Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Milka, ja tez tylko jedne, zwykle prenatalne zawierajace omega 3 i kwas foliowy. I nic innego. Ale wszystko bedzie dobrze, dzidzie beda zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz chyba jak ja..nie wiem czy to stres, czy hormony ,ale po prostu czuje sie jakbym sie zamkla tam :o I wogole nie lapie nastoroju :p Ale pocieszam sie ze do porodu 6-7 tyg, potem polog tyle samo i wszystko wroci do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko ja zamierzam po porodzie tez witaminki z omega 3 lykac, oczywiscie chce karmic piersia, a omega 3 bardzo pozytywnie wplywa na rozwoj dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka no to się ciesz i wcinaj ile Ci się zmieści ;) Mój lekarz oprócz tych które mi zaleca w zależności od tygodnia ciąży i moich wyników badań, to już w trzecim miesiącu powiedział, że mogę sobie kupić jakiś komplet witamin. A że się nie znałam na rzeczy to wzięłam te bo mam kartę ciąży z tej firmy :p w sumie trochę drogo wybrałam, ale już przy tym zostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jeszcze nie wiem, zobacze co mi przepisza i dadza ci faochowcy ;) tak bardzo chce mala karmic, a nic mi sie z piersiami nie dzieje. Nawet ostatnio malo drazlwie sa i jakby mieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka mnie sie wydaje ze testosteron mi opadl, bo przed ciaza mialam w gornej granicy normy,owlosienie na nogach tez znikome a wczesniej to tak co 2-3 dni musialam depilowac. Moze dlatego ze core nosze? Z chlopcem byloby inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka my też narzekamy, że jakoś duuużo ciaśniej, ale po prostu nie wpuszczam go za daleko :p i jest ok. Dziewczyny co to jest to omega 3 bo ja nie mam pojęcia? Ja właśnie analizuję pościel na allegro, bo chcę wszystko zamówić od jednego sprzedającego, tylko ma mnóstwo aukcji i sprawdzam i przeliczam, czy taniej w zestawach i jakich, czy raczej osobno. Bo przesyłka i tak mnie tylko raz wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez narazie piersi takie normalne, ciekawe kiedy ruszy produkcja mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, chyba taniej w zestawie..chociaz moze nie potrzebujesz wszystkiego? Sama musisz przeliczyc. Milka, a moze masz racje..ja tez mialam problemy z testosteronem przed ciaza.. ateraz tak jakby wlosy na nogach wolniej rosly. tylko cera brzydka :( No i tez dziewczynka u mnie. Moze to ma cos z tym zwiazek. Juz nam duzo nie zostalo wiec damy rade jakos i te nasze chlopy chyba tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ważyła w 30 tc 1480g Lekarz mówił, że normalnie, a do porodu będzie ważyć gdzie 3300 max 3400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa to kwasy tluszczowe nienasycone. Jest taki preparat w Polsce chyba prenatal sie nazywa jest tam dobrze opisane dzialanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka, omega 3 to kwasy tluszczowe. A co do poscieli to mi sie udalo kupic o 40% taniej, bo niby byl zestaw, ale ktos w sklepie zakosil jeden element..taki pojemnik na brudne pieluchy ( juz kupilam inny za pare dolarow) a cena byla nizsza o 60. :) A ze mi sie podobala ta posciel to sie dlugo nie zastanawialismy nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie piersi bardzo bolą przy każdym dotyku i już zaczęły pomału produkować. Co wieczór zauważam u siebie pozasychane maleńkie białe ślady na sutkach. Ja słyszałam, że na dziewczynkę się brzydnie, bo córka urodę zabiera. Mnie mówi wiele osób, że aż promienieję i dopytują, czy aby na pewno nie chłopak :p Ale ja mam pewność, że będzie Kajusia, chyba że... wylezie Wiktor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ja mialam problemy z hormonami przed ciaza, musialam sie leczyc bromergonem. Boje sie ze po karmieniu znowu problem powroci, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to Ci się udało. Ja nie będę kupować żadnego pojemnika na brudne pieluchy, do kosza i już :p Tylko chcę kupić moze jakiś wiklinowy kosz zamykany albo jakiś pojemnik na jej brudne ubranka, żeby nie leżały z gaciami, czy skarpetami zanim wypiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka, no to dobrze, moja w 33 tc wazyla rowno 2kg bez chyba 10 gr...ale jak to usg podaje dokaldnsc plus minus 200 gr. I tez chyba bedzie wazyc 3200-3500 do porodu jesli bedzie nadal rosla z takim tempem. I to tak w sam raz chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, ja wlasnie kupilam kosz na smieci tyle ze stoi w sypialni by nie ganiac z pieluchami i przeznaczam go tylko do tego celu..i co chwile z tego kosza sie wyrzuci by nie smierdzialo :P Milka, no to witaj w klubie...u ciebie szalala prolaktyna biedaczko, a u mnie tesoteron i wogole brak owulacji :o Ale grunt, ze bedzie dzidzia :) Dlugo czekaliscie na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, łatwiej będzie urodzić :p chyba że cc no to wtedy może nawet ważyć 5 kg tylko ubranek na 56cm szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka na pewno poczytam ale po weekendzie. Dzięki za linka. Teraz jeszcze tylko przeliczę te aukcje, dodam do obserwowanych, bo będę zamawiać w poniedziałek i idę spać, bo jutro znów raniusio do szkoły. Pociąg mam po 7 więc o 6 trzeba wstać :( Mam nadzieję, że będzie gdzie usiąść, bo dziś wracałam na stojąco taki tłok i żadne buc oczywiście nie ustąpi. Tragedia... Więc chyba pogadamy dopiero w pon. Miłego weekendu wszystkim buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam, czas do domu. Postaram sie zagladnac jutro do was. Buziaczki 😘😘😘 Jutro biore sie za pranie..meza zagonie do pomocy oczywiscie, niech wiesza te fatalaszki co nakupil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam skurcze i brzuch mi twardnieje po kilka razy na dzien :-O we wtorek rano ide na ktg az sie boje co tam wyjdzie mam nadzeje ze nie mam tych skurczy zbyt intensywnych :-O czasami to sa az takie bolesne blee w pierwszej ciazy mialam rozwarcie 2 tyg przed porodem na 1-2 cm a tydzien przed porodem juz na 3 palce ale nie wiem ile to cm...nic nie czulam ze sie jakies rozwarcie robi tylko wiem to z badania mojego gina...mowil ze z takim rozwarciem to moge w kazdej chwili urodzic no ale pochodzilm se jeszcze tydzien nic nie bolao i ogolnie czulam sie ok dzien po terminie mi zaczely wody odchodzic ale tak delikatnie i pojechalam do szpitala porod ok 2 godziny trwal i bylo po sprawie :-) nie bylo najgorzej, mialam spore rozwarcie zanim tam pojechalam wiec cala akcja szla szybko :-) nacieli mnie ale nawet nie wiem kiedy :-P dopeiro szycie po porodzie poczulam :-( no i potem jak sie goilo :-( teraz sie boje zas tego nacinania i popekania bo to sie potem ciezko goi i do dzisiaj czuje ta blizne :-O dostalam od kolezanki taki olejek do smarowania ponoc zapobiega takim atrakcjom :-) nazywa sie to DAMM-MASSAGEÖL...jest z firmy Weleda, w polsce chyba nieosiagalny do kupienia :-O stosuje sie to od 34 tygodnia to jest mieszanka olejka migdalowego , vitaminy E, i jeszcze jednego olejku podobno pomaga...no i smaruje sie a raczej masuje tym olejkiem krocze hehe, zapach ma fajny gorzej z tym masowaniem bede musiala meza zatrudnic :-P powoduje poddanie sie miesni podczas porodu takie ich lepsze uelastycznienie, sama nie wiem no ale jak mam to moze zastosuje :-P __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiu, ranny ptaszku... Ja tez od 6 nie spie... poczytalam, zjadlam sniadanko i teraz wybieram sie na male zakupy...dzis imprezka - urodziny/imieniny mojego mężusia i szwagra... ja robie tylko sałatke ale nawet do tego nie moge sie zabrac, moze macie jakies fajne przepisy na swieże wiosenne sałatki :-) dodałam nanowsze zdjecia do multiply... Robilam je sobie sama wiec nie są najlepszej jakosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny brzuszek masz melania :-) chyba nie przytylas duzo? wszystkiego najlepszego dla solenizantow a salatki to nie wiem jakie, ja robilam niedawno makaronowa ( makaron+kukurydza+szynka+ogorek+jaja+szyzpior+sol, pieprz majonez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny brzuszek masz melania :-) chyba nie przytylas duzo? wszystkiego najlepszego dla solenizantow a salatki to nie wiem jakie, ja robilam niedawno makaronowa ( makaron+kukurydza+szynka+ogorek+jaja+szyzpior+sol, pieprz majonez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania w którym miesięcy byłaś na tych zdjęciach w Krynicy? Ja teraz mam taki brzuszek. A do końca mam jeszcze 2,5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny brzuszek masz melania :-) chyba nie przytylas duzo? wszystkiego najlepszego dla solenizantow a salatki to nie wiem jakie, ja robilam niedawno makaronowa ( makaron+kukurydza+szynka+ogorek+jaja+szyzpior+sol, pieprz majonez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×