Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

a teraz się kłade,do dentysty pojade-zawiezie mnie teść,więc odpoczne troche teraz,do potem.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z deka posprzatałam mieszkanko i troche lepiej u mnie troche sie przestraszyłam i postanowiłam w tym tygodniu spakowac torbe do szpitala no bo to róznie bywa.Niech sobie juz leży w końcie i czeka. mi do kupienia jeszce zostalo : termometr taki do ucha komplet pościeli karuzela do łóżeczka no i z polski koleżanka ma mi przywiez: fride do oczyszczania noska gaziki tamtum rosa do podmywania wiec juz nie wiele.. Uciekam robic obiadek dzisiaj mam ziemniaczki,dewolaje z piersi kurczaczka,kapustka czerwona więc zmykam do kuchni pichcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam ostatnio w jakiejs gazetce dla przyszlych mam, ze najleszy termometr jest z brauna pomiar temp. w 10 sekund , miekka koncowka.Cena tez okazyjna na allegro widzialam po 25zl. Kupie go napewno bo po co mi termometr d\\ktory mierzy temp. w 3 minuty, a dzidzius ruchliwy i niecierpliwy :).Pozdraiwam Was cieplutko:)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, nie watpie napewno super , tylko cena tez ładna. Narazie wyprubuje ten Brauna a jak .... zawiedzie pomysle o czyms innym. Wlasnie zjadlam chyba z 20 cukeirkow czekoladowych, ale ze mnie łąsuch, teraz mam wyrzuty sumienia. Dziwne to bo ostatnio czuje jak kluseczka uciska na zoladek, i apetyt troche spadl. Powiedzcie mi drogie czy Wam tez tak okropnie puchna nogi, nie mam wysokiego cienienia 110/70 wiec zatrucie odpada. Ale nogi szok, moja babcia na wsi ma takie;).Zalamka czy to przejdzie. Jak zminimalizowac opuchlizne :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek mi nogi nie puchna nie wiem w sumie od czego to sie robi ale w ciazy to calkiem normalna sprawa jedyne co ci moge doradzic to odpoczywajac trzymac je w gorze na jakiejs poduszcze np albo ponoc pomaga prysznic na stopy na przemian zimny i cieply , czytalam o tym ale na sobie nie probowalam no i ograniczenie soli zeby sie woda w organizmie nie zatrzymywala wiecej pomyslow nie mam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dziekuje Ci, niestety moja praca polega na tym ze siedze po 12 h na dobe. Soli duzo nie jem , sama niewiem co jest...:( Ehh... a jak z Wasza twarza mi wydaje sie ze twarz tez puchnie czuje jakos taka sama niewiem co..... ehhh... a obraczke jak zaloze a zrobi sie cieplej to koniec nie - sciagne bez pomocy mydla :(. Jej w dodatku teraz dokucza mi taka zgaga ze az czkawka mnie lapie. Oj dzis jakis taki dzien chyba. Ale ciesze sie ze wy dobrze sie macie. Oby tak dalej mamusie;)Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek, obraczke to lepiej juz nie zakladaj wogóle, jak masz takie problemy z puchnieciem... Zeby nie doszło do tego ze jej wogóle nie sciagniesz i bedą musieli ją ciąć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie z małym zjedlismy obiadek ale jestem pełna.... kirysek Co do nóg spuchnietych to dość często się to zdaża z powodu zatrzymywania wody w organizmie ważne że masz dobre ciśnienie...a co do obraczki to podzielam zdanie melani zdejmij zawczasu żeby nie bylo zapózno. Ja tutaj znalazlam w sklepie tez jest super i mierzy temperature w 10 sekund tu kosztuje ok. 26 funtów...i jest wielo funkcyjny mierzy też wode i temperature w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już po spacerku i którymś z kolei dzisiaj posiłku-jak nigdy jem dzisiaj za sześcioro, a najlepsze że przyszła mi ochota na kaszkę ryżowo mleczną dla dzieci - i już zjadłam pełną miseczkę.mniammniam Byłam dzisiaj na zakupach i nic niestety nie kupiłam-chciałam kupić koszulę do porodu i piżamę ale nic fajnego nie znalazłam-mam zamiar wybrać się w piatek gdzieś do większego sklepu bo w tej mojej małej mieścince 3 sklepy i wybór jak się okazuje nie za wielki. Goba ja też mam taki kocyk po mojej Wiki w super stanie więc napewno teraz tez się przyda, mam też miękki rożek ale u nas rożek się nie sprawdził za to użuwaliśmy go jako cieniutką kołderkę. kirysek zgadzam sie z dziewczynami że lepiej zdjąć obrączkę i jej już do porodu nie zakładać-a nawet jakiś czas po porodzie bo organizm potrzebuje trochę czasu na pozbycie się nagromadzonej wody-ja pamiętam że po porodzie przez kilka tygodni strasznie się pociłam i lekarz powiedział mi że to właśnie od tego. Ja juz mojej obrączki od października nie noszę bo wtedy w jeden dzień tak mi ręce napuchły że nie dało się jej ściągnąć i mąż musiał mi ją przeciąć. Potem opuchlizna zeszła a ja mimo że obrączka już naprawiona nie zakładam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja tez juz po spacerku i po obiadku nie mam siły sie ruszac tyle sie nachodziłam jest mi coraz ciezej dzis nie mogłam spac w nocy caly czs sie meczy łam a teraz jestem bez sił .Jak was czytam to moze tez juz powinnam spakowac sie do szpitala bo nigdy nic nie wiadomo .dla malutkiej juz mam troche ubranek ale jeszcze duzo brakuje wezne sie za zakupy po malowaniu bo muj chlop bierze sie za to za tydzien wiec czeka mnie bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za porady. Musze przyznac ze dzis czuje sie szczegolnie źle. Zgaga mnie wykancza, az jakis drgawek od niej dostaje, wstretna a tu podlogi trzeba pomyc:( w glowie tez jakos zaczelo mi sie krecic.Okropienstwo:( Ehh... pocieszam sie tylko tym ze to wszystko dla naszej Kruszynki. Obraczke zdjelam juz wczoraj. Kasia a ty sie nie przjmuj fajna kobietka z ciebie i tyle, a brzuszek dodaje ci tylko uroku, slicznie wygladasz w ciazy:)). Az milo popatrzec. Przypomnialo mi sie ze jak chce sie schylic to stekam jak stara baba he he :) Wtedy maz mowi zostaw kochanie ja podniose, ale mam ubaw. Co to bedzie z goleniem chyba lusterko takie male kupie i bede patrzec w odbicie :)):)) Niezle :)Az sobie humor troche poprawilam tymi swoimi malymi glupotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po dentyście.jestem szczuplejsza o 130zł.no ale cóż zrobić,teraz zjadłam kalarepke i wypiłam cole i mam brzuch rozdęty.ide na balkon posiedzieć i popatrzeć na wiki bo lata po dworze.a jak u was?czytam że kasie napisała ze gruba-nieprzada bardzo ładnie wyglądasz.ja za to mam kompleks że mam mały brzuch.a tak ogólnie to wszystkie ładnie wyglądacie. a gdzie dzisiaj milka i przysz ła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) widze, ze wszystkie uwazaja sie za grube ;) eh.. wszystko zejdzie a teraz to przez te brzuchy takie mamy wrazenie. Otulaczek b.ladny, ja mam rozek . Goba---melduje sie! bylam dzis na zakupych, kupilam sobie adidasy pumy, mezus tez, kupilam sobie niebieska bluze NIKE sportowa, przyda mi sie do szpitala, do spodnie dresowych. Kupilam pieluchy tetrowe w C&A 6szt 10euro, 2 staniki do karmienia i nie drogie bo 2szt za 20euro tez w C&A, ale wygladam w nich jak... w ogole nie wygladam :o maz sie patrzyl na mnie zniesmaczony :o .. ale co zrobic?? kupilam wkladki laktacyjne jedne NUKA i BABY LOVE, husteczki BABY LOVE, ponoc super dla malucha, jeszcze jeden kocyk dla malego. Nie kupilam wszystkiego co chcialam a kasy wydalismy jak durnie:o no coz ;) pojadlam krokietow a teraz cos mnie bierze na greckie zarcie, chyba skoczymy do greka po salate, frytki i kawalki grilowanego kuraka!! pacha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!Odebrałam wyniki moczu i morfologi dziś i troche sie zmartwiłam bo w badaniu moczu wykryto śladowe ilości krwi.JA wcale nie krwawie a jak sikam to bez krwi!Jutro mam wizyte to sie dowiem.ale mam lekkiego doła,wkręcam sobie rózne głupoty.....Ale nie mam białkaw moczu takze ok.Odezwe sie jtro po wizycie chyba ze mnie pośle do szpitala......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wlasnie jakie grube ???? Powtorze sie ,ze slicznie wygladacie :) I naprawde to nie ma znaczenia czy ma sie 5, 10 czy 20 kg na plusie. Bedziecie mialy dzidzia i w tych brzuszkach to te nasze dzieciaczki siedza :) Zawijaczek fajniutki, ale ja tez mam juz rozek z wkladem kokosowym. Ale zawijaczkom sie przygladalam w sklepie, nie powiem. Kupilam malej po kapieli recznik z kapturkiem, ciekawe czy sie sprawdzi. A do lozeczka tez jeszcze jak martusi karuzela zostala. No i jakis kocyk, jeden kupilam, ale taki cieniutki i raczej do wozeczka mysle bedzie jak znalazl. Jak pstrykne fotke to posle na interie. Wczoraj czytalam troche o tych skurczach..kurcze nie wiedzialam, ze jest ich az tyle rodzajow :o Tez czasem mam wrazenie ze mi sie brzuszek stawia, a szczegolnie jak sie przeforsuje. ale zdecydowanie niebezpieczne sa takie ktore sa regularne i powtarzaja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie!! to wszystko nasze dzieci ;) Beja nic sie nie martw, napewno wszystko bedzie ok :) A te skurcze to tzw przepowiadajace, ze nadchodzi porod chyba do 4tyg, sama mam takie i boli okropnie ale poki nie sa regularne nie sa grozne,ale oszczedzajcie sie i nie przesadzajcie z robota bo to nie zarty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja nia martw sie na pewno zrobia ci jeszcze jedno badanie i wszystko będzie dobrze🌼 surfitka reczniki z kapturkiem to super sprawa napewno sie sprawdzi ja tez takie mam trzy i prz Kubusiu tez takie mialam.Ja mam 2 beciki jeden miekki,a drugi z ta wkładką bambusową no i była przynim mała poduszeczka ale po praniu zrobiła sie nie do urzytku.. Tak jak mówi PM nie forsować się tylko odpoczywac bo jak nasze skarby przyjdą na świat to nie bedziemy miały juz na to czasu więc korzystac puki mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie najwazniejsze to przetrwac 8mc a potem niech sie dzieje co chce ;) ja wlasnie paczka wrabalam i frytki,tak mi sie chcialo a chyba jeszcze pizze zamowie :O dziewczyny co wybrac jesli chodzi o kosmetyki?? hipp ,bübchen czy penaten?????????????? jakie w ogole na poczatek potrzebne sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla, tez mam ten problem, tym bardziej ze tutaj sa calkiem inne niz w Polsce :o Napewno zamowie sobie z Polski oilateum ( chyba tak to sie nazywa) - ta emulsje do kapieli, moja siostra kapala w tym mala i uwaza ze jest super, nie trzeba dziecka potem oliwkowac ani balsamowac. Co do pupci, to nie wiem, mam jakies probki i chyba wyprobuje i to co najlepiej posluzy kupie. Z reszta kolezanka mi mowila ze w szpitalu lubia dawac takie prezenty w postaci kosza probek i kosmetykow dla dzieci - to tez sprawdze jak dadza ;). A moze sprawdze w polskich sklepach co maja dla dzieci i cos kupie polskiego..jak wroce do Polski za rok nie bede musiala znowu eksperymentowac. A co do pieluszek to na razie kupie huggies bo maja wyciecie na pepuszek i nie trzeba podwijac pieluszki i nic nie uraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mowie o oliwce bambino tylko specjalnym plynie ktory dodaje sie do kapieli wlasnie po to by juz nie oliwkowac potem. Oilatum sie nazywa :) A co do kremow i marki kosmetykow to trzeba bedzie sprobowac co pasuje dzidzi i co nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla, uwierz mi ale nie bedzie tego samego efektu...oliwka bedzie plywac po wierzchu wody. A to o czym pisze sluzy do mycia niemowlaka, juz nie musisz uzywac mydla, ma wlasnosci leczace skorke i swietnie sie rozpuszcza w wodzie. Nie mowiac o tym, ze oliwka pozostawi ci na wanience i reczniku zolte plamy a po tym nie masz zadnych problemow. Moze ten nowy penaten ma takie dzialanie..ale tutaj tez nie ma penatenu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No albo popros mame zeby ci przywiozla ta emulsje, podobno swietna i slyszalam to juz od kilku osob. A penaten moze uda mi sie zdobyc..a jak nie sa inne kremiki do pupci :) Bede robic na dziecku eksperymenty..jakie mam wyjscie? :o No i jeszcze szamponik jakis i krem przeciewsloneczny dla niemowlat, bo bedzie lato i slonce mocno grzeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×