Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26...... Poznań....... synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, melduje sie w niedzielke. Wczorajszy dzien spedzilam z tata na ostrym dyzurze. Na szczescie nie zostawili go w szpitalu, ale nerwow troche zjadlam. POzdrawiam was serdecznie, buski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)) U maluszka wszystko ok,odpiety zostal od kroplowek i monitoringu dzis beda mu podawac tresciwszy pokarm takie malle przygotowanie do butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionatka
witam jestem zaniepokojona ze wpdałam , uprawialam z chlopakiem petting , nasienie bylo w okolicy pochwy , od tamtego czasu niemialam zadnych kontaktów seksualnych , to było jakies 7 tyg temu, zrobiłam 5 testów ciążowych pierwszy 7 dni po petingu drugi 12 dni po petingu -(dzien spodziewanej miesiaczki) nastepny 28 dni po pettingu nastepny tydzien po terminie nastepnej miesiaczki i natepny 2 tyg po terminie nastepnej miesiaczki robiłam PRE-TESTY i QUIK VUE2 TESTY WYSZŁY NEGATYWNE wszystkie! robilam z porannego moczu , a po terminie miesiaczki z moczu w środku dnia jednak boje sie ze jestem w ciazy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietna wiadomosc iza :-) fajnie ze maly taki silny chlopak mu tu wszystkie trzymamy za niego kciuki zeby jak najszybciej wrocil do was do domu caly i zdrowy :-) poslalam fotki na interie ze spacerku z mezem synem i kotem :-P obzarlam sie wlasnie ptasim mleczkiem i mi niedobrze ide sie polozyc i juz dzisiaj nic nie jem tylko woda mineralna....chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka no to super. na interii jest zdjęcie ze spaceru-moja córcia. milka ja wsadziłam w jedno korytko:2 bratki i 1-go goździka i w doniczke:3 turki i niecierpka(taką dużą) no i to jeszcze nie koniec.musze kupić w tygodniu korytko bo mam pelargonie zwisającą,i z przodu domu chce coś wsadzić w donice:bratki,turki i zobacze. a z wami co? surfitka chodziło mi o to że w weekendy nie pracujesz i ograniczasz komputer w domu bo w pracy siedzisz przed nim.ale dobrze że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia łądne zdjęcie-ale ten kocur byk.no i twoi mężczyźni też.hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo.. zdjecia obejrze jutro ;) Iza--------ciesze sie, ze z maluszkiem lepiej :D Gosia--przez ciebie wszamalam dzis wielkiego loda z bita smietana :p pychhaaaa moj mezus tak sobie popil, ze o 21 spal jak zabity :o nawet nie napisze ile ..ale dali sobie czadu chlopaki, dobrze, ze jutro wstaje dopiero o 9 :o ..ja sie ide myc i spac :) do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry laseczki! Niemożliwe!Dziś jestem nawet wcześniej od Goby!:) Coś nie mogę spać, ale to chyba z wrażenia bo za 4h wraca mój Najukochańszy po 2,5 tyg nieobecności więc emocje we mnie buzują od rana!Zaraz zacznę się robić na bóstwo i zmykam do pracy chociaż na dwie godzinki bo potem odbieram Mężusia i zabieram go do domciu!:)Przez to wszystko obudziłam się przed 5 i nie mogę spać z wrażenia! Wczoraj miałam super dzień!Pogoda w Bielsku piękna więc wspólnie z teściową postanowiłyśmy wybrać się gdzieś na wycieczkę. Poszłyśmy na krótką wycieczkę w góry, i nie uwierzycie ale nawet minimalnie się opaliłam!Chyba wszystkie mamy teraz problem z bladą skórą:( Później wpadłyśmy na pyszny obiadek, ugotowany przez moją drugą Mamusię-pyszności!Kurczaczek, do tego kluseczki z grzybkami i sałatka!Mniam-ona rewelacyjnie gotuje! Po południu za to zabrała mnie na zakupki i kupiła parę rzeczy dla wnuczka-a i tak musiałam ją odciągać od prawie każdej ekspozycji, bo Franuś ma już nadmiar wszystkiego oraz jak to nazwała wyprawkę dla przyszłej Mamy!Wpakowała mi do przymierzali ok 20 par spodni, mniej więcej tyle samo spódnic i jeszcze więcej bluzeczek i kazała mierzyć.Wybrałyśmy z tego spodenki 3/4, spódniczkę i 2 bluzeczki. Wszystko śliczniutkie i takie, ktore będę mogła nosić zarówno teraz jak i zaraz po porodzie bo wiązane w pasie lub mocno elastyczne. Aż mi troszkę głupio się tak chwalić ale kochaną mam tą moją drugą mamę!Nawet czasem przez usta nie przechodzi mi w stosunku do Niej słowo teściowa-bo taka jest kochana!Poza tym rodzice mojego męża idealnie dogadują się z moimi rodzicami i tym bardziej się cieszę! Życzę Wam wszystkim brzuchatki tak samo wspaniałych przyszłych babć i teściów!!!Z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masterek to rob sie na bostwo i pozadnie tam meza powitaj :-) a potem nam opowiedz jak bylo :-P fajne ze masz taka tesciowa i ze rodzinka sie super dogaduje normalnie pozazdroscic :-) i jeszcze prezenty ci sie trafily :-) ja juz tez nie spie od 6.00 moj szedl do pracy wczesnie i tak sie tlukl po domu ze nie dalo sie spac no i wstalam na wspolna kawusie :-) zaraz syna budze i do szkoly wykopie no a potem juz luzik posadzilam na balkonie pelargonie bo nic innego mi sie nie chce utrzymac buuu mialam juz surfinie i roze i wszystko mi wszyce wpierd... przyszla pobuuudka ...cos nam sie pogoda psuje moze to i dobrze? aby do lodziarni nie bedzie tak ciaglo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masterek ładnie-poprawiasz się z pobudką.powitaj męża i zdaj relacje-tylko żebyś po tym powitaniu nie miała przedwcześniejszego porodu. gosia a ty co babo?od rana o lodach myślisz? ja już wiki zaprowadziłam bo dzisiaj wcześniej-maą wycieczke do parku dinozaurów. okna pootwierałam jest tak pięknie zaraz pościele na balkonie położe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe goba ja tylko mysle o lodach :-P mlodego do szkoly podwiozlam i tradycyjnie do piekarni po swieze bulki zahaczylam a co trzeba sie dobrze odzywiac nie? potem se bedziemy dietowac i piekarnie omijac a poki co korzystam z pysznosci :-P planow na dzisaj jeszcze nie mam pogoda nawet fajna sie robi tez otworzylam balkon i wdycham swieze powietrze kurcze poopalalabym sie ale troche sie boje, czytalam ze baby w ciazy jak sie opalaja moga dostac plam od slonca przez te swoje hormony :-O no i mam troche stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek --pozazdroscic rodzinki ;) daj znac jak tam mezulek gosia--- niby cieplo ale slonca nie ma :o blee... ale co..zawsze lodzika mozna zszamac, ale po wczorajszym przezarciu sie nie wiem czy mi wejdzie :p ja wlasnie zjadlam 3 tosty z dzemkiem mniam i latam jak wariat z aparatem i fotograuje moje rude kolezanki, wysle wam zdjecie na interie mezus sie dobudzil i nawet trzezwy sie wydaje, heheh za wiele nie pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ale fajne rudzielce normalnie zlodziejki przylapane na goracym uczynku :-P a jakie kity maja puszyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś niesamowitego.że one się nie boją.fajnie masz.mały eliasek jak je zobaczy bedzie wył z zachwytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki u mnie w łodzi pogoda piekana wlasnie napełniłam zamrazalnik lodami chyba bede jadła same lody do konca ciazy ,jak byłam w szpitalu to rodzinka mi zrobila remont u mojej coreczki w pokoju a po swietach majowych robia mi jeszcze kuchnie mam nadzieje ze jeszcze nie urodze ale jest mi coraz to ciezej brzuszek mam ogromny ja sobie tak mysle ze chyba urodze przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boja sie, w dodatku juz sa za leniwe zeby gwizdnac orzecha i uciec, wiec dlubia mi na balkonie, lupki zostawia i uciekaja :p leniuchy, a maly bedzie mial frajde :) kurcze co by tu robic dzis, mam do 18 czas, mezus do roboty zaraz wybywa...jakies propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po tych lekach jestem strasznie roztrzesiona ciekawe do ktorego tygodnia trzeba go brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na krotko, bo choroba mnie meczy, okropne przeziebienie, poszlam do lekarza, i okazalo sie ze bez terminu nie przyjmuje- kurcze gdybym wiedziala wczesniej ze zachoruje to termin zrobilabym. Kuruje sie paracetamolem w malych dawkach, i cytryna z miodem. Wczoraj zrobilam sobie mleko z czosnkiem po tej miksturze tak mnie polamalo, ze przelezalam pol dnia. Dziewczyny moze macie jakies wyprobowane metody walki z przeziebieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia jeszcze troszke wytrzymasz, ja boje sie tez ze wczesniej urodze, bo brzuch to juz mam na kolanach :o i coraz nizej schodzi i skurcze coraz mocnejsze.. wiec nie wiem pozatym lekarz jak badal malego to komputer wyliczyl z pomiarow wynika, ze to 38tc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O PM mnie tez sie wydaje ze urodze szybciej brzuch wielki mam jak balon mala tez jest o 2 tygodnie wieksza w stosunku do daty porodu ale lekarz twierdzi ze termin obliczony mam dobrze. Kasia trzymaj sie jeszcze troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czarnych porzeczek? a paracetamol mozna zazyc? Dzwonilam do lekarza i sluchawki nie podnosi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem czerwcówka 2008 na poczatku byłam z wami- później tylko podczytywałam ale teraz mam gorącą prośbę otóż mój m. marzy o wyjeździe na euro - dlatego też wział udział w konkursie coca coli, zamieścił tam swój filmik i....no właśnie potrzbuje głosów. Tak bardzo chce by wygrał bo m. dobutki bardzo dla mnie i za chociazby te trudy ciązowe - chce mu jakoś pomóc. Dlatego pomyślałąm ze poprosze Was o wsparcie. Byłoby super. By oddać głos trzeba sie zalogować-ale to naprwde nie trwa długo (ok.2 min), namawiam koniecznie by głosujac zostawic kometarz - bo za komentarz mozna wygrać i - poda. Acha na filmiku jestem ja- ale na codzień nie taka hetera i jędza jak na tym filmiku. podaję link www.cokezero.pl/VideoManifest/66 p.s. a może znacie adresy forów gdzie mozna poprosić o wsparcie-nie chciałabym dawać linka gdziepopadnie bo sama nie lubie jak inni zasmiecają fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×