Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość shampre
aga 121212 - Napisałaś słabi byliście i tyle. Uważasz, że wyznacznikiem słabości jest dezaprobata noszenia na sobie słupa ogłoszeniowego? Jeżeli tak to znaczy, że jako ta "silna" akceptujesz rozwijanie sztuki kabaretowej na ulicy ?:) Ludzie poprostu nie chcą sie poniżać. Definicja zawodu bankowca jest inna niż opisuję ja GB... Zastanów się kobieto o czym mówisz. No chyba, że dajesz wiecej mleka niż inne ryczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrrr
MOja cierpliwość do tego pracodawcy ( czyt. GETIN BANK S.A.) już wypaliła się. Jak można zaplanować życie, gdy panuje tutaj trend co dwumiesiecznej zmiany systemu premiowego. Nie wie człowiek czy zarobi goła podstawe (ubogie 1450PLN) , czy wypłacą pare stówek wiecej za sprzedaż produktów. Dlaczego nie ustala się takiego systemu na bieżący rok? Byłąm na jednej rozmowie w innym banku, jak przejdę drugą to spadam stąd i praca w GB przejdzie do historii. Pozdrawiam wytrwałych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinezon
Witam! Jestem tu nowa i mam pytanko do Getina, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko menadżera placówki, strasznie się cykam bo nie wiem jak będzie wyglądała ta rekrutacja i jak się do niej przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinezon
Witam ponownie! Przeszłam pierwszą rozmowę a teraz jestem zaproszona na drugą no i co teraz może mi ktoś podpowiedzieć bym się dobrze przygotowała. Pytanko też do kolegi Getina i do wszystkich którzy coś wiedzą na ten temat. Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66589068
poczytaj forum i przemyśl czy warto !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makok
Szanowni, przypadkiem wszedłem na ten wątek i muszę Wam powiedzieć, że jest to żenujące. Takie pranie brudów, ekspresja niezadowolenia, czy wreszcie nieczysta obrona korporacji. Koszmar. Niektórzy powinni moim zdaniem spędzać więcej czasu poza internetem, dla swojego zdrowia psychicznego, bo po co obrzucać błotem zespół z którym się pracowało, w mieście w którym się mieszka, czy wreszcie korporację w której postanowiło się pracować? Albo, jak kolega Koł_as, który sprawia wrażenie, jakby był aktywnym członkiem struktur tego banku, broni go zażarcie, zapominając o języku korzyści, wbijając koleżance, która już tam nie pracuje szpilę w czułe miejsce. Kolego czy to jest wg Ciebie dojrzałe? Jeżeli zajmujesz w strukturach jedno z wyższych stanowisk i w ten sposób budujesz swój autorytet, to na długo go nie zbudujesz. Sam byłem kierownikiem placówki w innej firmie i też mi się wiele rzeczy nie podobało, miałem zastrzeżenia do sposobów działania, ale prawda jest taka, że są to rzeczy absolutnie od nas niezależne - instytucje tego typu są nastawione na zysk i zysk wyłącznie, dlatego biznes musi działać z wyłączeniem czynnika ludzkiego. Czy się to nam podoba czy nie. Mi osobiście już przeszło i teraz wiodę spokojne, radosne życie - ale to była moja decyzje której nie prałem publicznie na forach. Pozdrawiam PS. Dla pytających o to czy warto tam pracować: Jeśli czujesz się że sprzedajesz i jesteś w tym dobry - to jest praca dla Ciebie. Jeśli czujesz się średni, ale potrafisz coś z pracy wyciągnąć - spróbuj. Jeśli chcesz siedzieć i dostawać pensję - poszukaj innego zajęcia. Ale te powyższe 3 punkty dotyczą właściwie każdej pracy w działach sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koł_as
coś mi "pachniesz" niezbyt getinowo za to bardziej inną korporacją, o której mowa na poprzednich stronach. moją wypowiedź zostaw lepiej na boku, bo jest zasłużoną ripostą na zbytnie rozpychanie się na forum pewnej osoby - i tyle z rzeczy miłych za to, to w pełni zgadzam się z twoją wypowiedzią w ps. ciekawa konstatacja :) ps. a tak na marginesie: wyje...li cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makok
odnośnie Twojego PeeSa: Cóż za wyraz bitewności i charakteru :P Słowo "wyrzucili" byłoby tym mniej ofensywnym w Twojej wypowiedzi :) Nie - odszedłem, bo wszystko czego chciałem się nauczyć w tamtej instytucji się nauczyłem i nie było tam dla mnie dalszej drogi. Kasę mogę zarabiać gdziekolwiek, a że cenię sobie spędzanie czasu z synkiem,to pozycja regionalnego nigdy nie leżała w sferze mojego zainteresowania. peace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senait
do Koł_as No coż, widzę, że Ty na forum dyżurujesz wiernie, może sam powinieneś zająć się szydełkowaniem lub szukaniem jakiegoś równie interesującego hobby na nadchodzące zimowe wieczory, bo wiesz udzielanie porad niezbyt dobrze Ci wychodzi-zdecydowanie nie trafiłeś w moje zainteresowania... Za kogo Ty się uważasz, że piszesz o mnie i mojej pracy takie bzdury. Kontroluj swoje zachowania...bo aż nie wypada żeby regionalny takie bluzgi rzucał. A nieudolny to jest system organizacyjny GB , przez który musiałam organizować pracę placówki, bo nikt kompetentny nie miał chęci zająć się otwieraniem POK-u , pewnie łatwiej jest wykorzystać pracowników , którym nie trzeba dodatkowo płacić za dodatkowe obciążenia i zaoszczędzić trochę kasy na niezatrudnianiu menedżera. A potem zatrudnić byle jak i byle kogo posiadającego zamiłowanie do nękania podwładnych. Tak nie można, bo jedna ,,chora,, osoba w zespole stwarza ,że nie ma zespołu... Ja lubiłam tą pracę i moje koleżanki też, cieszę się ,że chociaż im udało się skutecznie zwrócić uwagę Wrocławia na istniejący problem i teraz z chęcią rano przychodzą do pracy. I życzę wszystkim z GB miłych poranków, Tobie Koł_as też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinezon
Jestem już po drugiej rozmowie, ale mnie wymaglowali, teraz mam czekać na odpowiedź około 2 tygodnie, Ciekawe jak długo to potrwa, czy okres oczekiwania ma jakis wpływ na to czy dostanę tą pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvcvx
żałosny jesteś kombinezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydatka do pracy
Menedżer placówki w Getin Banku- 3500 brutto- śmiech na sali :-) A jakie wymagania stawiają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinezon
do cvvcvx, żałosny to ty jesteś, taki z ciebie trwardziel !? Uważaj byś się w życiu nie zagalopował za dalego, widać od razu co sobą reprezentujesz, a mianowicie nic totalne nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, no... Nieźle się tutaj ostatnio dzieje... To fakt - ktoś powinien zająć się Menedżerami - szczególnie tymi, którzy już pracują od jakiegoś czasu, zmieniają z różnych przyczyn placówki, a ich "zarządzanie" pogrąża dobrze prosperujące placówki wraz z ich nadejściem. Niestety, ale wielu z nich nie radzi sobie ze swoją funkcją - po prostu nie ten czas i nie to miejsce.... Jeśli ktoś rządzi w rodzinie i mąż portkami trzęsie, to nie znaczy, że potrafi zarządzać zespołem (często dobrych) pracowników. Czasami warto się przyznać do tego, że coś komuś nie wychodzi... przydałaby się jakaś kontrola i "odświeżenie" kadry zarządzającej! Niech moc będzie z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galop
Zmiana menedżera przydałaby się Bydgoszcz II, tam jest cyrk na kółkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły mnie słuchy, że MH odchodzi z Gówno Banku... WHY???? Co się stało się? A miało być tak pięknie.... ;-) Był jakiś czacik pożegnalny i popłynęły Wam łzy? Bardzo mnie to ciekawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle 3
MH odchodzi kiedy/ jaki podal powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie dzisiaj bylam
na pierwszej rozmowie w GB,mam czekac na odpowiedz ok tygodnia,strasznie sie stresuje bo zalezy mi na tej pracy.Nie wiecie czy ciezko jest dostac tam prace i czy jest wielu chetnych na miejsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdemotywowana i elle
Nie tyle odchodzi co go wywalili. W związku z fuzją z NB trzeba było odsadzić na odpowiednich stołkach ludzi którym to obiecano. Na stronie GB macie już skład nowego zarządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle 3
To kiedy ma nastapic fuzja? dużo osob straci pracę? jakie zapowiadają się w związku z tym zmiany? Ciekawa jestem, bo padłam ofiara zwolnień grupowych....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elle 3
Miała być już dawno, ale przesunęli jej datę. Powinni zdążyć w pierwszym półroczu 2010. Zwolnienia już raczej nie większe niż do tej pory. Pracownikiem której jednostki byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle 3
W południowo- wcchodniej części Polski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elle 3
Rządziła tam MW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elle 3
Rządziła tam MW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgbh56hgfgbbdfgb
Ludzie porządek trzeba zrobić z managerami w POK II i III w Bydgoszczy, Długa iŚniadeckich. Tam jest istny mobbing i wykorzystywanie ludzi jak roboli... Niech kroś zwróci na to w końcu uwage!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky12
A ile zarabi aDoradca w GB po wszystkich premiach? Warto sie zatrudniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bgbh56hgfgbbdfgb
w Bydgoszczy? przecież to podobno najlepsza menadżerka ;) chwalona przez KK pod niebiosa... nie wiesz z kim zadzierasz zdaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle 3
za mojej kadencji nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elle 3
A jakie to miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×