Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość SOBUŚ
pensję 1700 neto zobaczyłam trzy raz przez 12 m-c pracy.syfffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 23-db kredyt
Właśnie zrezygnowałam z pracy w DB Kredyt, bo tak jak piszą poprzednicy szukają ludzi z bazą. Wiadomo kto chwali DB Kredyt, ten co jeszcze tam pracuje. Dla mnie to jedna lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcxzsdfsv
Tez pracowałem w GB. Przeważnie pensja nie przekraczała 1700 netto. Jedno wielkie rozczarowanie... Odpowiedzialnosc za kase, masz byc uniwersalny i sprzedawac wszystko ale jak wpływa pensja to juz nie wiesz czy pracujesz w banku czy na straganie. Atmosfera jak w epicentrum kryzysu, nie ma podwyzek (choc pensje to nawet 1700 brutto) nie ma kawy ani herbaty ! Po prostu jedno wielkie bagno! Teraz pracuje u konkurencji i chwale sobie zmiane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
chcesz zarobić polecam link, www.polski-bux.pl/?r=nina80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były
nie wiem bo juz nie pracuje :) ale na pewno padały odpowiedzi na pytania bedace pytaniami :) czyli kolejne lanie wody... zgadza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Obietnice bez pokrycia i ogólny bełkot... Czyli standard. Ja też zamierzam się zwijać :-) Strata czasu.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peyton_Shields
Jak wygląda drugi etap rekrutacji w getin banku? czy są scenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shampre
Dlatego ja sam się zwolniłem i nie biore juz udzialu w tym przedstawieniu... Choć lepiej nazwac to cyrkiem bo pracownikow traktuje sie jak zwierzeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinek
czy nie uważacie ze tak drastyczne - do 50.000 pln ograniczenie akcji kredtowej świadczy juz o braku płynności finansowej Getinu? To mże byc początek końca, pewnie ilośc złych kredtów jest juz tak ogromna ze bank traci kase na kredyty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crapi
"scenki rodzajowe" to się w GB dopiero zaczną. Dali dupy na etapie rekrutacji i zablokowali gościa, obiecując mu pracę. A gdy gość odrzucił oferty innych firm, GB poinformował go że rezygnują z niego. Można śmiało powiedzieć, że chyba poczytamy o tym w gazetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czorny_Olek
Getinowcy byli i aktualni, nie orientujecie się czy jest gdzieś link z trescią czata z prezesem naszego klubu??? Bardzo jestem ciekaw jakie to mlekiem i miodem płynące wizje i obietnice padły z jego ust? Tak jak pamiętny słodki mail do pracowników, że zmieniamy Promedis na lepszego opiekuna medycznego (Medicover) hehe. Tylko, że teraz nie mamy prawa się leczyc w placówkach "Medicover", tylko w placówkach partnerskich, którymi są zwykłe ZOZ-y i na obecnych "lekarzy specjalistów" musimy czekac w tej samej kolejce co pacjenci z NFZ, tak się poprawiło:). Ale chyba o to chodziło, żeby dac sobie w ogóle spokoj z wizytami u lekarzy:), Pozdrowienia, łubu dubu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssik
chyba powinien tym się zainteresować jakiś sąd i prawnicy chcący wycisnąć z GB trochę kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja87
Witam dzisiaj miałam rozmowe w placówce getin banku, przedewszystkim punkt obsługi kasowej. Czy możecie Mi troszkę powiedzieć o stanowisku opiekun klienta. Niechce mi się czytać całego forum. Z tego co na początku i na końcu to niema pozytywnych opinii. Na rozmowie nic konkretnego mi nie powiedziała- rozmowa z kierownikiem placówki. Ja również pracuję w jednym z banków i także o swoim nic nie mogę dobrego powiedzieć tylko to że syf. Wydaje mi się że po latach w pracy w każdym miejscu wydaje się syf. A wydostać się z mojego i pracować w get in to dla mnie awans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinek
JAK PRZEJDZISZ TO PEWNIE WDEPNIESZ PO PROSTU W GŁĘBSZE GÓWNO. NIE WARTO DLUGO PRACOWAŁEM I NIC DOBREGO POWIEDZIEC NIE MOGE/ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś może się orientuje jakie są zarobki w centrali GB w Wawie? Bo nie wiem czy mam zawracać sobie w ogóle głowę tymi ofertami pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_belka_o
witajcie tak sobie troche poczytalam...... bylam tydzien temu na rozmowie w getin w Lodzi(oferta - menadzer placówki) dwie mile Panie wypytały mnie o wszystko, dlaczego chce zmienic prace itp(obecnie jestem dyr regionalnym w firmie doradztwa finansowego) oczywiscie zapytały kto to jest trudny klient, jak zachowam sie jako menadzer jesli np w placówce pojawi sie kolejka i klienci zaczną sie przez to nie milo zachowywac. Rozmowa trwała ok 30 minut, druga z Pań przedstawiła mi jakie warunki panują w GB oraz zapytała jakich oczekuje zarobków. Powiedziałam ze min 3000 netto(nie wiem jak wygladaja zarobki w tym sektorze, ale sadze ze jak na bank to nie jest wygórowane). Potem Panie pozegnaly mnie i powiedziały ze ktos sie ze mna skontaktuje w ciągu dwoch tygodni i narazie minął tydzien i czekam sobie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SOBUŚ
to pewnie i poczekasz................. a zarobki sądo d--------- z tego co wiem to na tym stanowisku znajoma po 9 latach pracy ma 2700 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja87
Witam, jestem już po drugiej rozmowie na doradce- czyli robię wszystko co się da. Druga rozmowa z menadzerem. Babka taka sobie bardzo mnie stresowała. Pytania to chyba na każde stanowisko były takie same, bo i mnie się pytali o taką sytuacje z kolejką w placówce i klienta. Zostałam zaproszona na trzecią rozmowę. Ciekawe co z tego będzie. Szczeże napisze że praca jak praca, chciałabym z pół roku do roku zdobyć doświadczenie w szerszej ofercie banku niż aktualnie pracuję i poszukać i tak czegoś innego. No chyba że mi się spodoba:) A co do pracy w db kredycie to lipa odradzam wszystkim na rozmowie mi powiedziała że będę łazić po ludziach dzwonić itp. żeby sprzedać produkt. AKWIZYCJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtdcbbb
Katja usiądz i popracuj - wtedy coś napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senait
W Getin też będziesz dzwonić po klientach i w placówkach, gdzie zbyt dużo się nie dzieje praktykuje się chodzenie do firm i zanoszenie ofert lub organizowanie spotkań dla pracowników firm i bezpośrednie przedstawianie im ofert.... Nie ma już tradycyjnej pracy w banku- siedzenia za biurkiem, w dobie zaognionej konkurencji nie przystoi tylko siedzieć :-) Co niektorzy będą kojarzyli hasło - ,, krew w zębach,, ....i o to chodzi.........:-) Pozdrawiam byłych i obecnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thrhrthbrb
O tak "Krew w zębach" kojarzy sie od razu tak samo jak chodzący słup ogłoszeniowy (czytaj doradca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martatatata
ej wiecie ja też byłam kiedyś na rozmowie w dbkredyt i im kręciłam nosem na roznoszenie ulotek itp. ale wydaje mi się że chodzenie po domach osób prywatnych to kpina. Nie porównujcie spotkań z firmami w celu przedstawienia oferty i dzwonienie do danej bazy klientów z łażeniem po ulicy i namawianie osób prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senait
To nie jest chodzenie po ulicach i namawianie....to jest noszenie dobrej nowiny- powinniście uczyć się od świadków Jehowy. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość db kredyt
A kto Wam powiedział że z db chodzi sie po ulicach i nagabuje ludzi ?! To chyba sobie z Was ostro zażartował. Kasa i atmosfera pracy zupełnie inna niż w getinie. Normalna praca a nie wyścig szczurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koł_as
Senait, Ty sobie nie radziłaś w getinie, a teraz psy wieszasz na Firmie. Tak naprawdę to byłaś słabiutka i dlatego Cię tu nie ma. A tak na marginesie - nie "krew w zębach..", tylko "na zębach..." Jeśli takiego łatwego hasła nie byłaś w stanie zapamiętać i teraz je przekręcasz, to sorry, A.J. I może udało Ci się poszczuć ludzi na Twoją Menedżerkę, ale z perspektywy Wrocławia, uwierz, nikt nie miał czasu, aby dzielić włos na czworo i dochodzić prawdy, dlatego przyjęto najprostszą wersję. Do Świnoujścia było dość daleko jednak. Po Twojej aktywności tutaj wnoszę, że nudzisz się i pracy nadal nie masz. Może jednak zajmij się szydełkowaniem, a nie psioczysz na Firmę. I spróbuj przyznać, że nie mobbing, ale tak naprawdę Twoja nieudolność sprawiła, że zrezygnowano z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika
Widze, że jestes tu w zdecydowanej mniejszosci obrońców GB. Jakoś wiem z autopsji ze z tej porabanej firmy wszyscy uciekaja albo juz uciekli. ja juz na szczescie pracuje w normalnym banku. z sentymentu patrze na to forum bo dlugo pracowalem w gb , puki bylo narmalnie ale to co jest teraz to istnycyrk na kolkach a wszyscy moi najlepsi sprzedawcy tez uciekli do konkurencji a na ich miejsce przychodza ludzie ktorzy nie maja pojcia o bankowosci i wogole nie wiedza co robia.... no coz jaka placa taka obsluga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 121212
To na to wychodzi, że w GB zostają tylko patrioci. W sumie to dobrze, w polskim banku powinni pracować prawdziwi Polacy. W sumie DB to Deutsche Bank. Dla kogo GB to syf i gówno, sami sobie odpowiedzieliście. W Polsce już tylko w budżetówce płacą za siedzenie, słabi byliście i tyle. Krowa co dużo ryczy...........!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfgnfgnfnbfd
widzę że Ci co zostali nie mogą przeboleć że zostali.... Tak to spłentuję. Nie porównuj Deutsche Banku to GB. Bo nie ma do czego.... Wielu managerów , podobnie jak ja odeszło do lepszych banków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×