Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam kochane niespie od 3godz julcia dostała w nocy temperature 38.6 i pojechalismy do pediatry przepisała tylko eurespal teraz spi i ma 38.0 gor i nie spada arz sie boje nie wiem co jest jej nie ma kataru kasdzelku ani nioc bardzo sie boje ,przecierz wczoraj była taka wesolutka ,teraz czekam na pediatre zobaczymy co powie potem napisze kochane. Dobze ze juz lepiej z Kubusiem pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doradzcie, przed okresem tez moze byc taka wyzsza tempka, ja mam zwykle 36,7 ale dochodzilo tez do 37,2. Objawy o ktorych piszesz moga byc zarowno przed-@, jak i ciążowe. ja jak zaszlam w ciążę wtedy, kiedy miał się zjawić @ czułam się dokładnie jak na @. Nawet wzięłam no spę, bo mnie tak brzuch pobolewał. Ale minęło, a @ nie przychodził. 31 dc zrobiłam teścik i były 2 kreseczki. Grunt to się nie nakręcać i nie doszukiwac objawów :) dwóch kreseczek życzę i duuużo cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, miała któaś w ciąży zakłądany krążek? orientujecie się, czy to jest to samo, co szew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja to wpadnij i do mnie, bo w kąty przydałoby się pozaglądać. Aisha mi jak się skończyła oliwka to kupiłam Kajci balsam do ciała i po każdej kąpieli ją balsamuję. W prawdzie już tak nie pachnie :( bo jest bez zapachu ale ma super gładziusią skórkę ;) Gosiek 🌻 dla Kubisia - dzielny chłopczyk. Ewelona u Kai też zaczęło się od jednorazowego zwymiotowania we wtorek, a nagły atak wymiotów miała w piątek nad ranem. Po trzech wymiotach już nam leciała z rąk, główka leciała do tyłu i nie było praktycznie z nią kontaktu, więc choroba baaardzo szybko postępowała. Byłą bardzo odwodniona, a to wszystko przez te cholerne rotawirusy. Więc tutaj nie ma żartów, szczególnie, że ja płakałam nad nią rozmyślając o setkach dzieci umierających na to co roku, a lekarze mówili, że to łagodny przypadek. Nie chcę sobie wyobrażać gorszego. Nie chcę krakać i oby to nie to, ale uważnie obserwuj!! Doradzcie - z tymi objawami to u mnie było tak, że przy pierwszej ciąży sama je sobie wkręcałam.Przy drugiej w dniu, kiedy nie dostałam miesiączki zrobiłam test i wyszło: || :) A objawów nie miałam żadnych i szczerze wątpiłam w to, że jestem w ciąży, a jednak. Więc chyba nie ma reguły ale trzymam kciuki. Hanio ja tylko słyszałam o krążku, tzn. o opasce i chyba o tym samym mówimy. Jedna dziewczyna w szkole rodzenia to miała założone, to jest o tyle lepsze niż szew, że mniej inwazyjne a ściska szyjkę macicy i zapobiega porodowi przedwczesnemu. Nie jestem specjalistą i mogę się mylić, ale coś tak kojarzę. Kajcia drugi raz zasnęła. Wyrzyna jej się trzeci ząbek, tzn. górna lewa jedyneczka u bardzo się męczy, budzi z płaczem. A dziąsełko ma taaaakie napuchnięte, że hoho. Już coś tam widać jakąś kreseczkę, więc za parę dni będzie stukać, to i mniej boleć. Właśnie dzwonił męża brat i powiedział, że w Kauflandzie jakaś wyprzedaż mokrych chusteczek i są po 2,99 zł. Więc wskakuję w ciuszki lecę zobaczyć, to kupię z 5 paczek. Bo ja zawsze staram się kupować gdzieś w promocjach wtedy biorę więcej i zawsze potem ma mw domu 10 paczek w zapasie, żeby potem nie przepłacać ;) Ja to w ogóle taka jestem, że jak jest na coś promocja to biorę więcej, skoro i tak wiem, że będzie mi to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po weekendziku, byl troszke dłuższy bo wczoraj mialam urlop - zalatwialismy kredyt a po poludniu na nartki wyskoczylismy, bo sniegu tyle ze aż grzech nie skorzystać :-) widzę, że maluszki dalej chorują :-( dla wszystkich cięrpiących mam i ich pociech DUUUUUŻO zdrówka i szybkiego powrotu do formy !! Elmirka__nie chwaląc się, to ja cię zaprosiłam do czerwcówek :-) spotkałam cię na innym forum :-) Ależ przeżyłaś z Kajusią, nie wyobrażam sobie nawet co czułaś... dobrze, że wszystko tak się skończyło i jesteście znów w domku... na motylkach dodałam parę nowych zdjęc Miko... na jedbym widać nawet ząbki :-) ok, wracam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania no to Tobie wielkie pokłony :) 🌻🌻🌻🌻🌻 Ja już wróciłam ze sklepu, teść ze mną pojechał, żeby było szybciej no i kupiłam 4 paczki chusteczek z 4,99 zł na 2,99 zł. Jakieś z aloesem Bobuś. Nigdy ich wcześniej nie brałam, ale nawet fajnie pachną, a jakościowo tak jak inne tanie chusteczki, więc jestem zadowolona. Wzięłam jeszcze paczkę chusteczek Wickies takich robionych dla Kauflanda z pudełkiem za 4,99 zł. Często biorę te chusteczki one są po 4 zł, a te z pudełkiem po 5 zawsze tylko cenę widziałam. Pudełko mam, ale drugie też się przyda, więc wzięłam. I tym sposobem mam w domu 15 paczek chusteczek + jedna zaczęta w pudełku i jedna zaczęta w torbie. :p Ale za to trafiłam na promocję pasty do zębów, bo my zawsze colgate kupujemy, była z 7,79 na 4,19. Do tego pomelo - mniam, też w promocji po 2,99. I niby tylko po chusteczki, a wydałam 25zł ale wydałabym 39zł, więc biznes nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha widziałam dziś gazetkę z Aldika, może któraś ma go gdzieś w pobliżu, to od jutra będą rajtuzki + skarpetki z ABS po 8zł. Pójdę kupić jej ze dwa zestawy, jak będą fajne oczywiście. Wiecie co ja to lubię latać po marketach, przeglądać te gazetki, zawsze coś tanio wyczaję, choć niektórzy się ze mnie śmieją z tego powodu. Ale jak potem mówię, że to za tyle to się dziwią skąd wiedziałam, że promocja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka ja cie podziwiam gdzie promocja tam i ty hihi;-) ja tez staram sie kupowac na promocjach zdarza sie ze specjalnie po coś jade-a trace wtedy wiecej niz przewidywałam;-) a ja kupuje chusteczki tylko pampers w tesco zawsze były 4 paczki po 72 sztuki za 21,99 a ostatnio nie było wiec wziełam nivea 2*63 sztuki po 11,99-trudno się mówi. pieluchy tylko pampers i happy no i zdazra się ze kupuje dady po 30zł w biedronce za ok.60sztuk chyba-dawno nie miałam. dziewczyny ile teraz mam przeznaczyc na roczek do szwagierki małego no i co kupic doradżcie proszezaden z nas nie jest chrzestnym. boże ile ja mam wydatków w tym roku: marzec-imieniny teściowej,roczej małego szwagierki,męża urodziny mojego chrzesniaka imieniny kwiecień-teściów 40 lecie ślubu maj-2 komunie nasze chrześniaki i samochód ac do płacenia czerwiec roczek kuby ach i tak do wyliczenia bym miała ze hoho az by stron zabrakło ale najgorsze te 3 miesiące a my tu myslelismy o kredycie 10 tys na auto zeby zmienic na wieksze ale kurcze boje sie. melania nie bałas sie brac kredytuw czsach kryzysu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba no teściowa mnie tego nauczyła, bo ona zawsze też wie gdzie co po ile, na początku to mnie to bawiło, ale teraz widzę, że warto. Ja pieluchy kupuję pampersy sleep and play, czasem active baby, zależy po ile są. Jak były w promocji raz ;) po 29,99 to wzięłam dwie paczki, chociaż miałam w domu hihi. Teraz mąż kupił Kai pieluszki huggies limited edittion wyglądają jak spodenki dżinsowe, rozporek, kieszenie narysowane i taki granatowy kolor mają - fajne i na prawdę dobre. A chusteczki to byle jakie, aby mi nie śmierdziały ;) bo Kajci od żadnych nic nie jest. A jeśli chodzi o roczek, to ja miałam w tamtym roku roczek siostrzenicy, też nie jesteśmy chrzestnymi ani nic. Kupiłam jej basenik taki mały dmuchany grzybek, fajny na prawdę. Oczywiście najpierw wszędzie sprawdziłam gdzie i po ile ;) i kupiłam po 35zł w tesco, a wyszłam za kasy do sklepu dziecinnego na pasażu i ten sam kosztował 80zł. Do tego zamówiłam jej takąbajeczkę na allegro z jej zdjęciem, dedykacją itd.. zresztą zaraz znajdę link: http://allegro.pl/item550947933_idealny_prezent_bajka_o_twoim_dziecku.html coś takiego, wzięłam tytuł "w zoo" na prawdę super niepowtarzalny prezent i dałam 50zł. I tak siostra była zszokowana, że aż tyle. Bo ona taka jest do prezentów, że najlepiej tylko kartka i wystarczy, aż sama jak gdzieś idzie to musi się pytać ile ma dać dziecku, bo ona dla swoich nie chce dużo prezentów. Nawet jak czasem kupuję im jakieś drobiazgi to zawsze mnie beszta, że po co im przynoszę. Mam nadzieję, że pomogłam choć troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no elmirka musze ci powiedziec ze bardzo fajny ten prezencik-bardzo pomysłowy a ten basenik to taki z piłeczkami???bo pomyślałam ze może taki basenik z piłeczkami i do tego fajny dresik bo mi mówiła ze jak cos juz beda patrzec to moge kupic dresik jakis wiekszy na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basenik taki, że i można piłeczki i wody nalać. A dresik też fajny prezent, na pewno się przyda. Poszukam, może znajdę ten basenik, ma super daszek grzybek, że słońce nie przypiecze i dużo dodatkowych dmuchanych odczepianych elementów do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ,ja Ci nie pomoge,za kilka miesiecy wszystkie bedziemy mialy ten sam proble:) hehehhe Moj Kubulek kaszle ,ale juz chyby troszke lepiej,smieje sie,bawi sie ladnie,teraz lezy na brzuszku i smieje sie w glos do jasia,ktory sie przed nim wyglupia.Ale sie ciesze,bo to oznaka ,ze lepiej sie czuje,moja perelka.Zjadl dzisiaj 150mleczka z kaszka,100g deserku i 110g zupki,mysle ,ze to niezle przy chorobie,a zaraz dostanie znow flaszke,tzn.sprobuje mu ja dac,bo nie wiem czy zechce:)?????? Jak niedawno pisalam,mowilam,ze Kuba pelza tylko wokol wlasnej osi,a teraz pelza juz do tylu,wlasnie wszedl po kredens,ide go ratowac.Niedlugo nastapi raczkowanie :) :) Zaczal pieknie mowic,wypowiada wiele sylab super to wyglada,gada sobie do siebie a dzisiaj na topie jest u niego O jej! i tak caly czas,ale mowi to z usmiechem i tak zaczepialsko. pozdrawiam kochane,chcialam tylko sie podzielic radoscia ,ze kubus juz ma sie troszke lepiej i jest wesoly,dobrze ,ze Was mam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Bartus robi postepy w rozwoju juz przybiera pozycje na czworaczka.rehabilitantka powiedziala,ze jak na wczesniaczka to super sie rozwija:)) my juz jedna imprezeke mielismy 10 stycznia byly urodziny meza chcrzesnicy 2latka miala.kupilismy jej dwie bluzeczki taka w groszki i z motywem folkowym:))meza urodziny tez juz byly,w kwietniu Bartusia roczek i jak narazie chyba to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja myślę, że prezent za 150 zł to na pewno wystarczy. Fajny ten basenik. Gosiek super, że Kubunio wraca do siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedzi w srpawie krążka ;) wróciłam ze spaceru... Brak słów. chodniki w taki stanie, że aż mi sie krew gotuje, jak wspomnę. 1/3 przejezdnych jako-tako, inne całkiem zasypane, alo scieżynki wydeptane przez ludzi. a dojście do przejścia dla pieszych w ogóle nie odśnieżone! Nie umiałm z drogi wjechać na chodnik! kierowcy samochodów tylko patrzyli jak się męczę i kiwali głowami. Ruch zatrzymany, bo idzie kobieta z wózkiem.... W dodatku nagle przyszła taka zamieć śnieżna, wiało nam śniegiem w twarze.... masakra! Wiem, ze sie powtórzę, ale nienawidzę mieszkać w tym miejscu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek i izunia super ze wasze perełki takie zdolniachy i ze kubulkowi lepiej ale za to mnie zdołowałyście bo mój kuba pełza tylko wokól własnej osi a do przodu i do tyłu to nie no i ma słabe rączki wydaje mi się bo sie na nich nie podnosi-czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Duzo zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow !!! Elmirka, nie, ze ja cie posadzam o to,ze nie myjesz corci ;) Przeciez wiadomo, ze dbasz o Kajunie :) Zle to zabrzmialo, co napisalam. Przepraszam. Ja zmieniam pieluszke co 2-3 h, chyba ze jest pelna wczesniej. Aisha, kurcze siewiejesz ? Przeciez mamy dopiero po 18 lat :P Gosiek, mam nadzieje, ze Kubus faktycznie zacznie raczkowac, bo Nina to juz dobru miesiac pelza do tylu i tyle ;) Ten film co wkleilam kiedys to ze 3 tygodnie temu krecony byl, teraz jest tylko szybsza ;) I podpelzuje do mebli i chce wstawac, tylko nie wie, ze same rece nie wystracza by wstac. A tak sie bawi czasem w kojcu : http://www.youtube.com/watch?v=Ze11sthA3UU Goba, a ten prezent to dla chrzesniaka ? Nie wiem jakie u was panuja zwyczaje, ale dziecku niechrzesniakowi to w prezencie tak do 50 zl sie daje, a chrzesniakowi 100. Kurcze na chrzciny czy komunie 200 zl wiele ludzi daje. Wlasnie chcialam sie zapytac jakie pieluchy w Polsce sa? Pampers ile kosztuje i ile sztuk w paczce ? Melania, dali ten kredyt? Bo slyszalam,ze teraz ubogo jesli chodzi o kredyty. Tutaj ciezko dostac jakis wiekszy. Erys bedzie mial zabka :D Super !!! Ninka ma juz biala gulke na gorze. Hanio, krazek, czyli pesar dziala tak samo jak szef, ale jest latwiejszy w zalozeniu. Ja nie mialam, ale slyszalam o tym. Krazek kupuje sie w aptece i zaklada nawet w gabinecie ginekologicznym, a na szew to juz potrzebna hospitalizacja. Milka, a Ninka tak mowi: http://www.youtube.com/watch?v=-d7fn1-vTzk&feature=channel_page. Pogadalyby z Mayeczka..a napewnoby sie dogadaly :D Beja, jaki geniusz. Jak dla mie to ona raczej wolna jest. Ja juz widze jaka musi byc Ola, Julcia, Vaneska albo Erys, skoro oni raczkuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam u nas nocka jak zwykle, czyli do bani dalam jej wczoraj krople z waleriana i rumiankiem na spokojny sen efekt taki, ze sen poprawil sie moze o jakies 5-10 % :O a od 5 moje dziecko wyspane, pelne wigoru do zabawy i umiechniete od ucha do ucha ..... a matka siedzi i popija kawe , zeby nie zasnac Gabi chciala podlaczyc sie do kompa ;) jeden koniec kabla z USB wlaczony byl do komputera, a drugi wlozyla sobie do buzi, a na na monitorze wyswietlila sie wiadomosc : program nie rozpoznaje obiektu :P Duzo zdrowia dla wszystkich chorowitkow 🌻 Goba, Elmirka... chcialabym miec takie ciotki ;) super prezenty , ten basenik bardzo fajny Gratuluje wszystkich nowych postepow naszych malych szkrabow :) No wlasnie, gdzie jest Mierzejka ???????????????????????????????? Ja smaruje dupcie na noc kremem, a tak to tylko przecieram chusteczka ( teraz , jak ma odpazona , to ciagle saruje ) Nie kremuje jej cialka, no moze raz na ruski miesiac poloze troche kremu na kolana i raczki, bo robi sie szorsta od czolgania sie ;) Kremuje jej buzke, bo ma suche policzki. Uwazam, ze skory nie ma co rozleniwiac , niech sam produkuje substancje natluszczajace :) Ninka i Maya to spryciulki, sliczne ksiezniczki :) Ewlona... jak Mateuszek, dalej wymiotuje ???? Kasiu , co lekarz powiedzial, jak Julcia ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka nie ma sprawy, tylko nie chciałam wyjść na wyrodną matkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania... Miko cudny chlopak, a rzesy ma duuuuugie jak dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka,wlasnie ogladalam filmik z ninka,wspanialy!!!!!!!!!!!!!jestem pelna podziwu jak ona slicznie mowi i jak powtarza po tobie ,super!Kochana,ninka juz nie dlugo pojdzie na raczkach,pieknie przyjmuje pozycje wyjsciowa i raczki ma silne widac,pieknie naprawde.Ja mysle,ze ona po prostu nie chce jescze ,tak jej sie bardziej podoba ,bo z tego co widzialam to z powodzeniem moglaby ruszyc do przodu,pochwaly dla coruni👄 Goba nie stresuj,sie bedzie dobrze,moj pelza do tylu ale na razie idzie mu to jak krew z nosa,ale przemieszca sie ,to najwazniejsze,a do przodu niet.Pozycji do raczkow tez nie przyjmuje jeszcze,jak mu pokazywalam to sie wkurza i zaraz przyjmaowal swoja pozycje ,ale na raczkach potrafi sie uniesc ,masle jednak ,ze musi jeszcze wzmocnic raczki.Teraz nie chce go meczyc duzo na brzuchu przez chorobe ale jak wyzdrowieje to damy czadu hehehehhe,chociaz on llubi lezec i bawic sie na brzuchu,raz sie zdziwilam bo okolo godziny wytzrymal tak,a to sukces u mojego lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek juz nie wymoituje mam nadzieje ze to było jednorazowe ... jest wesoly bawi sie... dzis odpuszczam mu lezenie na brzuchu.... przepijam go lnem.. nawet pije... daje mu marchew z ryzem zrobilam... temperatury niema... oby to bylo jednorazowe... u nas 2zabek juz przebity jest teraz czekamy na gorne... zycze zdrowka dla chorowitkow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, ja tez mysle, ze jakby chciala to szlaby. Ale mam wrazenie, ze ona sie troche boi. Dzis rano ubralam szalik (lekko swiecacy), a ona usmiech i caca, caca, caca. A na koniec mowi da, da . Moze przypadek, a moze ma lekka mowe ;) Kubulki nasze sa bardzo kochane chlopaki i moze naleza do dzieci co nie beda raczkowac tylko od razu chodzic? ;) Ja sobie mysle, ze Nina do takich dzieci nalezy, ona od razu chce stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na chwilke do was wpadam... Surfitka__Ninka slodziutka !! podobnie moj Miko mówi :-) ale do siedzenia to mu jeszcze wiele brakuje :( fajnie Cie było usłyszeć :) Goba__co do kredytu to nie baliśmy się, bo bierzemy pod hipotekę domu, na kwotę 1/3 jego wartości... tak że w razie czego dom się sprzeda i kupi mieszkanie :-) ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie... HanioK__wiem cos o jezdzeniu wózkiem w śniegu - w weekend bylismy na spacerze, jedynie wokół bloku bo dalej by się nie dojechało ;-) ok uciekam babeczki !! do juterka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, ale sie usmaialam z Gabi :D Wlasnie co ciekawego w tych kabelkach, Nina wyciagnie kazdy kabel, potrafi wpelzac za telewizor i wyciaga te kable z anteny i od pradu..my jej nie pozwalamy, chowamy, ale ona i tak tam ciagnie ;) A na filmiku ma moja stara komorke. Wymylam, odkazilam ....i teraz moze smsy pisac do kolegow i kolezanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja od polowy stycznia buja sie na czworaka, ale cos nie moze wystartowac do przodu, woli sie czolgac bardzo ladnie siada z pozycji do raczkowania i wraca potem do pozycji na cztery, tyle ze czasem mi sie jeszcze gibnie do tylu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×