Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

milka ja rozumiem do 5-6 miesiąca bo tak podobno wprowadzili ale zeby takie do roku???????????????/przecież to dziecko sie rozwija i potrzebuje wiecej środków odżywczych i innych a ona 1 jak dla niemowlaka???przesada. mi nutramigen 2 teraz przepisałaale mam jeszce 3 puszki jedynki wiec skończe bo moje wprowadza się od początku 5 miesiąca.czli już. hanio k powritu do zdrowia, ewcia dawaj ciacho do kawy. kasia78 trzymam kciuki i czekam na relacje od lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i melduje sie przy kawce Kasia napewno bedzie dobrze i szpital Was ominie!!!!Trzymam kciuki Co do płaczu i łez,no moja jak byla mniejsza i miala kolki to otrafila miec cala buzke w łzach:( miesiac po tym jak sie urodzila zobaczylam ierwsza łezke.Teraz zadko jej sie zdarza palakac z łzami bo przewaznie nic ja nie boli:) Mowicie o wadze i porcjach jedzenia hmmm ... a wiec... Martynka okolo miesiac temu wazyla 7kg teraz na dniach idziemy do lekarza wiec sie dowiem ile wazy a je tak Rano godz 9, 150ml ale przewaznie polowe z tego zostawia (chyba jest najedzona z nocy jeszcze) godz 12 zupka jarzynowa polowa sloiczka Godz 15 mleczko z kaszka 150ml + 6,7 miarek kaszki Godz 17 jakis deserek i otem soczek Godz 20 kolacja i tu roznie wypija ale zawsze jest to w granicy od 150 do 210 ml No i wtedy w nocy budzi sie ze dwa razy i wypije miej wiecej po 150 Myslicie ze to duzo? Ona ma takie dni ze nie chce mi rawie wcale pic mleka ,to jej wtedy nie zmuszam bo wiem ze jak bedzie glodna to sie upomni ;) Mleko Nan 1 zmienie na nstepne po 7 miesiacu ,ale jedno opakowanie 2 juz wypiła a to dlatego ze jak kupowalam to byly jeszcze stare opakowania i jedynka byla do 4 miesiaca a jak chcialam kupic jej juz kolejna 2 bo tamta wypila to patrze i dobrze ze spojrzalam z tylu na kartonik bo bylo napisane ze od 7 miesiaca ,nowe opakowanie ,nowy sklad???? Glupio to tak zrobili co nie? Ewcia twoje ciaho napewno pyyyyychotka ale ja dziekuje :P Ostatnio jem bardzo malo,wogole nie dojadam miedzy posiłkami a tak zawsze cos tam sobie przegryzlam,no i własnie staram sie jesc o polowe mniej -zobaczymy czy beda efekty bo jak nie to sie bardzo zdenerwuje!!!! Hanio k to wszystko Ci sie biedulko na glowe zrzucilo,wracaj do zdrowia:)) U nas w nocy pobudka dwa razy-standard:) teraz wypila tylko 60ml i zrobilakupke,ide ja przewinac bo aromaty sie takie unosza ze ho ho :P Beja a jak tam rocznica? Chyba Cie ten twoj maz wykonczyl i nie masz juz sily zeby cos do nas skrobnac hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu78- i wszystko jasne!!!!!!!!!!!!!!! moj tez pil bebilon pepti i po miesiacu stosowania robil mi 4kupy na dzien byly zielone i pelno sluzu ( moje 3kolezanki tez tak bylo) odstawilam pepti i wszystko minelo jak reka odjol. lekarze mowia ze to nie od pepti ale dziwne ze zaraz mu przeszlo po odtawieniu. zmien mleko i zobaczysz. dostawal jeszcze przez tydzien jakis zolty syrop i na e... w saszetkach i nic dopiro inne mleko.... u nas nocka super 5i8 pobudka z dnia na dzien coraz dluzej spi moj zarloczek. ktoras z was pisala ze daje syrop defle.... cos tam na kaszel i dzidzia dostala wysypki. tak to od tego syropu moj tez to mial 2tygodnie temu. moj maciek ma 4miesiace a u tylu lekarzy i tyle lekow i mlek przetestowal ze naprawde duzo wiemy juz mamy duze doswiadczenie, ja dobrze radze z praktyki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane.Moj skarb obudzil sie o 9 z przerwa o 7.30 na jedzonko,teraz jeszcze lezy sobie i gada. Milka cos dziwnie u Ciebie z tym mlekiem ,moze dlatego tak ci powiedzial ze wzgledu na skaze ,ale najpierw musi ja potwierdzic ,bo zrobilas takie badania jak ja mojemu.Ja na razie podaje mleko nr 1 ale od 5 miesiaca podaje sie u nas 2.Moj nie ma skazy ,tak wyszlo z badan wiec chyba bede mogla podac mu 2.Niby te plamki mu przeszly jak smarowalam ,a jak przestalam smarowac ta mascia z kortyzonem to znow sa w tych samych miejscach tyle ze mniej widoczne ,ale podobne.Zaczelam znow smarowac i zginely.Ja juz nie wiem co to jest ,wyszlo ze skazy nie ma ale widocznie moze cos innego go uczulilo,ale co?????????????Jedyne co jadl to jablko,gruszke ,marchewke z ziemniakiem i pietruszke z ziemniakiem.Wydawalo sie ze jest ok.wczoraj zjadl troszke banana a przedwczoraj cukinie z pomidorem.Myslalam ze to od pomidora,ale nie bo na 100pro dostal tych plamek znow przed spozyciem pomidorka.Ja juz nie wiem ,trzeba tylko obserwowac i musze i tak wybrac sie na konsultacje do lekarza.Najwazniejsze ze wyniki krwi sa OK. Kasiu ten sluz w kupce moze byc tez spowodowany obecnascia jakiej alergii u dziecka,skads to wiem................. Gosia29 a jak Tobi,juz lepiej????????????????????????? Ewcia ja tez chce kawalek ,zostalo cos jeszcze dla mnie???????Raczej dla mojego mana,on uwielbia jablecznik pyyyyyyycha. Maly rzy jak maly konik,ide zaraz do niego.Kochamne trzymajcie sie cieplo,ja juz nie wiem u tych malych brzdacow zawsze cos jest a czlowiek musi sie martwic.Ja to jestem taka ,ze z bylec czego robie poploch i martwie sie bardzo.Na szczescie na razie jest wzsystko dobrze ,tylko te plamki czasami ,ale dzisiaj znow juz ich nie ma,paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff mojemu na szczescie juz goraczka mija slini sie strasznie i ciagle paluszki do buzi cisnie ale zabkow jak narazie nie widac ani nawet dziasla nie sa jakeis bardziej czerwone czy opuchniete moze to byla zwykla 3dniowka :-) moj maly zarloczek pije juz mleko 2, od paru dni w zasadzie , nie pije duzo tak ok 120 ml ide go zaraz poloze spac a ja za ten czas wstawie obiad, dzisiaj zurek :-) a dla mnie salata i piers z kurczaka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przepraszam za spoznienir,ale moj Erys dal mi sie dzis wyspac i teraz dopiero wstalam.W nocy obudzil sie o 3 pozniej o 7.30 i teraz wstal :) Prosze ciacho do kawki :) Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój dzisiaj tak: 8 mleko zawsze po ok.2 godzinach po kazdym mleku podaje herbatke-podobno dzisci karmione modyfikowanym muszą być dopajane o 12 dostanie mleko albo kaszke o 26 dam mu obiadek potem ok.18 moze troszke deserku o 0 20 mleko z kaszką-mleka wypija 180ml-wiec nie za dużo chyba w sa,m raz ewelona t dawałaś coś na te chrosty bo ja posmarowałam maścia taką robiona na hydrokortyzonie kwasie bornym i eucerynie-zrobili mi u mamy w szpitalu-bo mój miał na uchu takie wycieki zielone-nie ropa ale podobno łojotokowe zapalenoie skóry. teraz jest ok-raz poraz posmaruje bo jak kilka dni nie zrobir to znowu coś ma-a co do skazy juz się przyzwyczaiłam i mały tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj robi sobie drzemke.Ja mam obiad juz gotowy ,dzisiaj pomidorowka na kurczaczku z ryzem hehehe szybko poszlo,poprasowalam wszystko i jest git.Szybko sie dzisiaj uwinelam jakos ze wszystim ,sprzatac nie musze, bo przedwczoraj wysprzatalam chalupke i o cudo jeszcze jest Ok. Moj je zawsze 200-220ml mleczka z domieszka kaszki ryzowej 4 razy dziennie ,do tego 1 raz deserek i picie staram sie podawac co nie jest za latwe u niego.Zupki zaczne tak za tydzien podawac.Acha kilka razy jad juz tez troche warzywek ale to zamiast deserku podawalam.Za 4 dni skonczy 4 miesiace,to sie zacznie dopiero wielkie zarcie heheheh,zartuje paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie my omijamy jedzenie nocne,pierwszy jedzonko dostaje tak o 8 czasami nawet pozniej chwilke bo sobie spi.A za tydzien kupie tez juz mleczko nr 2 ,na razie musimy wykonczyc zapasy paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Bartus wczoraj zjadl nowy deserek o fajnej nazwie owoce lata z bobovity.a co do mleczka to pije pod 70 do 150ml.wczoraj dalam mu 120ml kaszki z jablkami i prawie wszystko zjadl.juz wprowadzam bebilon 2 u nas jest od 6miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas nocka całkiem całkiem a nawet bardzo dobrze Jak tak patrzę to mój mały to zarłoczekw porównaniu z waszymi pociechami. Rano wypija ok 120 ml, potem w południe 150-180 ml i tak samo po 4 godzinach,za to wieczorem ok 7 -7:30 wypija 240 ml mleczka z kleikiem ryżowym -chyba robi sobie zapas na noc bo budzi sie dopierook 5 nad ranem iwtedy wypija ok 180 ml. Myślę że jak zaczne wprowadzac mu przecierki warzywne i owocowe to bedzie mniej mleczka wypijał. Za to nie chce mi pic nic poza mlekiem,nawet jak dam mu mniej mleka to jest płacz jak mu braknie w butelce. Jutro idę go zważyć, ale w domu jak stanęłam z nim na wadze to wyszło że waży ok 8 kg i wg moich pomiarów ma ok 67 cm, a dopiero za 5 dni kończy 4 miesiące Kasia ja przez pewien czas podawałam małemy mleko które było przeznaczone dla dzieci z kolkami - niby łatwiejsze w trawieniu ale po nim mały miał właśnie zielone kupki ze sluzem - na opakowaniu było napisane że to normalne, ale w związku ze mały po nim ulewał zmieniliśmy je na inne. Na pewno będzie dobrze. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:):) Ewcia ja też się pisze na ciacho napewno pycha:) Kasia trzymam kciuki za Julcie daj znać jak tam .. Hanio pozdrowionka i faktycznie masz roboty jak się wyrabiasz ze wszystkim. No u nas spoko tylko trzeci dzień nie ma kupki więc dzisiaj musze ją pożądnie napoić wodą to pewnie zrobi.Moja niunia podobnie jak martynki zaczeła płakać łzami jak miała miesiąc ale to pewnie zalezy już od dziecko bo każde inne. Ja dzisiaj obiadek z głowy, mam wczorajszą kalafiorową.Chyba nie długo dostane okres bo coraz częściej boli mnie brzuchol:(:(:( Dzisiaj jade do miasta kupić sobie kurtke bo u nas robi się zimno dzisiaj rano jak szłam małego zaprowadzić do szkoły to było 5 stopni brrrrrrrrrrrr. Uciekam małej zrobić pić bo mi czkawki dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja banana, Kawusie popijam, i porownuje sklady mleka 1, i 2- roznice niewielkie w tej 2 troche wiejcej bialka, tluszczu w obu tyle samo- tylko troche inne te tluszcze, no i przeczytalam taka informacje na tym 1 mleku: w razie potrzeby od 4 mies podawac bardziej sycace Beba 2. U nas potrzeby niet- Maya juz dobrze wyglada, wiec zostane przy 1. Lekarka powiedziala, ze Beba to wogole pokarm dla dzieci ktore slabo na wadze przybieraja. Probowalam to mleko sama- smakuje jak smietanka do kawy;) Gosiek ja to tez panikara jestem;) Martusia moja jak byla na cycu to raz przez tydzien nie robila kupki, ale dolegliwosci brzuszkowych nie bylo zadnych , wiec ok. Dziewczyny macie juz krzeselka do karmienia? My juz sie rozgladalismy, i planujemy zakup w przyszlym miesiacu. Najpierw chcialam cale drewniane krzeslo, ale jak sobie poogladalam inne takie rozkladane, z duzym stolikiem, to chyba takie kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Dzionek! kurde zaqs zaczynam mieć zaległości chyba już z 3 strony:( Julka strzeliła sobie drzemkę więc wpadłam na chwilkę ale zaś nie zdąże poczytać co tam u was i waszych pociech:( pije na szybkości kawkę bo tona obowiązków wzywa:( Zaczynam już nie wyrabiać a co gorsze z tym że sobie nie radzę przychodzi podły nastrój:( Gorąco całuje i pozdrawiam i życzę miłego dzionka!!!aaaa dziś młodej zaserwuje soczek z winogron czerwonej róży i słodkiej malinki -ciekawe czy na to pójdzie:] papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba - mi kazali kapac w nadmanganianie potasu gdy tylko wyjda mu jakies chrosty na ciele i to zawsze pomaga. kupuje sie w aptece kosztuje ze 2zl i daje sie tego ociupinke zeby woda sie zarozowila i bez mydla tak tylko chlapac. moj zrobil drzemke sobie.... kurde u nas taka piekna pogoda korci mnie zeby wyjsc na dwor znim ale boje sie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,maly teraz sobie smacznie spi :) a wiec ogarnelam sobie troche chalpke,ale co by ty na obiad zrobic hmm.... jeszcze tylko musze rozprawi sie z moia nowuska lawa :( mebelki juz zamowione :) bo jak wiecie poszukiwalam do salonu i wkoncu znalazlam :):( ale znajac siebie bede z nich nie zadowolona,ja tak mam - co mi sie w slkepie podoba to u siebie w domku juz nie :( aa lawe zakupilam sobie szklana,masakra :( nie moge jej domyc,ciagle mi smugi wychodza :( wkurzona jestem jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie juz po obiedzie,dzis gotowala moja druga polowa swoja specjalnosc makaron z kalafiorem,ja tylko zmylam naczynia,sprzatnelam ze stolu i teraz mam labe:D Mala wsunela zupke,na drugie danie sloiczek jabluszka.Dzis mi niezla kupe zmajstrowala-nie zmiescila sie w pieluszce,przeszla na wylot,takze musialam przebrac cala.Udalo mi sie odzwyczaic ja od nocnego jedzenia,teraz jak sie budzi w nocy,z reguly nad ranem ok 4,to po prostu,biore ja do nas do lozka,daje smoka,przytule do sibie i tak spimy do 7.30.3 tyg temu wazyla ponad 7 kg,ale skoro przybiera dokladnie ile trzeba,nic ponad norme to na razie sie nie przejmuje jej waga,zreszta ona od poczatku byla duza 4kg bez 20g przy porodzie to ma prawo tyle wazyc teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!Dzięki za zyczenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolacja udana i pózniej ok-tylko w najfajniejszym momencie-no wiecie....Kiniusia sie obudziła!!!!!!!dostała mleko i dalej spała a my dokończyliśmy robote!!!!!!!hi,hi dzis rano byłam z nia na pobraniu krwi na zelazo i morfologie wcale nie plakała szok!tylko do domu na rekach musiał ja nieśc! jak lezy w lezaczku to juz prawie dsiedzi tak wysoko głowe podnosi! DZIS MI ODWALIŁO i dałam jej deseresk z bobowity marchew iz jabłkiem 3/4słoiczka zjadła!w oiątek 4 miechy bedzie nieć! u nas tak z jedzeniem 8-150ml butla 12-butla 150 16-150ml butla 20-butla w miedzczasie w całym dniu 150ml herbatki koperkowej!no i w nocy okoł o1-3mleko 120daje a dzis jak ten deserek to 8-150ml mleka 11-deserek3/4słoiczka zjadła 13-150ml butla mleka 16-dam znowu ten deserek zobacze ile zje 19-dam mleko 150ml no i herbatki do tej pory wypila ok50ml Kochane ja dzis na takiej 5dniowej diecie 1-dzień-1kg jabłek przez cały dzień 2dzien-1kg ziemników w mundirkach 3dzień-2 torebki ryzu ugotowanego 4dzień-1lkefiru 5dzień-1l soku porzeczkowego no i pic wode i kawe obiecują 3kg ze sie schudnie no zobaczymy! te rzeczy sie je przez cały dzień!na razie ok O co chodzi z tym napisem obok nicka kazdej z nas chca zlikwidować nasze forum czy co???????????????? 13-150ml mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja a coz to za dieta??Ja mysle ze wprowadzili po to zeby latwiej bylo zglaszac wpisy do moderacji w razie ewentualnych naduzyc i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki, dzięki za wyrozumiałość ;) generalnie rzecz biorąc, to ja się NIE wyrabiam :D w domu mam totalne tohuwabohu, wszystko po prostu rzucam na podłogę i potem robię wielkie pranie ;) 3 - 4 programy, jeden za drugim. Czas, czas, czas.... A niby robota nie zając :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ,u nas Ok maly drzemie,zjadl butle 20ml mleka z kaszka,a wczesniej prawie 125mg jabluszka ze sloiczka.Jeszcze jedno jedzonko na noc tak o 19.30 mleczko z kaszka i spanko.Beja ja chyba wyprobuje te twoja diete,calkiem mi sie podoba i nie ciezka,ale od jutra bo dzisiaj juz jadlam cos innego hehehehehe Moj juz tez tak z 8 kilo wazy. Beja to super ze wieczor byl udany no i numerek.U mnie ostatnio tez tak bylo hehehehe tylko ten 5letni sie obudzil hihihih Podrawiam laski do potem paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Camolina-sorry nie wiem czy dobrze napisałam!tą dietąę znalazłam na pewnym forum o dietach.obiecują schudniecie 3-5kgprzez te 5 dni a konkretnej nazwy to nie ma ta dieta. no plan wyrobiony-Kinia zjad ła tzn.dokończyla deserek ale jeszcze na jutro bedzie mieć-czyli jak na pierwszy raz to nieżle słoiczek na 3 razy!teraz śpi ,krystian rysuje a ja komp.A prasowanie czeka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ech nie lubie 2 rzeczy prasowania i mycia głowy!!!!!!!!!!!!!!!!!wolę kibelek sprzatać mowie Wam!!!!!!!! A u mnie z libido nie jests żle !ój ma na mnie sposoby i jak mi sie nie chce to on tak zrobi ,ze mi sie zachciewa ....hi,hi ide ruszyć sie do tego prasowania!!!!!! awiecie co mój mały mówi do Kingi jak ona lezała na macie ............ KINIU A POWIEDZ DO starszego brata ku...mać!no proszę ćie!jestes taka ładniutka i musisz mówić takie słowa! Jak to usłyszalam tro tak mi sie chciało śmiać....ech te dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie mam - czy wy juz wszytkie dokarmiacie, czy jest jeszcze ktos, kto tylko na piersi jedzie? Mój Rubi ciągle tylko pierś dostaje, w poniedziałek skończył 4 miesiące i planuję do końca 6 miesiąca tylko na piersi go trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gwiazdeczki. Ninka znow dzis dospala do 6 bez jedzenia, wciela butle mleczka i poszla spac..jak wychodzilam to jeszcze spala :) Ona jeszcze nigdy nie zjadla 180 czy 200 ml. Ja robie jej 150 to zawsze 20-30 ml zostawi w butli. A jak zageszczone kaszka to 120 tylko robie, bo zje gora 100. Jabluszko dalam jej ale tylko pol sloiczka bo sie balam. Goba, tak sobie pomyslalm, ze ty dalas malemu herbatke z jablek Hippa z melisa. Ja mam taka tylko z malin i obawiam sie podac Ninie ze wzgledu na sklad - jest tam kwasek cytrynowy. W jablkowej tez. Jak karmilam Nine piersia i zjadlam jablka prazone konserwowane kwaskiem to Nina po tym byla cala w krostkach. Moze to w tym problem. Dzieci nie tolaruja cytrusow bardzo dlugo. Ja wiem, ze na tych herbatkach pisze po 4 miesiacu, ale..:o Milka, a ja cie rozumiem i popieram z tym mleczkiem. Nagromadzony tluszczyk w dziecinstwie zostaje na cale zycie i latwo dziecko przekarmic. Szczegolnie jak sie nie karmi piersia. Ja tez jestem ostrozna w karmieniu malej. beja, ty to masz pomysly z tymi dietami. Ale w sumie sa skuteczne :) Podziwiam za samozaparcie. Ewcia, ja mam szklana lawe. Myje zawsze plynem do mycia szyb. Ale w sumie wiecej razy bym juz nie kupila :o No i podeslij zdjecia mebelkow jak juz beda. Ja mam do urzadzenia druga polowe domu. Na zdjeciach jest urzadzone poddasze, a caly parter to pustostan - wytynkowane, wylewki sa i tyle. Trzeba wsatwic drzwi, zrobic podlogi no i jakies meble sprawic..musze cos ciekwego na sciany wymyslic, kominek jeszcze tez trzeba zrobic, lazienka. Roboty nie malo. Lazienka bedzie w pierwszej kolejnosci, bo nie prysznica w domu, a jest zaplanowany na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Wlasnie wrocilam z malym,bylism na spacerku bo tak pieknie dzis :) Surfitko jak mebelki beda juz to porobie fotki i wysle. Ja lawe tez mylam Clinem do szyb,a ciagle mi cos wylazi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala juz umyta i nakarmiona,zaraz powinna sie ululac:) Beja jesli moge wyrazic swoja opinie o tej diecie...moze i schudniesz na niej te 3 kg,ale bedzie to woda i jak wrocisz do normalnego jedzenia wszystko wroci..5 dni to za malo zeby organizm zaczal spalac tluszcz, o co nam przeciez wszystkim chodzi:)osobiscie moge Ci polecic Dr Dabrowska,ja od 2.10 cofnelam sie na niej o 2 dziurki na pasku,jeszcze sie nie wazylam,ale przy najblizszej wycieczce do apteki to zrobie,a musze sie przyznac ze pare razy zdarzylo mi sie niezle pogrzeszyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze że nasze dziewczynki dbaja o linię od najmłodszych lat, a mali mężczyźni to głodomorki i lubią dobrze zjeść. Może cos w tym jest że chłopcy wiecej jedzą. Ja osobiście mam nadzieję że jak mały zacznie więcej stałych posiłków jeśc to nie bedzie się tyle mleczka domagał. Ale on od urodzenia miał spory apetyt. U nas mleko 2 jest przeznaczone już od narodzin dla dzieci z większym apetytem - ma poprostu wiecej protein i dziecko jest dłużej syte - ale inne składniki sa w prawie takich samych proporcjach. Nastepne jest mleko 3 od 6 miesiąca a potem 4 powyżej roku. Ewcia ja też rok temu kupiłam szklana ławę(w dodatku szkło mleczne- od dołu zrobione tłuste slady ciężko schodzą. U mnie sprawdza sie tylko płyn do mycia szyb który ma w składzie ocet. Jak tylko mały zacznie chodzic to zmienimy ławę na drewniana bo boję sie trochę zeby na nią nie wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wykapana,malym tatus sie zajmuje ;) demiluna,wlasnie taka lawe z szyba mleczna chcialam,ale kuzynka mi odradzila,wlasnie ze wzgledu na to ze tluste bardzo,bardzo ciezko zmyc :( moze sprobuje plynem z octem moja lawa nie ma krawedzi ostrych,ale wiadomo ze przy biegajacym dzieciatku nie trudno o wypadek - pewnie jak maly podrosnie,to spowrotem przyniose ta stara lawe i wymienie nowa na stara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lawa ma otoczke drewniana i tylko w srodku jest wstawka szklana. Ja myje chyba zwyklym windeksem, czy jak to sie nazywalo ;) I tak dosc schodzilo, ale szyba jest taka ciemniejsza i zaraz kurz strasznie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×