Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

no ja dzisiaj zaopatrzyłam sie w trzy staniki mam nadzieje że starczy dopuki piersi sie z deka nie zmniejsza a to pewnie o ile pamietam 3 miechy po porodzie jak się pokarm unormuje.. goba wózeczek fajny wierz nieraz urzywany też jest fajny jezeli poprzedni własciciel dbał o niego to możesz kupic wózek prawie nuwęcia a ten tak własnie wygląda bardzo ładnie zadbany i cena bardzodobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, pieknie wam brzuszki rosna :) Co jeden to sliczniejszy ;) Mierzejka, mi tez kazdy mowil, ze mam maly brzuszek..a mi sie widzi w sam raz :) Juz kazdy wie i widzi, ze to ciaza, a nie po prostu babka przy kosci :P W koncu zaczal sie juz osmy miesiac, wiec najwyzsza pora :) No i musze sie pochwalic, ze kupilismy wczoraj lozeczko, materacyk, i posciel dla malutkiej. Plus pare dupereli jak wanienka, ciuszki, zestaw do czesania i obcinania pazurkow itp. Jeszcze generalnie musze wybrac sie do sklepu zeby zrobic zakupy dla siebie do szpitala i wzglednie bede przygotowana na pierwsze bum..no i czeka mnie pranie, ale tak planuje to zrobic w maju. Plus wozek i foletlik, ale to juz przez internet. No i kosmetyki dla dzidzia. Dobranoc, kolorwych snow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziwczynki. u mnie pogoda super,mąż pojechał na delegacje a wiki w przedszkolu.dzisiaj ide na ktg i do dentysty. zaraz wstawiem pranie bo kupiłam znowu pare ciuszków dla małego i mały kocyk. ten wózek co wstawiłam link to bede dzwonić i pytać co i jak bo to akurat z poznania.przy pępku już mnie yak nie boli jak wcz9oraj.a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Witaj Goba!Mnie też bardzo często boli przy pępku i nawet przez jakiś czas myślałam że to tak bardzo boli mnie blizna po kolczyku w pępku!Ale pózniej zauważyłam ze to nie jest przyczyną bólu a nasila się zwykle wtedy kiedy jestem zmęczona. Ten weekend miałam pracowity. Musiałam wyprawić męża w delegację-nie będzie go aż do końca kwietnia:( no i pojechałam kupić szafkę i parę dupereli dla mojego dzidziołka. Tak w sumie to do kupienia został mi jeszcze tylko wózek-myślę że zamówię go w tym lub najpóźniej w przyszłym tyg, bo model mam już dawno wybrany jedynie co do kolorku nie mogę się zdecydować. No i kosmetyki dla maleństwa-ale je kupię w maju. I wszystko. Nawet dla siebie już się we wszystko zaopatrzyłam:). Aż mi troszkę szkoda bo niesamowicie przyjemnie robi się te wszystkie zakupki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek a jaki masz wózek? mój też na delegacji na 5 dni. mi został do kupienia:wózek,pampersy i laczki i chyba wszystko no może podpaski duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten link co wstawiłam to chce babka 500zł za niego.był używany przez 2 dzieci i nie jest zniszczony tylko kółka piszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba! Wybrałam wózek casualplay S4 - nie chciałam wózka na 3 kółkach ale on jest taki troszkę jak hybryda bo ma 4 koła ale dwa z przodu są umieszczone bliziutko obok siebie jak jedno. Przetestowałam kilkanaście wóżków w sklepie i ten był bezkonkurencyjny!Ale każdy pewnie zwraca uwagę na coś innego. Podaj proszę jeszcze raz link do tego twojego wózeczka bo nie mogę go znaleźć. Ale szczerze Ci powiem że jak wózeczek był już używany przez dwójkę dzieci to siłą rzeczy musi juz być co nieco zniszczony-tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie. Ja juz prawie wszystko mam, wczoraj kupilismy 2 paczki pampersow, heh promocja w Kauflandzie 78sztuk mini po 34zl. kremik, oliwka kocyki wozeczki foteliki w lozeczka wszystko chyba jest, aha jeszcze czekam na paczuszke z allegro 20 pieluszek tetrowych , 5 majteczek ceratkowych i aspiratorek. Jej dziewczyny ile tego potrzeba... zastanawiam sie co jeszcze muszie kupic.Sobie juz tez chyba wszystko mam, zastanawiam sie tylko nad laktatorem ale takim recznym , niewiem, niektorzy pisa ze calkowicie zbedny. A co wy o tym myslicie. Bedziecie kupowac? U mnie dzis na obiad pierozki z kapusta i grzybami podsmazane na cebulce i boczusiu, no po takim obiadku to przybedzie z kg. A tak propos wagi ja przytylam od poczatku ciązy 10kg 33 tydzien sie zaczal to duzo ???:):Pozdraiwam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek nie dużo.ja ponad 9 a leci mi 32tyd. a co do laktatora to ja mam stary 20 letni ręczny.dostałam kiedyś i zdał egzamin jak wiki karmiłam.i teraz też nie kupuje.nigdy nie wiadomo czy się wogóle przyda a dokupić zawsze możesz,ja używałam bo chodziłam do szkoły i ściągałam pokarm.ale tylko 3 tyg bo pokarm zanikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba dziekuje Ci :):), masz racje kupie jak zauwaze ze jest potrzebny, zastanawiam sie ile jeszcze przybezie do konca ciązy. Czasami czuje, ze kluseczka juz chce sie wyrywac na swiat lekarz kazal odpoczywac co najmniej 8 godzin, no i chodzic duzo nie moge bo ciagnie brzuszek chodzic moge ale malo i powoli, przyjaciele twierdza ze moze do szpitala bym sie polozyla, sama niewiem, chce by nasza stokrotka urodzila sie w terminie:(. A wy co kobietki jeszcze musicie kupic;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzsiaj kupilam koszule do szpitala rozpinana na guziki chociaz do konca nie wiem czy bede karmic :-P powoli mysle ze trzebaby moze zaczac torbe pakowac ja mam wiekszosc rzeczy juz kupiona wiec spoko na luzie se reszte dokupie mnie tez brzuch czasami boli w okolicy pempka, przewaznie jak za duzo albo za szybko chodze kurcze masmuski musimy sie oszczedzac i nogi zaciskac aby jeszcze na jeden miesiac :-) podczytuje jeszcze forum na na forum-e-mama...i tam z mamusiek czerwcowych 2 sie juz rozpakowaly, jedna w marcu ( szok) a jedna w kwietniu teraz goba wozek uzywany to wcale nie glupi pomysl tylko musisz uwazac zeby sie nie nadziac na jakis zniszczony ...no i zobacz ten wozek co cie interesuje po ile jest nowy zeby za duzo nie przeplacic w koncu 2 dzieci sie juz w nim wyhowalo :-/ ja tez kupilam wozek uzywany firmy hartan, nowy kosztuje ok 600€ a ja dalam za moj 130€ i to po 1 dziecku, super fajny stan czysciutki itd ale wazne jest tez zeby ta rama byla stabilna i kola w pozadku bo to lubi czesto sie psuc :-( przy pierwszym dziecku mialam wozek nowy,ale nie jakis firmowy tylko jeden z tanszych po paru miesiacach zaczely sie problemy, szlak mnie trafial jak mialam gdzies z nim jechac normalnie sypal sie....kola lubialy czesto same z siebie sie odpiac i leciec w sina dal a ja co..ani kolo gonic ani dzieciaka zostawic, koszmarek jakis :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Czerwcóweczki !! juz niestety po weekendzie - a bylo tak przyjemnie !! Spacerki w lesie, pyszne lody w niedzielne popołudnie... Odpoczełam sobie zdrowo i mam siłe na kolejny tydzień pracy :-) Mikołaj daje mi popalić, ciągle się wierci - ale może akurat sie przekręci główką w dół... Ja nie chciałabym cesarki... Martusia i Kasia - slicznie wyglądacie, jak na was patrze to widzę że kobieta w ciąży ma nieodparty urok !! Mamuska - co ty gadasz, jakie dwa tygodnie !!!!!!!!!!!! Musisz wytrzymac jeszcze z miesiąc conajmniej :-) pamietaj, oddychaj przeponą i skurcz powinien minąć... Mi z zakupów została jeszcze komoda do wybrania, mam dwa typy i nie mogę się zdecydować... http://www.bellamy.pl/index.php?menu=katalog&kategoria=1 - podoba mi sie jaś albo jaśmin... Ale za cholere nie moge sie zdecydować :-P No i jakies pierdółki do szpitala jeszcze muszę pokupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pod koniec tygodnia przyślą mi wózek.Zamówiłam taki w beżowym kolorze. http://www.bobowozki.pl/product_info.php?manufacturers_id=28&products_id=1203 Kupiłam komodę na ubranka dla małej.A ubranek mam tyle że i tak się tam nie zmieszczą. Nie mam jeszcze wanienki,stojaka do wanienki i łóżeczka.Kosmetyków dla małej i rzeczy do szpitala dla siebie.Kupiłam sobie tyko szlafrok i piżamę.Pościel dla małej mam. Mam za to problem ze stanikiem. Nie ma nigdzie rozmiaru dla mnie. Masakra.Czuję się jak jakaś krowa bo nawet w Triumphie nie ma takiego rozmiaru. Czy wy macie problemy z trzymaniem moczu na przykład w czasie kichania lub kaszlu? Ja mam i bardzo mnie to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
w kolorze grafit- beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo :) mala mi.. u mnie tez roznie bywa przy kichaniu :p wszystkie wozki ladne, a to ze uzywane to co z tego ;) Ja sie wykapalam i zaraz uciekam na zakupy, napisze potem, slonko wyszlo ,moze na lodzika znow skocze :D buziaki do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_mi27 - jestem z lipcówek i czasami Was tutaj podczytuję. Podoba mi się Twój wózek. Sama mam zamiar kupić włąśnie bolder 4 kolor zielono - czarny z kolekcji new line na 2008. Widziałam go na żywo i mam wrażenie, że nie będziemy żałowały swojego zakupu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie dzisiaj cos miałam ciężką noc złapały mnie trzy strasznie mocne skurcze miałam taki straszny ból w dole brzucha o 100 razy silniejszy niż przy okresie ale teraz jest ok.Mała ładnie się rusza ale najgorsze było to jak miałam skurcz to ona wtedy zaczeła kopać i bylo jeszcze gorzej.We wtorek ide do lekarza to mu wszystko powiem. Wózeczki bardzo ładne ja dzisiaj zamawiam komode i materacyk do łóżeczka.. Wczoraj kupiłam jeszcze super koszulke do porodu wygląda jak krutka sukienka a co jak mnie dzidzia zobaczy to musi byc mama ładnie ubrana:):):) Mala_mi ja tez miałam problemy z nietrzymaniem moczu nawet przy zwykłym śmianiu popuszczałam ale zaczełam częściej ćwiczyć mięśnie kaleja(nie wiem czy tak to się dokładnie nazywa)i jak robie to po 10 razy dziennie,ćwiczenie trwa jakieś 10 minut to mi pomogło nawet przy kaszlu albo kichaniu nic mi nie ucieka więc pomogło więc spróbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...34...Eli as karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......32. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..32..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X Jotka79................Lublin............synek.............1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......30...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....30..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania Jotka wpisałam cię troche wyżej według terminu porodu pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, to niezlego stracha ci mala napedzila tymi skurczami :-) ale na pewno bedzie dobrze !! A te miesnie to sie miesnie Kegla nazywają - ja tez cwicze bo ponoc dzieki tym cwiczeniom zmniejsza się prawdopodobienstwo ciecia lub pekniecia krocza w czasie porodu... A ja przed chwilą zakupiłam otulaczek - co sądzicie ?? http://www.allegro.pl/item339106289_motherhood_otulaczek_rozek_antykolkowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry brzuszki Mnie znowu dzisiaj słoneczko przywitało rano, więc teraz szybciutko śniadanko i na spacerek- obiecałam małej iść na rower. Wczoraj mały tak mnie skopał że oddychać nie mogłam trafił kilka razy gdzieś pod żebra i czułam sie tak jakbym mi ktoś kijem przywalił. Goba czasem używane wózeczki naprawde sie opłacają i co najważniejsze że możesz go dokładnie obejrzeć i wtedy zdecydujesz. Martusia czy rozmawiałaś z położną na tema tego co zabrać do szpitala, ja jeszcze nic nie mam spakowane i chcę sie wybrać na zakupy, wiem tylko że będzie tego mniej niż w Polsce bo wypisują do domu nawet 6 godzin po porodzie(tak ponoc jest przy drugim porodzie jak jest wszystko ok, moja przyjaciółka rodziła tutaj pierwszy raz i 24 godziny po porodzie wychodziła juz do domu.) Wiem tylko że kupię koszulkę do porodu i piżamę taką dobrą do karmienia(bo nienawidzę koszul), klapki pod prysznic, kapcie, duze podpaski, zapakuję sobie kosmetyki i wkładki laktacyjne, ale nie wiem co dla maluszka. Jakbyś coś wiedziała to napisz mi, ja też przy najbliższej okazji wypytam midwife. Dla maluszka muszę kupić tylko jeszcze materacyk do łóżeczka i pościel(ale to moja mama z Polski przywiezie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania otulaczek bardzo fajny dobry zakup🌼 Demiluna u mnie ze szpitala wypisują po 24 godzinach i ja tak do szpitala zabieram dla siebie: -2 koszule -podpaski -2 ręczniki -stanik do karmienia -wkładki laktacyjne -kosmetyki -2 butelki wody niegazowanej i najlepiej wez sobie kubek i slomke do picia bo wtedy najwygodniej się pije w czasie skurczy,no i mąż niech sobie coś do jkedzenia wazmie bo niewiadomo jak to długo potrwa dla dzidzi: -ubranko odrazu po porodzie(ja biore pełne body,pieluszke,czapeczke i ochraniacze na rączki,rożek)to spakuje osobno żeby podac odrazu polożnej.. - biore też krutkie body bo niewiadomo czy w szpitalu nie będzie za gorąco więc będe miala na przebranie -ubranko na wyjście -pieluchy -husteczki nawilżane -oliwke -butelke na wszelki wypadek gdybym nie miała pokarmu odrazu po porodzie to chyba wszystko no i w domu naszykuje partie ciuszków dla męża jak bym musiała przypadkiem zostać dużej żeby przywiózł mi dla małej... Co do laktatora ja kupiłam z avantu bo przy pierwszej ciąży bardzo mi był potrzebny bo miałam duże zatory pokarmu i musiałam go w dużych ilościach ściągać.Teraz czuje że też będzie sporo bo siara delikatnie już od tygodnia mi leci.Kurcze mam cały czas taki delikatny ból brzucha jak w czasie okresu raz boli mocniej raz mniej.Może wiecie czy jak robi się rozwarcie to cos boli i czy jest wtedy jakies plamienie że czujesz że jest cos nie tak bo ja nie wiem bo przy Kubie to nie mialam żadnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek :) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...34...Eli as karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......32. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..32..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......30...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....30..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ja niewiem jak u mnie bedzie z pokarmem ale siare mam od 19 tygodnia.Mam nadzieje ze bede go miala wystarczajaco. Ale narobilyscie mi apetytu tymi lodami mniaam. Wlasnie wcinam pierozki, i zabieram sie do pracy. U mnie tez pogoda cudowna. Aż czlowieka radosc rozpiera. Pozdrawiam Was cieplutko.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuszki już się suszą. ja po ktg małego puls wynosi od120-150.skurczy brak za to jak wyszłam i wracałam do domu to miałam chyba 5 mocnych.ale ta babka co mnie podłącza to gadała ze są to takie mocne napięcia brzucha a nie skurcze i dlatego nie widać na wydruku.do dentysty nie chce mi się iść bo padam po takiej wyprawie.do przystanku mam daleko i już mnie nogi bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba! Przepraszam że piszę dopiero teraz ale siedzę w pray i roboty dziś mam mnóstwo więc piszę i zerkam na forum jak sie tylko da:). Co do tego wózeczka to wydaje mi się, że jak na to co widzac na zdjęciach to cena jest rewelacyjna!Ale trudno mi się wypowiedziećcoś więcej bez wypróbowania go \"na żywo\". Ale skoro sprzedawca jest z twojego miasta to proponuję wybrać się do niego osobiście, sprawdzić i po sprawie. Otulaczek fajowy!Ja już kupiłam zarówno kocyki (2szt) jak i rożek usztywniany kokosem więc szaleć nie będę ale podoba mi się bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×