarkam a tu krzepy straszne i tylko z jednej dziurki i teraz mi jakos słabo mam nadzieje że przejdzie.wizyte mam we wtorek to powiem poloznej pewnie hemoglobina mi sie obniżylo niech mi zbada krew bo mialam tylko raz w 13 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Nie pisze bo mnie jakas deprecha dopadla, wkurzaja mnie pewne osoby,i jak tak dalej bedzie to nie wiem co zrobie:( Kasia przykro mi z powodu mamy, moja tez choruje takze wiem przez co przechodzisz Ceny przedszkoli u dziewczyn z Anglii czy u Surfitki to jakis obled U mnie za 300euro mam przedszkole calodniowe od 8 do 17 np waldorfskie lub montesorianskie. Tutaj w Niemczech od jakiegos czasu bardzo zmienila sie polityka prorodzinna, leki do 18 roku za darmo, przedszkoli coraz wiecej, zasilek dla dziecka do momentu kiedy nie przestanie sie uczyc, a ja doztane na rok pieniazki za to ze urodzilam, ja nie pracuje a i tak w sumie jest to nie mala kwota bo 300 E. takze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej milka nie stresuj sie nieraz tak jest z niektórymi osobami.. U nas tez nie najgorzej bo tez leki za darmo do 18 lat ładne dodatki i becikowe 500 funtów nawet mozna miec pampersy za darmo bo slyszalam dla rodzin które bardzo malo dochodu maja więc nie jest tak tragicznie tylko te żłobki takie drogie ale wzasadzie nie wiem ile to kosztuje w moim rejonie bo sie nie pytalam wiec nie moge potwierdzic tych sum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
No to tutaj tez cos jest za urodzenie..jakis ryczaut z podatku, ale to zobacze dopiero za rok. Natomiast sa specjalne programy dla kobiet w ciay i pologu, gdzie dostaje sie zywnosc, podstawowe pordukty higieniczne itp. ale trzeba miec naprawde niski dochod. Nawet jakby moj maz tylko pracowal nie kwalifikowalibysmy sie :o No chyba, ze jak robi duzo ludzi tutaj - pracuje na czarno i nie rozlicza sie z podatku...no to maja niski dochod :P Dziewczyny nie denerwujecie sie :) Glowa do gory. Ja tez jestem nadpobudliwa, a dzis zdenerwowana, bo naczytalam sie o czym moze swiadczyc bialko w moczu, ale pocieszam sie mysla, ze jakby bylo zle to gin przeciez tak by mnie nie puscil do domu chyba. No i mam cholerna zgage po tej glukozie :( Pije mleko z nadzieja ze pomoze. Martusia, ja juz mam tak od dawna z tymi skrzepkami z nosa. Ale naczytalam sie ze ma to zwiazek z przekrwieniem i przesuszeniem sluzowek z nadmiaru progesteronu. Jak myje zeby to dziasla tez krwawia. Nawet nie pytalam gina o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki sufitka to mnie uspokoiłas a co do tego bialka to nie zamartwiaj sie bo jak naprawde bylo by cos nie tak to lekarz odrazu by na to zwrocil uwage .Więcna pewno jest ok moze lekkie zapalenie pęcherza masz sie z deka naziebiłas?to ja naprawde juz zmykam buziaki 😘😘😘 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka chyba jest jakas norma dla kobiet w ciazy z tym bialkiem, tzn pewne ilosci sa norma. Gdyby bylo zle gin od razu zlecilby dodatkowe badania, moj zawsze zwraca na te wyniki uwage, takze twoj pewnie tez zauwazyl zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dieta jest wazna w ciazy, moja kumpela ktora jest 4 tygodnie dalej od nas nie dosyc ze miala pare zebow do leczenia tak jej polecialy, to jeszcze kosc jej pekla w stopie. Moze za malo wapnia? Za duze obciazenie? Takze dbajmy o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki melduje sie zadko ostatnio bo jestem niezle zalatana w niedziele moj syn idzie do 1 komunii a od wczoraj mam u siebie gosci z polski :-) rodzicow i siostre no i jeszcze przyjada 2 osoby w sobote tak ze troche mam mlyn :-) no ale wyrabiam sie i nie jest zle :-P a co do przedzskoli w niemczech to ja bym powiedziala ze tragedia :-( zalezy pewnie od miejsca zamieszkania ale generalnie ciezko jest dostac miejsce w przedszkolu calodziennym jak juz udaje sie to mniej wiecej od 8.00-12.00, ja syna do przeszkola zapisalam rok przed pojciem i to do 3 na raz, dostal miejsce w jednym wlasnie do 12.00, bez wyzywienia bylo tylko picie dzieciakom dawali no a koszt ponad 100€ :-/ leki na szczescie sa darmowe a zasilem na dziecko czyli takie rodzinne to placa do 18 lat lub dluzej jak sie dzieciak uczy no ale to przeciez zadna nowosc w polsce tez rodzinny tak sie placi :-) elterngeld tez sie pogorczylo...kiedys placili 2 lata nawet matce ktora nie pracowala a teraz skrocili o rok, no ale dobre ze aby ten rok placa...tylko co potem? do przedszkola dzeicko za male zeby oddac wiec zostaje albo prywatna nianka i isc do pracy albo siedziec w domu z dzieckiem a potem tez nie jest kolorowo dziecko jak idzie do szkoly ma lekcje do ok 12 a potem w domu tez trzeba mu jakas opieke zorganizowac sa takie instytucje jak horty czyli cos jakby swietlica ale nie dosc ze koszta spore to oczywiscie brak wolnych miejsc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dawno się nie odzywałam ale ostatnio mam dość dużo na głowie, więc choć starałam się czytać forum na bieżąco! Widzę, że sporo z Was ma problemy z krwawiącymi dziąsłami i krwawieniem z nosa. Ja miałam dokładnie to samo!I to do tego stopnia, że potrafiłam obudzić się rano ze strupkiem na dziąsłach. Lekarz zalecił mi najzwyklejszą wit. C 3 razy dziennie i jest o wiele lepiej!Także polecam serdecznie!Pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.widze ze prawie kazda ma problemy z dziąsłami i nosem mnie też niestety dopodło. i cały czas niepokoi mnie że upławy mją kolor-odcień taki jakby różowy.do ginia za 2 tyg a do szpitala jak pojade to powiedzą że panikara.już sama nie wiem od czego w nocy nie ma tylko w ciągu dnia i nie jest to krew tylko upławy takie.a wody miałam ostatnio ok więc nie może to być to.może szyjka mi się skraca i jest przekwiona,seksu nic wiec od tego nie(biedny mąż)już sobie myślałam laski głupio to zabrzmi że papie mam różowy i farbuje ale to głupie i niemały się rusza więc o co chodzi?hemoroid popuszcza?haha już niewiem. wiki w domu,a na dworze śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mi się kończy 29 tydzień a jutro zacznie 30.ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!BAAAAAAAAAAArdzo długo mnie nie było.Miałam lekką depresję,duzo wypoczyałam i nic nie chciało mi sie robić.Zaczne od początku.Byłam na wizycie u mojego gin.mam na 1 cm rozwarcie mam leżć.I mam się odchudzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Juz 21kg utyłam dał mi skierowanie na mocz i biochemie krwi.I powiedział,ze jak znów przytyję to do szpitala...................A z Krystianem utyłam 32kg i lekarz sie nie wtracał!!!!A teraz z nerwów schudłam 2 kg.A z malutką ok.ładnie pzybiera ma 1600 a to 28tydzień.w ogóle nie jem słodyczy i mało jem,duzo piję .juz mam dosyć,jak patrze w lustro to czasem jak mnie weżmie to ryczę jak bober!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja to się nie denerwuj najważniejsze że z malutką wszystko ok.ale dzidzia duża muszę przyznać.a jak cię wkurza twój gin to idz na kontrole do innego.trzymam kciuki za ciebie i nie wpadaj w depreche bo mała dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny u mnie dzisiaj piękne słoneczko świeci, zaraz zaprowadzam małą na zajęcia a ja szybciutko na zakupy pójdę beja tylko się nie stresuj , powiem szczerze nie rozumiem twojego gina- jakto się dchudzić-uważać żeby za dużo nie przytyć to rozumiem ale odchudzić się?? Goba ma racje może zmień ginekologa na takiego który będzie miał inne podejście a nie żeby denerwować kobietę w ciąży i być takim niedelikatnym. Ja też czasem mam dołki ale jakoś sobie radzę, zawsze byłam przy kości a powiem ci że teraz startowałam z wagą jaką miałam w poprzedniej ciąży w 9 miesiącu(tak na mnie się odbiło stosowanie tabletek anty - szczególnie cerazette które brałam 6 miesięcy po porodzie i wtedy mimo bardzo ubogiej diety przy karmieniu przytyłam 12 kg). Teraz staram się za dużo nie przytyć ale nie jakoś obsesyjnie-przecież jesteśmy w ciąży i normalne jest że przybieramy na wadze. Jak przybiorę dużo to trudno-zrzucę po porodzie Więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ta laska z maja urodziła w 32 tygodniu z małym wszystko ok.przy urozeniu miał1560 a teraz 17.. .naywa się grzybiara weszłam na ich forum i poczytałam troche.dobrze ze z małym ok. a jak wy macie jakieś inne upławy-i dodam że są są bezzapachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !! Trzeci dzien z rzędu siedze w pracy i powoli zaczynam znów czuć kręgosłup :-( staram sie robic sobie przerwy, chodzić, ale mimo wszystko to czuje ucisk... Beja, nie stresuj się wagą - oczywiscie dla twojego zdrowia lepiej, żebyś nie utyła za bardzo, ale nie ma też co przesadzać... tymbardziej, że w poprzedniej ciąży tez przytylas ponad norme i wszystko było dobrze... Kasiu - trzymam kciuki za twoją mame i bratową - na pewno okaze sie ze to nic zlosliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beju! Absolutnie się nie przejmuj tym co mówi lekarz. Uważaj tylko teraz żeby już za dużo nie przytyć ale nie odchudzaj się!Ja przytyłam już 18kg i mam to w nosie!Znam siebie i wiem że szybciutko zrzuce te kg zaraz jak tylko zacznę ponownie ćwiczyć i troszkę mniej jeść. A co na to twój partner?Bo jeśli on Cię akceptuje taką jaką jesteś teraz to absolutnie się nie przejmuj i głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mauski widze że odrana tutaj jak na targu w dzień chandlowy hi hi hi U mnie prawdziwa wiosna piękne slonko cieplo i wogóle aż życ sie chce🌻🌻🌻 Dzisiaj spalam jak niemowle ale i tak sie troche przebudzalam bo mala w nocy urządza sobie treningi :):):) goba ja nie mam żadnych upławów naszczęście ale przy pierwszej ciąży to strasznie.Więc z tego co pamiętam to jak masz delikatny rózowy i cię nic nie swędzi i nie piecze to poprostu jakies oddzaływanie chormonów.Bo gdyby były innego zapachu albo ciemne np brążowe albo takie krwiste albo zielone to juz wtedy odrazu do lekarza.Ale wierz nie wiem na sto procent nie jestem lekarzem więc jak cię to bardzo niepokoi to najlepiej zadzwon do lekarza i się wtedy psychicznie uspokoisz..ale mam nadzieje że to nic poważnego Beja nie martw sie moja koleżanka w ciąży przytyła 39 kg i wszystko bylo ok teraz zniej taka laska że hej z tego co mi mówila to lekarz się tylko martwił żeby nie miala cukrzycy ciążowej bo to bardzo często wystepuje przy szybkim i dużym wzroście wagi w czasie ciąży ale wcale tak nie musi byc poprostu jesteś w tej nie wielkiej skali ryzyka i dla tego lekarz kazal ci schudnąć. demiluna ja tez jak rodziłam Kube to wazyłam 67kg a tutaj jak zaszłam w ciąże to moja waga 75 kg w pierwszych trzech miesiącach schudlam 6 kg więc teraz waże jakieś 75 sprawdze dokładnie w sobote co waże się raz w tygodniu żeby nie zwarjować.Ale pewnie po porodzie bedziemy laski że hej:):):) Melania ty faktycznie masz przekichane z tą praca jeszcze jak w dodatku ten kręgoslup cie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki za wsparcie tez mam nadzieje ze bedzie wszystko ok z mamusia juz dobze za tydzien zdejmuja szwy ,a z bratowa to dopiero sie okaze za dwa tyg tez sie o nia bardzo martwie jest taka młoda ma dopiero26 lat i takie problemy,ale nie ma co sie martwic na zapas musi byc dobze.A co do mnie to pobolewa mnie czesto głowa i nie wiem odczego moze od kregosupa bo mam pozrywane kregi szyjne i powinnam znow udac sie na masaze cisnienie mam w normie juz sama nie wiem.Do ginekologa ide we wtorek wyznaczy mi termin usg .Ja tez juz przytyłam napewno ze 20kg a lekarz i tak stwierdzil ze glukozy nie bedzie badał bo wszystko jest ok.CO do dziaseł to tez mi krwawia nawet dentysta nie mogł mi plomby włozyc a tylko teraz wsadziła mi fleczer i powiedziała zapraszam po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciazy przytyłam 30 kg i po trzech miesiacach po porodzie doszlam do swojej wagi przed ciazy bedzie dobrze uszy do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladałam sobie własnie wasze zdjecia, oczywiscie tych z Was co maja linki w stopce :-) Martusia, slicznie wygladasz...Szczesliwa z was rodzina... Kasia, Goba i Milka - dodajcie coś nowego !! Surfitka - brzucholek ładniutki tylko czemu bez głowy ?? :-P Reszta dziewczyn !! podeslijcie jakies zdjątka albo linki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki melania no wlasnie dziewczynki dajcie jakies zdjęcia do pooglądania a jak nie chcecie publicznie to może założymy sobie jakies konto i tam będziemy dawać nasze zdjęcia.Bylo by fajnie bo potem jak się maluszki urodzą to bysmy mogły sobie wspólnie oglądać nasze pociech.Nie wiem za bardzo jak to zrobic może ktoras wie.Często podczytuje marcuweczki one maja wlaśnie takie konto .Więc kto chętny i wie jak to zrobic to do dzieła no i wy co otym sadzicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania wlasnie weszlam na twoje zdjęcia też wygladasz bardzo ślicznie widze że ciąża ci słóży🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)) u mnie wszystko ok.tylko znów odwiedzam czesto toalete i pecherz mnie boli.dzis ide odebrac wynik z posiewu moczu.a jutro ide na badanie z glukozy.ja niestety nie mam zdjec z brzuszkiem ale w niedalekiej przyszlosci zrobie.ale jakies tam zdjecia moge prZeslac na maila:)))jesli ktoras chce.ja dopiero mam usg 10kwietnia.troszke mnie martwi cisniennie bo jest powyzej 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuchatki:) Z waga idziemy do przodu, taki urok ciazy, ja juz waze 68 kg:D ale co tam , po porodzie rusze z cwiczonkami, i moze uda sie chociaz do 55 dobic. Gosia ale ja naiwna jestem, tak pieknie to wszystko widze z tymi przedszkolami, a tu taki problem z dostaniem miejsca. Goba znalazlas juz wozeczek? Bo ja mam teraz dylemat, Masterek napisala ze x landery sa awaryjne, a Przyszla Mamuska ze ta gondola jakas mala. Chyba wabiore sie do sklepu na rekonesans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×