Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...34...Eli as karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...32..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......32. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..32..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......29...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania Jotka79................Lublin............synek.........19.06.2008.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nadrobiłam ale nadrukowalyście.. Mała_mi super że wszystko dobrze🌼 Witaj jotka ciężko mi powiedziec coś na opuszczenie brzucha bo u mnie jeszcze dość wysoko jestże mam problemy z oddychniem ale mysle że powinnaść odpoczywać dużo..co do cukrzycy tez nie wiem bo niemam ale najwazniejsze żebyś przestrzegała diete cukrzycową,a co do bolu to tez często mam takie ukucia polewej stronie ale lekarka mi powiedziała że to wiazadła sie naciągaja i to jest normalne ja do tego mam jeszcze bole podbrzusza jak w czasie okresu pozdrawiam... Uciekam sprzatać jak to przy sobocie bywa buzka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka79, ja też mam cukrzycę i na razie dietka tez mi wystarcza chociaż ostatnio ten cukier mam troszkę wyższy niż dwa tygodnie temu, ale mieści się w normie, właśnie muszę iść zmierzyć poziom cukru po obiadku, odezwę się poźniej. mała_mi tak się cieszę, że wszystko z malutką w porządku. Niepotrzebnie tylko tak Cie zestresowali. przyszła, ale twój szkrabik jest już duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
Czesc No dzis mezus powiedzial, ze pojedziemy do Ikei, wiec lozeczko pewnie kupimy :) Wreszcie !!! :D:D:D:D:D Jotka, ja tez mam cukrzyce, ale poki co mi sie widzi, ze brzusio sie nie obnizyl. Tez jak i Martusia mam problem z oddychaniem. I nie sadze by cukrzyca miala na to wplyw..no chyba ze moze dzidzio za duze, ale piszesz ze wszystko dobrze, wiec sie nie martw :) Mierzejka, no wlasnie mi w poradni mowili, ze czym pozniej tym trudniej utrzymac wlasciwy poziom glukozy, bo lozysko coraz wiecej hormonow wydziela. Ja jednak wciaz mam nadzieje, ze uda sie bez insuliny. Poki co odpukac na czczo mam ok. 70-75, 2h po jedzeniu ok 85-90, zalezy co zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz po sprzataniu została mi jeszcze kuchnia.Wyprałam pierwszą partie ciuszków... bylismy w sklepie bo skończył mi sie kosmetyki jak sie kończy to zazwyczaj wszystko naraz no i kupilismy pieluszki 1 bo były w promocji oczywiscie pampers... no i zaraz jemy obiadek dzisiaj mamy ziemniaczki ,indyka w panierce i marcheweczka na slo dko ale zgłodniałam ide wcinać potem sie odezwie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...34...Eli as karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...32..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......32. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..32..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......30...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania Jotka79................Lublin............synek.........1 9.06.2008.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka--milo Cie widziec u nas :), ja bym radzila wiecej wypoczywac i wszystko bedzie dobrze, jesli nie lapia cie skurcze tzw przepowiadajace to wszystko bedzie ok ;) Ja zakupow na allegro nie robie bo nie umiem i wole cos dotknac i zobaczyc zanim kupie. Martusia-narobilas mi smaka na slodka marchewke. Ja krokietow narobilam, ciasto truskawkowe bede robic, biszkopt upieczony i barszczyk gotowy, zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska ok to ja lece... Ale sie narobiłam bo zachciało mi sie przemeblowania kuby w pokoju ale juz po wszystkim..ide się teraz połozyc bo brzuch mam twardy jak kamień to buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła..., z Ciebie to prawdziwa kuchareczka. Surfitka, to ty mierzysz poziom cukru dwie godziny po posiłku, bo ja po godzine. U mnie cukier na czczo 60-70, a w godzinę po posiłku było 90-100, a ostatnio 110-130, tylko, że ostatnio też troszkę więcej sobie pozwalam, chyba muszę przystopować troszkę, bo nie chce brac insuliny. Moja kruszynka buszuje w brzuszku praktycznie caly czas. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tesciowa wpadla i wlasnie wyszla, cos tesciowi wali i takie tam problemy.. chyba skonczy sie rozwodem, faceci po 50. maja chyba kryzys wieku sredniego i zachciewa im sie -\"zaczynania od nowa\" , czyli nowszy model zony w wieku zon synow i male dziecko, a ze kasy ma jak lodu to zawsze sobie zone \"kupi\" :o no martusia, masz do wyboru krokiety z serem zoltym i pieczarkami lub z kapustka i pieczarkami :D pyychaaa ale sie narobilam blee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska ty naprawde masz duże checi i talent do gotowania mężuś to ma z toba dobrze.. to ja sie z wami żegnam odezwie sie w poniedzałek bo jutro rano jedziemy na zakupy chce malej kocyk kupić, synkowi musze buciki a sobie musze strzelić ze dwa staniki bo uszy rosna z dnia na dzień hi hi hi miłej niedzelki pa🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja nie mam talentu do gotowania :p ucze sie jeszcze, ale checi mam :) udanych zakupow :) mi juz urosly z B na D , ciekawe czy po porodzie dojdzie cos jeszcze :p, dobrze ze rozstepow nie mam, szykuje sie do spania, bo padnieta jestem :) do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha jestem pierwsza chyba pierwszy raz no to więc witam kochane brzucholki.Nocke miałam super i bez zgagi teraz pije kawusie i zaraz do miasta jedziemy więc jeszcze raz miłej niedzeli buzka pa😘 Dzisiaj mam na obiadek pyzy ,gulasz i suruweczke, a potem jade do fryzjera ciekawe co mi wykąbinuje bo ide do tej dziewczyny pierwszy raz i mam stracha czy potem na łyso nie będe musiała się zrobić ale nic straconego najwyżej bede w hustce na głowie chodzić, a wlosy mi szybko rosną hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia podrzuc troche obiadku :) napewno ladnie zetnie Ci wloski! Ja mialam noc do dupy.. prawie nie spalam, ciagle myslalam o tej cesarce o tym, co tesciowa mi gadala i jak zwykle na mojej glowie, zeby tescia zlapac za \"morde\" boshe.. jak mi sie juz nie chce. Schudlam znow 0,5kg heh nie wiem jakim sposobem na kibelku nie bylam :p ale dzis pewnie nadrobie krokietami, ciastem itd Milka--------wiesz, ze jak cesarka jest planowana to podaja Ci narkoze?? chyba jednak posciecilabym sie i dala sobie zrobic zastrzyk w kregoslup i widziec maluszka zaraz po porodzie nic przespac ten moment :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry brzucholki. U mnie dziś piękna pogoda, więcy chyba wybiore się na spacerek. Ale najpierw obiadek trzeba zrobić-ja dzisiaj serwuję rosołek(z mięsem nadal mam problemy tak że nawet przygotować go nie umię bo na sam widok i zapach mnie odrzuca) Czy wam też ostatnio brzuszki szybko rosną, bo ja mam wrażenie że z dnia na dzień jest większy, waga o jakieś 0,5 kg do góry skoczyła. Aha ostatnio trochę puchną mi nogi i ręce, więc w środę wybiorę się do położnej niech zmierzy mi ciśnienie i może badanie moczu zrobi, lepiej to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
przyszla nie wiem jak to jest u was ale w Polsce juz czesto odchodza od narkozy, nawet kolezanki ktore mialy planowana cesarke ze wzgledu np. na ulozenie lub wage dziecka, mialy znieczulenie zewnatrzoponowe. podobno jest bezpieczniejsze bo narkoza to przeciez powazna sprawa- pozbawia czlowieka swiadomosci, wyłącza sie go po prostu na chwile.. wiecie co powoli zaczynam sie zastanawiac czy nie powinnam sie juz wygolic, no wiecie gdzie:P bo brzuch mi sie obnizyl juz tydz temu (i wybrzuszylo mi go do przodu jak tobie przyszla) a z tego co pamietam to gabiego urodzilam 2 tyg po obnizeniu brzucha... tylko nie wiem jak mam to zrobic bo nic sobie nie widze przez ten brzuch:/ chyba musze sobie kupic jakies mniejsze lusterko i przy nim jakos kombinowacale napewno zrobie to sama w domu bo mam zle doswiadczenia z pierwszego porodu a raczej z tego co bylo przed..nie wzielam sobie swojej maszynki i ta glupia baba ogolila mnie jakas stara meska i zero delikatnosci, cala mnie pozacinala. masakra. wiec teraz bede madrzejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karka--ja bede chciala to wewnatrzoponowe czy jak tam sie zwie ;) co do golenia, to gole sie przez cala ciaze, ze wzgledu na infekcje itd Kup male lusterko, ja tak robie i jakos daje rade hehe, a brzuchol mam juz nisko strasznie, ledwie pepek widze :o czekam na kolezanke , ma wpasc na kawe ze swoja niunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła ja też mam upławy ale normalne to jest jest jeśli są bezzapachowe i przezroczyste. a ja sobie wkręcam bo mnie brzuch boli jak go dotkne-przy pępku.nie wiem czy zle spałam czy co?na dodatek mały jest mało ruchliwy-odsypia czy co bo szłam spać pózno i spać ne mogłam bo było mi za gorąco a w dodatku z mężem si popstykałam.ale dzisiaj jest ok.pojechał do mojej mamy kłaść panele. was też boli przy pępku jak dotkniecie tak mocniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was to jade.pojade z wiki na jedzenie a potem do mamy.odezwe się wieczorem.mam nadzieje ze mi przejdzie bo sie nakrecam.miłej niedzieli.pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Cześć! Ja mam mały brzuch, przynajmniej tak mi wszyscy mówią. Dla mnie jest ok , przytyłam 10 kg, pewnie jeszcze z kilka mi przybędzie więc jest w porządku. Wczesniej tez się martwiłam, że nie mam ogromnego brzucha ale skoro z dzidziusiem jest wszystko dobrze to nie ma co panikować. Jesli chodzi o kłucie, to odczuwam czasami w dole brzycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jakos dziwnie dzisiaj :-/ rano bylo ok poszlismy do kosciola a tam zaliczylam odlot :-O na szczescie moj mnie przytrzymal i nie rypnelam o ziemie , ale dziwnie jakos nic nie czulam ze cos mi sie tak robi, no i siedzialam a nie stalam wiec troche to dziwne, ale film mi sie urwal nawet nie wiem co sie stalo :-P a teraz jeszcze zaliczylam mala drzemke, i glowa mnie troche boli i wogole sie czuje do doopy :-/ ide sie polozyc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, mnie też brzuszek często boli przy pępku, ale to raczej nie jest nic grożnego, po prostu skóra się rozciąga. Gosia, musimy teraz na siebie uważać, dobrze, że miałaś obok siebie kogoś kto Cie mógł przytrzymać. Monika mi też każdy mówił, ze mam mały brzuszek, sama nawet się tym denerwowałam, ale teraz już rośnie z dnia na dzień i każdy już poznaje, że jestem w ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...34...Eli as karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......32. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..32..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......30...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania Jotka79................Lublin............synek.........1 9.06.2008.......? ja dzis koncze 33 tydz, jutro mam usg po poludniu wiec jak wroce to napisze cos wiecej. acha - ja tez mam uplawy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu zdjecia fajne a jaka ładna córe masz... Ja wlasnie wysłałam zdjecia na poczte dzisiaj rano robione czyli świerzynki.Fryzura nie najgorzej potem zrobie zdjęcia to wysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia--uwazaj na siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kolo pepka tez mnie boli ...blee... , skurcze mnie lapia coraz czesciej, musze jeszcze nogi zacisnac chociaz na 2tygodnie eeee bylam na spacerku z kolezanka , pojadlam lodow ..mniam!! potem obiad z tesciami :o, no i awantura ale juz poszlo i musze teraz zrobic sobie 2 dni przerwy od ich problemow. Jutro ide na zakupy, maz ma wolne, kupie sobie stanik--ale drogie najtanszy 20 euro , a tak to 50 :o i inne bajera do szpitala, ide teraz film ogladac ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×