Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej kochane mnie od rana przywitala następna ogromna partia kupki czyli coś jej się tam odkorkowało na szczęście:):):) U nas wieje jak cholera głowe chce urwać ale na szczęście nie pada to potem wybiore się z dziciaczkami na spacerek... Hania maluszek kochany i z ciebie tez ładna mamusia🌼 witaj agnes no i zagladaj do nas koniecznie jak lipcówką bedzie przykro to my też do nich pozaglądamy hi hi hi Demiluna jak bym ci nie zrobiła klopotu to napisz mi na mejla co działo się z twoim maluszkiem bo nie chce dziewczyn tu za nudzać a na pewno już to wczesniej pisałaś.Nie ma czasu nadrabiać tego wszystkiego w czytaniu a jestem ciekawa co sie stało pozdrowionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki :) Witaj agnes,-lipcoweczko:) U nas jak kupki nie bylo tak nie ma :(ale naszczescie malutki jest spokoiny i ma mieciutki brzuszek,to pewnie go nie boli. Zastanawiam sie po jakim czasie wychodzi skaza,bo w srode jadlam serek zolty,i pozwolilam sobie na ciasto biszkoptowe,i kluski slaskie a tam sa jajka, narazie plamek u Erysia nie ma,ale chyba jeszcze moga mu wyskoczyc,jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia myśle że po tak długim czasie juz nie powinno nic mu wyjśc.Moja mała nie ma skazy ale jak pamietam to mojej kuzynki mała miała skaze i jak zjadła np.troche bialego sera na sniadanie to wieczorem mała była cała wysypana.A co do kupki daj mu ten soczek jabłkowy moze mu pomoż ale jak ma miekki brzuszek i jest spokojny to raczej mu to chyba nie przeszkadza.Jak bedziesz na kontroli u lekarza to powiedz lekarce to może cos ci poradzi na to.Bo słyszałam że jak dzieci są karmione piersią to powiny kupki robić nie żadziej niz co 3-4 dni.Ale wiadomo każde dziecko jest inne więc jak on się z tym dobrze czuje to na pewno nie masz powodu do martwienia poprostu zaoszczędzisz na pieluchach:):):) tak jak hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia jak się pożadnie wykupkala to teraz spi mi od 2 godzin i nie zapowiada sie na pobudke, a w dzień spi mi tylko po godzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz powiedzial ze moj maly ma niby mala skaze,moze on nie jest uczulony na jajka,wolowine tez jem a podobno uczula,albo poprostu malom ilosc zjadlam i go nie wysypalo. Musze kupic ten soczek jablkowy i malem podac,zobacze czy cos go ruszy,a w jakich proporciach?50ml soczku i 50ml wody? W piatek ide na 2 szczepienie,wiec powiem lekarzowi o problemach z kupka.Ciekawa jestem ile juz wazy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja tak robie na oko ale tak ok 50ml soku i dolewam 20ml wody przegotwanej.Ja też oszczędzam a myslałam że na pieluchach zbankrutuje hi hi hi Ja z moją niunią na drugie szczepienia ide 4 wrzesnia, a ważyć ją moge co czwartek u nas w przychodni więc bede chodzic tak co 2 lub 3 tygodnie...Teraz ją zważe przy następnych szczepieniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Eryka waze tylko wtedy jak jestem na wizycie u lekarza,a wiec tylko wtedy jak go szczepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilismy ze spacerku, Mikołajek zasypia to mam chwilke... ale upał znowu, ledwo żyje... Ewcia, ja zauważyłam że moj Mikołaj po malinach ma dobra przemiane materii... wczoraj i dzis rano zjadłam trochę z jogurtem i dziś już 4 kupy zrobił... więc może spróbuj malinek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze sie chcialam pochwalic ze dzis mam małą rocznicę - dokładnie rok temu rzuciłam palenie :-) i już raczej nie wróce do tego paskudnego nałogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania - to pogratulowac i oby cie juz do tego nie ciaglo :) U nas jako tako - mala grzecznie przespala noc, zjadla o 4 rano cyca i od razu poszlysmy spac dalej :) Tylko drazni mnie troche to, ze nadal ma wieczorami takie 37,7-37,9 mierzone w pupie. Lekarka kazala alarmowac jak przekroczy 38. Poczekam jeszcze troche ale jak ja bedzie meczyc ten stan podgoraczkowy bede musiala sie skontaktowac z pediatra. I Ninka taka inna jest, jakas slabsza i marudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka a odejmujesz 5 kresek jak w pupie mierzysz?bo tak sie robi-a to do góry to nazwa kremu na rozstępy ponoć dobry marta sprawdz bo to w angli się kupuje czy faktycznie ok i ile kosztuje moze się do ciebir pouśmiecham potem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania gratuluje!!! Pamietasz date rzucenia palenia,ja niestety nie pamietam ktorego dnia rzucilam ten wstretny nalug,ale napewno juz ponad rok temu.Wraz z mezem gdy postanowilismy miec 2 dziecko rzucilismy,to swinstwo okolo 2 miesiace przed poczeciem naszego 2 synusia Erysia.Mezus na poczatku troszke podpalal,ale ja kategorycznie nie!:)Bardzo sie ciesze,mam nadzieje,ze my kobitki ktore rzucilysmy ten nalug juz do niego nigdy nie wrocimy. -malinki tez sprubuje dawalam mu ten soczek,ale on nie chcial go pic:(-i nici.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po spacerku a mala spała aż 4 godziny cos dzisiaj taka markotna jest pewnie przez tą zmienną pogode. Melania gratulacje ja jestem przeciwnikiem palenia pewnie przez to że z mojej najbliszej rodziny wszyscy palą i jak byłam dzieckiem to ten cholerny dym zawsze mi przeszkadzał.. ewcia to faktycznie sprubuj te maliny albo ten sok marchwiowy.. surfitka moja mala tez wczoraj miała 37,8 ale rano już bylo ok i faktycznie jeżeli się to bedzie przeciagało a mala bedzie marudna i slabsza to lepiej zgloś się do lekarza.Jak to się mówi lepiej dmuchac na gorąco.. goba juz sobie tą nazwe spisałam na kartce jak zobacze w sklepie to zaraz ci dam znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Agnes 🖐️ Melania , Ewcia- dzielne dziewczyny, tak trzymac z tymi fajkami ! Pogratulowac! Ja z moja mala dopiero za tydzien na szczepienia, na 2 miesiace, ale jak wazylam ja w domu to ma ok.5600 :D . Ladnie podnosi glowke pod katem 45 , utzymuje przez 2-3 min. Ale nie zabardzo lubi lezakowaniw w twj pozycji. Oho, juz sie napiaslam.... wstala i placze, lece dac jej cycusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jawna zdrada, jawna ;) dziewczyny, tak sobie myślę że jednak przegięłam z tą ilością zdjęć na skrzynce ;) jak trzeba każde z osobna otwierać to to żadna radość... więc chętnym proponuję użycie opcji \"prześlij dalej\" na swojego maila. ja właśnie jestem w trakcie przygotowań do pakowania się - wyjeżdżamy na 10 dni a ja nie mam pojęcia czego ile spakować... ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK jestem z powrotem :) Surfitka ...jak Ninka, spadla jej temp. ? A jak bylas z nia na szczepieniu , to co lekarka powiedziala na temat podnoszenia glowki u niej? Ja od 2 dni chodze na rzesach. Wczoraj Kamila zrobila pobudke o 5, a dzisiaj o 4 !!! Na dodatek co 2 godz, pobudke mam w nocy , bo chodze raz do jednej , raz do drugiej [ beksa] . W dzien nie mam jak odespac , bo spia na zmiane . Dzisiaj w nocy wzielam o 12 Gabi do kermienia, usiadlam z nia na fotelu i obudzilam sie o 2 !!!! Przespalam 2 godz. na siedzaco , z mala na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mazury. i właśnie: jest ktoś tu z mazur? jedziemy w okolice Mrągowa i chciałabym wiedzieć gdzie tam szukać pediatry, jakby co.... I jaką pogodę tam mają krajanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jestem byłam gadać o chrzcinach z babka która mi jedzenie zrobi no i: 15 devolay 15 szwajcarów 10 zrazów ze schabu 10 zrazów staropolskich 60 kawałków galarety-zimny bufet 20 golonek w piwie to wszystko za 600-700zł na 20 osób starczy?co mówicie? a ja 2 sałatki zrobie i kurczaka usmaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miam miam, ale sie wyzerka szykuje :D , napewno nie zabraknie A co to sa te szwajcary? Goba jakie salatki robisz, bo za mna chodzi jakas salatka, tylko sama nie wiem jaka, podziel sie przepisem z potrzebujaca :P Oliwka100 jezeli nas czytasz, daj znac co u ciebie i malej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! właśnie dzisiaj się do Was "dopisałam" ;) jestem lipcówka teoretycznie a czerwcówką praktycznie-ale to już napisałam na początku ;) podejrzałam naszą hanio k z forum lipcówek że tu zagląda i "wlazłam" z ciekawości ;) widze że temat chrzcin sie pojawił. jak to jest u Was? jakie terminy ustaliłyście? Ja właśnie dzisiaj zaczęłam sie zastanawiać nad chrzcinami a przede wszystkim ile gości. chrzestnych mam już wybranych od dawna wiec chciaż jedno z głowy..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny....jak sie zrobilo apetycznie...mnniiam:)-ile miecha:) no przedemna tez chrzciny,bedziemy robic 21 wrzesnia,a sadze ze tak na poczatku miesiaca pojdziemy do ksiedza,i jak wszystko tam zalatwimy to odrazu bedziemy prosic gosci-a bedzie ich sporo bo az 30 osob-az sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynka właśnie ze nie robie ciacha dlatego wymyśliłam 3 porcje na osobe. agula a sałatki to zwykłą jarzynową a drugą z kurczaka:pierś gotowana,kukurydza,ananas-puszka,kapusta pekińska pieprz sól i majonez. a szwajcary to takie mieso z szynką i żółtym serkiem w środku zwinięte w kwadrat, a chrzciny mam 6 w sobote na 18(przynajmniej mam z głowy obiad)tylko ta kolacja i garmażerka no i wódzia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba na bank starczy... Ja będe wyprawiać dopiero w grudniu w czasie świąt bo wtedy będe dopiero w polsce.Teraz tylko musze z księdzem przez telefon ustalić termin no i chyba nie robie żadnej imprezy bo nie mam czasu nic załatwiać bo bede tylko 3 tygodnie więc postanowilam zaprosić rodziców i chrzestnych na obiad do restauracji.Mam nadzieje że reszta rodzinki się nie obrazi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką i jestem z niej super zadowolona i mała z niej bardzo dobrze pije herbatki polecam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×