Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

czesc babeczki. ależ się zrobiło sentymentalnie... ale to prawda, ze czas szybciutko leci - jak wczoraj pamiętam kiedy tu trafiłam, jak nas przybywało - część dziewczyn już się nie odezwala po porodzie, pewnie czasu brakło...a założycielka topiku poroniła niestety... ciekawe czy próbuje znów zajść w ciąże ? Moze też w Krakowie się spotkamy na wakacjach ?? U Surfitki np :-) a tak serio to mogłybyśmy wybrać jakies miejsce przyjazne dzieciom, gdzie są noclegi i spędzić weekendzik razem... co wy na to ?? oczywiscie mówie o Polsce :-) Kasiu__dla Juleczki za skończone 8 miesięcy 🌼 ❤️ Aisha__zdrówka dla ciebie... Ewelona__mam nadzieje, że malutka szybko wróci do domu, zdrowa i usmiechnięta... ciary mi przechodzą po plecach jak słysze takie historie... A Mikołaj wczoraj zasnął bez problemów, za to po pół godzinie obudził się ze strasznym płaczem, nic mu nie pomagało - dopiero cycus go uspokoił... po godzince było to samo... sama nie wiem czy to brzuszek po gruszce go bolał, czy po kapuscie kiszonej ( oczywiscie ja ją jadłam, nie Miko :-) ... resztę nocy przespał spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy w domu, razem z moimi rodzicami. Na szczęści M. dobrze się z nimi dogaduje, więc nie ma problemu. Wyremontowaliśmy sobie wszystko po swojemu, ale i tak kusi nas budowa domu . No cóż, może kiedyś, jak się wreszcie wezmę do roboty:) Mnie najbardziej cieszy ogród, bo zrobiłam sobie tak, jak zawsze chciałam mieć:) Oczywiście dwukrotnie przekroczyłam założenia budżetowe na ten cel, ale nigdy jakoś nie udaje mi się tego dotrzymać:) Co tam jeszcze... Chrzciny robiliśmy tak, że obiad był w restauracji, a potem w domu reszta imprezy. Pogoda była cudna, więc właśnie w ogrodzie spędziliśmy najwiecej czasu. Następnym razem zrobie tak samo:) No i ja też ugotowałam Oli zupę... Delikatnie mówiąc - olała mnie i moje gotowanie:) Ale ogólnie z jedzeniem nie mamy problemu. Słoiczki zjada wszystkie, a ostatnio tak się nauczyła, że jak ja coś jem, to stoi przy mojej nodze i żebrze:) Nie ma takiej możliwości, żeby jej nie dać tego, co jem. Wsuwa ziemniaczki, chlebuś, wczoraj wyjaDAŁA PIECZONE JABŁKA Z RACUCHÓW:) A dziś mamy wizytę u gina, zobaczymy jak się maleństwo rozwija:) Dobra, wracam do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) zapraszam na kawcie i pierniczki - pyszne z marmoladą ;) kasiu naszczęście jest wszystko ok. :) jesteście z nami całe i zdrowe :) Aisha dużo zdróweczka ci życzę. na napewno fajnie wygląda córunia bez jedynek z dwójkami :) mojej kuzynki córcia też tak kiedyś wyglądała - no,no kasownik mały :) ja popijam poranno kawcie,Eryczek bawi się ładnie z Oskarkiem,jak zaśnie to ja zbieram się do pracy :( Miłego dzionka wam życze mamusie :) ps.ja też kocham nasz topik,bardzo bym chciała z wami wszystkimi i dzieciaczkami spotkać się w realu :) pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja pierniczka chętnie:) Zresztą wszystko co słodkie, to chętnie:) A właściwie, to ostatnio wpierniczam wszystko i to w takich ilosciach, że sama siebie przerażam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ale sentymenty boze jak ja się ciesze ze stworzyli takie coś jak kafeteriai dziekuje założycielce topiku-tatice ze go założyla bo bez was dziewczynki w niektórych momentach byłoby ciężko u nas ok.dalszy cią momentalnego marudzenia i powrotu do normalności tak jak teraz siedzi w łóżeczku i skrzeczy wlece potem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ale fajne wspomnenia,a topik rzeczywiscie najwazniejsza sprawa,bez was byloby ciezko jak to stwierdzila goba. No to teraz ponarzekam wam.Kubol zakatarzony i kaszle,ma temperature,dzisiaj rano mial 37,7mierzona w pupie,nie wiem czy odejmowac powinnam te 5 kresek????????jak myslicie,bo kazdy mowi inaczej. Kubek zle spal,budzil sie 3 razy w nocy przez kaszel,a wiecie ze u nas to nie do pomyslenia nie przespane nocki hehehehezawsze bylo wzorowo,ale chory bidula ,mam tylko nadzieje ,ze po chorobie bedzie nadal spal pieknie.Przenioslam na czas jego choroby lozeczko do sypialni i nie bardzo mu sie to podoba,jak sie przbudzi w nocy to nie chce zasnac sam spowrotem tylko lulam go w wozku i przenosze,ale po chorobce przenosze spowrotem go do odzielnego pokoju,tam zasypia sam,cwaniak jeden,przyzwyczajenie!!!!!!!!!!! W ogole to panuje u nas jakis wirus,niegrozny ponoc,objawy to przeziebienie tak jak u kuby i trwa kilka dni. Jestem dzisiaj padnieta,ale moge nie spac nocy aby tylko malutki nie cierpial i wyzdrowial szybko.Zeby mi tylko nie schudl bidula,bo nie chce jesc tak jak zawsze,przez tempke chyba albo katar.Wczoraj jadl z ledwoscia tylko mleko i kaszki,pil troche,bo tez nie chcial,obiadku niet,deserku tez niet.Wiczorkiem wcisnelam mu troszke deserku owocowego,dalam jedna lyzeczke za duzo,zakaszlal sie i wszystko zwymiotowal i tyle pozytku z tego bylo:( A teraz marudza moje zalzawione oczka ,bo chca spac,zajrze potem pa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas nocka minela spoko maciek obudzil sie ok1 do jedzenia (oj dawno sie tak niebudzil) a potem o 5 bo przesikal spiochy niewiem jakim cudem( maz mu zakladal pampersa wiec pewnie dlatego) i o 8 pobudka jest troche marudny przez tego 2zeba ktory sie wyzyna u mojej szwagierki juz wiadomo co jest ... najpierw miala rota wirusa i od tej biegunki gdzies tam sie cos dostało i ma bardzo duzo bakteri w moczu i stad ta goraczku dostaje juz antbiotyki takze mamy nadzieje ze to juz pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dzisiaj:) My znowu nocka nieprzespana za bardzo:(Nie wiem co jest że moja mała budzi się tak często w nocy z płaczem,chwilkę ją polulam i zasypia za chwilkę znowu,mam wrażenie czasami że tak całą noc musze wstawać.O 6:00 wzięłam ją do siebie do łóżka i jakoś przespałyśmy do 8:00.Beja ja nie wiem jak ty tak wstajesz codziennie o 6:00,masakra.Jeszcze zależy o której idziesz spać i czy mała przesypia ci całą nockę. Dziękuje za miłe komentarze dotyczące mojej córeczki:) Ewelona dobrze że już odpowiednio zajęli się malutką,oby jej to pomogło. Powiedzcie mi dziewczyny czy wasze dzieciaczki mają duże ciemiączka czy już coraz mniejsze?Moja ma już małe i nie wiem czy to dobrze czy zle,w końcu jutro kończy 8 miesięcy także nie wiem. Gosiek dużo zdrówka dla synusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki teraz doczytałam że to Agula ma takie pobudki a nie Beja:)Także Agula współczuje naprawde,ja bym nie dała rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina__ ale twoja córcia już stoi ładnie !! I ma piękne oczka, po mamie oczywiscie :-) Demiluna__Julianek bardzo podobny do córeczki... Śliczny chłopczyk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Melania,no moja córcia już stoi i staje wszędzie gdzie to tylko możliwe,już nieraz upadła a ja się tylko martwię że sobie coś zrobi,ale cieszę się że tak ładnie się rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna faktycznie Julianek to śliczny chłopczyk,zresztą córeczkę też masz śliczną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,maluszek,spi,a ja robie obiad.Zjadl dzisiaj tylko 100ml mleczka z domieszka kaszki o 9,wiecej nie chcial:(,ciekawe czy jak wstanie to bedzie chcial jesc,moja chorowitka. dziewczynki,dziekuje bardzo,za mile komentarze odnosnie mojej rodzinki:)papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka, ja tam nie ma mnic przeciwko ;) dziewczyny, ale wspomnienia... fajnie, ze jest kafe, zawsze mozna poczytac o ty ostatnich dniach przed rozpakowaniem. i człowiek odpływa :) ech jak ja KOCHAM być w ciąży :P i pytanie mam, co się stało z tatiką? wy pewnie w temacie :) jeśli chodzi o mnie, to ja założyłam topik lipcówek :D miałam termin na 2 lipca... no i nie wyszło ;) wyszedł za to 20 czerwiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek buziaczki dla Kubusia 😘 , niech nam szybko wraca do zdrowia.. kartina my dzisiaj wstalismy po 4 !!! , bo Gabi juz sie wyspala :( poszla spac spowrotem o 7 , za to druga corka wstala... u nas pobudki co 2-3 h , idzie spac ok 19.30 ( dluzej jej nie przetrzymam ) ale chyba juz sie do tego przyzwyczailam , starsza tez nigdy dluzej jak do 7 nie pospala , tyle ze ona jako niemowlak budzila sie tylko 1-2 razy w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanio.. zalozycielka naszego topiku poronila... :( ale jakos na jesieni odedzwala sie do nas Tatika... jezeli nas czytacz napisz kochana co u ciebie slychac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula to jeszcze gorzej,ja też lubię dłużej posiedzieć wieczorkiem a pózniej ledwo na oczy patrze hehe,a ciebie to sobie nie wyobrażam,ja bym chyba padła...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No ja tez bym chyba nie dala rady jak Agula. ( chociaz pewnie gdybym musiala chodzilabym jak widmo i przezyla jakos ;) ) Jak bylam w ciazy i kazdy straszyl nieprzespanymi nockami jak juz bedzie dzidzius, to mnie to przerazalo. I modlilam sie by moje dziecko bylo zdrowe i spalo w nocy :) I spalo, zaczela przesypac 6 h jak miala juz 2 tyg. I nie moge narzekac bo dobrze spi. Odpukac w niemalowane. A teraz zabkuje, nic jej nie pasuje, wszystko bije, gryzie, nie moze sobie miejsca znalezc i buczy :( A dziasel nie da sobie dotknac, jedynie jak myje zeby to przez ta gume wyczuwam, ze grube jak diabli. Pewnie beda na gorze jakies wkrotce. Gosiek, duzo zdrowia dla KUBUSIA !!!! ja odejmuje 5 kresek. Wiec norma jest tem ok. 37 w pupie. Maly ma lekki stan podgoraczkowy. Melania, ja tez uwazam, ze moglybysmy sie spotkac. Super byloby :) A i dzieciaki by poszalaly razem. Moze byc Krakow, ale tez kazde inne miejsce w PL :) Ja sie w akacje wybieram do Czestochowy np ;) Ewcia 🖐️ Katrina, ale jak male to ciemiaczko. Bo chyba prawidlowo, ze zarasta. Ja to Ninie nie sprawdzam nawet, wiec nie wiem jakie ma. A jakiej wielkosci powinno byc? Ewalona, grunt, ze znaleziono przyczyne. teraz juz wiadomo co leczyc. Aisha, daj znac jak tam malenstwo? Ola musi byc niesamowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka no ja właśnie nie wiem jakie powinno być i tak się zaczęłam zastanawiać po prostu,moja ma takie małe kółeczko jakby,mam nadzieje że za szybko jej nie zarasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za godzinkę jadę do fryzjerki robić pasemka,już się nie moge doczekać mam nadzieje że dobrze wyjdą i troszke się odmienię bo mi już jakoś nudno było,potrzebuje zmiany,to siedzenie w domku z niunią po prostu troszke mnie przygnębia zwłaszcza że w obcym kraju i nie mam tu rodziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,maly po dwoch godzinach marudzenia zasnal :)Temp,chyba powoli spada ,zobyczymy wieczorkiem. Najgorszy to ten kaszelek i katar,ale moze jutro bedzielepiej:)W piatek man ma wolne wiec pojdziemy skontrolowac jeszcze raz plucka Katrina moj to juz jakis czas ma jakby male ciemiaczka,nie znam sie,nie dotykam ale tak wyglada jakby juz prawie zaroslo,ale to ok,bo ciemiaczko powinno sie do mniej wiecej roku zarosnac. Znow przestawilam lozeczko na dawne miejsce:P,bo Kuba nie chce w naszej sypialni za cholere spac,ani w naszym lozku.Nie podoba mu sie :P,no i dobrze,tylko bede musiala wstawac w nocy,by sprawdzac czy wszystko ok,co ja zrobie ze sie przyzwyczail????????? hehehe Kochane mamuski Walentynki tuz tuz:) A my z manem obchodzimy w ten dzien 14 nasza 7 rocznice slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Gosiek szykujesz chyba coś specjalnego:) My z mężem kupiliśmy juz sobie szampanika z kielichami pięknymi specjalna edycja na walentynki,zrobię jakąś kolacyjkę i spędzimy uroczy wieczorek we troje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez widze wszedzie serduszka. Ale jakos nie mam ochoty na to cale przeslodzone swieto. Moze cos przyszykuje, jakas kolacje. I tez bedziemy siwetowac we troje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Surfitko zapraszamy serdecznie do nas jak będziesz w cz-wa :) gosiek ale wybraliście super dzień na ślub :) ekstra :) dużo zdróweczka dla Kubusia 🌻 a jak Jasiu ? agula jesteś wielka !!!!!!!! naprawde :) życzę ci aby dziewczynki zaczeły ładnie przesypiać nocki a ty byś mogła wypocząć :) ewelona ciesze się że w koncu wiedzą co malutkiej jest,dużo zdróweczka dla malutkiej księżniczki 🌻 Melania,Katrina Aisha daj znać co słychać u maleństwa :) który to już tydzień ? u nas ok,Eryś teraz właśnie wybudza się z popołudniowej drzemki,zaraz jak wstanie to wybieramy się na zakupy bo u nas w lodówce zostało tylko światło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, i powietrze jeszcze ;) w tej lodowce jest. U mnie tez juz pustki swieca :P Wczoraj poszlam na zakupy z Nina, bo mama oczywiscie jej nie wziela nigdzie. Mala jak zobaczyla czapke i buty to rogal od razu na buzi no i poszlysmy o 6 wieczor. Ale jeszcze ciemno i niezbyt przyjemnie wieczorem jest :o Ale jak to z Nina wiele nie kupilam, jakos nie moge sie rozdwoic z uwaga. Ewcia, jeszcze nie wiem kiedy pojade, ale chcialabym na Jasna Gore, mam sprawe do Matki Bozej ;) Zawsze jak tam jestem odczuwam niesamowity spokoj :) Ale jak bede jechac to dam znac, fajnie byloby zobaczyc twoich chlopakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×