Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witajcie. Już niedawno chciałam napisać że poprawiły się u nas nocki a tu powtórka z rozrywki, budzi się kilka razy w nocy ale przynajmniej śpi do 6 a to już coś. Poprzednie nocne marudzenie ustało gdy wyszły mu 3 ząbki naraz(w 3 dni), wszystko przeszło i spał nawet nawet a ty d 2 dni znowu to samo - może znowu jakiś ząbek się przebija. Jak narazie mamy ich 9 - 6 u góry i tylko 3 na dole. Widzę że wasze maluszki takie rozgadane a ten mój łobuziak nic nie mówi, tzn coś tam po swojemu gada ale nic z tego nie można zrozumieć(a już mu się zdarzało mówić kilka słów ze zrozumieniem ale chyba o nich zapomniał). Wiem że nie powinno sie porównywać dzieci ale jak wspomnę jaka Wiki była w jego wieku to nie ma porównania- ona taka komunikatywna juz była, trochę mówiła, układała drewniane puzzle. No ale cóż na wszystko przyjdzie pora. Aha już się budzi . paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. A tam swietuje wygrana, jakos weny brak. :P Agula, Nina juz sie stroi, wszystkie moje gumki do wlosow zaklada na rece, wszystkie korale na szyje, jak dorwie grzebien od razu chce sie czesac i taka wystrojona by tanczyla tylko:P Fajnie, ze Gabi mowi coraz wiecej :) Nina dzis opanowala slowo dziura, podczas zabawy klockami o odpowiednich ksztaltach. I mowila tylko, nie ta dziura :P A jak ja wykapalam wyskoczyla naga na lozko i mowi siii..ja zeby nie sikala, ale juz za pozno..ja sie jej pytam, no i co teraz bedzie? A ona patrzac na mokra plame mowi - dziura :P Albo bawimy sie w powtarzanie slowek, mama - mama, baba - baba, ciocia - ciocia, Tomek - ..cisza, a w koncu - tata :D Aisza, widze, ze tez masz niezly ubaw ze swoja gadulka. A na spanie to mam nadzieje, ze jednak mu sie pouklada dzien z noca. Ewcia, no i jak lazienka ? Mysmy za wygrana kupili ceramike, grzejniczek do lazienki. W grudniu mamy kleic plytki, tylko one wciaz nie wybrane. Deminula, i kolejny dowod na to, ze dzieci rozwijaja sie w swoim wlasnym tempie. Julianek pewnie sobie tam mowi..ech ta mama, nie rozumie ;) Mierzejka, gratuluje anulce pierwszych kroczkow. Gosiek !!!! Czas na przemeblowanie ! Buziole dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki zapraszam na poranną kawusie :) Demiluna no pewnie każde dzieciątko inaczej się rozwija. Eryś też bardzo mało mówi :( mama,tata,baba,dziadzia, na Oskarka AAA !!! ;) dzidzi, cycy, ci ci, cip cip, ćwir ćwir, ka ka, daj,tak,si i takie tam.... surfitko no to super !! przydała się Wam Ninki wygrana ! Można powiedzieć że Ninusia to dziecko szczęścia !!!!! mała szczęściara :):) na interie wysłałam fotki łazienki ;) Eryczkowi na dupci i brzuszku pojawił się taki liszaj :O Idę w pon. do lekarza na szczepionkę a więc zapytam co to ? czyżby uczulenie,alergia ???? boję się troszke :( pozdrawiam serdecznie i miłej sobotki życzę ! pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ja wpadłam na chwilkę żeby wam powiedzieć że właśnie wróciłam z usg i wszystko jest ok,maluszek ma 78 mm i być może to chłopczyk także super by było:) Moja Vanesska gada tylko po swojemu a zrozumiale to tylko mama,tata i baba:)Dostaje szału bo włazi mi ciągle na krzesła w kuchni i już dwa razy spadła a i tak uparciuch włazi ech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina serdecznie gratuluje synusia :) ciesze się że wszystko ok. :) Eryś też wchodzi na krzesła :O a wczoraj pod naszą nie uwage wszedł na górę do Oskarka po schodach :O ja siedziałam w pokoju a Eryś razem ze mną, przyszedł mąż i Eryś poszedł za nim do kuchni,byłam pewna,że jest z mężem. Z góry słyszę,że Oskarek z kimś gada ? pytam męża czy jest z nim Eryk ? on mi mówi,że przecież ze mną był.... i my dawaj razem na góre - patrzymy a Eryś dobija się do Oskarka pokoju :O byłam w szoku !! on nigdy nie wchodził po schodach a tu masz tak się sam po ciemku wybrał :( całe szczęście że niespadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chcialam wczesniej cos napisac,ale ostatnio po calym dniu z moimi pannami nie nadaje sie na pisanie skladnie:PDzis bylo w miare spokojnie,Claudia zaliczyla drzemke-ostatnio nie chciala mi spac w dzien,jak wstala po 6 tak szla spac przed 19,gdyby nie rumianek to chyba by szalala do polnocy..wyszla jej kolejna czworka,tym razem u dolu:) Ale od poniedzialku troche odpoczne,mam przynajmniej taka nadzieje:P-zapisalismy C do zlobka.Z nocnikiem juz sie przeprosila,wczesniej pokazywala mi ze chce kupke stekajac,teraz ciagnie mnie za reke i prowadzi do lazienki;czasem sie spozni i kupa juz w pieluszce,ale i tak ciagnie do lazienki bo chce do wanny zeby ja umyc-uwielbia prysznic.Dzis akurat karmilam Laure i mowie C no nic rob w pieluche,bo teraz nie moge,to zrobila mi awanture:D:D Nauczyla sie jakis dziwnych gestow,nie wazne do kogo idzie,jak wchodzi do mieszkania,wyciaga reke i trzeba przybic piesc-takie jej powitanie:P Co do mowienia to skromne ma nadal slownictwo,nawija na okraglo ale niezrozumiale i pomiedzy wcisnie jakis wyraz,ostatnio ''giocà''-mowi ze bawi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Zapraszam na kawusie i pyszne ciacho - weselne ;) Koleżanka wczoraj była na weselu i dziś nam przyniosła ciacho,bo przyszła do nas na kompa, jej 18 msc. synek zasilacz jej popsuł a musiała pilnie poczte sprawdzić. U nas dziś straszna pogoda,zimno i ponuro :( brr Pozdrawiam Was serdecznie !! buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ,ale nam wolno idzie to pisanie ponad tydzien i nie cała strona ,prawda przy naszych dzieciaczkach to nie ma czasu na nic dosłownie nawet wieczorami nie chce mi sie do kompa zasiasc .U nas wszystko ok mała jak zwykle mały sztanek mowie wam w pełnym tego słowa znaczeniu wymusza wszystko płaczem i tupaniem lub sie przytula i robi oczy maslane ,,,,znow uwielbia sie kompac hura tyle czasz tym wojowałam .Co do zabkow to juz straciłam rachube ostatnio naraz wychodzily jej od razu wszystkie czworki jeszcze zostały tylko dwa kiełki w tych czworkach wiecie kazdy koniuszek wychodzi osobno no i to długo trwa dla tego sa nasze dzieci takie marudne ,tu koncza sie czworki a juz na gorze oczywiscie przebijaja sie trojki i jak zwykle parami a wiec nocki mam nie zaciekawe pare pobudek jest na picie i pare z płaczem ona zacznie przesypiac te noce chyba dopiero jak bedzie dorosła ale juz sie przyzwyczaiłam do tego,Co do mowienienia to jeszcze mało mowi ale wszystko rozumie ,na nocniczek nie chce patrzec woli pampersy ...Co do jedzenia to kiedys miała wiekszy apetyt polubiła dania ze słoiczkow ,ale moje obiadki tez jada serki i owoce i kaszke sinlack lubi po zatym to nie chce nic za bardzo Surfitko Ninusia ma szczescie moze kiedys trafi ci 6stke w totka mała szczesciara kochana szkoda ze juz tak rzadko tu zagladasmy ,zmykam lulu dziewczynki pozdrawiam was i wasze rodzinki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie pustki na naszym topiku, szkoda ..... Ja jak zwykle caly weekend przesiedzialam u tesciowej :O . Mam mieszane uczucia , bo z jednej strony jestem wdzieczna jej , ze opiekuje sie dziecmi w sobote a na nadziele zawsze wymysla jakies atrakcje dla dzieci ( wczoraj zabrala Kamilke do miasteczka 'Dziki Zachod " dla dzieci, super prawa ) a drugiej tesciowa to tesciowa :P , wtrania mi sie do wychowywania dzieci . Ostatniomowi do mnie; nie daj Kamilce syropu homeopatycznego na kaszel, bo ona jest juz za duza :O , albo zapuscila jej krople do oczu , bo je tarla , kroplami co lekarz przepisal innemu dziecku nie wiadomo na co ! O dawaniu lodow przed kolacja juz nie wspomne ..... A poniedzialek zaczal sie nam niezbyt przyjemnie , a mianowicie na pogotowiu :( Rano Gabrysia przewrocila sie na placu zabaw i uderzyla glowa w asfalt , az echo poszlo :( :( :( . Wydawalo sie , ze jest OK, bo bardzo nawet nie plakala, tyle ze wyskoczyla wielka sliwa na pol czolka . Ale po 10 min od wypaku zasnela mi w samochodzie ( po 3 min jazdy ) . Byla 10 rano a ona idzie spac zazwyczaj o 12 !!! Pojechalam z nia na pogotowie wystraszona , ale na szczescie wszystko jest w porzadku , mam ja tylko dzisiaj dalej obserwowac. Po malej nie nie widac- biega , smieje sie i rozrabia :) Widocznie byla zmeczona po zarwanej nocce, no ale wolalam to sprawdzic :) No a teraz zalicza druga dzis drzemke, bo ta w samochodzie trwala tylko 20 min - obudzilam ja pod szpitalem. Kasiu , wspolczuje ci nocek , u nas to samo - ida jedynki . Dzis to obie dawaly w nocy popalic . Nie dosc ze , glupia siedzialam do pierwszej w nocy , to potem musialam je obie wziasc do siebie do lozka , bo ciagle sie budzily . I pobudka przed 6 !!!!!!! Camomilla , Gratulacje dla Claudii za umiejetne korzystanie z nocnika :) Widze, ze u ciebie tez wesolo z dziewczynkami :D Jak ci poszedl egzamin ? Kartina grauluje synusia !!! Fajnie , bedziesz miec parke :) Ewcia, czas pomyslec o bramce na schody :) Bo moj zieciunio to niezly kaskader i napewno jak raz sprobowal to nie popusci tym schodom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia , lazienka bardzoooooooo ladna :) Takie cieplutkie kolory i jaka duza !!!!! Ale ci zazdrosze twojego domku ;) - to taka zdrowa zazdrosc :P Gosiek , ty sobie jaj nie rob z tym kompem na gorze, co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) My dziś byliśmy na szczepieniu,Eryś pewnie nic nie poczuł ;) ani łezki nie uronił,twardziel mój kochany !! waży 11 kilo chudzinka moja. Wydaje mi się,że Eryczkowi oczko ucieka i lekarka powiedziała mi żebym poszła do okulisty i skontrolowała go,a więc musze się zapisać na wizytę. agula jak Gabrysia ? biedna lalunia buziaczki 👄 dla księżniczki,kurcze ona tak upadła jak Eryś aż zadudniło :( oj biedne te nasze dzieciaczki :( yhm.......ale mamy puchy na topiku :( u nas leje,wieje słoneczka nie ma - okropnie jest :( u Oskarka w przedszkolu połowa dzieci chora :( eh ta pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki zapraszam na kawusie :) ojjojjoj ale tu puchy :( U nas oki. tylko pogoda paskudna :( brrrrrrr camomilla dziś są twoje urodzinki a więc chciałam tobie życzyć wszystkiego najlepszego pociechy z cudnych dziewczynek,mężusia i spełnienia wszystkich marzeń :) buziaczki i uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla 100 lat w szczesciu i zdrowiu 🌻 Ewcia , nie zamartwiaj sie tym oczkiem na zapas , oczywiscie sprwadzic trzeba :) Kamilce do 18 m-cy uciekalo oczko i nie tylko ja to widzialam. Bylismy u specjalisty i niczego niepokojacego nie znalazl , teraz wszystko jest w porzadku :) Przenioslam lozeczko do Kamilki ( malowanie zostawiam sobie na wiosne ) , od 2 nocek spia razem w pooju i nawet jest OK . Wieczorem zasypiaja obie na lozku, ok 22 przenosze Gabrysie do lozeczka , boje sie , zeby nie spadla . A nad ranem , jak sie przebudzi klade ja znowu do Kamilki . Dzis rano znalazlam ja glowa w nogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wieżę ! tu takie pustki :O agula mam nadzieje,że z Erysia oczkami jest ok. fajnie,że córunie tak się dobrze mają - psiapsiółeczki kochane małe !! dziś byłam u fryzjera i włoski sporo skróciłam i grzyweczkę zrobiłam,mała zmiana na jesień ;) myślę tak jeszcze o zmianie kolorku,ale na jaki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia podeslij na interie fotki z nowa fryzura :) Napewno dobrze wygladasz, ale ocenic musimy ;) :P szkoda , ze nam topik umiera :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A gdzie mozna zobaczyc zdjecie lazienki ewci? U nas nic sie nie dzieje ciekawego i nawet specjalnie nie ma o czym pisac. Mala wczoraj chodzila jak kot ( na czterech lapach czyli stopy i dlonie), oczywiscie sie przewrocila prosto na twarz, rozbila warge zebami, krew sie lala ze hej, dzis spuchnieta...ale sie zagoi. W tamtym tygodniu bylo dokladnie to samo. Dzis wstala wczesniej niz zwykle i juz marudzi...normalka, ale nie dam jej spac, bo potem drugi raz nie pojdzie i wieczorem to dopiero jest masakra :o Agula, ale masz slodkie corunie. Ewcia, mysle, ze oczko Erysia jest w porzadku. My mamy bramke z Ikei i jak jest otwarta mala jakims cudem od razu o tym wie i juz jest na klatce :o Wiec kazdy sie pilnuje i zamyka. Camomilla, za rok, bedzie u ciebie jak u aguli :) Wszystkliego najlpeszego !!!! Buziaczki dla kazdej z was i kazdego malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki camomolla naj naj naj kochana🌻 ewcia moja wiki tez tak miała ale potem się zrównało wiec się nie martw mój wstał dzisiaj koło 7 i juz padl ale pewnie nie na dlugo agula dziewczynki takie to są słodkie u nas ok mały buszje wiki szaleje a maleństwo w brzuszku mam nadzieje ze zdrowo rosnie :-)teraz wizyta na 22 pazdziernika a wiec czekamy pozdrawaim was i dzieci👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) oj agula to prawda szkoda :( tak się do was przyzwyczaiłam :) kurcze dziewczynki piszcie !!!!!!!!!!!!!! co u was ???? surfitko moją łazienke możesz zobaczyć na interii jest tam link z naszymi foteczkami. Biedna Ninusia 👄👄 jakoś tak chyba nie da się uniknąć tych wypadków naszych aniołeczków,och muszą się biedne tyle nacierpieć :( Eryczkowi wychodzi prawa dolna czwóreczka i dziś w nocy mój szkrabek troszkę płakał :( Eryś ma komplet ząbków 1,2 dolnych i górnych trzy 4 i teraz mu ta jedna 4 wychodzi i coś w nocy cierpi przy niej :( biedny mój ! agula lukni soboie na interii jest foteczka mojej nowej fryzurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia;) No rzeczywiscie topik zamiera...Ale mnie dzis Claudia od samego rana wkurzylaMz zapomnial wystawic wozek z bagaznika no i musialam odprowadzic ja pieszo do zlobka,w sumie to niedaleko,ale nerwow mi napsula ze hej!Laure mialam w nosidelku. Jak tylko wyszysmy za brame mowi daj reke,ta ze nie i biegnie sama,oczywiscie za chwile sie wywalila,doszlysmy do ulicy chwycilam ja za reke bo samochody a ta mi sie wyrwala z wiskiem i malo co pod samochod nie weszlaDoszlysmy do baru to jak zobaczyla tatusia to polozyla sie na ziemi na srodku...Na szczescie znajomy nas podwiozl.Claudia dotarla do zlobka brudna ze az wstyd!Teraz dopiero zdalam sobie sprawe jaka ona jest zazdrosna o Laure.Za rok to beda sie tlukly!Laura juz widac ze nie da sobie w kasze dmuchac hehe Claudia czasami ja zaczepia to zebyscie widzialy jak mala sie wkurza i probuje jej oddac! Agula,jak tam Gabrysia po upadku?Claudia kiedys tez tak upadla w parku,jeszcze nie umiala sama chodzic,pamietam ze huk byl straszny,myslalam ze rozwalila sobie cale czolo a sie skonczylo na mega siniaku. Surfitka nasze male na tym samym etapie:PClaudia tez chodzi na czworaka na prostych nogach,przy czym robi bal bal jak pies:P:P Ewcia widzialam lazieneczke,na zdjeciach wyglada super, gosc poprawil te fugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej goba super ,że u was wszystko gra :) a dzidzia w brzusiu napewno zdrowo rośnie :) ja też mam nadzieje że to oczko mu się "naprawi" Dziś dzwoniłam do bardzo dobrego okulisty i zapisałam się na wizytę ,ale dopiero termin mam na 10 grudnia :( może do innego pójdę zobacze co mi powie a później pójdę to tego co mam wizyte w grudniu. surfitko jak Oskarek był mały,my mieszkaliśmy u moich rodziców to bramki były na dole i górze a więć mamy 2 szt. tyle tylko,że ich nie montowaliśmy bo Eryk nigdy nie wchodził po schodach i mówi zawsze ,że zrobi bach ! wtedy tak poraz pierwszy wszedł :O teraz na razie go tam nie ciągnie,ale bramki musimy jak najszybciej zamontowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,oj camomilla to ty dziś przeżyłaś :O jak urodzinki,świętowaliście wczoraj ?? dzięki,fajnie że ci się łazienka podoba - ona taka cukierkowa nam wyszła ;) ciekawe za ile nam się opatrzy ? co do fug - to coś ty,fachowiec zwinął manele i już niewrócił :( na fotkach widać różnicę kolorystyczną tam gdzie jest mozaika to jest taka fuga jaką wybraliśmy jasniutka a tam gdzie są zwykłe płyteczki to wyszła taka ciemna :( ostatnio dowiedziałam się,że jest taki preparat to fug - renowator i tym mogę odbarwić fugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Surfitko - Twoja Ninka jeszcze 2 razy śpi? Ale masz fajnie:) Moja Ola tylko raz tak 2-3 godzinki pośpi, ale za to nocki cudne - od 19 do 7, czasem dłużej, tak więc nie narzekam. U nas schody nie mają żadnych zabezpieczeń, ale Ola nigdy nie robiła z nimi problemu. Dawniej wchodziła na pierwszy stopień i czekała aż ktoś za nią przyjdzie i będzie ją asekurował. A teraz po prostu woła:) Ewcia - przepiękna ta łazienka, taka ciepła i super dekory pomyślane:) A fryzurka odjazdowa!!! Cudnie wyglądasz:) Camomilla - moja Olcia też zaczyna być zazdrosna o Filipa. Wczoraj go uderzyła no i dostała karę. Płaczu było co niemiara:( Goba - a jak się czujesz w tej ciąży? A ja przez ostatnie dni miałam egzamin z życia. Moja mamuśka zachorowała i zostałam sama na posterunku. Oj, nie było łatwo, ale dałam radę:) Po tym doświadczeniu jeszcze bardziej doceniam pomoc rodziców i teściów. No i zauważyłam, że Ola jest niegrzeczna tylko kiedy się nudzi. Muszę chyba kupić jej jakieś zabawki, którymi mogłaby się zająć, kiedy ja akurat nie mam dla niej czasu. Może mi coś polecicie? Kilka dni temu kupiłam jej pisaki i modelinę. Pisaki super pomysł - zwłaszcza, że pięknie się zmywają i spierają z ciuchów, na modelinę jest jeszcze za mała. Owszem, podoba jej się ugniatanie, ale woli, żeby tatuś robił jej kulki, które ona może rozgniatać:D Filipek na szczęście śpi w nocy, budzi się tylko na karmienie 2-3 razy. I taki jest cudny ten mój synuś... Ech mówię Wam, zakochałam się w nim na maksa:) To chyba tyle:) Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze Wam wrzucę na poprawę humoru: Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie... - No, weszły! Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi: - Ale mam buciki odwrotnie... Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły! Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi: - Ale to nie moje buciki.... Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły! Na to dziecko : -...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić. Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!. - No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki? - W bucikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, wlasnie o to chodzi ze Nina nie spi juz dwa razy. Nocka od 21 do 8 - 9 rano i w dzien max 1,5 h :o Wiec twoja Olusia to ideal do spania w porownaniu z moja. I chyba trojki jej ida, bo komplet 12 juz ma, i wierci sie w nocy. Oczywiscie nie spi pod przykryciem. Ja tam bym Oli a za chwilke Filipowi nie ufala tak do konca, i zalozylabym bramki. Nina tez wie ze zrobi bach, i z reguly stoi na dole ( nie mamy bramki) i czeka zebym ja wyniosla na gore. Ale z gory to ja sie juz boje ze sie sturlika :( Stad bramka jest. Ja to jakas slepa jestem, ale linka do ewci nie widze. Aisza, dzieciaki cudne :) No i widze, ze juz Ole uczycie po drzewach lazic. Dobrej nocki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja mam dziś na 14, Kajka śpi więc znalazłam chwilkę i zamiast sprzątać to się tu z Wami obijam :p Moja Kajka chora, choć już lepiej. We wtorek wieczorem zaczęła gorączkować, w nocy miała 40 stopni. Rano byliśmy u lekarza i powiedziała mi, żebym przeczekała jedną dobę, bo tylko leciutko zaczerwienione gardło ,więc nie powinno być takiej gorączki, więc padło podejrzenie na zęby. Niestety wieczorem znów taka gorączka i wezwaliśmy lekarza do domu. Zbadał ją i powiedział, że to wirusowe zapalenie górnych dróg oddechowych. Kaja dostała antybiotyk ale kazał czekać, aż nabierze swojej odporności i choroba zmieni się w bakteryjną. Na szczęście wczoraj już zaczęło się poprawiać i dziś nie było gorączki więc chyba będzie ok. A wczoraj moja siostrzenica upadła na drzwi i tak rozwaliła sobie główkę, że ma założone takie szwy na plastrach, skóra pękła na czole do kości prawie, masakra mówię Wam, biedne dziecko, ma dopiero dwa latka :( Katrina mam nadzieję, że Vanesce już lepiej i zębole wstrętne już nie bolą.Fajnie, że Vaneska będzie miała braciszka, a jak się okaże, że jednak siostrzyczkę, to bedą się ciuchami wymieniać :p Mierzejka bardzo się cieszę, że Ania już śmiga na dwóch :) Super super, mała mądrala. Goba widzę, że dalej przybita jesteś tą nowiną. W sumie to się nie dziwię ale jestem pewna, że kolejne maleństwo będziesz tak kochać jak pozostałe :) Dużo zdrówka!! Agula moja Kajka też ciągle z książkami urzęduje, może tak caly dzień, a ma ich z 30 sztuk i ciągle jej kupuję nowe :p Kamilka to strojnisia rośnie - to dobrze, będzie z niej laska ;) A Gabi świetnie już mówi, widzę, że nie ma co porównywać jedne pociechy mówią jakieś słowa, drugie mówią jakieś inne, a wszystkie mądre :D Aisha to Ola dopiero numerantka, moja Kaja też lubi Bambo, tyle że w jej wydaniu brzmi to jak "Bamom" hihihi Camomilla Claudia przybija żółwika tą pięścią, u nas to bardzo popularne hih. Moja Kaja na pożegnanie z mamusią ma cały rytuał: cześć, piątka, żółwik, całus, papa i potem przez okno jeszcze papa :D Dobra lecę, bo tego posta piszę prawie 2h, a tu robota czeka i Kajka dawno nie śpi. Buziaki dla dzieciaczków paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh tak szybko : dużo zdróweczka dla dzieciaczków !! 👄 elmirka oj biedna ta twoja siostrzenica 👄 oby szybciutko się zagoiło buziaczki dla obu dziewczynek 👄 Aisha piękne masz te dzieciaczki,super aniołeczki !!! surfitko oby zębolki szybko wyszły i Ninusia już tak nie cierpiała 👄🌻 na interii są moje fotki,tylko wysłane z poczty mamusie a w temacie jest Ewcia 24 ja już też Erysiowi nie ufam :( a co do spania to on śpi jeszcze 2 razy dziennie tak po 2,3 godzinki a więc mam czas oby coś w domku porobić :) zmykam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ,ja ta szybciuto, bo mam dzisiaj bardzo zajety dzien Gabi jeszcze spi ( !!! ???? ) a Kamcia dostala wczoraj nowa pizame z ksiezniczkami, teraz siedzi i sie nia zachwyca ;) Jak to malo dziecku potrzeba do szczescia :) Ewcia, ale masz super ze spaniem Eryczka :D Moja to tak jak Ninka 11h w nocy i 1,5h w dzien . Elmirka niech dziewczynki szybko wracaja do zdrowia 😘 A jak twoja praca? Nadal jestes zadowolona ? GAbi bardzo niszczy ksiazeczki :O , Kamilka jak byla mala tez sie nimi bawila i wygladaly jak nowka, a ten diabel juz pol poniszczyl !!! Surfitka, widze ze tobie tez kaskaderka rosnie ;) My nie mamy schodow w mieszkaniu , ale u tesciow sa , a siedza tam caly tydzien . Gabi umie sama wejsc i zejsc ( zjezdza na tylku ) ale nigdy jej samej nie pozwalamy , bo nigdy nie wiadomo . Tym bardziej , ze maja duzego psa, a ten jak biegnie po schodach to nie patrzy kto stoi - on pierwszy i najwazniejszy ! Dlatego jest bramka. Zdjec jeszcze nie widzialam na interii ... :( Aisha , fajne sa tez farbiki dla maluchow do malowania palcami , ladnie sie zmywaja a sporo jest frajdy :) Uciekam, bo czs mnie dzis goni :) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×