Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ja mam sie stawic o 7 rano, przerwia mi blone z wodami a pozniej podaja oxy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
Oliwka, 8 kg. Milka, naprawde nic sie nie dzieje po pomidorach i ogorkach? W szpitalu dostalawalam szpinak, marchew, duszone warzywa jak cukinia, brokul .taka mieszanka i nic malej nie bylo. A wczoraj wypilam troszke kubusia marchwiowo - malinowego i chyba mala troszke brzuszek bolal w nocy i zrobila mi wieksza niz zazwyczaj kupke. A jablka spozywam przetworzone np. z kompotu, ale pieczone i jest oki poki co. Agula, a moze zaloza ci ten proszekna szyjke, zeby zaczela sie zmiekczac najpierw..a najlpeiej to czekam na smska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
No ja tez powiedzialam, ze przy nastepnym dziecku od pierwszego skurczu :P Tez zgrywalam teraz twardzielke i sie nacierpialam jak cholera. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka Ty szczesciaro ja przytyłam 18 kg wiec chyba tak szybko jak Ty nie zrzuce :( A miałam taka cudna wage 56kg i zawsze narzekałam ,ze za duzo hihi to teraz mam za swoje Na szkole rodzenia pediatra mówił żebysmy nie jadły pomidorów to dobrze pamietam bo je uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Oliwka, to ja ci tylko powiem, ze teraz waze wiecej nic ty w ciazy :P I nic sie nie martw, zrzucisz...ja mam nadzieje, ze tez jeszcze spadne ;) Bo cyce to mi teraz waza po 3 kg kazdy chyba :P No i proba generalna suwaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka po pierwsze Primo- widzialam zdjecia Niny - piekna dziewczyna:), jeszcze raz gratuluje, i chyba tez do ciebie podobna. Po drugie Primo- mojej malej nic nie dolega po pomidorach, spozywam je pod rozna postacia tj spagetti, na surowo, czy w salatce z oliwa, z ogorasem jestem bardziej ostrozna ale w szpitalu tez na sniadanie podawali I po trzecie Primo- Ultimo- Surfitka nie strasz mnie tym kubusiem , bo na jutro mam kompocik malinowy do obiadu, i co teraz??? Mam nie pic??? A kupka moze byc po marchewce, bo dziala lekko rozwalniajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze, ja nie wiem..nie chce straszyc. Marchewke normalnie jem gotowana. Moja mala doipiero sie uklada, ma 4 dni wiec to inaczej niz twoja :) Ja bym na twoim miejscu sprobowala..wode z sokiem malinowym tez pije od 3 dni i jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dobrze że goba już pod opieką i że się nią w końcu zajęli. U mnie nic się nie dzieje, nawet 5 godzin spcerowania nie podziałało, no cóż maluszek ma tu najwięcej do powiedzenia, to on decyduje. Więc trzeba czekać. ale powiem wam że strasznie leniwy się zrobił, czasem muszę leciutko pouciskać brzuch żeby dal znać że wwszystko Ok. Czyżby zbierał siły na wielką przeprawę?? Czystm o znieczuleniu , i tym jaka to ulga i coraz bardziej się nad tym zastanawiam, chociaż wciąż mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, dziekuje za komplement, sprobuje cos w koncu podeslac na interie wiecej :) Mamy z dzisiaj jak bylismy u pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 8 kg!!! Ja ma +16 :( Jak rozmawialam z lekarzem to nie wspominal nic o tabletce na rozmieknienie, moze dlatego ze u mnie szyjka jest prawie gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam siostre we wloszech, i jak wiadomo pomidory tam kroluja, karmi dziecko juz 1,5 roku, i jak do tej pory malemu nic nie bylo. Surfitka lepiej stopniowo diete urozmaicac, i obserwowac dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj biust tez jest wielkosci arbuzów a jak sie mała urodzi to ponoc bedzie jeszcze wiekszy !!! To juz chyba niemozliwe bo jak mi jeszcze urosnie to bede chodziła na wpółzgięciu z takim ciezarem brrrr Co do jedzonka mysle ,że trzeba po prostu próbowac powolutku wszystkiego i patrzec jak nasze dzieci beda reagowały Niestety takie z nich króliki doświadczalne Ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze napisac ,że koncze własnie ciasto czarownicy Zobaczymy jutro czy mi sie udało :) Myśle ,że dla wszystkich starczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez myslalam, ze moje nie moga byc wieksze...a teraz sex bomb :P:P:P A z dieta wlsnie tak robie, na razie jem bardzo lekko, wszystko gotowane, zero czekolady. I np. wczoraj sprobowalam troszke kubusia, nic nowego nie bylo. Dzis nic nie bede jadla nowego zobacze jak bedzie z kupkami . Na razie mala spi jak susel :P Zaraz bede ja budzic na cyca, bo jak ja przetrzymam to sie bedzie zloscic. No i musze odciagnac :o Bo sie kamienie zrobia znowu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi smaka narobilas tymi wypiekami, chyba wysle chlopa do ciastkarni po cos slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli o wage chodzi, to prrzytylam w ciazy ponad 20 kg, i jak do tej pory stare spodnie- te najluzniejsze na tylek nie wchodza- zalamka, ale powiedzialam sobie, ze nie bede garderoby wymieniac, tylko ostro biore sie za siebie po pologu. Demiluna czekamy na malenstwo:) Oliwka no ciekawe jak to ciasto smakuje, ciekawe czy za slodkie nie jest??? Surfitka odciagaj i do zamrazarki mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o wage to w poprzedniej ciazy przytylam 21 kg co stanowi dokladnie polowe mojej normalnej wagi (jestem wersja mini: mam tylko 152 cm i 42 kg) i do wagi wyjsciowej wrocilam dopiero po pol roku. Tym razem przytylam 10 kg wiec mam nadzieje, ze pozbede sie tego w czasie proporcjonalnie krotszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro Wam powiem jak z tym ciastem Na razie czekam zeby galaretka stezała ale chyba za duzo wody wlałam wiec jeszcze sobie poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!ja dziś tak wcześnie bo przed chwilką dostałam sms ze zdjęciem KUBY . NASZA GOBA o 3.49URODZIŁA KUBUSIA 3600,59cm i POZDRAWIA NAS WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURRRA GOBA!!!!!!!!!!!!!!Wszystkiegi NAJ!!!!!!!!!!!!!!!BUZIACZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kochane jak mozecie wpiszcie GOBE w tabelke mamuśiek bo ja to ciemna jestem!pa!Odezwe sie wieczorkiem! ALE ONA Ma SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....40.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 39....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC AnetkaG27------05.06-----------------55-----3370-------- --julcia---------sn martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- Tobias--------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn katrina0408----13.06----21.06-----60------4035-------van essa--------sn surfitka--------16.06----14.06----55-----------3490----- -Ninka-----------sn Goba1----------21.06-----13.06----59--------3600---------Kubus----------sn witajcie, Widze ze Beja byla szybsza... dodam tylko ze zdjecie przesylam na interie...slodki maluszek :-) Goba gratuluje kochana !! a my jestesmy po bardzo spokojnej nocy...i teraz tez mikołajek spi slodziutko... milka, dzieki za info odnosnie jedzenia, zaczne powoli urozmaicac moj jadlospis, bo to prawie 2 tygodnie po porodzie... pomidory to ponoc mogą uczulać, bo są bardzo nawożone, no chyba ze ma sie swoje z działki... a inne warzywa to jem ale w wersji gotowanej, surowych na razie nie jadłam... moze marchewke chociaz spróbuje... a jutro banana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dziękuje za gratulacje, długo się nie oddzywałam gdyż nie jestem jeszcze zorganizowana w kupach i karmieniu, jak możecie to poprawcie w tab. gdyż poród niestety zakończył się cesarką, mały był duży, wody odeszły a on nie chciał wyjść. goba gratulację i Ty też się wreszczcie doczekałaś. Mam pytanie co myślicie o wypiciu małej kawki? czy to może malutkiemu zaszkodzić? Muszę kończyć bo Kubuś jeść chce, odpowiedzcie jak możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alallaaaa
Hej, w szkole rodzenia, do której chodziłam pani od laktacji mówiła, że matki karmiące nie powinny jeść m.in. truskawek, malin i porzeczek bo są uczulające. Więc lepiej chyba zrezygnować również z przetworów z tych owoców typu soki, kompoty. Kawy, herbaty też raczej należy unikać ale słabą można.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgonia, kawy ani herbaty raczej nie powinno sie pic... ale taka leciutka nie powinna małemu zaszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba gratulacje,super masz juz swiego ukochanego Kubusia,zycze szybkiego powrotu do formy. U nas nocka prawie przespana,maly budzil sie 3 razy na jedzenie,biedny z ta pupcia,powolutku goi mu sie.Ale zas cos nie tak,niewiem czy kolki nie ma,bo gdy go karmie to sie prerzy i placze,denerwuje sie bardzo. Ja slyszalam ze mozna pic kawke inke,zbozowa i ja taka pije,no i kapot z jablek tez mozna pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×